Vaše mišljenje o konfiguraciji,cijena?

poruka: 6
|
čitano: 816
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Vaše mišljenje o konfiguraciji,cijena?

Pošto nisam znao gdje da pitam u ovom pod forumu u koju temu jer sve je navedeno u cjenovnom rangu a pošto ja neznam koliko bi me izašlo to uopće,otvorio sam novu temu. Dakle dobio sam ovu poruku u inbox,kužim se malo u hardver ali ne i previše pa sam se odlučio da pitam ovdje..

 

Dakle zanima me cijena svega ovoga,što bih mogao sve sa time,koliko je to sve dobro i dali se isplati...Hvala svima 

 

 

Procesor: AMD hexa-core FX 6300, 6 jezgri, 4.1GHz Turbo (3500 MHz, bez opterećenja, do 4100 MHz sa opterećenjem preko AMD Boost Technology) Matična ploča: AMD Socket AM3 + (1 x PCIe x16, 1 x PCIe x1, 1 x PCI, 4 x SATA 3Gb / s, 2 x PS / 2 tipkovnica / miš, 1xDVI, 1xD-Sub, 1 x Gbit-LAN, 4xUSB 2.0 , 2x USB 3.0, 3xAudio Jack) RAM: 8192 MB DDR3 RAM PC-1333 Hard disk: 1000 GB SATA II HDD DVD snimači: 22x dvoslojni Multi Format DVD snimač (CD-R, CD-RW, DVD ± R, DVD ± RW, DVD + R9 (DL)) 3D-Grafička kartica: NVIDIA GeForce GTX 750 2048MB GDDR5, DirectX 11, VGA, DVI, HDMI Kucustej: Midi Tower Gaming (H: 40cm x Š: 17cm x D: 43cm), bočni paneli naravno se moze ukloniti pojedinačno i jedan i drugi, crna boja USB 3.0: Da, 2x i 4x USB 2.0 Čitač kartica :. CF, SD, SDHC, M2, Micro SD, SM, MMC, MD, MS kartica, uključujući USB 2.0 priključak Mreža: 10/100/1000 Mbit / s Ethernet LAN, DSL naravno Zvuk: Integrirani 5.1 kontroler na maticnoj jbg ali dovoljno, HD Audio PSU: 500W 12cm Super Silent PSU uz dodatna 2 kulera za graficku i procesor u crvenoj led varijanti TFT: 22 "LED monitor - Rezolucija 1920x1080 (FullHD) - Svjetlina: 250cd / m² - Kontrast: 1000: 1 - Vrijeme odziva: 5 ms - Kut gledanja: 170 ° / 160 ° - Priključci: VGA, DVI - Posebna obilježja: LED pozadinsko osvjetljenje podršku, HDCP - potrošnja: 28W (tipično), 1W (mirovanje) Samsung Tipkovnica i miš: Sharkoon Skiller gaming i multimediju tipkovnica + Gigabyte GM-M6880 Laser Gaming Mouse Dobijam uz kupljene delove ali su sasvim solidni uz ovdasnje recenzije Operativni sustav: Genuine Microsoft Windows 7 Professional 64-bit, Service Pack 1 ovo dobijem gratis ali je aktivirano i licencirano za 4 kompa sto je ok kao i Office: Office 2010 Starter (uključuje Word i Excel) Ovo dobijam ali kakvo je nemam pojma nisam to mnogo gledao Virus skeneri i zaštita Internet: GData Internet Security 2014 punu verziju, uključujući polovine godine ažuriranja. Na sve delove imam 3 godine garancije. Vidi koliko bi me tu izaslo i kakve su recenzije i mogucnosto po tvom.

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
0 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Vaše mišljenje o konfiguraciji,cijena?

Formatiraj to malo, neće ti niko čitat konfu kad je tako napišeš

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vaše mišljenje o konfiguraciji,cijena?

Nažalost to je poslano na fejsu,i kad poništim oblikovanje sa fejsa onda se tako u*ebe tekst...a da ovako idem i rtažim trebalo bi mi sat ipo vremena

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Vaše mišljenje o konfiguraciji,cijena?

Vidi ovako, ovdje na forumu ima vrhunskih strucnjaka raznih profila, stare iskusnjare...

Kako si ovdje na forumu 4g dobro znas da postoji ova tema... odluci sam gdje ces kupiti racunalo!

14 godina
offline
Re: Vaše mišljenje o konfiguraciji,cijena?
filipvk1000 kaže...

Nažalost to je poslano na fejsu,i kad poništim oblikovanje sa fejsa onda se tako u*ebe tekst...a da ovako idem i rtažim trebalo bi mi sat ipo vremena

Preletio sam to malo i zvuči mi ko nekakav složenac iz nekog dućana. Bolje ti reci budžet koji ima i javi se u temu, pa će se nešto iskombinirat.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Vaše mišljenje o konfiguraciji,cijena?
fix'd

Procesor: AMD hexa-core FX 6300, 6 jezgri, 4.1GHz Turbo (3500 MHz, bez opterećenja, do 4100 MHz sa opterećenjem preko AMD Boost Technology)

Matična ploča: AMD Socket AM3 + (1 x PCIe x16, 1 x PCIe x1, 1 x PCI, 4 x SATA 3Gb / s, 2 x PS / 2 tipkovnica / miš, 1xDVI, 1xD-Sub, 1 x Gbit-LAN, 4xUSB 2.0 , 2x USB 3.0, 3xAudio Jack)

RAM: 8192 MB DDR3 RAM PC-1333 Hard disk: 1000 GB SATA II HDD DVD snimači: 22x dvoslojni Multi Format DVD snimač (CD-R, CD-RW, DVD ± R, DVD ± RW, DVD + R9 (DL))

3D-Grafička kartica: NVIDIA GeForce GTX 750 2048MB GDDR5, DirectX 11, VGA, DVI, HDMI

Kucustej: Midi Tower Gaming (H: 40cm x Š: 17cm x D: 43cm), bočni paneli naravno se moze ukloniti pojedinačno i jedan i drugi, crna boja USB 3.0: Da, 2x i 4x USB 2.0 Čitač kartica :. CF, SD, SDHC, M2, Micro SD, SM, MMC, MD, MS kartica, uključujući USB 2.0 priključak

Mreža: 10/100/1000 Mbit / s Ethernet LAN, DSL naravno

Zvuk: Integrirani 5.1 kontroler na maticnoj jbg ali dovoljno, HD Audio PSU: 500W 12cm Super Silent PSU uz dodatna 2 kulera za graficku i procesor u crvenoj led varijanti

TFT: 22 "LED monitor - Rezolucija 1920x1080 (FullHD) - Svjetlina: 250cd / m² - Kontrast: 1000: 1 - Vrijeme odziva: 5 ms - Kut gledanja: 170 ° / 160 ° - Priključci: VGA, DVI - Posebna obilježja: LED pozadinsko osvjetljenje podršku, HDCP - potrošnja: 28W (tipično), 1W (mirovanje) Samsung Tipkovnica i miš: Sharkoon Skiller gaming i multimediju tipkovnica + Gigabyte GM-M6880 Laser Gaming Mouse Dobijam uz kupljene delove ali su sasvim solidni uz ovdasnje recenzije

Operativni sustav: Genuine Microsoft Windows 7 Professional 64-bit, Service Pack 1 ovo dobijem gratis ali je aktivirano i licencirano za 4 kompa sto je ok kao i

Office: Office 2010 Starter (uključuje Word i Excel)

Ovo dobijam ali kakvo je nemam pojma nisam to mnogo gledao Virus skeneri i zaštita Internet: GData Internet Security 2014 punu verziju, uključujući polovine godine ažuriranja. Na sve delove imam 3 godine garancije. Vidi koliko bi me tu izaslo i kakve su recenzije i mogucnosto po tvom.

 

Kakve veze ima što je sa facebooka, 2minute su mi trebale da učinim taj "zid od texta" čitljivim. Ako želiš pomoć forumaša moraš se i sam malo potrudit. Koja je cijena ove konfe, izgleda mi ko neka gotova konfa i one su u 99% slučajeva precjenjene.

 

Ne piše ništa za napajanja i o kojoj se tačno ploči radi, također nedostaje cooler. Sigurno se može bolje složit, javi se u odgovarajuću temu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice