FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.325.522
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Iskreno bolje Juve nego Bayern.

Održali smo im lekciju 2015. kreteni hoće se osvetiti i puno su se digli.

 

Bayern bi nam bio veći problem jer oni igraju na gol više i traže posjed i tu bi bilo problema a Juve će nam pustiti posjed i povući se što nam odogvora i još je prva u gostima.

 

 

 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Al opet s druge strane s Bayernom barem znaš na čemu si, u kakvoj su formi i slično dok je Juve uvijek misterija jer igraju u jadnoj ligi, tamo izgledaju premoćno, a u LP još nisu imali pravog jako protivnika tako da je teško procijeniti njihovu pravu snagu. Osobno mislim da su ipak jaki koliko se i čini ali u dvije utakmice bi mi naravno trebali proći ako ponove nastup kao protiv PSG-a. 

Sviđa mi se što su sve tekme jako zanimljive ni za jednu ne možeš reći već sad da je riješena, možda Leicester ima nešto manje šanse jer je Atletico ipak puno iskusniji i jači od Seville ali nakon svega što su Lisice napravile nisu zaslužili nikakvo podcjenjivanje.Monaco-Dortmund obje ekipe nisam nešto pratio ove sezone ali su obje trkački moćne i vrlo ofenzivne tako da bi tu mogli biti dosta golova, na kraju ipak Dortmundu dajem veće šanse. Bayern-Real bliska povijest nas je naučila da koliko god Bayern moćno izgledao i dobro igrao, a Real s druge strane bio u krizi ipak im "leži" Bayern i izbacuju ga redovno tako da mislim da će ga i ovaj put nekim čudom izbaciti.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
klasika da barcelona mora igrat drugu doma da sudac zna kolko im treba
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
jurica1001 kaže...
klasika da barcelona mora igrat drugu doma da sudac zna kolko im treba

 Zakasnio si par dana, pričalo se već o sucima. Pređi na Chrome,provjereno je brži od Explorera.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
jurica1001 kaže...
klasika da barcelona mora igrat drugu doma da sudac zna kolko im treba

 Sve što čujem od fanova reala je:

Kmeee, Kmeee, Kmee kmee. itd...

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
jurica1001 kaže...
klasika da barcelona mora igrat drugu doma da sudac zna kolko im treba

 Sve što čujem od fanova reala je:

Kmeee, Kmeee, Kmee kmee. itd...

 Kakve veze real ima s ovom temom?

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
jurica1001 kaže...
x18x05x kaže...
jurica1001 kaže...
klasika da barcelona mora igrat drugu doma da sudac zna kolko im treba

 Sve što čujem od fanova reala je:

Kmeee, Kmeee, Kmee kmee. itd...

 Kakve veze real ima s ovom temom?

 htjeli vi to ili ne, ima indirektne, rival vam je, igrate u istom prvenstvu i tako dalje :) Al radje pricajte o zdrijebu nego o suđenju, gotovo svi su prestali i fokusirali se na zdrijeb :)

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
jurica1001 kaže...
x18x05x kaže...
jurica1001 kaže...
klasika da barcelona mora igrat drugu doma da sudac zna kolko im treba

 Sve što čujem od fanova reala je:

Kmeee, Kmeee, Kmee kmee. itd...

 Kakve veze real ima s ovom temom?

 Ti

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
jurica1001 kaže...
klasika da barcelona mora igrat drugu doma da sudac zna kolko im treba

 Koji ti je to multić? 6. od tekme s PSGom? Jao šta te guzica boli onda..mogu si samo mislit

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Juve i bayern su overkill u svojem prvenstvu, al vidit cemo ih protiv barce i reala, koji sa formom nisu bajni. Moglo bi bit svega i svacega, al ako eventualno prodjemo i mi i barca, nebi volio u polufinalu nego classico za finale, jer dosad niti jedan nije bio.

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
TheDarkSide kaže...

Juve i bayern su overkill u svojem prvenstvu, al vidit cemo ih protiv barce i reala, koji sa formom nisu bajni. Moglo bi bit svega i svacega, al ako eventualno prodjemo i mi i barca, nebi volio u polufinalu nego classico za finale, jer dosad niti jedan nije bio.

Juve ima najveću motivaciju za LP. Finale i polufinale u zadnjih par godina

9 godina
offline
FC Barcelona

Real i Barcelona imaju najlosiju formu u zadnjih par sezona. Pusti ti rekord i te spike, nimalo me ne bi iznenadilo da Barcelona i Real odu doma. Naravno ne kazem da ce se to desiti ali nije kao prijasnjih godina da pucaju od forme, vidjet cemo bit ce zanimljivo.

Barcelona - Mes que un club
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Problem juvea i bayerna je sta protutanjaju manje vise kroz svoju ligu, igraju opustenije, i onda kad dodju europske najbitnije utakmice znaju podbacit ili igrat ispod svog prosjeka. Nadam se u slucaju bayerna da ce bit tako :D

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
TheDarkSide kaže...

Problem juvea i bayerna je sta protutanjaju manje vise kroz svoju ligu, igraju opustenije, i onda kad dodju europske najbitnije utakmice znaju podbacit ili igrat ispod svog prosjeka. Nadam se u slucaju bayerna da ce bit tako :D

 Bayern je inao krizu prije par mjeseci kad su igrali katastrofa...mozda se ponovi

9 godina
offline
FC Barcelona

3-3-1-3 formacija za večeras? Čudna odluka skroz.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

3-4-3 sa rombom u sredini.

 

Formacija sa kojom je pobjeđen PSG,Celta,Atletico...Ništa čudno.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ovaj Munir je bolji od pola naših panjeva.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Lijepa utakmica, realan rezultat. Samo se nadam da se neće naći opet neki pametnjaković koji će 10 dana trubit o penalu, čišći da čišći ne može, i sam Mangala je bez pogovora izašao. Jako dobro ovo izgleda sa 3 stopera iza bez obzira na primljena 2 gola, puno više kombinatorike u sredini i opasniji smo prema naprijed. Neymara mi je jako žao jer dečko igra na vrhunskom nivou i asistira redovno ali eto golovi ga neće, baš se vidi da ga to frustrira ali nema veze i to će doći.

 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Messi i Neymar više driblinga danas nego BBC cijelu sezonu.

Lijepa tekma obrana loša al zato u napadau su mogli dat 10 golova.
This time next year we'll be millionaires
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Messi i Neymar više driblinga danas nego BBC cijelu sezonu. 

 Netko im je zaboravio reći da treba nekad i gol zabit? Jadni ljudi se nadriblali ko budale, više danas nego ovi u sezoni kako kažeš, pa opet drugi 

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Mislim da više ne treba nagađati Sampaoli,Koeman ili Valverde očito je da će on biti trener.

Mogli ste primjetiti na utakmici protiv Valencije da je ona taj koji stoji uz liniju koji viče na igrače i da ga je stalno kamera gurala u kadar.

 

Uglavnom ja ga ne bih volio vidjeti jer će biit ista pjesma kao i svake godine.

Opet isti sustav 4-3-3 gdje nemamo više igrače za to i forsiranje istih igrača bez dovođenja pojačanja ali pravih svijetskih klasa ne propalica iz Valencije i tako dalje.

 

Već vidim da će se cijelo ljeto pričati Bellerin,Verratti i Osuamne Dembele a biti će Rosario iz Malage,Parejo iz Valencije i Aspas iz Celta Viga.

Evo arhivirat ću post pa ga otvoram za koji 6 mjeseci pa da vidimo.

 

 

 

 

 

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pa bit će trener tokom ljeta i možda početkom sezone. On je dio stožera i zato će ostat kao takav. Nije otpušten stožer. Nije ni otpušten Enrique nego ide u temp. penziju.


Sad da li će ostat unaprijeđen ili se zbilja dovodi netko ne znam.


12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Već vidim da će se cijelo ljeto pričati Bellerin,Verratti i Osuamne Dembele a biti će Rosario iz Malage,Parejo iz Valencije i Aspas iz Celta Viga.

Evo arhivirat ću post pa ga otvoram za koji 6 mjeseci pa da vidimo.

 nemoj zaboravit jos par no name propalica tipa douglas

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.3.2017 20:54 (Logigamer).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pa Vrsaljko u Atleticu je ispao bolji transfer nego bilo svi bekovi u Barcu zajedno
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Lako je igrati beka u defnzivnim ekipama gdje imaš ispred sebe još jednog koji pomaže u obrani.

 

Što kad igraš na protivničkih 40 metara a imaš Messija koji u malim utakmicama ne igra obranu?

Uvijek je lako u jednom smjeru igrati ali nama treba neko ko igra dobro u oba.

 

Čak je Bellerin i najbolja opcija jer je najbrži igrač na svijetu,Španjolac je i poznaje klub a ima dosta potencijala.

 

Ali ipak već vidim Cancela,Rosaria ili takvog nekakvog panja.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Naši ponudili Iscu ugovor na 5 godina.

Rac1 izbacio informaciju.To bi nama bio vrhunski posao,a njima trune pored modrića i kroosa.

A da ne govorim za Kovačića.

Vjerujem da bi ga naši htjeli dovesti
pogotovo besplatno iz najljućeg rivala
This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ako stvarno postave Unzuea onda će sami sebe po*rati jer su najavili veliko ime. Stvarno mi je dosta više pomoćnika, bivših igrača, domara itd. Pa jbt stvarno je sramota da smo jedini elitni klub koji nema poštenog trenera. U biti lažem, i Realu nije bajno ali Zidane ima barem sreće neviđene pa ostvaruje rezultate.
Dakle prvo treba dovesti vrhunskog trenera, a onda dovoditi igrače koji će njemu odgovarati i njegovom načinu igre, a ne obratno.
Pošto je Sampaoli otpao sad i nemam nekog favorita, spominje se Allegri, koji bi za sobom povukao i Delufeoa.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Roberto koji je zadužen za transfere i koji je u klub doveo Mathieua,Paca,Gomesa i ostale kloceve će izabrati trenera dogodine.

Toliko o tome.

Priča se da će bivša blagajnica iz fan shopa dobiti mjesto fizioterapeuta ili u odnosima sa javnošću.
This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
FC Barcelona

Taj Fernandez veze nema...imam osjecaj da na Football Manageru trazi igrace i gleda kako napreduju nakon par sezona

16 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice