Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 883.856
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
DzigiBau kaže...

Imam poprilicno iritantan problem. Kuci koristimo pojacivac wifi signala jer je nemoguce uhvatiti signal u svim prostorijama. Internet u prostorijama u blizini pojacivava uredno vec godinama radi na raznim mobitelima kao sto su lg g4, iphone 5,6,7, sony xperia kao i na racunalima. Medutim, ja svoj s8 ne mogu nikako povezati na mrezu koju salje pojacivac. Tocnije, kucna mreza mi radi samo kad sam u neposrednoj blizini originalnog routera, a cim udem u podrucje pokriveno pojacivacem ili se nece uopce povezati ili se poveze pa izbaci poruku da internet nije dostupan. Nekoliko puta sam pokusao resetirati pojacivac i ponovo ga povezati medutim nista... Marka je TP-LINK

 probaj otic u wifi postavke i na toj mrezi stisni na "zaboravi mrezu", onda otidi dalje od originalnog routera, tj. da uhvatis samo signal pojacivaca pa se probaj spojiti.

trebalo bi raditi onda i na originalnom routeru

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
digitall kaže...
DzigiBau kaže...

Imam poprilicno iritantan problem. Kuci koristimo pojacivac wifi signala jer je nemoguce uhvatiti signal u svim prostorijama. Internet u prostorijama u blizini pojacivava uredno vec godinama radi na raznim mobitelima kao sto su lg g4, iphone 5,6,7, sony xperia kao i na racunalima. Medutim, ja svoj s8 ne mogu nikako povezati na mrezu koju salje pojacivac. Tocnije, kucna mreza mi radi samo kad sam u neposrednoj blizini originalnog routera, a cim udem u podrucje pokriveno pojacivacem ili se nece uopce povezati ili se poveze pa izbaci poruku da internet nije dostupan. Nekoliko puta sam pokusao resetirati pojacivac i ponovo ga povezati medutim nista... Marka je TP-LINK

 probaj otic u wifi postavke i na toj mrezi stisni na "zaboravi mrezu", onda otidi dalje od originalnog routera, tj. da uhvatis samo signal pojacivaca pa se probaj spojiti.

trebalo bi raditi onda i na originalnom routeru

 

Hvala! Za sada radi perfektno

11 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Od dansa sam vlasnik S8 modela pa se družimo u ovoj temi.

Iskreno nisam ipresionioniran S8com, a to sam rekao jos i nakon predstavljanja.

Previse mi je to izduzeno i živcira me što  nema home tipke,dobro pa nisam uzeo S8plus model, i ovaj mi je prevelik a kamoli tek taj.

 

Huawei P10plus mi je nekak dosadan mobitel, Xiaomi,Meizu i Oneplus premium modele sam samo proucavao ali nisam bio bas nesto zainteresiran za njih, LG G6 me nije nesto zanimao jer njemu brzo pada cijena, Xperia XZ Premium je opet preogromna, ali malo je falilo da nju uzmem, dok je HTC U11 nekako bio najmiliji ali je preskup.Naravno, trazio sam zapakirane na oglasu.

Nokiu 9 koja jos nije ni izasla mi je bilo malo predugo za cekati ali da je vec sada ima u prodaji,nebih ni razmisljao odmah bi ju uzeo.

 

Sad sta je tu je, vjerujem da ce S9 biti slican S8 ali sa dvije kamere i 6GB RAMA,i vecim otvorom blende i to je to.

S8 ima dosta sitnica novih koje jos moram prociti kao i trajanje baterije, bas da vidimo koliko u mojem rezimu moze izdrzati.

Na S7 mi se trajanje baterije pogorsalo nakon godinu i pol dana, bumo vidli kako ce se ovaj pokazati.

Stigao mi je odmah i update od 550mb,a hvala bogu na S8 se mogu obrisati i email i samsungov preglednik sto na S7 nisam mogao.

Rubni ekran mi je fora kao i osvijetljenje tokom sviranja glazbe, toliko za sada :)

Samsung Galaxy S7 32GB black onyx
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Vidim da si i ti prešao sa S7. Izgleda da je to problem. :) Ok, dizajn je takav kakav je. Nekome se sviđa, nekome ne. Ali pomak je tu napravljen. Za ostale stvari mogu reći da nakon par dana od kako sam ga uzeo, ne vidim da se radi o bitno boljem uređaju zbog kojeg se isplatio prelazak. Neke stvari mi nisu baš jasne. Naime, hardver je dosta moćniji ali to se jednostavno ne primijeti u svakodnevnom radu (ne računam igre). Čak su neke stvari i lošije optimizirane, kao RAM management koji bi mogao biti deal breaker za mene ukoliko se uskoro ne popravi s nekim od budućih updatea.
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sil kaže...
Vidim da si i ti prešao sa S7. Izgleda da je to problem. :) Ok, dizajn je takav kakav je. Nekome se sviđa, nekome ne. Ali pomak je tu napravljen. Za ostale stvari mogu reći da nakon par dana od kako sam ga uzeo, ne vidim da se radi o bitno boljem uređaju zbog kojeg se isplatio prelazak. Neke stvari mi nisu baš jasne. Naime, hardver je dosta moćniji ali to se jednostavno ne primijeti u svakodnevnom radu (ne računam igre). Čak su neke stvari i lošije optimizirane, kao RAM management koji bi mogao biti deal breaker za mene ukoliko se uskoro ne popravi s nekim od budućih updatea.

a slusaj, to je samsung, tek nakon godinu dana pocinje raditi ono full kako treba.. :)

ako si imao s5/s6/s7 onda znas o cemu pricam

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pozdrav svima, imam s8+ i prije nekih cca 20 min mi se ekran razlio. pola ekrana mi je crno a drugi dio crvene boje..nikad pao uređaj ni ništ, dosad je sve besprijekorno radilo. JEl moguće da je ekran krepao i dali garancija to pokriva jer nije bio pad niakkav i nema vanjskih oštećenja.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
bambi kaže...

Pozdrav svima, imam s8+ i prije nekih cca 20 min mi se ekran razlio. pola ekrana mi je crno a drugi dio crvene boje..nikad pao uređaj ni ništ, dosad je sve besprijekorno radilo. JEl moguće da je ekran krepao i dali garancija to pokriva jer nije bio pad niakkav i nema vanjskih oštećenja.

sredit ce ti to u garanciji bez problema ako nema vidljivih fizickih ostecenja iznutra i izvana, sto im svakako napomeni.

da nisi mozda sjeo na njega u zadnjem depu ili nesto tako? ili ga na neki nacin malo vise savio?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Ništa ni približno..iznenada mi se na always on pojavio ljubičasti font pa sam vidio da nešto ne valja

16 godina
online
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Pozdrav svima.
Imao sam iPhone 4, 4S, 6 i sad imam 7. Jako mi počinj ići na živce i već duže vremena gledam S8. Telefon je predivan i jako se lomim da ga kupim. Je li netko od Vas prešao s iOS-a i iPhone-a na S8. Kako ste zadovoljni?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
bambi kaže...

Ništa ni približno..iznenada mi se na always on pojavio ljubičasti font pa sam vidio da nešto ne valja

 Meni ti se tako nešto slično dogodilo na S7e. Grancija ti to pokriva. Odi na servis u Samsung store na Radničkoj cesti. To ti je kod Green Gold-a. Meni je mob bio gotov za 2-3 dana.

 

Nemoj slučajno otići u Agram

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Baš sam ga bio odnio u Smartson servis u Gundulićevu. pa ćemo vidjet kja budu rekli.i njima je čudno al kažu da bi garancija to trebala pokrit.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
bambi kaže...

Baš sam ga bio odnio u Smartson servis u Gundulićevu. pa ćemo vidjet kja budu rekli.i njima je čudno al kažu da bi garancija to trebala pokrit.

Za tvoju informaciju "Smartson" ili ti "Agramservis Smartson". Agram = Smartson, Smartson = Agram.

 

Jebo ga ja kad ne slušate. Ako ga dobiješ brzinski sa servisa onda si imao sreće s Agramom., ako ga ne dobiješ nemoj krivit Samsung. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pozz ekipa malo cu skrenut s teme ali kratko samo jer znam da vas ima sigurno koji se razumijete...uglavnom kupio sam televizor samsung smart tv i dali je sigurno surfati s njim po stranicama poput filmovite i takvih i gledat filmove i serije? Dali mogu pokupit viruse i nekakva smeca? Hvala unaprijed
 
0 1 hvala 0
13 godina
online
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Robi1992 kaže...
Pozz ekipa malo cu skrenut s teme ali kratko samo jer znam da vas ima sigurno koji se razumijete...uglavnom kupio sam televizor samsung smart tv i dali je sigurno surfati s njim po stranicama poput filmovite i takvih i gledat filmove i serije? Dali mogu pokupit viruse i nekakva smeca? Hvala unaprijed

 isto kao i na računalu, uvijek postoji rizik.... oprosti ali moram naglasit da ovo nije tema za Samsung tv, samim time idi na priadajuću temu pa će ti možda neko bolje pomoći

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Malo sam usporedio ekran na mojem S8+ sa zeninim S7 i nevjerojatno je da su inace odlican ekran jos znacajno poboljsali.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Dali ima smisla uopće otvarati Samsungov račun radi povrata podataka kad već imam backup imenika i aplikacija na Google računu? Naime, dali bi duplirao kontakte i sl.?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ima smisla ako želiš da imaš backup poziva i poruka. Nedavno sam prešao sa S7 i vratio sam zapise poziva i poruke preko Samsung accounta.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
RobotTitan kaže...

Dali ima smisla uopće otvarati Samsungov račun radi povrata podataka kad već imam backup imenika i aplikacija na Google računu? Naime, dali bi duplirao kontakte i sl.?

 Neces imati duplo jer se radi sync a ne add.....

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sil kaže...
Ima smisla ako želiš da imaš backup poziva i poruka. Nedavno sam prešao sa S7 i vratio sam zapise poziva i poruke preko Samsung accounta.

 O.K. ali čim upišeš svoju gmail adresu to ti isto stiže i preko google računa. Automatski vuče kontakte, poruke, aplikacije i ostale postavke. Zato i pitam čemu uopće služi Samsungov račun ako već imaš google račun?

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sil kaže...
Ima smisla ako želiš da imašbackup poziva i poruka. Nedavno sam prešao sa S7 i vratio sam zapise poziva i poruke preko Samsung accounta.

 

RobotTitan kaže...
Sil kaže...
Ima smisla ako želiš da imaš backup poziva i poruka. Nedavno sam prešao sa S7 i vratio sam zapise poziva i poruke preko Samsung accounta.

 O.K. ali čim upišeš svoju gmail adresu to ti isto stiže i preko google računa. Automatski vuče kontakte, poruke, aplikacije i ostale postavke. Zato i pitam čemu uopće služi Samsungov račun ako već imaš google račun?

 Odgovorio ti je covjek vec iako je sve radim rucno ;) Myphone explorer exporta i kontakte poruke call log aplikacije kalendar...

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ja sam koristio ovu kad sam prelazio s drugog modela:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riteshsahu.SMSBackupRestore

Radi ok. Ima i backup na cloud.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sil kaže...
Ja sam koristio ovu kad sam prelazio s drugog modela:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riteshsahu.SMSBackupRestore

Radi ok. Ima i backup na cloud.

 Ovo je samo za sms? myphone explorer radi sve....

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Radi backup i call log. Za ostalo koristim Google.
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Što mislite o ovom wireless brzom punjaču s ugrađenim hlađenjem? http://www.racunalo.com/qi-wireless-fast-charging-bezicni-brzi-punjac-i-stalak-po-povoljnoj-cijeni-na-tomtop-webshopu/

U tekstu su ga nahvalili, no lomim se što na shopu nema reviewova još. Imate ideju za nešto slično? Sviđa mi se što ima kao neko hlađenje, ukoliko funkcionira naravno..

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

posto usb c dopusta punjenje na obje strane...meni iz nekog bizarnog razloga puni brzo na jednu stranu dok na drugu sporije...wtf?

jel zna netko za ovaj problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Meni se puno Brzim punjenjem na koju god stranu okrenem kabel. Upravo probI. Mozda imaš neispravan kabel ili ti je u port nešto upalo?
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
DzigiBau kaže...

Što mislite o ovom wireless brzom punjaču s ugrađenim hlađenjem? http://www.racunalo.com/qi-wireless-fast-charging-bezicni-brzi-punjac-i-stalak-po-povoljnoj-cijeni-na-tomtop-webshopu/

U tekstu su ga nahvalili, no lomim se što na shopu nema reviewova još. Imate ideju za nešto slično? Sviđa mi se što ima kao neko hlađenje, ukoliko funkcionira naravno..

 Meni nije jasno sta to hladjenje konkretno hladi ;) Zbog hladnjea ga nemoj uzimati.... To ti je totalno nepotrebno....

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

jep komadic papira je upo u port..pincetom sam oprezno izvadio...sve je ok sad 

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mobitel je totalno ne otporan na padove cak i sa maskicom dolazi do pucanja ekrana. Steta inace imam sve pohvale za njega ali ovo me uzasno razocaralo. Dok sam koristio iphone godinama nikad nisam imao takvih losih iskustava. Preporucam da ga ne kupujete jer kad tad ce vam ispasti na pod a onda sjedi i placi
Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
2 4 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Sto hoces reci da ne postoji iPhone kojem nije puknuo display kad je pao na pod?

 

S8 ima poprilicno izdrzljiv display po pitanju padova. Ali nema zadnju stranu 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice