Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.060
|
čitano: 713.361
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Sportske navode da bi Ramos mogao dobiti kaznu od jedne tekme, znači propustio bi prvi ogled polufinala. S tribina se spustio do terena kako bi bodrio suigrače što nije smio radi suspenzije.

 

 

Još malo o VAR-u. Znači kao što ime sugerira to je "virtualni asistent". Znači glavni sudac kad nije siguran onda on zatraži pomoć VAR-a. Jučer je on bez ikakve dvojbe iste sekunde pokazao na bijelu točku, a kasnije i crveni Buffonu bez ikakvog razmišljanja. I  iako u opisu VAR-a piše da oni sami mogu sucu sugerirati da je pogriješio ako su sigurni, ajde vi meni recite na što će to suđenje izgledati, ako će mu svatko malo ovi javljati da je možda pogriješio. Nekad sto puta gledamo snimku iz 5-6 kutova pa opet svatko vidi svoje. Taj sudac više neće znati gdje je, a kamoli biti siguran u ijednu odluku.

 

VAR kao koncept mi zvuči ok, ali trenutno je jako konfuzan. Funkcionira za stvari tipa da li je lopta prošla crtu, ali za sve ovo drugo su i dalje odgovorni sudac i pomoćnik. Evo ta situacija s Iscom jučer. Po kameri meni izgleda da je Isco mrvicu ispred, ako imate neki screenshot linije pri ruci slobodno ga dajte. Recimo da je taj gol priznat, Juve bi se (opravdano) bunio. Ali u pravilima piše da pomoćni sudac treba dati prednost u situaciji kad nije sasvim siguran da li je ofsajd. I što onda u toj situaciji recimo? Pomoćni pusti napad, a ovi preko VAR-a vide da je ipak bio ofsajd od par centimetara. Mislim da će trebati dosta da VAR postane stvarno koristan alat sucima baš zbog takvih nekih pravila koja su prepuštena sudačkom uvjerenju. Možda sve dok VR/AR pi*darije ne postanu ono što se od njih očekuje. A baš da će mi biti drago da će se uvijek 100% sigurno znati je li ili nije ofsajd, nisam siguran.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

VAR se može a i ne mora koristiti. Često suci dosude penal ili neko odluku bez da pogledaju VAR.

8 godina
neaktivan
offline
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Evo dosad neviđene snimke našeg slavlja iz drugog kuta 

 

https://www.facebook.com/OhMyGoal.KeliNetwork/videos/1804751962918642/

 

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Ne mogu prljavi plačenici protiv kraljevske krvi i mentaliteta.

7 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
ks95hr kaže...

Ne mogu prljavi plačenici protiv kraljevske krvi i mentaliteta.

Ufffff koji Knockout!!! Zovi hitnu, kopcaj ekipu na aparate...

Eye In The Sky
8 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
gamer88 kaže...

 Mandzo hahaha...taj gola nije vidio već dosta dugo. 

 Mandžo nikad nije bio igrač niti će ikada biti...samo je uzvikan. Kramarić je 15 puta bolji igrač ,a sjedi na klupi kad hrvatska igra.

hmmm

14 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
ks95hr kaže...

Ne mogu prljavi plačenici protiv kraljevske krvi i mentaliteta.

 http://bleacherreport.com/articles/2346878-100-biggest-transfer-fees-of-all-time-adjusted-for-inflation

 

 

.... nemoj samo o novcima

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

  stvarno aktualna lista. Daj još neku iz 2015 ak imaš. HAHAHAHAHAHA

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Meni najveca komedija od svega je Juve kako se zali :D Nije li to ironicno da klub za koji se kralo i namjestalo di se stiglo pogotovo u talijanskoj ligi sad kuka o nekakvim "urotama" protiv sebe :D Juve i kurva o postenju je isto :D Nekad mi je taj klub bio jedan od drazih, al poslje te komedije i namjestanja, nah sad sam neutralan.

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Ne kažem da ne stoji da su potrošili novce svi troje navedeni, ali ni Real nije 'uzgojio' svoje igrače. 

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Nismo, al bome nismo ni potrosili pola miljarde eura da nas guze roma i lpool :D

Origin ID: ReaLazio
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.

Vi ste te novce trosili kad su drugi klubovi trosili oko 50.

 

Postroseno 300 miliona eura doveli kaku i ronaldu i primili 5 komada na Camp Nou...

This time next year we'll be millionaires
9 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Točno to. Real je na Ronalda, Balea, Benzemu itd potrošio u to vrijeme kao niko prije. Zadnjih par godina su se smirili ali ove godine bi mogli bez problema potrošit 200 mil €, ima tu igrača koji su već u "godinama" i trebalo bi im polako tražit nasljednike.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Ceka se jos pola miljarde od PSG-a, citay i barce, mozda polufinale uspije :D Real nije trosio zadnjih godina, tako da ocekujem da se perez uskoro a mozda vec i ovo ljeto raspistolji dokraja

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ovo ljeto sigurno pada 200-300m. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...

Ovo ljeto sigurno pada 200-300m. 

Utvaram si da si u pravu samo tako! 

Ali, koga dovesti za toliko novaca?!?! 

 

Recimo Salaha, ali on neće ići ispod 230 milijučića €!!!!! 

ATJ Lučko
9 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Bit će neko iz tottenhama
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Mislim da ne gine trosenje ovo ljeto neovisno dal mi osvojili LP ili ne, perez je uvidio ja mislim da mora osvjezit ekipu, i nekima definitivno nije vise mjesto u timu. A sad o ciframa, svasta tu moze bit...moze perez potrosit i 100 i 200, a mozda i 500+, s njim se nikad nezna, a i nezna se koliko zapravo novca ima u "kasi" za transfere, al predpostavljam jako velika cifrta s obzirom da smo svojili 3 lige prvaka, nismo kupovali nikog znacajnijeg za neke vece novce, sponzori itd itd..nakupilo se ja mislim.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Mislim da Bale budeo otišao na kraju sezone.NJegovo vrijeme u Realu je gotovo

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
1. Čisto zaleđe
2 i 3. Benatia ga nije ni pipnuo.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Zaleđe? Kolko si popio danas?
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
kbenzema kaže...
Zaleđe? Kolko si popio danas?

Ili je pustio dobar primjer kvalitetnog Uber sarkazma, možda ?! 

ATJ Lučko
9 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Da, to mi je odma palo na pamet čim sam stisnuo pošalji. Ali šugava mobile verzija nema opciju uredi. I mislim da treba završit s tim penalom više, bilo pa prošlo, neće se promijenit odluka
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
kbenzema kaže...
Da, to mi je odma palo na pamet čim sam stisnuo pošalji. Ali šugava mobile verzija nema opciju uredi. I mislim da treba završit s tim penalom više, bilo pa prošlo, neće se promijenit odluka

Paaaaaaaaa, baš se i nebih složio oko olakog odustajanja od slučaja penal! 

 

Nogomet je utakmica koja se igra dok sudac ne odsvira kraj, a to što gubitnici, ili falši pozeri komentiraju u stilu; "takvo nešto se ne sudi u 95 minuti", neka se manu ćoravog posla. 

Crveni karton i/ili penal se tehnički mogu dosuditi i u prvih deset sekundi utakmice, zar ne, makar to nije niti rijetka praksa, ali u opisu događanja unutar vremena za igru, SVE JE MOGUĆE! 

 

Još nešto, da se ne zaboravi, možemo za ubuduće imati ovaj primjer za primjer, tko je imao takav sličan penal, zasluženo ili nezasluženo, u bilo kojoj minuti utakmice, jer nije isto kada je igrač okrenut prema golu i ima kontrolu nad loptom ili kada je igrač okrenut pod kutem minimalno 45 stupnjeva u bilo koju stranu od okvira gola, i još da nema loptu pod nekakvom kontrolom! 

Vjerujem da će još i ove sezone biti sličnih "odluka", neka ovo bude presedan, ishodišna točka otkuda će se izricati naše presude. 

ATJ Lučko
8 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
mariclius kaže...
1. Čisto zaleđe
2 i 3. Benatia ga nije ni pipnuo.

 

Moj bed

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 23:25 (ks95hr).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
mariclius kaže...
1. Čisto zaleđe
2 i 3. Benatia ga nije ni pipnuo.

 Đabe ti te slike kada uefalonci ne vjeruju svojim očima nego što im onaj smutljivac Beusan kaže. Normalno, ako i kada to njima ide u prilog. Da je onaj njihov padavičar gricko (koji treba nositi brnjicu da ne ujeda ljude okolo) bio na Lucasovom mjestu to bi za njih bio tropenal, start za zatvor, za doživotnu zabranu igranja nogometa Benatie, itd. itd.

 

Usput. Neki govore da je Messi najveći nogometni mađioničar na svijetu. U pravu su. U utorak je odigrao cijelu tekmu, a uopće nije viđen na terenu. Leo, đesi?

 

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Penaldo nikada neće biti ni do koljena velikom, najvećem Messiu.

Golovi od četvrtfinala/polufinala/finala u zadnjih 7 godina LP...

30 - C.Ronaldo
10 - Lewandowski
9 - T.Müller
8 - Neymar
7 - Mandzukic
6 - Robben y Luis Suárez
5 - Benzema, Griezmann, Messi y Sergio Ramos
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Biti ce ludih transfera ovog ljeta, svjetsko prvenstvo, Real mora u shoping. Glavna osovina Reala koja stoji iza svih ovih osvojenih liga prvaka Ramos-Ronaldo-Modric-Marcelo polako stari. Luka pogotovo, vidi se da nije fizicki na razini na kojoj je bio. I CR7 bas mora tempirati formu da bi mogao da odigra na vrhunkoj razini dio sezone. Marcelo ima jos 3 godine ispred sebe, a Ramos na svojoj poziciji moze jos izdrzati bar 2 godine na ovoj razini.

 

Ali evo koga kupiti da moze igrati na toj razini?! Nemam bas nekih ocitih kandidata za zamjene. Hazard se spominje, on je igracina i uklopio bi se u Real, ali di da igra. Neymar ne bi bio lud potez, pod uvijetom da bude razumna cifra i da istrpi Cristiana jednu godinu. Ali nisu oni bas klasicni napadaci opet... Nekog igraca da zamijeni Luku u sredini, ali koga?! Jel ima koji mladi napadac i centralni vezni da su ispod 25 godina i da obecavaju? Eriksen mozda na sredini? Icardi u napad?

 

Bilo kako bilo zanimljivo nogometno ljeto je ispred nas.

Eye In The Sky
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Liverpool s Kloppom radi jako dobar posao. Šteta za RM što je ovaj dečko već 'zakaparisan'. 

https://www.tportal.hr/sport/clanak/liverpool-uspio-dogovoriti-rekordni-transfer-foto-20170828/print

To što su oni u polufinalu ne treba čuditi, uz pojačanja na pravim pozicijama tj. Klopp i Monchi, trener i sportski direktor.

 

Ovog ljeta bi se trebao priključiti i tad 18-godišnji Vinicius Junior plaćen 45M. A na radaru treba imati i 24-godišnjeg Španjolca Loren Morona iz Betisa. Dečko u ožujku prvi puta zaigrao u prvoj ligi i u 9 nastupa i 75 min. po utakmici zabio 5 golova, uz 1,6 udaraca po utakmicu :)

 

Što se tiče Salaha, još kad je Roma igrala s RM prošle ili predprošle godinu, pisao sam ovdje da ovog treba potpisat. Komentari su bili da taj 'Sin vjetra' samo zna trčati :)

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice