NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.505
|
čitano: 569.006
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
NBA liga

Rose je baš baksuz, opet ozlijedđeno koljeno, ovaj put na desnoj nozi. Moguće da su opet potrgani ligamenti, navodno se ne može ni osloniti na nogu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga

Većinom i bude da nakon što doživiš onakvu povredu na jednom koljenu da ti strada i drugo koljeno. 

Meni ga je baš žao, ali ovo nikako ne miriše na dobro. Stvarno šteta!

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
15 godina
offline
NBA liga

upravo to, koliko god je on bio po nekoj eksplozivnosti onaj stari, na trenutke, očito da je ovaj put desno koljeno opterećivao više... i to je to... a pročitao sam par članaka, i dokotri su naveli da navodno ima ligamente kao stari čovjek... puno igrača je tako prošlo, šteta što nije izdržao barem 5,6 godina... mislim da bullsi moraju razmatrati reconstruction tima ... samo ne znam tko bi uzeo rosea ako bi ga prodavali...

MuWu
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga

Ja sam kao navijač Bullsa isto mišljenja da trebaju krenuti u novo stvaranje tima i ove igrače što imaju na rosteru lagano sve zamijeniti/otpustiti, probati nekoga dovesti kao slobodnog igrača.

Ima tu opcija mali milion, a sad šta će oni uraditi ko zna.

Samo sam mišljenja da nažalost Derrick Rose više nikada neće biti ni sjena onog igrača kao prije povrede.

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Grant Hill, Tracy McGrady, Vince Carter, Gilbert Arenas, Amare Stoudemire... Rose je nazalost sljedeci u nizu.

Pored same povrede sjetite se samo koliko psihickih problema je imao tokom oporavka, zamislite kako ce na njega da djeluje ova nova. Steta, bio je dobar.

15 godina
offline
NBA liga

znaci out 4 season rose... bilo je za ocekivat... samo se nadam da opet nece biti one pompe oko povratka, mislim da ce sada i adidas a i liga biti oprezniji... znam da je on velik u ocima fanova, i ja ga volim, ali bolje neka sada ulazi na zadnja vrata iduce sezone... mislim da ce njemu lakse biti...

 

isto tako marc gasol ode na par mjeseci... ee jbg...ocito da sport sve vise uzima danak zbog nacina na koji se igra... tko zna, za 10 15 god,  ce najbolji sportasi trajati u vrh glave 2,3 godine... :(

 

s druge strane imamo kobea koji je produljio sa lakersima za jos 2 godine za 48 milja... a pitaj boga u kakvom ce se on stanju vratiti... :S

 

 

MuWu
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2013 18:42 (MujagaWudakhi).
14 godina
offline
Re: NBA liga

Jbg ža mi je Rose-a... čovik baš nema hebene sriće, nikako da ga krene.....  Kobe je legenda, nije upitno kako će igrat... igrat će vrhunski ko i sve ove godine... neće njega ozljeda zaustavit

Only God Can Judge Me
15 godina
online
NBA liga

kad se vraca kobe?

15 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

kad se vraca kobe?

navodno uskoro... cak se spominjalo da ce sutra krenuti ali ipak ne... sad , tjedan, dva... dan , dva.. ko'će ga znat! :D

MuWu
15 godina
online
NBA liga

znamo da bi za bozic trebao sigurno igrati protiv heata.

11 godina
offline
NBA liga

najbolji dio NBA utakmice-Dance Cam 

 

15 godina
online
NBA liga

evo kobe se vratio, sto kazete na comeback?

po meni nije lose za prvu tekmu, samo se nadam da ce dalje bit bolji, jer 9 poena je za njega malo.

15 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

evo kobe se vratio, sto kazete na comeback?

po meni nije lose za prvu tekmu, samo se nadam da ce dalje bit bolji, jer 9 poena je za njega malo.

očekivano... vidjelo se da se suzdržavao... ali obzirom na broj asista i skokova bit će on onaj pravi... samo da uhvati ritam... iako je nekako čudno trčkarao...

MuWu
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2013 16:53 (MujagaWudakhi).
15 godina
online
NBA liga

nadam se da oce, jer vec mi zao gledat lakerse da ovako lose stoje na listi, mogu oni to puno bolje.

15 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

nadam se da oce, jer vec mi zao gledat lakerse da ovako lose stoje na listi, mogu oni to puno bolje.

ma dobro se i drze obizrom koliko je zapad jak, prosle godine su mogli sanjat ovakav score prva 2,3 mjeseca na oko 50%... zapad nikad jači nije bio... istok pušiona žešća...

MuWu
15 godina
online
NBA liga

u istoku bi bili 3., stvarno sramota kako su ovi tamo jadni. nadam se da ce lakersi proc u play off.

15 godina
online
NBA liga

jucer pogledo tekmu lakersa. uzas kako lose igraju, obrana im je medu najgorim uopce u nba. kobe zabija, ali kad dodaje, mnogo lopti ode nigdje, vecinom zato jer gasol nezna uhvatit. gasol igra kriticno, covjek gubi lopte, igra bez volje, ono ko da ga boli ku*ac za sve. hill je dobar. kobe ima dosta poena, nakon povratka vec zabija preko 20 poena po utakmici sto je odlicno, ima i dosta assista. cujem da gasola trejdaju sad sljedeci tjedan s knicksima, po meni dobro, star je on vec, na stranu sto je bio odlican igrac.

14 godina
offline
Re: NBA liga

Neigraju užas, nego katastrofalna je obrana... Navodno su jedni od najboljih tricaških momčadi trenutno.. i to dobro koriste, mada zadnju nisu baš briljirali sa trice, uglavnom ja mislim da bi trebao Hill odma startat jer se vidi da razumije igru i ima dobre napadačke skokove, dok gasol ko da nema volje za živit.. očajan je zadnje dvi tri tekme postotak šuta 30 posto ( tu negdje) u obrani je dosta mekan, loše loše... a kobe je odličan po meni, jebiga prošlo 4 tekme otkad se vratia ima dosta TO-a. al zato  daje dosta poena i igra PG-a ne baš sjajno ali šta ćeš kad nemaju boljega trenutno osim njega da može igrat tu poziciju... Gasol dabogda otiša više... hvala njemu za sve šta je napravia ali brate moj više on nemože, ko mrtvac na terenu... daj bože ta prođe trejt sa knicksima, jer će bit pun pogodak za lejkerse.. jedino neće profitirat Knicksi.

Only God Can Judge Me
15 godina
online
NBA liga

slazem se sa svim. ja sam fan lakersa, i mislim da je gasol najslabija karika sad, ono jucer gledam tekmu i psujem mu sve zivo jer frajer igra ko da su mu platili da ne igra. pola lopti je pogubio, obrana nula bodova. obrana je opcenito jako jako losa, niko ju ne igra. i da, jako neatraktivna igra, mislim da nijedan dunk nije bio, stvarno nista spektakularno za gledat. dok npr ima klubova koje je trenutno stvarno senzacija gledat u nba(portland, indiana...). kobe ima previse turnovera, to sad dobro prikriva s tim sto daje dosta poena, no to mora pod hitno smanjit, jer to nije pravi kobe. sad se samo molit da taj trejd s gasolom prode.

14 godina
offline
Re: NBA liga

A brate šta da ti kažen... i ja san gleda sinoć :/, katastrofa je gasol posta, nerazumin kako su prije on i Kobe bili jedan od najboljih dvojaca.. ubijali samo tako... A obrane ko da nema, šta će Sacre... lik je bia zadnji pick drafta al opet šta ja znan nije toliko loš.. fali mu *nešto*, kao što rekoh Hill odma treba startat.. nijedan dunk! a dobro sad portland i indiana i drugi klubovi... ipak lejkersi su više 3PT team... bar mi se čini tako, pošto Bryant, blake, pa i nash, wesley... swaggy p, williams, ma skoro svi mogu šutat tricu, i to trebaju koristit!! A Kobe ništa još.. pomalo treba to ići, dovoljno daje poena.. a te turnovere će on smanjit kroz utakmice, jer treba mu još bar nekih 6-7 tekmi da se ušemi, ipak je predugo bila ta ozljeda nesritna, samo da trejd prođe i dođe Shump... potencijal veliki, Chandler bi dobro doša!

Only God Can Judge Me
13 godina
neaktivan
offline
15 godina
offline
Re: NBA liga

koja sramoćenje ovih knicksa ...nek se *ebu... užas .. ove godine liga je opcenito u banani..... istok sramota .. još kad dodaš sve ozlijede po klubovima..koma

MuWu
12 godina
protjeran
online
Re: NBA liga

Ma ovaj K.Durant je j...zivotinja,divlja krmaca ili kako ga vec hocete nazvati,kakva tekma protiv Timberwolwesa,pre.ebeno,kakva cudesa je zabijao i kakve situacije je izvlacio to nema nigdje...Uff,kako napeto sam gledao ove tekme veceras zacudio sam se sam sebi...Strepio,veselio se,galamio,nema sta nisam radio,ali eto pobjeda Oklahome mi je donijela i nesto love u dzep...{#} Hvala K.Lovu takoder sto je veceras imao jako los free throw shoot zadnjih 30 sec,care imas pivu od mene kad sam vec zbog tebe dobio na kladari...

{#}{#}

 

Dobitni parovi za veceras su bili: 

 

Miami-2

Chicago-1

Deng-manje

Deron W.-vise

Netsi-1

Wade-manje

 

 

Oklahoma-2

 

Zadnjih 5 kuna iz novcanika je donijelo srecu,haha...Zivjeli...{#} 

 

 

TL-za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.1.2014 4:42 (Tomo53nja).
15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Pozdrav ekipa,

kako napredujete sa fantasy ligom na Yahoo, jel aktivan itko još ?

SS na moj roster i matchup od ovoga tjedna:

ss

LoL EU west : citizen
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga

Ja sam trenutno prvi medjutim ima ih par neaktivnih pa nije bas relevantna situacija, bilo bi drugacije da svi igraju.

12 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Jel zna neko neku stranicu di mogu pogledat reprize utakmica

13 godina
offline
Re: NBA liga
android96 kaže...

Jel zna neko neku stranicu di mogu pogledat reprize utakmica

Evo

http://replay.nbaliveonline.tv/

 

Zacudo, stranica se vec dosta dugo drzi

Cak ima i mogucnost gledanja u HD

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
12 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Koji fail jamesa

Suba
12 godina
neaktivan
offline
NBA liga

ovi 76ersi su sramota za nba, 2 utakmice za redom izgube sa 40+ poena razike{#}

14 godina
offline
Re: NBA liga
Save kaže...

Koji fail jamesa

Koji?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice