Pomoc oko ideje!!!

poruka: 5
|
čitano: 1.063
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko ideje!!!

Pozdrav,

 

Trebao bi pomoc oko svoje ideje.

Radi se o elektroničkom uredjaju koji se sastoji od elektroničkih sklopova,tiskanih plocica,procesora....

Zanima me da li kod nas postoji negdje pouzana ustanova ili nesto tomu slicno koja bi mi pogla u izradi tehnickog dijela uredjaja.

Znam sve sto treba integrirat u uredjaj ali jednostavno ne znam kako to sve izves sa tehnicke strane.

Trebaju mi savjeti kome se mogu obratit za takve stvari.

 

Ako netko zna kome bi se mogao obratit neka napise bio ni zahvalan.

 

Takodjer pišite ako netko ima bilo kakava slicna ili ista iskustva.

 

Thx

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Pomoc oko ideje!!!

Svaka škola bi trebala imati profesora koji bi ti to(što god to bilo) mogao pospajat!...servisi su skupi.

PC je smeće!
16 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko ideje!!!

Pa necu ici u skolu da mi tamo neki profesor spaja procesore itd....

Radi se o novom proizvodu i trebao bi malo detaljnije prokomentiat o tehnickoj strani realizacije ideje.

Ima puno stvari na koje bi trebalo obratit pozornost kako bi dobio proizvod koji ja hocu.

Ne slazem racunalo pa da cu spojit 3 komponente

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Pomoc oko ideje!!!

...kaj nema elektroničara u tvom mjestu?...mislim..ono..i ja bi trebo orat al nisam vozio traktor nikad xD

Gle,šalu na stranu,kakva god bila shema,ako nisi vičan spajanju prema spomenutoj,fakat bi trebo imat nekog "svog" u nekom servisu. Možda i tu na netu ima oglasnika gdje freakovi spajaju sve i svašta za neku siću. Ali ako je "proizvod" kompliciran,onda isključivo stručnjaka traži.

PC je smeće!
16 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko ideje!!!

Zvuči kao nešto što bi firma gdje radim mogla projektirati i napraviti, što zahtjevnije i kompliciranije tim bolje {#} Javi se na mail ili pp ako želiš. Minimalni troškovi razvoja su par tisuća eura mjesečno + orjentaciono isti red veličine za prototip.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice