Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.186.077
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ekipa jedno pitanje koliko vam u prosjeku traje baterija na S7 Edge? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
ERROR1911 kaže...

Ekipa jedno pitanje koliko vam u prosjeku traje baterija na S7 Edge? 

 Traje dok se ne istroši, to uvek pali. A onda na punjać.

hugopod
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
hugopod kaže...
ERROR1911 kaže...

Ekipa jedno pitanje koliko vam u prosjeku traje baterija na S7 Edge? 

 Traje dok se ne istroši, to uvek pali. A onda na punjać.

 hehheeh tako i meni..

btw 4-6 sati sot-a oko 5 većinom.. sve je na fullu, nisam prezadovoljan al ok... bolji je nego bilo koji do sad, jedino previše troši u standbyu...

ugl koga toliko brine potrošnja nek si kupi onaj oukitel 10000 i mir

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Jedan dan može izdržati,ne znam tko je od jutra do večeri 5h on screen na mobu osim ako su doma ili klinci na igrama, a onda postoje takvi kao oukitel ili xiaomi.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ima ko preporuku za zastitno staklo ili barem običnu plastičnu foliju?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pozdrav!

 

Dali postoj neka tema o kupnji smartphona? Trazio sam ali neide mi bas da je nadjem! Pa ako netko zna, ili da me preusmijeri u neku drugu temu! SRY!

Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
veseli007 kaže...

Pozdrav!

 

Dali postoj neka tema o kupnji smartphona? Trazio sam ali neide mi bas da je nadjem! Pa ako netko zna, ili da me preusmijeri u neku drugu temu! SRY!

 There you go. 

7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Pozz dečki i cure, dal ima ko problema sa data prometom na tcom? 4g normalno radi i zasteka, i onda moram off/on data promet i radi do nekog vremena i onda opet isto... to mi se pocelo dogadat otkako sam dobio zadnji update prije nekoliko tjedana, zamijenio sam sim karticu, slao prigovor i hoce da posaljem mob na servis a ja ne zelim... jer problem je u sw sigurno... takvu sam situaciju imao na vipu prije par godina sa htc m8 i dok nisu izdali update, nije radilo...
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ne vidim kako bi ti netko mogao pomoći u tom slučaju.

Ako nikakav update to ne popravi moraš ga slati na servis svakako.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
postoji li koji app za YouTube da radi u pozadini?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
bik kaže...
postoji li koji app za YouTube da radi u pozadini?

 Da, OGYoutube

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
bik kaže...
postoji li koji app za YouTube da radi u pozadini?

 at player

a mozes i bez ikakve app, smanjis prozor youtubea koliko zelis (pretvoris ga u bubble) i stavis ga negdje u cosak da ti ne smeta.. ima taj fuckwiz i nekih prednosti :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2017 20:03 (digitall).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Pozzz planiram uzeti s7 edge. Samo me zanima da li su svi dual sim ili je dual sim drugi model?
Hvala unaprijed.
☺️
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
dual sim je drugi model
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Samo da javim da sam ponovo nosio tel u servis radi napuhane baterije, drugi put. Rekli mi posto su mi prvi put nakon 13 mjeseci izasli u susret i besplatno zamijenili da cu ovaj put morati platiti jer je na bateriju samo 12 mjeseci garancija.

Sad sam nosio direktno u servis, rekli morat cu platit 97KM ja pristao. Kad sam dosao po tel vidim i displej da su novi stavili, pitao zasto kazu bila mrlja u cosku, a displej bio uredan 100%.

Nebitno, uglavnom sam dobio novi displej i bateriju a opet mi dali tel i reklo to je to, iako su prvo rekli da cu platiti nisu mi nista naplatili.

Znaci 2 puta mi mijenjali bateriju van garantnog roka i oba puta displej ne znam sto, besplatno. Hvala kako god, ja sam zadovoljan.

Moram napomenuti i da mi je mob rootovan i sa custom romom i opet mi uvazili garanciju (agram).

P.S. samo cini mi se da bateriju stave polovnu jer imam app koji mjeri preostali kapacitet, prije zamjene bio oko 2600Mah a ovaj put je 3220. Nova bi trebala imati 3600
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Koje zaštitno staklo za S7 preporučate?
U Alo Alo mi je stavilo neko koje nije od ruba do ruba plus na svakom rubu ima mjehura duž cijele linije pa me iritira.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pozdrav! 

Dali netko zna kako da na nov novcat HTC M8 stavim Marshmallow!? Jer putem njihove apk stalno trazi i nikako da njadje update. Znam da nisam u pravoj temi, ali tu vise cirkulira ljudi pa mozda dobijem odgovor! SRY zbog toga!

Ili da me netko uputi u neku temu kako da to ucinim!?  Tnx!

Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Crko mi punjac ovaj orginalni, sta mislite dal kupiti opet orginalni ili moze i neki drugi sa fast chargingom, i moze poreporuka odmah ako ste za ovz drugu opciju

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
maxy0 kaže...

Crko mi punjac ovaj orginalni, sta mislite dal kupiti opet orginalni ili moze i neki drugi sa fast chargingom, i moze poreporuka odmah ako ste za ovz drugu opciju

 Možeš originalni, ili možeš i zamjenski. Moja preporuka je neki od ovih: 

 

Nillkin

ANKER

Aukey QC 2.0

Aukey QC 3.0

 

Nillkina i ANKERa sam stavio QC 3.0 jer ne nalazim na njihovim official store-ovima QC 2.0 (linkovi su baš sa tvorničkog AliExpress dućana). A i odmah je future-proof. 

 

Edit: zaboravio staviti link na originalni Samsungov punjač. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2017 19:58 (WackyZG).
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Puklo mi prednje staklo prije koji mjesec i sad puca i dalje. Ne smeta u korištenju, ali mi je ružno za vidit i nije mi više vodootporan. U servisu službenom zamjena 1800kn i garancija mi vrijedi i dalje. Sto mislite, jel se isplati toliko ulagati u s7e? Il dodati jos koju tisucu, pa izeti s8, a ovog prodat za 100€?
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Definitivno se ne isplati. Puklo samo staklo ili display ispod?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

samo staklo...ali mi grozno izgleda...mislis da bolje ga prodat za 100€ i uzet za 3500 s8...?

13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Jel vam došao danas neki update? Meni je kojih 40-ak MB, nisam ni čitao šta je samo sam išo download i update. A vidim da je security patch 1 August, tj nije se promijenilo.

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Meni nista nije doslo
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Security patch ostao na 01. August.
14 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

U zadnje vrijeme mi cesto kod wifi znaka onog gore se pojavi usklicnik i veza je skroz spora ili cak ni ne radi, to mi se desava na kucnoj vezi inace a danas mi se desilo i u teretanu na njihovom wifiju, jel to do toga da je slab internet ili?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
maxy0 kaže...

U zadnje vrijeme mi cesto kod wifi znaka onog gore se pojavi usklicnik i veza je skroz spora ili cak ni ne radi, to mi se desava na kucnoj vezi inace a danas mi se desilo i u teretanu na njihovom wifiju, jel to do toga da je slab internet ili?

 to mi se inace dogodi kad google photos radi upload nekog videa ili vise fotki odjednom.. i to ne samo na ovom mobu

ali ne bas uvijek.. ne mogu skuzit razlog

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2017 17:23 (digitall).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
također primjetio wifi s uskličnikom u zadnje vrijeme. s7.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
maxy0 kaže...

U zadnje vrijeme mi cesto kod wifi znaka onog gore se pojavi usklicnik i veza je skroz spora ili cak ni ne radi, to mi se desava na kucnoj vezi inace a danas mi se desilo i u teretanu na njihovom wifiju, jel to do toga da je slab internet ili?

digitall kaže...
maxy0 kaže...

U zadnje vrijeme mi cesto kod wifi znaka onog gore se pojavi usklicnik i veza je skroz spora ili cak ni ne radi, to mi se desava na kucnoj vezi inace a danas mi se desilo i u teretanu na njihovom wifiju, jel to do toga da je slab internet ili?

 to mi se inace dogodi kad google photos radi upload nekog videa ili vise fotki odjednom.. i to ne samo na ovom mobu

ali ne bas uvijek.. ne mogu skuzit razlog

bik kaže...
također primjetio wifi s uskličnikom u zadnje vrijeme. s7.

 

Cura na S7 Edge i ja S7 smo isto primijetili.. Vrlo često mi i poruke na Whatsappu kasne

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Možda su ko nvidia počeli, starije generacije usporavati s "patchevima", da bi ovce kupovale nove uređaje..

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice