GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema zaključana tema

poruka: 4.081
|
čitano: 731.534
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

@honor8

Pa, ovo za repku...Ne bi ulazio uvelike rapsdrave, Al...mogu napisati....Ona je politička repreznetacija, gdje ne igraju uvijek najbolji, nego oni koji su podobni po raznoraznim kriterijima, te ne volim što to repku svojataju i drže svojim oni koji imaju samo koristi od toga...ili pak, kaj kockasto oblače oni koji kada je trebalo rokati za ovu zemlju su bili daleko od prve crte...Al', glavno da su sada najglasniji, te nevolim kaj je repka postala poligon za iskazivanje mržnje prema onim koji su drugačiji.....

Tak' da to nije moja repka, dovoljan mi je Dinamo, mada je i on otet od nogometnog puka. Od njega ne mogu odustati, jer sam srastao sa njim...



Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
6 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
PzKpfw kaže...

@honor8

gdje ne igraju uvijek najbolji, nego oni koji su podobni po raznoraznim kriterijima.

 

Ne bih se ni ja raspravljao, ali samo bih te pitao jednu stvar.

Koje to mi bolje igrače imamo od ovih koji trenutno igraju za reprezentaciju ? 

To što je 90% trenutnog kadra što imamo proizvod kriminalca Mamića ne može značit da ti igrači nisu dovoljno dobri za reprezentaciju i da tamo negdje postoje bolji od njih.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Koje to mi bolje igrače imamo od ovih koji trenutno igraju za reprezentaciju ? 

To što je 90% trenutnog kadra što imamo proizvod kriminalca Mamića ne može značit da ti igrači nisu dovoljno dobri za reprezentaciju i da tamo negdje postoje bolji od njih.

 

 

Veci problem od igraca je odabir izbornika... Samo cekam trenutak kada ce prvo repku preuzeti Kruno (jedno 3-4 puta dobiti otkaz pa se vracati) i onda na to mjesto doci Zoki.

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Pa Zoki je odličan trener.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

@honor8

Ma, frende nepravedna selekcija već krene tamo prije navršeih 10 godina mladog igrača. Jedan Luka Modrić, al' većina su proizvod raznoraznih lobija.....
Puno već je problem svekoliko stanje oko repke za mene osobno...Ne mogu ti baš nabrajati tko bi trebao biti u repki, jer eto baš ne pratim.

 

Samo Dinamo!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Kaj danas neka Rijeka u 17h? 

a niš, idemo laganini po 3 boda 

6 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

Kakvi klošari to nisu istine.

Ne znam šta bih rekao na ovaj nogomet koji Dinamo igra već jako dugo, a stanje je sve gore i gore, stvarno je Dinamo postao sprdnja od kluba i to u svim segmentima jednog nogometnog kluba.

Prije nekoliko godina svaki derbi vs Hajduk i euro tekme nas se skupljalo po 3-4 auta i vozili se 250 kilometara da pogledamo uživo, a sad niko od svih tih ljudi ni na tv nema volju ni želju da pogleda tekmu, sve što mogu reći je da sam tužan što je Dinamo unakažen i otet od navijača.

Dokle više ? Može li se dublje potonuti ? Šta je još ostalo ? 

10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Sa Rijekom riješavamo prvenstvo ako dobijemo.

Da, moram se praviti da gledam samo nogomet, a ostalo u i oko Dinamo, ne vidimo baš. 

 

Unatoč, usprkost, te bez obzira na njih, ostajem vjeran Dinamu. Oni će otići. Sva sila za vremena. Neka sve ide nekako svojim putem....

Al' na svoje dinamovanje sam više, nego ponosan. 

 

Da, zanimljiv je naš nogomet(HNL) kada se igra u Football Manager, nego ovo u realnosti....

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

iskreno Kruno Jurcic mi je bio bolji od ovog trenera ... nadam se da će na ljeto doći nam Lovro Majer i da ćemo promjenit trenera jer sa ovim trenerom nemamo nikakvu budućnost ... i moram priznat da Zoran Mamić je bio doktor za sve ove trenere koji su bili poslije njega , dobili smo tad Arsenal i odigrali smo ravnopravno protiv Olimpijakosa ,a usudio bi se čak reći i protiv Bayerna na Maksimiru .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

onaj Carlos što je nekad igro za dinamo je bolji od Leskovica ,a za njega kazu da je on jedini brazilac koji nezna igrat nogomet  ,Doumbia nije nikakvo pojačanje ...

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.3.2018 20:33 (morbida).
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

koja sramota ovo danas , neznam kaj se desava sa onim Livakovićem, lik je totalno pogubljen u vremenu i prostoru, nezna opce sta bi sa loptom  jos kad ga kamera zumira na kraju tekme kak lezi u onom blatu pred golom preLOL 

steta sto ih Rijeka nije više nabila do kraja, kaos od igre... 

12 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

DAj, pa tko jos prati HNL? to se pratilo prije 10 godina.. ovo danas je cirkus, kvaliteta nogometa na 0

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Imamo novog starog trenera 

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 mah, a baš sam se zaželio Krune Jurčića. Jurčević da išta vrijedi ne bi bio pomoćni trener zadnjih 47 godina.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Hexfire kaže...

 mah, a baš sam se zaželio Krune Jurčića. Jurčević da išta vrijedi ne bi bio pomoćni trener zadnjih 47 godina.

 

Može doć za glavne trenere u duetu Mourinho i Guardiola, a pomoćnici da im budu Ancelotti, Capello, Allegri, Klopp i ajde ubacimo jednog domaćeg 

 i opet bi bilo isto jer su u Dinamu u 90% većini prevare od igrača.

9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ne znam dal se svi ti mediji sad prave blesati ili koji vrag, ali snaga udarca je nebitna. Čak i da nije bilo kontakta to je žuti karton.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dragi moji Dinamovci..prošla je godina dana, otkako nije On više sa nama(13.04.2017)...
Naš novinar koji je tako predano, vrijendo i zlatno pisao o našem voljenom klubu Dinamo.
Naime, prošle godine napustio nas je veliki novinar i Dinamovac, gospodin Tomislav Židak.

 

Njegove kolumne u Jutarnjem listu bile su nešto posebno svaki tjedan. On je znao osjetiti duh i aktualno stanje u i oko Dinama.
Osim, što je bio kroničar Dinama, znao je jako lijepo i vrlo primaljivo za mene kao čitatelja pisati poetskim jezikom..
Sjećam se tako da je za BBB u borbi za povratak našeg imena kluba, jedno napiasao za BBB da u "elitne jednice naroda".

 

Mogao se kao neki njegovi kolege prodati raznoraznim interesima, ali ostao je vjeran sebi i svojem novinarskom pozivu.
Cijenio sam ga zbog svega toga, al' i zato što je bio veliki profesionalac kao novinar, vrijedan požrtvoni radnik sve do narušanja svojeg
vlastitog zdravlja...Bio je fanatik za Dinamo u najpozitivnijem smislu.

 

U njemu i kroz njegove tekstove svaki je Dinamovac mogao proživljavati prošlost našeg Dinama, te u svoje sjećanje na najljepši mogući način
dozvati velike tekme Dinama, posebno one u 60-im godinama kada se mnogi mi nismo ni rodili...

 

Sada si ti na jednom boljem mjestu, te kako vele stihove naše himne:"I u nebo s njim,...."..do skoro viđenja.
Židak je bio Dinamov kozmos kako je to rekao naša velika igračina Štef Lamza.
Po meni to najbolje opisuje značenje lika i djela, velikog Dinamovca-Tomislav Židaka.

 

Bez obzira na životne datosti naših zemljaskih puteva, uvijek ćemo glasno viknuti uz zapaljenu baklju u noći:
"Tomislav Židak"
&"Dinamo Zagreb".

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

A di je Ivo Tomić? Što je on bio ako je Židak bio kozmos?

Stručnjak za odmaganje...
10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

@mario.L_hr

 

Mario, gle...i I.Tomić ima svoj značaj, ali puno mi je bliži Židak, nego Tomić.

Mojne, sada molite povlačiti me za napisanu riječ, jer je ovo prva obljetnica smrti voljenog Tomislava Židaka. Dirljivi, emotivan i tužan datum.

 

Citirao sam Stjepana Lamza, legendu od igrača. 

Kao što mi je puno bliži Lamza i recimo Čerček, nego Rora i Zambata, tako mi je bliži i draži Židak, nego Tomić. Tomić mi nažalost nije poznat po svojem djelovanju(poznati mi je samo po internetskim tragovima njegov spomena...), jer sam je rođen tek godinu dana poslije slavne '82. godine.

 

Ali ne volim rasprave koje vode u nekakvo nepotrebno nadmetanje koje je i kada bio bolji...To me kao dinamovca ne zanima, nego gledam pozitivne stvari, te se ne bavim tračevima, te drugim stvarima dajem prioritet...Kao što su dobre i kvalitetne stvari kod čovjeka.

Ako netko voli raspravljati o uzaludim stvarima, recimo tko je bio već igrač Dinama, Boban ili Prosinečki ili se pak baviti nekakvim bapskim pričama ili ružnim stvarima oko i u Dinamo, neka samo da.

 

Općenito, izbjegavam negativu što više micati što dalje od sebe, tako i za jednog Mamića ne volim previše pričati, jer eto nije on Dinamo.

Mada bih, naravno bio sretan da je Dinamo jedan obični nogometni klub koji živi svoj miran nogometni život, bez utjecaja politike, mafije, huligana, mržnje, zla...

Al' to je utopija.

 

Stoga se u vezi Dinama vežem samo za lijepe stvari, a one ružne ostavljam pravosuđu, BBB i svim drugim intersantima da uživaju....

 

Ja sam svoje dinamovanje od služio.

 

Sada sam samo mali, obični dinamovac koji prati svoj voljeni klub na svoj svojstveni način, te ne mrzim nikoga i ništa.

Samo volim Dinamo i to je sve.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Pa Lamza i Zambata su vršnjaci, Rora je malđi 5 godina a Čerček 9. Teško da se ti sjećaš ijedne utakmice koju je netko od njih odigrao za Dinamo. Ja sam prilično stariji pa pamtim samo Čerčeka a o ostalima sam slušao priče.

 

Na stranu prethodno. Nije bitno nadmetanje tko je bio i što je bio ali ne vidim po čemu bi se Židak isticao od hrpe drugih. Jednostavno to ne vidim.

Stručnjak za odmaganje...
10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

@mario.L_hr

 

Pa, bio je nogometni Turgenjev u svojim tekstovima. I u svojim tekstovima mi je više približio, eto Lamzu, nego Zambatu....

Mada sam su četvoricu upoznao(Lamza, Čerček, Rora, Zambata i druge junake slavne '67).

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Iskreno nije problem u porazu već je problem što nam je igra nikakva od kada smo prodali Roga i Pjacu ... 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Nekako brijem da su ovi porazi našeg voljenog kluba Dinama pred završetak prvenstva nešto namjerno, da se malo prvenstvo učini zanimljiv.

Na štetu fair play nogometa kao igre...

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
15 godina
online
Re: GNK Dinamo Zagreb
PzKpfw kaže...

Nekako brijem da su ovi porazi našeg voljenog kluba Dinama pred završetak prvenstva nešto namjerno, da se malo prvenstvo učini zanimljiv.

Na štetu fair play nogometa kao igre...

 Sta bi bilo namjerno. Igra u banani, svjeza promjena trenera, gomila ozljeda (pogotovo napad)...

 

A o Stojanovicu da ne pricam. Znam 5 decki s Rudesa koji imaju bolju tehniku i kondu.

6 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

Za hrvatski nogomet je najbolje da Hajduk bude prvak, to je sada i realna mogućnost jer Dinamo igra očajno.

10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Paolo Maldini kaže...

Za hrvatski nogomet je najbolje da Hajduk bude prvak, to je sada i realna mogućnost jer Dinamo igra očajno.

 Hajduk il Dinamo ista stvar, igraju nikako i jedni i drugi (doduše moj Hajduk je malo živnija). 

Hrvatski nogomet općenito ne valja ništa. Korumpirana banda su svi odreda. 

 

Duboki su problemi u HNS-u, problemi koje volimo nazivat "Mamić" ali nažalost imamo mi gomilu Mamića.

MISCREATED
6 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
nicky.sl kaže...
Paolo Maldini kaže...

Za hrvatski nogomet je najbolje da Hajduk bude prvak, to je sada i realna mogućnost jer Dinamo igra očajno.

 Hajduk il Dinamo ista stvar, igraju nikako i jedni i drugi (doduše moj Hajduk je malo živnija). 

Hrvatski nogomet općenito ne valja ništa. Korumpirana banda su svi odreda. 

 

Duboki su problemi u HNS-u, problemi koje volimo nazivat "Mamić" ali nažalost imamo mi gomilu Mamića.

 Mamić je kapo. Ako Dinamo opet ne bude prvak, to je veliki korak bliže ka njegovom kraju. HR nogomet bez Mamića ima šanse, ovako ne.

9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ode nam Sosa ,a samo mu je 20 godina ,stvarno ne razumijem zašto se mladim igračima tolko žuri ? Pa pogledajte Olma on je došo u Dinamo iz Barcelone samo kako bi igro ... i on je po meni najbolji igrac Dinama ove sezone . Bravo Mamiću i ti sebe nazivaš uspješnim to što je Dinamo osvajo hnl nije nikakvi uspijeh kad nisi nikad napravio europski iskorak ,a Partizan i Crvena Zvezda su bez problema prošli grupu europske lige ove sezone...

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

kakav flop jucer Dinama, ono je bilo zalosno za gledat, kaj se to događa?? 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice