FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.325.633
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Koji zajeb, ako mu je ruka slomljena nema ga dugo. A baš su ga krenuli golovi. Šteta!
All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Vezni red je prespor.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Kad se ne razmišlja unaprijed pa se Malcom ostavi doma.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Vezni red očajan. 
Raketa kreten. Umislio si da je Messi pa će potkopati preko golmana.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Vezni red je prespor.

Arthur je jebeno odlican ali Rakitic izgubljen..Dembele opasan, Suarez zaboravio postavljanje napadaca, Coutinho se vraca u formu, Semedo odlican.

Problem je sto nam se lako priblize ma da obrana izgleda dosta bolje nego u prijasnjim utakmicama.

Inace da su bili malo precizniji vec smo mogli voditi 5:0..

Barcelona - Mes que un club
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Evil, na stranu što si mrzitelj Barcelone i navijač Reala. Na stranu što si troll teški. Ali komentirati "šteta što nije vrat" nekome ko je upravo sjebao ligamente ruke je bolesno.

Šteta što nisi tako komentirao naglas u nekom kafiću pa da te jedno 3/4 krigle za pivo strefe u glavu.

 

On topic: Dembele popravio svoje donošenje odluka na terenu. Suarez leti.

ako neko bude imao detaljnije informacije o ozljedi neka nam proslijedi ovdje 

MES QUE UN CLUB
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Arthur je odlican, al Rakitic je ocajan.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Treba sad preživjeti drugo poluvrijeme. Vidi se ogroman pad u igri.

All truly great thoughts are conceived by walking.
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Jel zna netko više o tome. Navodno Livaković potpisuje za Barcu.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Kakve reakcije Stegena. Treba nam ovakav Suarez, gladan golova.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Imam osjecaj da Valverde uopce ne razgovara s igracima I da ga oni mrze.
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ne znam da li je Valverde kriv i za ovo večeras, ali da su sa takvim stavom ušli u svaku utakmicu, bili bi stopostotni.

Ter Stegen je vrh za sve, osim za Joachima Löwa.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Imam osjecaj da Valverde uopce ne razgovara s igracima I da ga oni mrze.

 Pogledaj zamjene sve će ti biti jasno. Artura vadi a čovjek jedini držao tu sredinu. I onda Suareza izvadi i ubaci panjinu Munira koji nije primio loptu kako je ušao.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Obrana isto uzas.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kakve dvije obrane Ter Stegena!  

Dobar gol Rakete. Busquets i Raketa očajni cijelu tekmu. 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Dobra utakmica, losa igra Barcelone.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Igrač utakmice Ter Stegen. Suarez se vraća, nadam se. Valverde najgori, opet.

 

Za nadati se da sa Leom nije ništa i da bude spreman za Clasico.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Obrana isto uzas.

 Obrana je loša radi veznog reda. Nije uopće lako igrati ako uvijek protivnička momčad ima igrača više u napadu, nego ti u obrani. Naši bekovi, Semedo i Alba su dosta ofenzivni i kad je kontra ne stignu zatvoriti prostor prema nazad što ostavlja protivničkoj momčadi 3-4 igrača na naša dva stopera i možda jednog veznog ako se netko potrudi potrčati na tu kontru (Raketa, Busquets, Arthur). Sva tri igrača u vezi su previše statični te nemamo destruktivca. Žalosno je da Arthur dođe ove sezone i bude nam najbolji vezni igrač (budimo realni, Arthur je dobar igrač, ali nedovoljno dobar da bude glavni vezni igrač u Barci) 

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ljudi, daleko je ovo od savršenog i bilo je grešaka, ali Barca je ovo odigrala u visokom ritmu i nivou inače bi ih Sevilla samljela da su im prepustili igru. Nakon onih mizernih utakmica, ovo je napredak.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ernesto Valverde ja savrsen trener. Idealan za barcu. Hvala bogu pa je odabran.

9 godina
offline
FC Barcelona

Barcelona ima igrace koji su najbolji na svojim pozicijama, neki su pali u formi neki tek pokazuju da ce vladat. Jos kada bi imali primjerenog trenera.

Ono sto mi je drago jest da ljudi napokon vide da je Ter Stegen medu TOP 3 golmana na svijetu vec dugo vremena, meni osobno je najbolji ali dobro.

 

Dobra stvar je to kad je Messi izasao tempo igre nije pao vec bas suprotno, jos su pritiskali ali najveci problem je ta obrana koja se tako lako probija.

Vezni ce biti savrsen kada Rakitic bude na klupi, toliko.

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2018 23:22 (el.šef).
14 godina
offline
FC Barcelona

Znači neće ga biti tri tjedna. Ipak je slomio ruku. Eto sad prilike za Malcoma da pokaže Valverdeu da je pravo pojačanje.

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Opet se barcafan12 sakrio u rupu. Suti. Cupa kose i gricka nokte. Pljuke ekran kad vidi sliku velicanstvenog trenerdkog maga Ernestea Valverdea

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Gledao sam nekih zadnjih 15tak min utakmice i sve što sam vidio je da su u obrani šuplji ko sir.

 

A ti Barcelonista si poremećen lik, ne znam kako ti se da tako glupo trolati, viđali smo i kreativnije i zanimljivije trolere od kad je ove grupe, ti si samo pokušaj i uvijek ćeš to bit jer nisi inteligentan da bi napisao nešto pametnije.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Gledao sam nekih zadnjih 15tak min utakmice i sve što sam vidio je da su u obrani šuplji ko sir.

 

A ti Barcelonista si poremećen lik, ne znam kako ti se da tako glupo trolati, viđali smo i kreativnije i zanimljivije trolere od kad je ove grupe, ti si samo pokušaj i uvijek ćeš to bit jer nisi inteligentan da bi napisao nešto pametnije.

 Je li barcafan12 jedan od njih.

 

P.S. procitaj svoje komentare zadnjih mjesec dana i procitaj moje. Ko je bio u pravu za sve?

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Samo ću ti još reć da TUpovi i TDownovi na tvoj ili moj komentar sve govori ko je u pravu, a ti me prestani prozivati kad te nisam nigdje ni spomenuo, imaš tu neku bolesnu opsesiju da me prozivaš nakon svake pobjede Barce.

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Samo ću ti još reć da TUpovi i TDownovi na tvoj ili moj komentar sve govori ko je u pravu, a ti me prestani prozivati kad te nisam nigdje ni spomenuo, imaš tu neku bolesnu opsesiju da me prozivaš nakon svake pobjede Barce.

 

 Hahahaha broj istomisljenika mu kriterij a ne igre barcelone. Hahahahaha

Zato sto ti poslije svakog poraza ovdje ostavljas gomilu pljuvacih komentara i uvreda na racun Barcinih igraca i trenera a oni cine tu svetinju od kluba a ne ti bezvezni propadljivac koji ovdje laprdas o njima

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

@Barcelonista, da pročitaš neke svoje malo starije komentare??

All truly great thoughts are conceived by walking.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2018 9:26 (x18x05x).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Bio sam protiv Dembeleovog dolaska u klub, kad je dosao nisam pljuvao po njemu i podrzavao sam ga. Kako vrijeme odmice, smatram da nije opravdao ni pola ulozenog novca. Decko je talentiran, al mora se pod hitno uozbiljit i udebljat se 4,5kg jer je slab u duelu.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Bio sam protiv Dembeleovog dolaska u klub, kad je dosao nisam pljuvao po njemu i podrzavao sam ga. Kako vrijeme odmice, smatram da nije opravdao ni pola ulozenog novca. Decko je talentiran, al mora se pod hitno uozbiljit i udebljat se 4,5kg jer je slab u duelu.

 Sad treba dovesti Pierre-Emerick Aubameyang-a. Onda Dembele bude kompletan igrač.

All truly great thoughts are conceived by walking.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice