Vivax DVB-T 410

poruka: 8
|
čitano: 6.165
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Vivax DVB-T 410

Kupio sam Vivax DVB-T 410 i jedine programe koje sam našao su HRT1,HRT2,NOVA,RTL i Kapital, sad me zanima dali se uopće tu mogu namjestiti slovenski programi, piše da podržava MPEG4,valjda to i treba za slovence, pa ako neko zna kako nek veli, Inače sam u Sisačko moslavačkoj županiji ako to ima ikakve veze

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Vivax DVB-T 410
Apokolips kaže...

Kupio sam Vivax DVB-T 410 i jedine programe koje sam našao su HRT1,HRT2,NOVA,RTL i Kapital, sad me zanima dali se uopće tu mogu namjestiti slovenski programi, piše da podržava MPEG4,valjda to i treba za slovence, pa ako neko zna kako nek veli, Inače sam u Sisačko moslavačkoj županiji ako to ima ikakve veze

našao je one programe koje ti vjerojatno amtetna može uloviti, no za svaki slučaj bi trebao znati frekvenciju programa koje želiš pa ih ručno unijeti, ako lovi - lovi, ako ne - ne

isto tako možeš navedeno gore probati i s nekom drugom antenom

15 godina
neaktivan
offline
Vivax DVB-T 410

A kako da saznam te frekvencije stranih programa?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vivax DVB-T 410

Pretpostavljam da je MPEG2,jer ja na svom dekoderu(nije Vivax,neki divllji je,MPEG4) na riblju kost lovim i slovence (1,2,3) Vaš kanal ,A kanal,POP TV i još jedan + ove koje loviš ti.

 

Jedino nišra od lokalnih i regionalnih(nemam pojma da li su oni uopće na digitalnom signalu).

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 16:19 (mancekk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Vivax DVB-T 410
Apokolips kaže...

A kako da saznam te frekvencije stranih programa?

proguglaj malo za te programe koji te zanimaju

15 godina
neaktivan
offline
Vivax DVB-T 410

piše ovako : "fully comply with dvb-t and h-264,avc,mpeg 4 ,mpeg 2, znači je mpeg 4, al nabacit ću neko guglanje tih frekvencija pa ćemo vidjet

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vivax DVB-T 410

Onda neznam kako ti nije našao slovence,možda ti antena ni dobro okrenuta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vivax DVB-T 410

Kupio sam vivax DVB-T 410 ,sve radi super,osim dvd filmova koje želim gledati preko usb sticka. Problem je taj šta ne mogu ništa poštimat u dvd meni-u,ili mi eventualno preskoči uvodni menu,i krene s reprodukcijom filma. Film ne mogu gledati s hrvatski titlom. Ima tko kakvo rješenje??????

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice