Porast broja virusa/spywarea/malwarea?!

poruka: 10
|
čitano: 1.300
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Porast broja virusa/spywarea/malwarea?!

Zanima me da ste osjetili kod sebe porast broja zloćudnih aplikacija? Kod mene je porastao broj nakon skeniranja standardnim programima (SpyBoot, RemoveIt, MalwareBytes), svi koristimo orginalni AVG 8.0.

Jer znanje treba da bude besplatno.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Porast broja virusa/spywarea/malwarea?!
Smooth Operator kaže...

Zanima me da ste osjetili kod sebe porast broja zloćudnih aplikacija? Kod mene je porastao broj nakon skeniranja standardnim programima (SpyBoot, RemoveIt, MalwareBytes), svi koristimo orginalni AVG 8.0.

  hmm...

meni uvijek nađe nešto..

ali sad baš da sam zamiejtio neki značajniji porast..
pa i ne baš..

iako mi otac govori da u zadnje vrijeme (otkad mu ja koristim laptop) pokazuje brojne infecije...
"Your computer is infected".... i slična s*anja...
For The Glory Of My Asshole!! http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
15 godina
offline
RE: Porast broja virusa/spywarea/malwarea?!

Bome ništa nisam primjetio jer od početka ove godine koristim symantec endpoint protection i nisam još imao problemčić sa virusima i ostalim gamadima, a to ujedno i znači da antivirusni radi svoj posao i više nego dobroNamigiva

 

 

 

offtopic: pa kad previše posjećuješ stranice za odrasleIzlanuo se

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara
16 godina
offline
Porast broja virusa/spywarea/malwarea?!

Ak koristis losu zastitu i ne koristis HIPS aplikaciju normalno da ces uvijek imat problema, ja se ne sjecam kad sam imao na kompu bio kakvu gamad i ne skeniram uopce jer se nema kaj trazit kad nista nema, inace dosta testiram zastitu na gadnim stranicama pa nakon testiranja provjerim onako jel sve uredu ali to je sve ja ne skeniram tj vrlo rijetko to radim!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Porast broja virusa/spywarea/malwarea?!
rambox kaže...

Ak koristis losu zastitu i ne koristis HIPS aplikaciju normalno da ces uvijek imat problema, ja se ne sjecam kad sam imao na kompu bio kakvu gamad i ne skeniram uopce jer se nema kaj trazit kad nista nema, inace dosta testiram zastitu na gadnim stranicama pa nakon testiranja provjerim onako jel sve uredu ali to je sve ja ne skeniram tj vrlo rijetko to radim!!!Cool

A jesi pametan. Ovoliku narcoidnost nisam nigdje vidio. Znaš li ti što je uopće HIPS i čiji je to ''patent'', samo te molim bez osobnih uvreda, nek ti mama kupi za rođendan ''Novi bonton''. Čovjek je osjetio veći porast pošasti i napominje neke alate ''koje ti fališ'' a nisi mu doslovce odgovorio ništa osim da je kod tebe sve u redu. Post se zove ''Porast broja virusa/spywarea/malwarea?!'' a ne ''Rambox je genije, nema gamadi na njegovom kompu'' jer je on ''genije''. E jesi ti....... Budeš li mi i dalje slao privatne poruke uvredljivog sadržaja, mogao bi ostati sam na forumu, pa postaj sam sa sobom. Znaš onu staru narodnu ''svaki mujo svoga konja hvali''. Pa zar stvarno misliš da na ovom forumu nema ljudi koji su za tebe ono što je Mercedes za stojadina? Jad si i bijeda, jer da nisi, ne bi slao poruke uvredljivog sadržaja i koristio riječi poput ''mulac, budala, glupan, čoro....''.
16 godina
offline
Porast broja virusa/spywarea/malwarea?!

Malwarebites nema stalnu zastitu to je skener, a AVG i Spybot ne pruzaju dovoljnu zastitu danas pa to je poznata stvar i jedino te HIPS aplikacija moze zastitit jako dobro ako propuste klasicni antivirusi i antyspyware alati i to je poznata stvar pa je onda sve jasno, a druga je prica kaj svi ne mogu koristit HIPS aplikacije jer je to zahtjevna stvar a ako se zeznes eto problema!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
15 godina
neaktivan
offline
Porast broja virusa/spywarea/malwarea?!

Najbolji je nod32.Ja imam business edition trial koji traje još 24000 dana.

Tomislav
16 godina
offline
Porast broja virusa/spywarea/malwarea?!

Tomislav95 pa nije ti neka fora hvalit se s tim NOD-om krekiranim tu to nije pametno, pa poznato je da NOD vise nije najbolji antivirus presisali su ga drugi puno bolji proizvodi!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Porast broja virusa/spywarea/malwarea?!
Kalea kaže...
rambox kaže...

Ak koristis losu zastitu i ne koristis HIPS aplikaciju normalno da ces uvijek imat problema, ja se ne sjecam kad sam imao na kompu bio kakvu gamad i ne skeniram uopce jer se nema kaj trazit kad nista nema, inace dosta testiram zastitu na gadnim stranicama pa nakon testiranja provjerim onako jel sve uredu ali to je sve ja ne skeniram tj vrlo rijetko to radim!!!Cool

A jesi pametan. Ovoliku narcoidnost nisam nigdje vidio. Znaš li ti što je uopće HIPS i čiji je to ''patent'', samo te molim bez osobnih uvreda, nek ti mama kupi za rođendan ''Novi bonton''. Čovjek je osjetio veći porast pošasti i napominje neke alate ''koje ti fališ'' a nisi mu doslovce odgovorio ništa osim da je kod tebe sve u redu. Post se zove ''Porast broja virusa/spywarea/malwarea?!'' a ne ''Rambox je genije, nema gamadi na njegovom kompu'' jer je on ''genije''. E jesi ti....... Budeš li mi i dalje slao privatne poruke uvredljivog sadržaja, mogao bi ostati sam na forumu, pa postaj sam sa sobom. Znaš onu staru narodnu ''svaki mujo svoga konja hvali''. Pa zar stvarno misliš da na ovom forumu nema ljudi koji su za tebe ono što je Mercedes za stojadina? Jad si i bijeda, jer da nisi, ne bi slao poruke uvredljivog sadržaja i koristio riječi poput ''mulac, budala, glupan, čoro....''.
 E prijatelju, neka si mu i njima rekao. Pa piše da koristimo na svima računalima org. AVG, pa ovaj oće krekirani, ovaj ovo, ovaj ono. Nije fora ako znaš next, next, instaliraš i zaštitnik si već. Koristim Firewall, sve začepljeno osim portova HTTPa, FTPa, POP3, messengera i tih osnovnih stvari. IpCop i SquidGard brane loše stranice. Router filtrira p2p promet i neda mu proć. Ali češće na nekim kompjutorima uočavam porast s skenerima. I s skenerom AVGa i ovih ostalih. Da nije neka ofenziva?! Cool
Jer znanje treba da bude besplatno.
15 godina
offline
RE: Porast broja virusa/spywarea/malwarea?!

kakav porast? ne pamtim kad sam zadnji put vidio neki virus ili slično. već sam se uplašio da su istrebljeni. najviše što nađem je tracking cookie.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice