Što nakon instalacije?

poruka: 7
|
čitano: 1.216
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Što nakon DEinstalacije antivirusnog programa?

Zanima me što se dogodi nakon deinstalacije antivirusnog programa?

Da li virusi pobjegnu iz vaulta, ili se izbrišu zajedno s njim?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.2.2009 14:16 (ameo).
16 godina
neaktivan
offline
Što nakon instalacije?

Neznam što se dogodi, ali ti sigurno mogu reći da ne pobjegnu iz vaulta.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
15 godina
offline
Što nakon instalacije?

Koristim NOD32 i nakon deinstalacije karantena ostane na računalu, a sad u kakvom su stanju virusi u njoj nemam pojma jer ih nisam probao pokrenut (dvoklik na datoteku) već sam ih ručno obrisao nakon reboota (kompletan direktorij c:\program files\eset)

15 godina
protjeran
offline
Što nakon instalacije?

Pobjec nece 100%....hehe sala ovako kad deinstaliras antivirus obicno uz deinstalaciji pise Empty vault i odaberes opciju.Il obicno sam software zajedno sa instalacijom brisu i vault.Nakon deinstalacije obavezno instalirat novi antivirus.

http://s3.ba.battle-knight.org/index.php?loc=hire&ref=MjAzNA==
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što nakon DEinstalacije antivirusnog programa?

a vjerojatno se sve izbriše

Procesor: AMD Athlon 64 X2 4200+ Matična: MSI K9N Neo V2 Grafička kartica: MSI Nvidia 8400GS 512MB RAM: 2GB HDD: Maxtor 160GB Monitor: Philips 190CW Kućište: Coolmaster OS: Windows Vista Ultimate SP1
16 godina
neaktivan
offline
Što nakon instalacije?

meni ovo pitanje zvuči ko da pita netko ko nije vidio što virusi rade?!! uglavnom, deinstaliranje antivirusnog programa nije preporučljivo! po meni je najsigurnije ako već deinstaliraš, onda karantenu, ako nije obrisana, staviti u zip, jer zipani fajlovi su arhive, pa virusi imaju manje djelovanja... uglavnom, deinstalacija se vrši samo ako je prijeko potrebna... ako imaš staru verziju antivirusnog programa, onda preko nje stavi novu verziju tog istog antivirusnog...

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Što nakon instalacije?

Virusi se izbrišu ili najčešće ostanu u neaktivnom stanju (bespomoćni). Tako da nemoj pokretati ih, preporučam ti da odmah izbrišeš sve u vaultu i odmah instaliraš novi AV.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice