Fiskalizacija web shopa

poruka: 9
|
čitano: 11.649
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Fiskalizacija web shopa

Zanima me može li tko preporučiti kakvo jednostavno a profesionalno fiskalno rješenje za web shop u obliku PHP skripte ili slično (tražim po netu ali ništa nisam uspio pronaći). Web shop je namjenjen prodaji licence za aplikaciju (dakle jedan proizvod) i potrebno je, nakon što payment gateway javi da je kupac izvršio uplatu, transakciju fiskalizirati i račun zajedno sa licencom poslati kupcu mailom. Razvoj vlastitog rješenja ne dolazi u obzir jer se moram usredotočiti na važnije stvari. Kakva su vaša rješenja i da li se isplati trošiti vrijeme na ovo ili je jednostavnije registrirati firmu u nekoj susjednoj državi?

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.4.2014 16:43 (Tetrapak).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fiskalizacija web shopa

U startu si u minusu. Nasa drzava ce ti pola uzet, to ti se ovdje ne isplati.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.4.2014 17:03 (x18x05x).
10 godina
protjeran
offline
Re: Fiskalizacija web shopa
Navedi na cemu ti shop radi.. Magento, joomla..?
14 godina
neaktivan
offline
Fiskalizacija web shopa

Nije ni joomla ni magento, obična web stranica sa dugmetom za kupnju povezanim s payment gatewayom.

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Fiskalizacija web shopa
Imas na netu primjer fiskalizacije u php-u od jedne osjecke firme (cini mi se) koja se bavi iskljucivo magentom.. Oni su objavili fiskal za magento shop ali imas njihov opceniti (cini mi se) primjer na github-u.. Ako ti treba adresa i nisi to vec prije nasao javi na pm da nebi bilo da reklamiram ;)
14 godina
neaktivan
offline
Fiskalizacija web shopa

Hvala. Da, pronašao sam ranije dva primjera na githubu (grizwako i ajzele - ovaj drugi je izdala ta osječka firma...) ali sam mislio platiti neko gotovo rješenje s kojim neću morati razmišljati o mogućim zakonskim promjenama u budućnosti. Nije mi jasno da nitko ne pruža takvu uslugu...?!

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2014 16:11 (Tetrapak).
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Fiskalizacija web shopa
Mi smo kupili za nase kase posto nismo imali vremena izraditi svoj modul takodjer od neke firme iz osjeka cini mi se. Sutra vidim na poslu pa ti proslijedim kontakt da si mozes provjeriti da li imaju rijesenja za web.
13 godina
offline
Re: Fiskalizacija web shopa
Inchoo iz OS rade na magentu.
15 godina
neaktivan
offline
Fiskalizacija web shopa

Mozda malo kasnim s odgovorom, ali mozes bacit oko na 

 

https://github.com/nticaric/fiskalizacija

 

Kompletno PHP rjesenje za fiskalizaciju

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice