GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema zaključana tema

poruka: 4.081
|
čitano: 731.880
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Isti je, ako su info na netu točne, odigrao samo 1 tekmu za Barcinu B momčad i čak je prijetio odlaskom. 

 

Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.
11 godina
suspendiran
offline
GNK Dinamo Zagreb

Mogući transfer Gavranovića u Dinamo

 

Klik

16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Suzdržavam se komentara o prijelaznom roku jer ima toliko tog šuma, a apsolutno se ništa nije ostvarilo (u bilo kojem smjeru), još od odlaska Pivarića...

 

Ali još malo, pa gotovo, a onda krećemo s kritikom!

...
12 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Valja pričekati da prođe period skupljanja klikova.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Službeni predstavnici Rijeke bili su u Maksimiru na pregovorima oko posudbe igrača Dinama Domagoja Pavičića. Očekujemo da se Pavičić priključi treninzima Rijeke. Apsolutno nije bilo razgovora o prijelazu Marija Gavranovića u Dinamo. Gavranović nije bio tema prijelaznog roka – kratko je priopćio klupski glasnogovornik Alen Rivetti
Službena Rujevica nije reagirala na sve što se događalo posljednjeg dana ljetnog prijelaznog roka sve dok se nije pojavila fotografija Rijekinog klupskog vozila na parkiralištu u Maksimiru.Riječ je o vozilu kojega inače koristi napadač Rijeke Marijo Gavranović...
Službeni predstavnici Rijeke bili su u Maksimiru na pregovorima oko posudbe igrača Dinama Domagoja Pavičića. Očekujemo da se Pavičić priključi treninzima Rijeke. Apsolutno nije bilo razgovora o prijelazu Marija Gavranovića u Dinamo.
Gavranović nije bio tema prijelaznog roka – kratko je priopćio klupski glasnogovornik Alen Rivetti. Pavičić dakle možda ipak završi na Rujevici, ali kao posuđeni igrač Dinama što ne znači da Gavranović neće uskoro zaigrati u modrom dresu. Navodno je cijeli transfer prolongiran za siječanjski prijelazni rok...

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
6 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dinamo sa Gavranovicem nece apsolutno nista dobiti, nama trebaju vezni i bočni  igrači, ovo je dokaz da uz to što peru pare na sve moguće načine i izvlače lovu iz kluba nemaju ni pojma o nogometu i ne znaju kupit normalnog igrača.

Dinamo bi se preporodio da je kupio Mišića iz Rijeke, taman da je i 3 puta skuplji no Gavranović vrijedi svake lipe i prodali bi ga u neko dogledno vrijeme za 10 milja eura.

U život bi se kladio.

6 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
honor8 kaže...

Dinamo sa Gavranovicem nece apsolutno nista dobiti, nama trebaju vezni i bočni  igrači, ovo je dokaz da uz to što peru pare na sve moguće načine i izvlače lovu iz kluba nemaju ni pojma o nogometu i ne znaju kupit normalnog igrača.

Dinamo bi se preporodio da je kupio Mišića iz Rijeke, taman da je i 3 puta skuplji no Gavranović vrijedi svake lipe i prodali bi ga u neko dogledno vrijeme za 10 milja eura.

U život bi se kladio.

 

Ništa od toga, transfer propao.

Hvala Bogu !!!

16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dakle definitivno je jasno (a bilo je i prije), Dinamo vodi potpuno nesposobna uprava i nekompetentna struka u sportskom segmentu.

Nakon toliko loše prošle sezone i kiksa u EU, apsolutno nista nije poduzeto. Tek nekoliko odlazaka, financijski nebitna, sa srozanom reputacijom (nema više kupaca za igrače Dinama), zabrinjavajuća pasivnost...

 

Puno toga je rekao Igor Cvitanović prije dva dana, događaju se klanske podjele u klubu i na žalost neće biti čudo ako se sve skupa još pogorša u odnosu na sadašnje stanje :(

...
12 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ovdje se ne smije pisati o suđenju?

Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.
16 godina
moderator
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
ivek decembarski kaže...

Ovdje se ne smije pisati o suđenju?

 Fokusirani smo na sportski aspekt :)

 

Za crnokronikaške teme imaš "Što se događa u našem društvu", pa tamo komentiraj...

...
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dinamo je fakat u velikoj banani...

 

Prodali su trenutno najboljeg igrača, Fernandesa, Turcima!

 

https://www.24sata.hr/sport/vatreni-u-turskoj-ali-tamo-je-i-fernandes-otisao-iz-dinama-538618

...
11 godina
suspendiran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Nista cudno, prvo odtali bez naslova prvaka i prilike za zaradu ulaskom u LP, zatim ostali i bez EL. Sad ce krenut rasprodaja najboljih (citaj najtezih za budzet kluba) igraca

16 godina
moderator
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
ibme74 kaže...

Nista cudno, prvo odtali bez naslova prvaka i prilike za zaradu ulaskom u LP, zatim ostali i bez EL. Sad ce krenut rasprodaja najboljih (citaj najtezih za budzet kluba) igraca

 Njemu ističe ugovor za godinu dana, znači već za 4 mj može s nekim potpisati za besplatno prelazak, k tome ima (tako se pisalo) 900.000 eura plaću - znači ako su sada dobili za njega 2M ili tu negdje sve u svemu je to odličan profit (nema troška za plaću, dobili odštetu koje ne bi bilo već na zimu), ALI...

 

Pa prvo treba osigurati zamjenu za takvog igrača! A debili su i Šituma, koji je igrao na njegovoj pozciji, poslali na posudbu, naravno nikoga nisu doveli...

 

Strava i užas koji je to kaos... Očito je frka i panika jer nema love od euro tekmi, a sve što su prodali je sića (pola je valjda otišlo Bugaru za odštetu). Ne znam što čekaju, zašto i Vlaku ne daju otkaz, pa još više uštede, ionako je totalno beskoristan...

...
11 godina
suspendiran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Moralo je jednom i tome doci kraj. Kad bi se barem sada očistila i svlačionica i uprava i krenulo se friško i sa ulaganjem u naše mlade igrače makara morali žrtvovat još 2 prvenstva i 2 europe ali da to ona bude kako treba. 

7 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Sa rashodima kakvi su bili prosle godine samo bi ih stisnuo FFP i UEFA bi Dinamo čak možda i izbacila iz Europe jer nije prvi put da nisu poštovali FFP. Očito se računa na Olma i Fiolića. Jedini logičan potez koji je mogao biti, trebalo ih je još više biti da bude sigurno, ali možda su si izračunali da je to dovoljno ili će netko u zimskom roku napustit Dinamo. 

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Prošlo je točno 10 godina od Dinamove povijesne pobjede nad Ajaxom u Amstredamu (rezultat: 2-3) i plasmana u kup UEFE. 

Postave:

- Ajax: Huntelaar, Luis Suarez, Stam, Heitinga, Rommedahl, van der Wiel, Stekelenburg, Gabri García, Maduro, Colin, Emmanuelson
- Dinamo: Koch, Etto, Drpić, Schildenfeld (Santos), Čale, Vukojević, Pokrivač, Sammir (Guela), Modrić, Mandžukić, Tadić (Mikić)

 

Kad pogledaš kakvu smo obranu tada imali, bekovi koji su igrali onako kako su trebali, vezni red za uživanciju i napadač čije je zalaganje primjer današnjim igračima Dinama.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2017 19:57 (fighterZu).
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Meni je rasturanje Ajax kod njih u Areni, jedna od najdražih pobjeda mojeg Dinama u povijesti.

Naime, sa 0:1 smo ispratili goste u Maximiru, te je taj jedan baš imao Mamić show sa nabijanjem YT na nešto, te su nas svi već pokapali(ne, samo zbog ovog lika kojeg sam naveo...), a kad ono Dinamo je sve šokirao. Nakon svakog gol se sjećam bacao sam pirotehniku, te urlao dime: Dinamo!, Dinamo!....bio sretan kao malo dijete.

Međutim, to je bila posljednja velika pobjeda Dinama koju pamtim po dobrom sjećanju.

Sada kada bi bili i prvaci Europe, pred praznim tribinama, ne bi mi ništa značilo.....

 

Nije ovo baš sretno vrijeme za nas dinamovce.

Bit' će bolje!

 

Dinamo Zagreb!!!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
6 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Evo dinamovci dogodilo se ono očekivano, ode Henriquez. Kažu SN čini mi se 1.5 M eura odšteta, meksikanci javljaju 500 tisuća. Vjerojatnija mi izgleda ova njihova brojka, al veća zarada za Dinamo je svakako izostanak njegove plaće koja je u narednoj godini trebala biti malo manja od 1M eura godišnje. Još jedna tužna priča HNL-a i Dinama. Nakon prve sezone pumpala se cijena, pričalo da Sir Alex plaće na Teatru snova, a sada ovakav tragičan rasplet. Mislim da je on za puno klasa bolji napadač od Hodžića, ali eto izgleda da nije bilo suđeno ili je neko nešto ozbiljno pogriješia...

10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

@Cri.Lu99

 

 

Da, nažalost u našem Dinamu, puno puta ne govore istinu. Dovode se stranci, da povuku mlađe igrače, te da zajedno sa njima naprave dobar rezultat, odnosno ostvare Europu i da mlade Dinamove snage budu bolje vidljive u izlogu. To je svih ovih godina nekako uspjevalao(sjetimo se Ludogreca, kako smo ih na jedevite jade dobili...). Ove sezone nismo ostvarili Europu, al' Uprava nastavlja svoju neku politiku. Kupi, preprodaj i tako u krug. 

 

Umjesto toga da budemo klub u normalnim hrvatskim okvirima, te stvaramo momčad s obzirom na svoje mogućnosti mi smo legija stranaca(kao klub), te inkubator mladih igrača za neke druge klubove. Izgubili smo nogometni identitet, te smo postali svrha profitu uskog kruga ljudi. Nije problem samo Savjetnik. On je kao figura najmanji problem. Problem je jedan način ponašanja ljudi koji misle da sve mogu i znaju.

 

Kao što uvijek volim spomentuti, jedan Z.Boban nije mogao(ili želio) biti išta u hrvatskom nogometu, ali je zato u vrhu svjetstkog nogometa. Tko bi rekao? Ne možeš uspjeti u Hrvatskoj, al' možeš na svjetskoj razini. 

 

Sve je to tužno za gledati i proživljavati sa Dinamom, al' možda i mi kao klub budemo jedno samo onako čisto nogometni klub. Bez ljudi za kojima se vuku sudske spike, bez nacionalizma, bez huligana, bez građanskih prefiksa, bez kroatičnih nebuloza "očeva domovine"...

....onako baš da budemo nogometni klub, odnosno samo NK Dinamo Zagreb.

 

U to ime i za tu stvar, sam si kupio FM 2018, da barem malo na kompjuteru gledam bolju Dinamo budućnost.

A, i bu si bacil koju petardu za to. Ovo je baš pravo vrijeme rokanja pirotehnike...

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
6 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Ma mislim da nema šanse da ikad Dinamo bude SAMO nogometni klub. Previše je toga zagađenog u njemu.

9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Prema vijestima koje stižu iz Turske, Dinamo je u pregovorima s Bešiktašem oko nekadašnjeg stopera Rijeke Mateja Mitrovića. S obzirom na to da je prije svega 12 mjeseci stasiti Požežanin plaćen više od četiri milijuna eura, a njegov ugovor istječe tek u ljeto 2020., najvjerojatnije je kako će dvije strane dogovoriti posudbu, iako postoji mogućnost da Modri otkupe njegov ugovor.

 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
6 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Talentirani Uremović prodan u Olimpiju za 200k eura. Upućeniji kažu da je jedan od najboljih stopera 2. lige bia na jesen. Ovim potezom izgleda da je situacija ozbiljna jer se počelo prodavat za prvu ponudu koja dođe, a samim tim mi zvuči nestvarno da oni imaju para za platit Mitrovića...

13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Cri.Lu99 kaže...

Talentirani Uremović prodan u Olimpiju za 200k eura. Upućeniji kažu da je jedan od najboljih stopera 2. lige bia na jesen. Ovim potezom izgleda da je situacija ozbiljna jer se počelo prodavat za prvu ponudu koja dođe, a samim tim mi zvuči nestvarno da oni imaju para za platit Mitrovića...

 A gle, ak je posudba onda se tu da svašta dogovoriti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Prema brojnim grčkim medijima nova meta zagrebačkog kluba je - Ousmane Coulibaly. Riječ je o desnom beku Panathinaikosa, 28-godišnjem igraču za kojeg je Dinamo spreman izdvojiti 400-injak tisuća eura možda i više od toga. Ousmane Coulibaly je za reprezentaciju Malija skupio 27 nastupa, a u Maksimiru bi ga čekao sunarodnjak Tongo Doumbia. Grci navode kako je za Coulibalyja još zainteresiran Mechelen koji je ove zime ostao bez Ivana Tomečaka...

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

KIM HYUN WOO I KIM GYU HYEONG POTPISALI ZA DINAMO

Dvojica 18-godišnjih nogometaša podrijetlom iz Južne Koreje, Kim Hyun Woo i Kim Gyu Hyeong, potpisali su ugovor s Dinamom. 

Obojica dolaze iz korejskog Ulsan Hyundaija koji je prošle godine osvojio prestižni turnir Mladen Ramljak. Na tom turniru Kim Hyun Woo proglašen je za najboljeg igrača, dok je zbog ozljede turnir propustio Kim Gyu Hyeong. 

- Dinamo je poznat klub u nogometnom svijetu, stoga nismo mnogo razmišljali kad smo dobili poziv, već smo odlučili doći ovdje - izjavili su novi igrača Dinama koji će se priključiti juniorskoj momčadi. 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
6 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Di ste dinamovci? Jel se spremamo za vikend? 

9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

šta kažete na pojačanja? ja moram priznat da sam zadovoljan ,jedino što mislim da nam je Izet bio nepotrebno pojačanje ,znam da ćete sada reći ,ali on je igro bundesligu ,istina ,ali je tamo postigo slabe rezultate ,ove sezone 9 nastupa u bundesligi 0 golova 0 asistencija ,prošle sezone 10 nastupa 1 gol , sezona 2015/16 igro je španjolsu ligu 7 nastupa 0 golova ,znači doveli smo igrača koji je slabo igro zadnje 3 sezone ,možda će biti dobar za hnl ,ali nama trebaju igraći za europske utakmice ,a neznam dali on to može biti ,na ljeto se nadam da će otići Ćorić ,a da će nam doći Lovro Majer ,znam da su tog dečka tražili dosta jaki klubovi i da su tu bile velike pare u pitanju ,ali mislim da je za njegov razvoj najbolje da dođe u Dinamo ,dečko ima tek 20 goodina ,a sjetimo se kako su se Pjaca i Brozović dobro razvili u Dinamu .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

veliki sam navijač dinama ,ali drago mi je da je hajduk danas pobijedio i treba biti realan i kazati da su nam danas suci pomogli...

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

@morbida

 

Na moju veliku žalost kao dinamovac, moram se složiti sa tobom. Samo sam slobodan nadopuniti da nam suci i previše pomažu.

 

Postali smo ono kontra čega samo se borili 45 godinu u bivšoj državi. Umjesto da smo ostali vjerni sebi, plavoj boji, poštenju, odnosno našem Dinamu - sami kontra svih.

Gospodski klub.

 

Danas smo sve samo ne to. Nažalost.

 

Kako god bilo, privatno ostajem dinamovac iz '45., '67. i '82. godine.

Nasuprot, građanskom, HAŠK-ku, Concordiji, Croatia, mafiji, te ostalim sportovima u gradu, te hrvatskoj repki u bilo kojem obliku....

 

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
6 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
PzKpfw kaže...

 

Kako god bilo, privatno ostajem dinamovac iz '45., '67. i '82. godine.

Nasuprot, građanskom, HAŠK-ku, Concordiji, Croatia, mafiji, te ostalim sportovima u gradu, te hrvatskoj repki u bilo kojem obliku....

 

 

 

A koja je to naša repka ako nije hrvatska ?

 

Što se tekme tiče, Cvitanović je najveći krivac što Dinamo sa ovakvim kadrom igra tako kako igra protiv daleko slabije ekipe od sebe i na kraju izgubi tako kako je izgubio.

One smlate Doumbia i Lecjaks su igrač manje u HNL-u, a bojim se uopće vidit kako će to sa njima izgledat u europi.

Sosa je imao 5-6 opasnih centriranja za 25 min što je bio u igri, do tad ovaj Čeh niti jedno, lik je jednostavno smiješan igrač i prema naprijed i prema nazad, stvarno mi nije jasno ko je njega procijenio kao euro pojačanje.

Doumbia presporo razmišlja, previše netočnih dodavanja u opasnoj zoni po svoj gol, totalno nepotreban pored Ademia koji je sam mogao držat sredinu i umjesto crnca smo mogli imat ofenzivnijeg igrača u vidu Ćorića koji kao i Moro ima zadnji pas koji rastvora cijelu obranu, ne vidim zašto toliko defenzivna strategija protiv ekipe koja se 90 min brani i stoji iza lopte.

Lešković kriminalan, mogli birat kojeg stopera Rijeke će i oni izaberu najgoreg, još jedan odličan potez skauterske službe.

Još da se osvrnem na Sudania, svaka njemu čast, ali toliko šansi fulat pravi golgeter ne može, a kod onog indirekta je mogao iz prvog dodira proslijedit loptu igraču koji je dolazio sa lijeva i ostao bi prazan gol i naravno pogodak.

Cvitanović kanta od trenera, igra jadna, navijači razočarani.

Glavni akteri su namjerno izostavljeni. 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 21:24 (honor8).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice