Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 29.897
|
čitano: 6.390.038
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

Kakvo je vaše mišljenje o ovom proizvodu http://www.proteini.si/hr/store/item/olimp-profi-mass-2500g/5824/ P:UH = 1:1

Mislim ga koristiti kao završni obrok prije spavanja zbog niže kalorijske vrijednosti barem par mjeseci dok ne izgubim još nekoliko kg.

 

Poslje treninga namjeravam koristit MyProtein Impact Whey, uz za sad što jedem piletinu, jaja, zobene itd.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
FlyBoy kaže...
lithiumion kaže..

  
Ne postoji brzo opuštajući i sporo opuštajući protein. Postoji samo brzo apsorbirajući i sporo apsorbirajući protein odnosno kazein, tj molekula kazeina je velika i tijelu treba više vremena da ju probavi tj razgradi. 

 ne pravi se pametan... to je to, u eng literaturi se često za ovu karakteristiku proteina koristi izraz release (fast release protein, slow release protein)...

 

Nije to nikakvo pretvaranje i pravljenje "pametan/glup/glupi" nego iznošenje točnih činjenica. Sad znam zašto si mi godinu i nešto dana bio na "ignoriraj autora". Evo već sam požalio što sam sinoć maknio oznaku ignoriranja.
A ti, i dalje misli da si najpametniji čovjek na forumu i da znaš sve.
Kad se samo sjetim da si prije godinu dana na ovome forumu tvrdio da su proteini životinjskog i biljnog porijekla isti i da aminokiselinski lanac, aminokiselina, u proteinu nema veze.
Da je samo bitno da je protein, te da esencijalne i neesencijalne aminkiseline u proteinu nisu uopće važane.  

ps.
"Literaturom" ne možeš nazivati engleske forume koje pišu "gym baje", na engleskom jeziku ograničenih sposobnosti, kao i ti sam.
Pozdrav, i svako dobro.  
 

12 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

Ima li kod nas gdje onih sirupa i preljeva 0 kcal osim na MyProtein? Nekako mi previše 60 kn + poštarina za 400 ml...

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Aces of Anarchy kaže...

Kakvo je vaše mišljenje o ovom proizvodu http://www.proteini.si/hr/store/item/olimp-profi-mass-2500g/5824/ P:UH = 1:1

Mislim ga koristiti kao završni obrok prije spavanja zbog niže kalorijske vrijednosti barem par mjeseci dok ne izgubim još nekoliko kg.

 

Poslje treninga namjeravam koristit MyProtein Impact Whey, uz za sad što jedem piletinu, jaja, zobene itd.

Što će ti to? bacaš pare...

 

pojedi za večeru 150g posnog s pola mjerice wheya i odi spavat. Možeš ubacit i skroz malo zobenih.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.3.2017 9:29 (lllnuclearlll).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
donator_bubrega kaže...

Ima li kod nas gdje onih sirupa i preljeva 0 kcal osim na MyProtein? Nekako mi previše 60 kn + poštarina za 400 ml...

 Ma to je za tetkice

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina

Hvala na odgovoru. Što misliš dali bi umjesto posnog sira mogao pojesti 100-150g janječeg buta?

16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Aces of Anarchy kaže...

Hvala na odgovoru. Što misliš dali bi umjesto posnog sira mogao pojesti 100-150g janječeg buta?

 

s ražnja? 

 

naravno... uz domaći mladi luk i 0.5L svijetlog velebitskog 

10 godina
offline
Re: Rast mišića i visina

@Aces of Anarchy

 

Bjelanjci kuhani, umjesto posnog sira dobra su i kvalitetna zamjena. Nema masnoća, manje kalorija, nego posni sir, te minimalno manje proteina.

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.3.2017 19:45 (PzKpfw).
16 godina
online
Rast mišića i visina

Ne mogu ne napisat...

 

Danas u teretani onak promatram ekipu, cak i sad nakon godinu dana jos uvijek vidim neke interesantne vjezbe za koje mi nije palo na pamet probat.

No nisam to sad htel rec nego, gledam nekog deckica, onak mrk pogled, gangesterski hod, ruke u sirokom polozaju ko da ce uzletjet, poslije svake vjezbe zamuti whey il sto vec...

 

Cemu takve ekspresije i nastup, ne mogu racionalno klasificirat u neku jedinstvenu pricu...

Al vecinom takvi mali pijetlovi od kakvih 60kg se sepure ko da trebaju zadivit neku zenku.

 

Pogledam ga, onak smijeh mi pobjegne, a njegov pogled jos mrzovoljniji. :D 

S druge strane, vecina ekipe je tolko realna i pristupacna da ti je gust trenirat.

 

Osobno ne koristim whey ili bilo kakve sintetizirane pripravke, al kolko ekipe se pali na to... Nisam vjeroval dok se nisam slucajno nasao jednom u Polleu - dosao deckic od cca 185cm i 65kg i kaze da mu treba nesto da se "izreze" :D

Prodavac je blenuo, meni skoro smrklje izasle od smijeha...

 

 

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.3.2017 20:32 (Batista).
12 godina
offline
Rast mišića i visina

To se desava jer su ljudi needucirani i misle da su proteini magicni praskovi. Obavezno prije nego se i krene vjezbat prva stvar je kupit proteine i onda krenit vjezbat. Da ne zaboravim ako ne popijes shake u roku 30 sekundi po zavrsetku treninga dabe si trenirao.

12 godina
offline
Rast mišića i visina

Evo ako se sjećate mene, nije baš da često postam ovdje u temi, mali update. 
Nakon nešto više od mjesec dana kad sam failao 115kg na BP-u, malo sam kroz tih mjesec dana ispravio formu (hvala na savjetima fila2208 i intexuz) i način treninga. Iako nisam bio posvećen treninzima koliko bih trebao iz raznih razloga, svejedno sam napredovao.
Ovaj put sam 115 kg izbacio bez ikakvih problema, ali nisam snimao, opet zaboravio. Snimao sam 120kg. Eh sad, spotter kaže da nije pomagao, ali na snimci se čini kao da je malo, ugl kako god novi rekord je 117.5kg, ili tih 120kg  Šipka je od 20kg ovaj put.

 

video:

 

https://drive.google.com/open?id=0B3badfwRbMPdOFNQSWlfVnZqNHM

 

btw snimao sam samo iz razloga kako bih tu pokazao formu pa da dobijem kakav savjet, ali neki lik mi je taman prije nego što ću raditi bacio nekakvu ploču ispred mobitela tako da se ne vidi položaj nogu, ali sredio sam to po savjetima od zadnji put. 

Kilaža malo više nego zadnji put, između 77 i 78kg, ali vjerujem zato jer sam malo više jeo dan prije tog pokušaja 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.3.2017 20:53 (Cordas).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
Jabulani kaže...

 Ma to je za tetkice

  Nije baš zgodno bez Nutelle palačinke tuć...

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
lithiumion kaže...

1. Kad se samo sjetim da si prije godinu dana na ovome forumu tvrdio da su proteini životinjskog i biljnog porijekla isti i da aminokiselinski lanac, aminokiselina, u proteinu nema veze.
Da je samo bitno da je protein, te da esencijalne i neesencijalne aminkiseline u proteinu nisu uopće važane.  

ps.
2. "Literaturom" ne možeš nazivati engleske forume koje pišu "gym baje", na engleskom jeziku ograničenih sposobnosti, kao i ti sam.
Pozdrav, i svako dobro.  
 

 1.  Sjećam se te rasprave i ovo nikad nisam tvrdio, nađi gdje sam to rekao. Čekam. Usput nauči čitati s razumijevanjem.

2. A šta ti znaš o mojim engleskim sposobnostima?

 

Bok i tebi.

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.3.2017 22:22 (FlyBoy).
14 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
donator_bubrega kaže...
Jabulani kaže...

 Ma to je za tetkice

  Nije baš zgodno bez Nutelle palačinke tuć...

 Pojedi vanka jednu pravu palačinku jednom tjedno i bog doviđenja.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
donator_bubrega kaže...
Jabulani kaže...

 Ma to je za tetkice

  Nije baš zgodno bez Nutelle palačinke tuć...

 Meni ih je zgodno sa posnim sirom, u svaku po 250g.. ko burek ti dođe 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
Jabulani kaže...

 Meni ih je zgodno sa posnim sirom, u svaku po 250g.. ko burek ti dođe 

 Ja pravim one američke debele pa nisu baš za smotat, al probat ću tako one tanke.

 

EDIT: Evo malo igre s osvjetljenjem i forme na početku definicije, komentari?

 

173 cm 67 kg, 8 mj treninga uz to da sam kad sam počeo imao 79kg...

 

 

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.3.2017 7:16 (donator_bubrega).
12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Aces of Anarchy kaže...

Kakvo je vaše mišljenje o ovom proizvodu http://www.proteini.si/hr/store/item/olimp-profi-mass-2500g/5824/ P:UH = 1:1

Mislim ga koristiti kao završni obrok prije spavanja zbog niže kalorijske vrijednosti barem par mjeseci dok ne izgubim još nekoliko kg.

 

Poslje treninga namjeravam koristit MyProtein Impact Whey, uz za sad što jedem piletinu, jaja, zobene itd.

 Ajd koje misljenje moze biti o proizvodu koji kosta kao ista kolicina cistog whey proteina ,  a ovdje dobijes duplo manje proteina, i isto toliku kolicinu UH... 

Dakle, ako ti je netko to poklonio, super, popij ga.. Ali da ces te pare dati na to, nema smisla

 

Kupis si 2.5 wheya, i ubacuj neki izvor uh, i to je to.

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
monsieur kaže...

To se desava jer su ljudi needucirani i misle da su proteini magicni praskovi. Obavezno prije nego se i krene vjezbat prva stvar je kupit proteine i onda krenit vjezbat. Da ne zaboravim ako ne popijes shake u roku 30 sekundi po zavrsetku treninga dabe si trenirao.

 E bas to.. 90% likova ni nema sredjenu prehranu, dakle ne znaju se hraniti,ali bitno da imaju whey, i da razmisljaju o BCAA.. lik ima 50kg s krevetom, i on razmislja o BCAA,, kod mene u teretani. Bitno da nosi rukavice kad trenira... 

Najjace mi je kad me pitaju dal pijem sta, dal pijem whey... digne mi se kosa na glavi, svasta bih rekao,, ali kazem, da, pijem ga ponekad

 

To su likovi koji su mrsavi vecinom, ne znaju trenirati, ili treniraju kao pickice, iste tezine su im danas kao i prije godinu dana ( citaj - djecje tezine , tipa 40kg bench press ), ali obavezno je da je na stolu shaker s wheyem, da bi ga mogao popiti odmah pri zavrsetku treninga 

 

Dobro, i ja sam bio takav, nosio sam whey u tertanu, i onaj sjednem i pijem da me svi gledaju, al ito je dok nisam imao blage veze o icemu.. mislio sam da sam faca sto ja pijem whey , a drugi ne.... A sad mi se gadi kad vidim nekog takvog. odi kuci, jedi, popij kuci ako vec moras piti, sta nosis u teretanu :D .... meni se to ne bi dalo, stavljat whey, pa nositi vodu, pa popiti, pa onda moras prati shaker kuci, jos ako zaboravis, usmrdi se..

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.3.2017 14:37 (exer1234).
16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
exer1234 kaže...
monsieur kaže...

To se desava jer su ljudi needucirani i misle da su proteini magicni praskovi. Obavezno prije nego se i krene vjezbat prva stvar je kupit proteine i onda krenit vjezbat. Da ne zaboravim ako ne popijes shake u roku 30 sekundi po zavrsetku treninga dabe si trenirao.

 E bas to.. 90% likova ni nema sredjenu prehranu, dakle ne znaju se hraniti,ali bitno da imaju whey, i da razmisljaju o BCAA.. lik ima 50kg s krevetom, i on razmislja o BCAA,, kod mene u teretani. Bitno da nosi rukavice kad trenira... 

Najjace mi je kad me pitaju dal pijem sta, dal pijem whey... digne mi se kosa na glavi, svasta bih rekao,, ali kazem, da, pijem ga ponekad

 

To su likovi koji su mrsavi vecinom, ne znaju trenirati, ili treniraju kao pickice, iste tezine su im danas kao i prije godinu dana ( citaj - djecje tezine , tipa 40kg bench press ), ali obavezno je da je na stolu shaker s wheyem, da bi ga mogao popiti odmah pri zavrsetku treninga 

 

Dobro, i ja sam bio takav, nosio sam whey u tertanu, i onaj sjednem i pijem da me svi gledaju, al ito je dok nisam imao blage veze o icemu.. mislio sam da sam faca sto ja pijem whey , a drugi ne.... A sad mi se gadi kad vidim nekog takvog. odi kuci, jedi, popij kuci ako vec moras piti, sta nosis u teretanu :D .... meni se to ne bi dalo, stavljat whey, pa nositi vodu, pa popiti, pa onda moras prati shaker kuci, jos ako zaboravis, usmrdi se..

Pa neki su vjerojatno udaljeni od teretane pol sata+ pa si ponesu... ne vidim u čemu je problem? A možeš i za vrijeme intenzivnog treninga ubaciti malo wheya u vodu.

 

btw. Ne treniraju svi da bi izgledali kao Hulk, neki treniraju radi održavanja kondicije i zdravlja... Osobno ne bih nikad volio izgledati previše nabildano, zato radim s manjim težinama. Sportska, atletska građa mi najbolje odgovara i najbolje mi to izgleda.

 

Dakle tijelo tipa razvijenijeg nogometaša, plivača, tenisača itd.

 

Nemamo svi iste ciljeve i teretana nije samo za bodybuildere

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.3.2017 15:24 (lllnuclearlll).
16 godina
offline
Rast mišića i visina

Ne vidim sta je tu lose nosit whey u gym.

Kad zavrsim s treningom te obavim tusiranje, lagano idem doma i popijem whey.

Lipo i korisno.

Xbox: Muskarcina
14 godina
offline
Rast mišića i visina

Ma je, ali neko misli da ga mora popit odmah nakon treninga 

To čini razliku i treba se toga pridržavat pa će se kroz duži vremenski period doći do rezultata 

16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
KIKI3ooo kaže...

Ma je, ali neko misli da ga mora popit odmah nakon treninga 

To čini razliku i treba se toga pridržavat pa će se kroz duži vremenski period doći do rezultata 

Pa ne mora iste sekunde popiti, ali meni whey baš paše nakon treninga. Nakon što sam sav umoran i iscrpljen mi super dođe odmah. Osobno se odem prvo istuširati, i onda si smiksam whey/kreatin/glukozu i uživam 

13 godina
offline
Rast mišića i visina

Koja je fora sa savijanjem nogu kod benchanja?

Ako sam ti pomogao opali TD!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
Cordas kaže...

Evo ako se sjećate mene, nije baš da često postam ovdje u temi, mali update. 
Nakon nešto više od mjesec dana kad sam failao 115kg na BP-u, malo sam kroz tih mjesec dana ispravio formu (hvala na savjetima fila2208 i intexuz) i način treninga. Iako nisam bio posvećen treninzima koliko bih trebao iz raznih razloga, svejedno sam napredovao.
Ovaj put sam 115 kg izbacio bez ikakvih problema, ali nisam snimao, opet zaboravio. Snimao sam 120kg. Eh sad, spotter kaže da nije pomagao, ali na snimci se čini kao da je malo, ugl kako god novi rekord je 117.5kg, ili tih 120kg  Šipka je od 20kg ovaj put.

 

video:

 

https://drive.google.com/open?id=0B3badfwRbMPdOFNQSWlfVnZqNHM

 

btw snimao sam samo iz razloga kako bih tu pokazao formu pa da dobijem kakav savjet, ali neki lik mi je taman prije nego što ću raditi bacio nekakvu ploču ispred mobitela tako da se ne vidi položaj nogu, ali sredio sam to po savjetima od zadnji put. 

Kilaža malo više nego zadnji put, između 77 i 78kg, ali vjerujem zato jer sam malo više jeo dan prije tog pokušaja 

 Odlicno .. samo nastavi tako dalje

 Od kud si ti? Poznat si mi za popiz*dit 

l<l<l<l<l<l
14 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
lllnuclearlll kaže...
KIKI3ooo kaže...

Ma je, ali neko misli da ga mora popit odmah nakon treninga 

To čini razliku i treba se toga pridržavat pa će se kroz duži vremenski period doći do rezultata 

Pa ne mora iste sekunde popiti, ali meni whey baš paše nakon treninga. Nakon što sam sav umoran i iscrpljen mi super dođe odmah. Osobno se odem prvo istuširati, i onda si smiksam whey/kreatin/glukozu i uživam 

 Dobro, to je tvoje vjerovanje. 

 

Ti vjeruješ da whey, kao brzoopuštajući protein, treba piti odmah nakon treninga - i to s glukozom koja utječe na porast inzulina a on je odgovoran za popunjavanje glikogena i spremanje aminokiselina u mišićnu stanicu.

 

Moje mišljenje je da se nepotrebno opterećuješ sa tom brzinom razgradnje i inzulin spikeanjem jer je dobar dio te priče broscience. Najgore mi je što glukozom zadovoljavaš potrebu za UH umjesto da pojedeš složene UH koji su puni vlakana i mikronutrijenata pošto to radiš kod kuće. I kreatin nakon treninga...mislim svjedno je kad će se popit tokom dana.

 

Ja pojedem grah s tunjevinom i kapulom ili grah sa piletinom razrezanom na komadiće veličine graha. Začinjeno maslinovim uljem, solju i paprom. Plus 2 mjerice wheya sa vodom i malo kraša na kraju za zasladit se.

 

Jedan pak piletine od cca 500g i 2 velike limenke graha, svaka od 800g, je dovoljan za 4 obroka.

Za tunjevinu - 1 velika limenka graha od 800g sa 1 limenkom komada tunjevine (ne komadića) koja košta 12 kn (marka Marinero u Tommy-a) i to je dovoljno za 2 obroka.

Cca 10kn po obroku (ne računajući whey). Ovo je financijski i vremenski prihvaljivo za đake, studente a kamoli zaposlene.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.3.2017 19:48 (KIKI3ooo).
13 godina
offline
Rast mišića i visina

Trebam preporuku nekog preparata vezanog za zglobove i oporavak istih.

Malo sam ozljedio lijevi ručni i muči me pri benchu pa sam danas noge kaznio.

Vriejde li ti joint max flex pizde materine i ako je ko koristio da da mišljenje. Mnogo zahavalan.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
KIKI3ooo kaže...

 Dobro, to je tvoje vjerovanje. 

 

Ti vjeruješ da whey, kao brzoopuštajući protein, treba piti odmah nakon treninga - i to s glukozom koja utječe na porast inzulina a on je odgovoran za popunjavanje glikogena i spremanje aminokiselina u mišićnu stanicu.

 

Moje mišljenje je da se nepotrebno opterećuješ sa tom brzinom razgradnje i inzulin spikeanjem jer je dobar dio te priče broscience. Najgore mi je što glukozom zadovoljavaš potrebu za UH umjesto da pojedeš složene UH koji su puni vlakana i mikronutrijenata pošto to radiš kod kuće. I kreatin nakon treninga...mislim svjedno je kad će se popit tokom dana.

 

Ja pojedem grah s tunjevinom i kapulom ili grah sa piletinom razrezanom na komadiće veličine graha. Začinjeno maslinovim uljem, solju i paprom. Plus 2 mjerice wheya sa vodom i malo kraša na kraju za zasladit se.

 

Jedan pak piletine od cca 500g i 2 velike limenke graha, svaka od 800g, je dovoljan za 4 obroka.

Za tunjevinu - 1 velika limenka graha od 800g sa 1 limenkom komada tunjevine (ne komadića) koja košta 12 kn (marka Marinero u Tommy-a) i to je dovoljno za 2 obroka.

Cca 10kn po obroku (ne računajući whey). Ovo je financijski i vremenski prihvaljivo za đake, studente a kamoli zaposlene.

Pa jedem ja i sve to što si nabrojao, ali nakon treninga popijem whey... Ne zato jer se brzo apsorbira, ne zato jer mislim da ću od toga biti Hulk, već zato što mi je to najjednostavnije, najlakše, najfinije, najjeftinije i osvježavajuće nakon treninga, a usput si dignem i dnevnu količinu unesenih proteina tim putem. Nadomjestak prehrani i to je to. Generalno kad se iscrpim ko konj na treningu nije mi odmah do konkretne hrane. Pogotovo ako radim HIIT ili nešto gdje krepam i nemam apetita nakon tog. Kreatin ubacim u taj obrok jer mi je tako najlakše, znam da ga ne moram piti nakon treninga, ali eto tu mi ga je baš zgodno ubaciti.

 

Sat-dva nakon toga pojedem neki pošteni obrok, nema mi smisla pretrpavati se tonom hrane odmah nakon treninga. Prehrana mi je raspoređena u 5 obroka dnevno. Po 25-30g proteina svaki i dobijem taman negdje 1.8 - 2 grama/kg proteina. A usput mi i to dođe kao svojevrsna nagrada nakon treninga jer inače ne jedem slatko, pa eto, ovo mi je užitak popiti 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.3.2017 20:27 (lllnuclearlll).
12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
intexuz kaže...

 Odlicno .. samo nastavi tako dalje

 Od kud si ti? Poznat si mi za popiz*dit 

Iz VK sam inače, ali u Puli sam dosta vremena. Znamo se inače ako sam te dobro prepoznao po videima koje si prije stavljao. U rojcu sam trenirao prije 2 godine kad sam počinjao.

13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Cordas kaže...

Evo ako se sjećate mene, nije baš da često postam ovdje u temi, mali update. 
Nakon nešto više od mjesec dana kad sam failao 115kg na BP-u, malo sam kroz tih mjesec dana ispravio formu (hvala na savjetima fila2208 i intexuz) i način treninga. Iako nisam bio posvećen treninzima koliko bih trebao iz raznih razloga, svejedno sam napredovao.
Ovaj put sam 115 kg izbacio bez ikakvih problema, ali nisam snimao, opet zaboravio. Snimao sam 120kg. Eh sad, spotter kaže da nije pomagao, ali na snimci se čini kao da je malo, ugl kako god novi rekord je 117.5kg, ili tih 120kg  Šipka je od 20kg ovaj put.

 

 

 Ovo je dobro, po položaju nogu vidim da si ih više koristio i to je super samo tako nastavi. Ne vidim da je puno pomogao, samo ti ga je izravnao da fino ide gore. Po ovome bi rekao da su ti ramena ili hladna, ili manjkaju kad ovako pleše, ali naravno tu je i težina koju napadaš.

Sve u svemu, jako dobro, samo nastavi tako, 120kg za tvoju konstituciju je jako dobar rezulltat kojim se rijetki mogu pohvaliti.

Samo jako frende 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
donator_bubrega kaže...
Jabulani kaže...

 Meni ih je zgodno sa posnim sirom, u svaku po 250g.. ko burek ti dođe 

 Ja pravim one američke debele pa nisu baš za smotat, al probat ću tako one tanke.

 

EDIT: Evo malo igre s osvjetljenjem i forme na početku definicije, komentari?

 

173 cm 67 kg, 8 mj treninga uz to da sam kad sam počeo imao 79kg...

 

 

 Razne asimterije po tijelu na kojima treba radit, ali dobro, daljnjim radom će to nadoći. Temelj je tu, za 8mj je to dobar posao.

Imaš 67kg i to ćeš definirat? Po meni digni na 70 i to si drži.

Samo nastavi :)

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice