Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.434
|
čitano: 14.204.860
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
@ lovacmaki
Slažem se tobom, što se tiče forumaša R36. Stvarno puno gluposti i dezinformacija:) Ali šta očeš on tera svoje, ionako ova tema nije namenjena ovim stvarima..
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
lovacmaki kaže...

Joj koliko gluposti u postu, prvo, daj mi alternativu Kodiju, Showboxu i sličnim programima na Tizenu (besplatne alternative Netflixu), zatim mi reci što je to HDR 1000 koji Samsung reklamira (olakšat ću ti, to ne postoji to je HDR 10 koji oni LAŽNO reklamiraju kao HDR 1000).

 Kodi...čim je nešto besplatno je po meni sranje. Odi na bug temu o takvom gledanju televizije gdje se ekipa prepire jel ima lošu listu programa..., ovom šteka, ovaj je dao pare pa mu opet ne radi. Pored toliko Torrenta i stranica za online gledanje serija...meni je Netflix nepotreban.

 

Pored IPTV-a od bilo kojih naših operatera meni je Kodi nepotreban. Tko kupuje Android Tv zbog Kodija - samo naprijed.

 

Ako se tko lažno reklamira onda je to Philips : Ni jedan njihov UHD Tv ne zadovoljava UHD Premium standard. 

lovacmaki kaže...
R36 kaže...

Samo mala napomena. Vi koji imate Philips televizore, imate Mediatekov quad core procesor. Vidim da Philips vrti 5.1 Android. Zbog samo procesora možete zaboravit bilo kakvu verziju novog Androida - 6.0 ili 7.0. Nije to problem samo kod Tv-a , problem je i kod mobitela koji imaju Mediatek procesore. Čisto da znate.

Još jedna glupost, ostavi se televizija. Izašla je beta 6.0 android TV-a..

 Izašao je za nove TV-e., kad mi pokažeš nadogradnju Philipsa s 5.1 na 6.0 onda možemo dalje pričat.

lovacmaki kaže...

Kad bi ti nešto znao o mobitelima, znao bi da Snapdragon koristi 14nm FinFet Samsungovu tehnologiju tj Soc., znao bi da će novi Snapdragon koristit opet 10nm Soc od Samsunga. Nije Snapdragon dao nego Qualcomm je dao svoj procesor Snapdragon nekom kinezu koji imapara. Također će dat bilo kome drugom tko ima para. Za tvoji informaciju Snapdragon se nalazi u svim Top modelima - HTC M10, LG G5, SONY, i ostali. Samsung ugrađuje svoje procesore u svoje mobitele osim u Americi gdje ugrađuje Snapdragon (drukčija frekvencija od EU).  Postoji još jedan proizvođać procesora a to je Mediatek koji se ugrađuje u Kineze a također u Philips televizore. Znaći low budget procesori. 

 

Samsung kao i ostali top modeli vrijede onoliko koliko je kupac spreman platit. Ako je kupac spreman platit 1000 eura za Samsung, Lg, Htc, Iphone - oćito da onda vrijedi.

  

Opet gluposti, ne mogu vjerovati R36 koliko neznanja u tim postovima.

Snapdragon 821 ti je trenutno u hrpi jeftinijih kineza, dva iz glave - Xiaomi Mi5S, LE Eco 3.

Šta je tu neznanje...daj mi molim te reci.

 

Top proizvođaći (Samsung, Lg i s) izbace jedan do dva top modela godišnje. Kinezi izbacuju svoje modele svakih mj dana s novim procesorom. Snapdragon 821 je Snapdragon 820 samo mu je takt povećan za 10%. Opet ponavljam - 821 je 820 i radi na Samsungovom Soc 14nm.

 

Ako sam u krivu molim te dokaži.

 

Ostavi se mobitela...drži se Tv-a i nadogradi Tv s 5.1. na 6.0. 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
lovacmaki kaže...

Zašto bi garfield1 trebao biti objektivan? On daje savjete na temelju svojih iskustava i ukusa.

To kao da ja radim u Dacia salonu i kažem da je Dacia Bestbuy. Nema j... logike.

 

Vidi se iz aviona da tu nema nikakve objektivnost., samo je žalosno što neki ljudi puše te fore.

 

Da netko traži Tv od 15000-20000kn, on bi pored Lg OLED TV-a čovjeku preporučio Philips.

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
R36 kaže...
lovacmaki kaže...

Zašto bi garfield1 trebao biti objektivan? On daje savjete na temelju svojih iskustava i ukusa.

To kao da ja radim u Dacia salonu i kažem da je Dacia Bestbuy. Nema j... logike.

 

Vidi se iz aviona da tu nema nikakve objektivnost., samo je žalosno što neki ljudi puše te fore.

 

Da netko traži Tv od 15000-20000kn, on bi pored Lg OLED TV-a čovjeku preporučio Philips.

 Pa dosta čovječe, sa tim pametovanjem sa tvoje strane:) Ako ti šta ne odgovara, ne treba, da čitaš ovaj forum,pa otiđi na drugi..A što se ovog citata tiče, ljudi demantiraju tvoje teze!) Tako, da mislim , da je dosta ovih komentara..

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
R36 kaže...
lovacmaki kaže...

Zašto bi garfield1 trebao biti objektivan? On daje savjete na temelju svojih iskustava i ukusa.

To kao da ja radim u Dacia salonu i kažem da je Dacia Bestbuy. Nema j... logike.

 

Vidi se iz aviona da tu nema nikakve objektivnost., samo je žalosno što neki ljudi puše te fore.

 

Da netko traži Tv od 15000-20000kn, on bi pored Lg OLED TV-a čovjeku preporučio Philips.

 Ali Dacia je bestbuy, što moraš priznat radio u Dacia salonu ili ne, koja nudi najviše za najmanje novca.

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
raguseo kaže...
C3c1l kaže...
raguseo kaže...

Samsung je bio sinonim za skart do prije 7 8 godina.  Kad je Philips patentirao ambilight, Samsung nije imao ni jednu ozbiljnu TV. 

 

iz kojeg si ti autobusa ispao da mi je znati?? 

sta baljezgas majko mila??

sto ti nije jasno, ambhilight je patentiran 2002 godine, vjerovatno godina kad si bio u vrticu i gledao teletabise 

Samo cu ti jednu stvar reci balavče, promjenio sam toliko elektronike koliko ti neces vidjeti u zivotu.

Philips mi je krepavao vise puta i zadnjih 12 godina sve televizije koje imam po stanovima su Samsung, best buy TV definitivno.

 

[19xx]C3c1l
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ne spominjes koliko je hz taj philips. Vjerojatno ispod 200hz, a uz to nema HDR koji bi po meni morao biti u Tv-u od 6k+, odnosno bilo bi pozeljno...

Već sam se odlucio za Lg 49uh7707, danas dolazi iz sancta domenice.
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
P.s. Ne spominji znacajke koje samo philips ima, u osvrru da lg to nema. Svaki brend ima svoje neke funkcije koje su ili marketinski trikovi ili ih oni to tako nazivaju. Kao da ja npr kazem da taj philips nema magic remote a ima ga samo lg.
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
matrix777 kaže...
Ne spominjes koliko je hz taj philips. Vjerojatno ispod 200hz, a uz to nema HDR koji bi po meni morao biti u Tv-u od 6k+, odnosno bilo bi pozeljno...

Već sam se odlucio za Lg 49uh7707, danas dolazi iz sancta domenice.

 Oba imata 100Hz panel, i otprilike isto pokretnu resoluciju. A što se tiče HDR, jeste, da ima Lg HDR10 ali samo u specifikacijama. Jer u praksi ne opravda HDR10, jer ne dostiže 1000 nits koliko je potrebno za pravi HDR, več postiže isto kao Philips oko 400 nits:) Pa i dubina boje nije znatno bolje nego na televizorima sa HDR procesingom.Tako, da što se tiče tog Lg-ja je više marketing..

8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Nije problem u verziji androida, 5.1 je skroz ok i ako dođe update na 6, 7 neće se to bitno primijetiti u radu. AFAIK to nema veze s Mediatekom jer on odavno radi na 6 MM.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Mediatek chip ima Philips, koji je bio na lošem glasu zadnjih par godina... Sony nije bio na lošem glasu i nekad prije Samsunga je bio top sa svojim trinitron ekranima, i oni ugrađuju Mediatek chip u Andorid TVe. 

 

Da li će biti nadogradnja androida na 6 ili na 7 uopće nebitno, tako dugo dok radi stabilno i glatko ja sam happy.

 

Besplatno je bezveze (netko je napisao) pa kupuj onda, nitko ti ne brani. Ima jako mnogo kvalitetnih Opensource rješenja sa kojima se fenomenalno može raditi. KODI trenutno radi savršeno i zadovoljava svoju funkciju media playera sa dodacima o kojima nećemo ovdje pricati. Live stream televizija preko njega radi, ali izvori su uvijek upitni, podložni promjenama, ali to je uopće sporedna stvar u KODI-u.

 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
T-bone's kaže...
R36 kaže...
lovacmaki kaže...

Zašto bi garfield1 trebao biti objektivan? On daje savjete na temelju svojih iskustava i ukusa.

To kao da ja radim u Dacia salonu i kažem da je Dacia Bestbuy. Nema j... logike.

 

Vidi se iz aviona da tu nema nikakve objektivnost., samo je žalosno što neki ljudi puše te fore.

 

Da netko traži Tv od 15000-20000kn, on bi pored Lg OLED TV-a čovjeku preporučio Philips.

 Ali Dacia je bestbuy, što moraš priznat radio u Dacia salonu ili ne, koja nudi najviše za najmanje novca.

 Ako ti je bitno prijevoz od točke A do točke B onda je bestbuy TATA za 1000 eura iz Indije. Ako hoćeš uživat u vožnji, komforu itd onda Dacia nema veze s vezom.

matrix777 kaže...
Ne spominjes koliko je hz taj philips. Vjerojatno ispod 200hz, a uz to nema HDR koji bi po meni morao biti u Tv-u od 6k+, odnosno bilo bi pozeljno...

Već sam se odlucio za Lg 49uh7707, danas dolazi iz sancta domenice.

 Svaka čast. Lg 

Gogo222 kaže...
Nije problem u verziji androida, 5.1 je skroz ok i ako dođe update na 6, 7 neće se to bitno primijetiti u radu. AFAIK to nema veze s Mediatekom jer on odavno radi na 6 MM.

 Opet ponavljam. Logično da će svaki novi Android TV dobi i novi Android., ali kažem da kod starih TV-a neće biti nadogradnje na novi Android zbog Mediateka. Svaki novi Android donosni nešto novo, jer da ne donosi ne bi ga izbacivali.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 12:42 (R36).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
matrix777 kaže...
Ne spominjes koliko je hz taj philips. Vjerojatno ispod 200hz, a uz to nema HDR koji bi po meni morao biti u Tv-u od 6k+, odnosno bilo bi pozeljno...

Već sam se odlucio za Lg 49uh7707, danas dolazi iz sancta domenice.

 Oba imata 100Hz panel, i otprilike isto pokretnu resoluciju. A što se tiče HDR, jeste, da ima Lg HDR10 ali samo u specifikacijama. Jer u praksi ne opravda HDR10, jer ne dostiže 1000 nits koliko je potrebno za pravi HDR, več postiže isto kao Philips oko 400 nits:) Pa i dubina boje nije znatno bolje nego na televizorima sa HDR procesingom.Tako, da što se tiče tog Lg-ja je više marketing..

 Ma da to je kod LG marketing...a kod Philipsa je sve napisano istina. Daj nemoj filozofirat. Svi proizvođaći lažu...samo Philips govori istinu. Ne ja ne radim za Philips - proziran si do bola.

 

9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ovdje ne govorimo o modelu 7700 nego 7707, to je drasticna razlika. I lgijev ima 200hz a ne 100 kao philips.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
P.s. Imas recenziju gore na linku koji sam stavio. Procitaj si. Vise cu vjerovati ljudima iz Sat Multimedije koji su imali 3 tjedna tv na iscrpnoj recenziji, govoreci za HDR, da ne citiram, procitaj si... Nego tebi koji govoris napamet. Ja ne kazem da taj philips ne valja sto ti spominjes no nemoj govoriti da je ovaj model lg-a smece i da su lazne specifikacije i sl. Ni ja ga nisam kupio napamet. Imao sam vise "toplih preporuka" kao sto stoje na dnu one recenzije...

Da skratim, svi recenzirani televizori imaju na kraju recenzije rubriku pluseva i minusa. Nijedan nije bez minusa, nijedan na svijetu. No bitno je sta se nalazi pod minusom, a sto pod plusom. Uzivaj.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
matrix777 kaže...
Ovdje ne govorimo o modelu 7700 nego 7707, to je drasticna razlika. I lgijev ima 200hz a ne 100 kao philips.

 Pa kakva drastična razlika:)To je sve isto, jedino cifre su različite jer se ide za različiti trg..I kakav 200Hz panel, toga više nema več par godina!) Svi televizori imaju 50 ili 100Hz panel. Jedni stvarno ne poznajete tehnologiju televizora..A nisi ni ti toliko kriv, več stranice gdje pišu sasvim pogrešne specifikacije..

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
matrix777 kaže...
P.s. Imas recenziju gore na linku koji sam stavio. Procitaj si. Vise cu vjerovati ljudima iz Sat Multimedije koji su imali 3 tjedna tv na iscrpnoj recenziji, govoreci za HDR, da ne citiram, procitaj si... Nego tebi koji govoris napamet. Ja ne kazem da taj philips ne valja sto ti spominjes no nemoj govoriti da je ovaj model lg-a smece i da su lazne specifikacije i sl. Ni ja ga nisam kupio napamet. Imao sam vise "toplih preporuka" kao sto stoje na dnu one recenzije...

Da skratim, svi recenzirani televizori imaju na kraju recenzije rubriku pluseva i minusa. Nijedan nije bez minusa, nijedan na svijetu. No bitno je sta se nalazi pod minusom, a sto pod plusom. Uzivaj.

 I nisam rekao, da je smeče i nemoj izmišljat molim te:) Več sam napisao, koje su prednosti Philipsa.A napisao sam, da odluči sam..Vjerovatno loše čitaš.Pa ajde ljudi, šta je sa vama pojedincima..A što se tiče pluseva i minusa, tu se naravno slažem..Jer nema nijednog televizora bez mana.Ali moraš na kraju zbrojit pluseve i minuse, pa poslije vidiš koji televizor se više isplati..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
matrix777 kaže...
Ovdje ne govorimo o modelu 7700 nego 7707, to je drasticna razlika. I lgijev ima 200hz a ne 100 kao philips.

Odakle vi ljudi dobivate te informacije? Vjerujete svačemu. 

Ne postoji 200 Hz model. Niti od LG-a, niti Samsunga, niti Philipsa.

http://www.displayspecifications.com/

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 13:07 (lovacmaki).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
R36 kaže...
Kodi...čim je nešto besplatno je po meni sranje. Odi na bug temu o takvom gledanju televizije gdje se ekipa prepire jel ima lošu listu programa..., ovom šteka, ovaj je dao pare pa mu opet ne radi. Pored toliko Torrenta i stranica za online gledanje serija...meni je Netflix nepotreban.

 

 

 

Nisi ti shvatio, low budget kinezi više drže Snapdragom nego HTC, LG itd.

 

Opet ponavljam, kakva mi korist od Tizena ili WebOS-a kada bi pored njih morao kupovati media player ili skidati torrente? 

12 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Evo jedan citat za sve, iz sajma CES 2016:)
Still, it is interesting to observe that Chinese TV manufacturers are at the forefront of TV hardware innovation ahead of popular brands such as Samsung and Sony.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
lovacmaki kaže...
R36 kaže...
Kodi...čim je nešto besplatno je po meni sranje. Odi na bug temu o takvom gledanju televizije gdje se ekipa prepire jel ima lošu listu programa..., ovom šteka, ovaj je dao pare pa mu opet ne radi. Pored toliko Torrenta i stranica za online gledanje serija...meni je Netflix nepotreban.

 

 

 

Nisi ti shvatio, low budget kinezi više drže Snapdragom nego HTC, LG itd.

 

Opet ponavljam, kakva mi korist od Tizena ili WebOS-a kada bi pored njih morao kupovati media player ili skidati torrente? 

Daj molim te nemoj više komentirat mobitele i procesore.

 

HTC/LG/SONY/SAMSUNG u svoje top modele i srednje modele stavljaju Snapdragon ili Exynos (Samsung). Sony zadnje vrijeme zna stavit Mediatek...

Low budget kinezi su kinezi od 100-250 dolara i tu se ugrađuje Mediatek. Ovi "top kineski modeli" kao što su Xiaomi mi5, mi5s, Meizu i LeEcu, One plus, ZUK i sl... ugrađuju Snapdragon. Snapdragon ćeš dobit u top kinezima a u jeftinijim kinezima tipa 100-200 dolara ne.

 

Nastavno na Kodi - šta mi vrijedi kodi kad moraš svakom malo stavljat novu listu ili moraš platit oko 8 dolara da imaš programe bez prekida i sl.

 

Nije Kodi savršen, tako da mi je isti k... skinuo Toorent ili plačao za kvalitetnu listu.

 

8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Imas ohoho kineza jeftinih sa snapdragonom
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mozda sa onim starim dual ili quad core sto je losije i od novijih mediateka.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
R36 kaže...
lovacmaki kaže...
R36 kaže...
Kodi...čim je nešto besplatno je po meni sranje. Odi na bug temu o takvom gledanju televizije gdje se ekipa prepire jel ima lošu listu programa..., ovom šteka, ovaj je dao pare pa mu opet ne radi. Pored toliko Torrenta i stranica za online gledanje serija...meni je Netflix nepotreban.

 

 

 

Nisi ti shvatio, low budget kinezi više drže Snapdragom nego HTC, LG itd.

 

Opet ponavljam, kakva mi korist od Tizena ili WebOS-a kada bi pored njih morao kupovati media player ili skidati torrente? 

Daj molim te nemoj više komentirat mobitele i procesore.

 

HTC/LG/SONY/SAMSUNG u svoje top modele i srednje modele stavljaju Snapdragon ili Exynos (Samsung). Sony zadnje vrijeme zna stavit Mediatek...

Low budget kinezi su kinezi od 100-250 dolara i tu se ugrađuje Mediatek. Ovi "top kineski modeli" kao što su Xiaomi mi5, mi5s, Meizu i LeEcu, One plus, ZUK i sl... ugrađuju Snapdragon. Snapdragon ćeš dobit u top kinezima a u jeftinijim kinezima tipa 100-200 dolara ne.

 

Nastavno na Kodi - šta mi vrijedi kodi kad moraš svakom malo stavljat novu listu ili moraš platit oko 8 dolara da imaš programe bez prekida i sl.

 

Nije Kodi savršen, tako da mi je isti k... skinuo Toorent ili plačao za kvalitetnu listu.

 

Prednost androida je što imaš puno alternativa nekom programu, tipa showbox..

A na Tizenu nema ništa.. Je ima youtube.. 

 

Nastavno na Snapdragon, spominješ MTK, daj mi molim te preporuči TV sa Snapdragonom..

Spominješ procesore kojih niti nema na televizijama..

I da, Philipsi a vjerojatno i Sony idu na 6.0, ali i da ne idu kakve veze ima ako rade dobro?

Puno pričaš malo kažeš..

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 15:36 (lovacmaki).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ja sam cuo da na Tizenu ima youtube ali da ima i Vimeo :D :D :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 16:49 (sune).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
lovacmaki kaže...

 

Nastavno na Snapdragon, spominješ MTK, daj mi molim te preporuči TV sa Snapdragonom..

Spominješ procesore kojih niti nema na televizijama..

I da, Philipsi a vjerojatno i Sony idu na 6.0, ali i da ne idu kakve veze ima ako rade dobro?

Puno pričaš malo kažeš..

Ti i kolega ste nešto pametovali oko procesora pa sam Vam samo htio objasnit neke stvari...

 

Pošto TV svatko ima 5-10 godina osim ako se ne pokvari...redovan update je bitan. Ja imam Panasonic plazmu - evo 6 godina i ne mislim je mijenjat. Pošto se tu radi o kombinaciji Mediateka i Androida - to je ustvari najloša kombinacija. 5 godina bez podrške je jako puno kod softwarea. Pitat ću kolege na Philipsu za 5godina kako im radi telka. Poanta priče je da je trenutno možda bolje imat Android TV a dugoročno ipak ne.

Ali više ni nije bitno. Neka svako odluči što mu odgovara.

 

Evo drago mi je što je kolega forumaš kupio Lg...čekam prvi dojam.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

poštovanje,

 

trebala bi mi pomoć za odabir nekog TV,ne razumijem se najbolje,a to mi je za brata,koji ima klince,pa bi uvjet bio da se može spojit PS3 na njega,da je malo veće veličine ipak i da je što pristupačniji,sad je vrijeme blagdana i popusta uz njih,pa ako ima negdje neka dobra prilika,super...jel vi ćete znati bolje šta bi bilo potrebno da TV ima,znam da ne možeš jeftino dobit nešto extra vrhunski,ali da je što kvalitetnije,i možda da je neke "normalne" marke tipa LG,philips,sony i slično,garancija sto duza isto pozeljna,jer sam vidio da nude modele s 3 ili cak 5 godina gare.

dakle idealno mozda neki 37 ili malko vece dimenzije,sad u te dodatke tipa smart TV,3D i sta ja znam se ne kuzim sta je uistinu korisno i potrebno,ali da je donekle "budget" odabir...

hvala svakako na pomoći i ugodnu večer,Lp...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ok, 40" ali kolko para imaš na raspolaganju ?
11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav,

 

U dnevnoj sobi mi je krepao FullHD TV Philips 42" nakon 6-7 godina korištenja. Na njega je bio spojen komp za surfanje preko HDMI.

Može neka preporuka istih ili većih dimenzija za oko 3000kn. Pretpostavljam da mi ne treba smart TV jer će opet komp biti spojen na njega.

 

I da li DVB-C šta znači za BNet. Trenutačno sam na analognom Bnetu, ali mogu preći na 3d paket, ali ne sviđa mi se set top box varijanta.

 

Thx unaprijed

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
cRoNuS kaže...

Pozdrav,

 

U dnevnoj sobi mi je krepao FullHD TV Philips 42" nakon 6-7 godina korištenja. Na njega je bio spojen komp za surfanje preko HDMI.

Može neka preporuka istih ili većih dimenzija za oko 3000kn. Pretpostavljam da mi ne treba smart TV jer će opet komp biti spojen na njega.

 

I da li DVB-C šta znači za BNet. Trenutačno sam na analognom Bnetu, ali mogu preći na 3d paket, ali ne sviđa mi se set top box varijanta.

 

Thx unaprijed

 Ovdje imaš.

https://www.nabava.net/televizori__240/philips-televizor-49pfs4131-49-125-cm-lcd-led__25381071

https://www.nabava.net/televizori__240/samsung-3d-televizor-ue49k5102-49-125-cm-led__24808231

https://www.nabava.net/televizori__240/lg-televizor-43lh630v-43-110-cm-led__24224781

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice