Virus na Googleu? zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 1.251
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Virus na Google????????????????????

Too many errors and faults WERE found in your system. Possibly that IT WAS THE RESULT of virus attack.YOU MUST scan your system.

 

To mi pise kad idem na www.google.com.

Valjda sam pokupio neki virus, neznam. Ja skeniram sve s nod32 i nista,  skinem avg i skeniram s njim i nade nesto, to mi izbrise i opet probam, al opet isto.

 

Što sam htio reci:

Jel imo neko takvih slicnih problema i jel mi mozete dat savjet kak da to maknem?

 

15 godina
neaktivan
offline
Virus na Google????????????????????

Ma samo FP... tvoj AV divlja

In the war it doesen't mean you wont die if you are right! You have to look left too!
15 godina
protjeran
offline
RE: Virus na Google????????????????????

To je najvjerovatnije spyware infekcija pa probaj s SpyBot ili MalwareByte's. Good luck

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus na Google????????????????????
Pinc kaže...

Too many errors and faults WERE found in your system. Possibly that IT WAS THE RESULT of virus attack.YOU MUST scan your system.

 

To mi pise kad idem na www.google.com.

Valjda sam pokupio neki virus, neznam. Ja skeniram sve s nod32 i nista,  skinem avg i skeniram s njim i nade nesto, to mi izbrise i opet probam, al opet isto.

 

Što sam htio reci:

Jel imo neko takvih slicnih problema i jel mi mozete dat savjet kak da to maknem?

 

 Skini SpyBot ili malwarebytes pa skeniraj s njima!!! Oni bi trebali maknuti to!!

EDIT: isto smo preporučili heheheNamigiva
Nijedno pravilo bez iznimke!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2009 17:52 (Bellatrix).
16 godina
neaktivan
offline
Virus na Google????????????????????

Skini spy remover, uradi update, pokreni pc u safemodu, pa skeniraj ...

 

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne. ---------------------------- Bolje imat goluba na grani nego da te vrabac posere.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2009 18:11 (Maximus).
16 godina
offline
Virus na Google????????????????????

To je Malware koji ti se zavuko na komp pa ti je sad dosadan njega ces maknut s Malwarebites a od Spybot-ta nema koristi Malwarebites bi trebao danas svako imat na kompou ako ga vec nema, treba s njime napravit Full Scan i maknut kaj ima Malwarebytes najbolje cisti u windowsima kad je gamad aktivna a ako drukcije nije moguce onda se ide u Safe Mode!!!Cool

http://www.download.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html

 

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2009 18:07 (rambox).
16 godina
moderator
offline
Virus na Google????????????????????

Ovakve naslove strogo kažnjavamo!

 

Autoru suspenzija, temi lock!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice