Engleska Premier Liga

poruka: 2
|
čitano: 675
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Engleska Premier Liga

Da li pratite Englesku Premier Ligu?
Otvaram ovu temu jer mislim da je ova sezona 2016/17 najbolja do sada.
Prošla sezona je bila razočarenje za sve velikane u Engleskoj, ali je ipak svima drago da se desio Leicester.

Aktuelno stanje u ligi nam obećava fantastičnu sezonu vrijednu gledanja.
Nakon odigranog 9. kola - 3 ekipe dijele prvu poziciju sa 20 bodova: Man City, Arsenal i Liverpool,

dok se na 4. mjestu nalazi Chelsea sa 19 bodova kao i Tottenham sa istim brojem bodova.
Mourinho sa svojim Manchester Unitedom se nalazi na 7.mjestu - 14 bodova.

Sve u svemu jako zanimljiva sezona je pred nama sa visokom konkurencijom i najboljim svjetskim trenerima:
Pep Guardiola, Jurgen Klopp, Jose Mourinho, Antonio Conte, Arsene Wenger, Pochettino i dr.

Za koga navijate, ko ima najveće šanse za titulu, ko će završiti u TOP 4, ko igra najzanimljiviji nogomet i ko je najveće razočarenje?
Nadam se da vas ima mnogo koji pratite ovu ligu i nadam se da ćemo imati zanimljivu raspravu.

Također objavljivat ću razne video klipove tipa highlights,intervjue,reakcije sa Sky Sports-a u HD rezoluciji. Pozdrav :)

let's put a smile on that face
13 godina
offline
Engleska Premier Liga

Što se Pemiership-a tiče, tu sam kuhan i pečen za FC Liverpool, i koliko je JK vrhunski "ČOVJEK" dok je bio u BD, moram priznati iznenadio me je za nepovjerivati! 

Od ostalih, trenera prije svega, Bilić i Mourinho, pa i "BIG" Sam Alardayce, dok se nije usrao sa onim mitom o kupovanju igrača i izbjegavanjem plaćanja poreza! 

Moje skromno subjektivno razmišljanje, ovo je najzanimljivija liga na svijetu! 

ATJ Lučko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice