Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.177.990
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
moze pomoc trebam kupit punjac za s7edge posto mi je otisao original , hocu uzet novi original samsungov gledam imaju od 10W i od 15W koji original za s7?
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Uzmi bili koji punjac koji ima podrsku za quick charge 2.0.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
PiXeLsss kaže...
Uzmi bili koji punjac koji ima podrsku za quick charge 2.0.

Mora biti original, jer S7 ne prihvaća ništa što nije original.
Isto je tako i s kabelom.

Ima neku vrst provjere jel riječ o genuine, ako nije, ne puni s Fast Chargeom.

Provjereno!

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Nije točno. Ja imam više njih koji nisu original i brzo punjenje uredno radi.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Sil kaže...
Nije točno. Ja imam više njih koji nisu original i brzo punjenje uredno radi.

 Takodjer

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
u Mediamarkt-u u Njem. kupio sam ovaj koliko je dobar?
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Pa ne kupuješ novo auto pa se toliko razmišljaš, kupuj taj je baš najbolji! 😊
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Moze preporuka jeftinog a dobrog kaljenog stakla za S7(flat), ali da prekriva cijeli display? Ebay

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Mislim da nećeš naći kvalitetno, a da prekriva cijeli ekran.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
kbenzema kaže...
Mislim da nećeš naći kvalitetno, a da prekriva cijeli ekran.

 Koje skuplje prekriva cijeli?

13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ja ne znam jesam li ja onda lud ili što.

S 3 različita punjača, različitih proizvođača sam probao i nije radilo, tako da ne pričam bez veze.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pozdrav ekipa,

Prije dva dana mi se mobitel ispraznia pre brzo po tome koliko sam ga koristia u tom trenu kad je dosa do 0% treba je imat bar 50ak

U svakom slucaju kad ga spojim n apunjac samo stoji ikona od baterije sa munjom al se nikad ne pribaci na postotke da ga pocne punit

Ne mogu ga ukljucit ne mogu nista ima li ko ikakve ideje sta bi moglo bit 

btw Edge model je

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Trenutno koristim Aukey i Blitzwolf QC 2.0 zidne punjače i Anker za auto, radi sa svima, naravno na ovima koji imaju QC 2.0 radi i brzo punjenje. I ne originalne kabele.

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ima li netko prijedlog za screen protector koji nije kaljeno staklo? Imam Spigenovu masku tako da ništa od kaljenog stakla, a ništa ni od Gadgetshieldz folije jer ju maska odljepljuje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
kpavl kaže...

Ima li netko prijedlog za screen protector koji nije kaljeno staklo? Imam Spigenovu masku tako da ništa od kaljenog stakla, a ništa ni od Gadgetshieldz folije jer ju maska odljepljuje.

s obzirom koliko sam promjenio zastitnih stakala i maski, odlucio sam da je najbolja zastita ono osiguranje mobitela za 15kn mjesecno

 

ne moram stavljat nikakva sranja na mobitel, laksi je za koristiti, nositi, baratati i jos izgleda normalno, a jeftinije mi je visestruko

 

pa bih ti preporucio ako imas mobitel pod ugovorom da odes vidjeti da li mozes si kupiti to osiguranje tokom trajanja ugovora i rjesio si sve probleme 

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

zasto zastitno staklo ugl ne prekriva cijeli ekran? koji je tocno problem da ne rade takva za cijeli ekran? na mojem zastitnom staklu jako ruzno se vide rubovi, ko da je zrak ispod ruba, zapravo i je ali taj dio se ne zeli zaljepiti, jedina pomoc je da kap jestivog ulja kapnem na rub i tako rijesim problem, ali s vremenom to ulje ispari/otece na rubovima pa nakon par dana valja ponoviti, bas sam razocaran tim zastitnim staklom

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2017.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Zato što ga ne znaju saviti prema ekranu. I običji S7 ima blago zaobljen ekran.
8 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ja sam curi uzeo ovo staklo:

(http://www.ebay.com/itm/182482708875?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT).

Rub je zaobljen kao i ekran. Jedini problem koji se je na 2/4 desio je taj sto se je na rubovima vidjela kao neka mrljica od ljepila ili cega vec. Ali je gotovo neprimjetno. Uglavnom, sluzi svrsi, prozirno je cijelo i ona je zadovoljna.

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
deepshitcro kaže...

Ja sam curi uzeo ovo staklo:

(http://www.ebay.com/itm/182482708875?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT).

Rub je zaobljen kao i ekran. Jedini problem koji se je na 2/4 desio je taj sto se je na rubovima vidjela kao neka mrljica od ljepila ili cega vec. Ali je gotovo neprimjetno. Uglavnom, sluzi svrsi, prozirno je cijelo i ona je zadovoljna.

 

 

Jeli ljepilo preko cijelog stakla ili samo po rubovima?

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
deepshitcro kaže...

Ja sam curi uzeo ovo staklo:

(http://www.ebay.com/itm/182482708875?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT).

Rub je zaobljen kao i ekran. Jedini problem koji se je na 2/4 desio je taj sto se je na rubovima vidjela kao neka mrljica od ljepila ili cega vec. Ali je gotovo neprimjetno. Uglavnom, sluzi svrsi, prozirno je cijelo i ona je zadovoljna.

 

 

Kakvo božje ljepilo? 

 

prouči malo što je adhezija (priananje bez posrednog sredstva).

Ako su ti ostale ikakve "mrlje", to je od packi(otisaka prstiju), masnoće, prljavštine, ali sigurno ne ljepila.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
16 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pozdrav. Imam jednu situaciju sa S7 edge.

Danas dolazim u Vipnet reklamirati svoj Samsung Galaxy S7 edge jer se više ne može upaliti nakon što se juče cijeli dan resetirao, danas prije podne je izdahnuo.

Vipnet mi odbija preuzeti mobitel jer je ekran razbijen. Objašnjenje je da ne može primiti mob na reklamaciju dok se prvo ne popravi ekran (cca2500kn) kod ovlaštenog servisera (jer inače gubim garanciju) pa tek onda može ići na reklamaciju????!!!!! Dečko u vipu mi kaže da sumlja da je matična otišla

Ekran sam ja razbio još prije deset mjeseci i normalno koristim mobitel i na razbijeni ekran se uopće ne žalim.

 

Dali se netko našao u ovoj situaciji i dali postoji kakvo riješenje ili da idem kupovati novi mobitel?

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
X3M kaže... 

ne moram stavljat nikakva sranja na mobitel, laksi je za koristiti, nositi, baratati...

 

ja sam stavio maskicu na svog edge-a, i to naručenu priority mailom, jer mi je mob. doslovno klizio iz ruke pri korištenju.. osjećaj kao tempirana bomba koja čeka da okine negdje na beton 

a inače sam se navikao na masivnije maskice, tako da nije problem.

 

kovaos kaže...

...

 

vrlo sigurno se radi o matičnoj, tim više jer se kako kažeš dan prije boot-loopao..

probaj ga odfurati direktno u ovlašteni servis pa ćeš vidjeti što će ti oni reći.

 

sudy_freak kaže...

prouči malo što je adhezija (priananje bez posrednog sredstva).

 

hmm pravo pitanje je, dali si i ti pročitao link koji si zakeljio?

inače ti kaljena stakla imaju ljepilo, i to najčešće samo na skroz gornjem i donjem rubu 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.9.2017 16:28 (nine).
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Tocno tako nine. :)
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Jel vam dolaze notifikacije sa fejsa za friend requeste? meni dodje samo unutar appa
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
tony89 kaže...
Jel vam dolaze notifikacije sa fejsa za friend requeste? meni dodje samo unutar appa

 Ne dolaze notifikacije. Pojavi se samo notifikacija na ikoni.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

 I koja je tacno razlika, je li samo kozmeticka promjena ili se osjeti ispod haube ??

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Dr. Vicko kaže...

 I koja je tacno razlika, je li samo kozmeticka promjena ili se osjeti ispod haube ??

 A kak bi to mogli znati, ako još nije izašlo

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Dr. Vicko kaže...

 I koja je tacno razlika, je li samo kozmeticka promjena ili se osjeti ispod haube ??

to cemo vidjet.

tesko da je samo kozmetika, uvijek se nesto napravi i ispod haube.

a dovoljno korisno je i samo onaj swipe prema dolje sa bilo kojeg dijela ekrana da vidis notifikacije, stvarno ne vidim vise nikakvu potrebu za nekim drugim launcherom kao ranije.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
sudy_freak kaže...

Postoji li ikakvi ovlašetni servis s originalnim baterijama za S7?
Nakon godine ipo dana primijetio sam da je ipak bez obzira koliko ju pazio i nikad, al doslovno nikad nisam mob koristio dok je bio na punjaču, baterija malo oslabila.

 U Smartsonu su rekli da zamijena nove baterije za S7 Edge košta 350,00 kn.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 14:53 (gardist).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice