Adaware, Spybot i BitD pitanje

poruka: 18
|
čitano: 9.042
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Adaware, Spybot i BitD pitanje

Smijem li u isto vrijeme koristiti Ad Aware Anniversary, Spybot S&D i Bit Defender Internet Security?

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
15 godina
neaktivan
offline
Adaware, Spybot i BitD pitanje

Da

C2D E6550,Abit IP35-E, 2 GB Kingmax(800 Mhz), 8800 GTS 320 MB, WD 400 GB, Philips 200 WS
15 godina
protjeran
offline
Adaware, Spybot i BitD pitanje

Ja mislim da možeš jer svaki od tih programa jedinka je za sebe..

15 godina
neaktivan
offline
Adaware, Spybot i BitD pitanje

Zbunilo me je to što ima u adawareu opcija live protectiona "anti virus engine"...

isključio sam ju... evo slika...jesam li sve dobro podesio???

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
15 godina
neaktivan
offline
RE: Adaware, Spybot i BitD pitanje
RoyalBlood kaže...

Zbunilo me je to što ima u adawareu opcija live protectiona "anti virus engine"...

isključio sam ju... evo slika...jesam li sve dobro podesio???

 Ne. Sve krivo.
15 godina
neaktivan
offline
Adaware, Spybot i BitD pitanje

zašto???

ne želim ad-watch

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
15 godina
neaktivan
offline
RE: Adaware, Spybot i BitD pitanje
RoyalBlood kaže...

zašto???

ne želim ad-watch

 Ne želim ti dati ribu. Želim te naučiti pecati. Uvijek je teži put najbolji put.
16 godina
protjeran
offline
RE: Adaware, Spybot i BitD pitanje
Kalea kaže...
  Ne. Sve krivo.

RoyalBlood kaže...

zašto???

ne želim ad-watch


Ad-aware ima mogućnost korištenja nekog antivirus enginea, kao što Spyware Terminator može koristiti ClamAV integraciju. Korištenje dva antivirusna programa bi moglo dovesti do nestabilnosti.
 
Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Adaware, Spybot i BitD pitanje
the_tux kaže...
Kalea kaže...
  Ne. Sve krivo.

RoyalBlood kaže...

zašto???

ne želim ad-watch


Ad-aware ima mogućnost korištenja nekog antivirus enginea, kao što Spyware Terminator može koristiti ClamAV integraciju. Korištenje dva antivirusna programa bi moglo dovesti do nestabilnosti.
 
 Ovo ti je dobro.
 Edit: slika u prilogu.
15 godina
neaktivan
offline
Adaware, Spybot i BitD pitanje

da al ja imam Bit Defender pa zato i pitam...ne bih htio koristiti njegov AV engine a ni adwatch.....

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
16 godina
protjeran
offline
RE: Adaware, Spybot i BitD pitanje
Kalea kaže...
  Ovo ti je dobro.
  Edit: slika u prilogu.
Umjesto da ne spamiraš i pokušavaš osvojiti Ginisovu knjigu rekorda za što veći broj postova u što kraćem razdoblju, bolje pomozi čovjeku ako možeš.

RoyalBlood kaže...

da al ja imam Bit Defender pa zato i pitam...ne bih htio koristiti njegov AV engine a ni adwatch.....

  BitDefender koristi kako želiš. Samo nemoj uključivati dodatne antivirusne programe u antispyware alate koji imaju tu mogućnost.
 
Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
15 godina
neaktivan
offline
Adaware, Spybot i BitD pitanje

hvala na korisnim savjetima...Osmijeh

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
15 godina
neaktivan
offline
RE: Adaware, Spybot i BitD pitanje

Mislim da ti mogu pomoći. Javi mi se na PP.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2009 19:30 (Kalea).
16 godina
offline
Adaware, Spybot i BitD pitanje

Nema ti velike koristi od AdAware i Spybot i od njihove Realtime Zastite oni nisu dobri uopce, uz taj Bitdefender ti je najbolje imat Malwarebites i Superantispyware kao dodatne skenere oni nemaju stalnu zastitu ali odlicno ciste za provjeru da li imas koju gamad na kompu. S ova dva programa prije svakog skeniranja obavis update i onda skeniras povremeno i to je onda ok!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
15 godina
neaktivan
offline
Adaware, Spybot i BitD pitanje

AdAware i Spybot oduvijek koristim jer mi uvijek pomognu...to je moje iskustvo...a malwarebytes znači mogu instalirati uz Bit Defender?

@Kalea - ne znam kako ti poslati PP. svima mogu kliknuti pošalji poruku jedino tebi ne...nema tog gumba...

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz @ 3,66 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
15 godina
neaktivan
offline
RE: Adaware, Spybot i BitD pitanje
RoyalBlood kaže...

AdAware i Spybot oduvijek koristim jer mi uvijek pomognu...to je moje iskustvo...a malwarebytes znači mogu instalirati uz Bit Defender?

@Kalea - ne znam kako ti poslati PP. svima mogu kliknuti pošalji poruku jedino tebi ne...nema tog gumba...

 Dali ti koce kompjuter svi ti pomenuti programi? Taj BitDefender Internet Security inace gusi masine, pa me zanima dali tebi stvara komplikacije?
Meni bi vise odgovarao Spyware Terminator umjesto S&D.
Don't be surprise when a crack in the ice appears under your feet
16 godina
neaktivan
offline
Adaware, Spybot i BitD pitanje

Hajmo ovako...koristi puni BitD mjesec dana,zatim instaliraj SBot i ostale ludosti, pročešljaj s njima sve i reci što su našle.

Ima li život smisla,ako ne vraćaš kredit?
15 godina
neaktivan
offline
Adaware, Spybot i BitD pitanje

Ma ne koči mi, dapače, uopće mi ne usporava komp...nemam sve pokrenuto od jednom nego 1-2 puta tjedno pokrenem S&D, Adaware a BitD i češće

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz @ 3,83 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice