Samsung UHD 43" - memoriranje kanala

poruka: 3
|
čitano: 4.422
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Samsung UHD 43" - memoriranje kanala

Susjed kupio samsung uhd 43" tv i ima problem sa memoriranjem kanala. Kako ga je kupio u Elipsu, tamo je i isproban tj. priključen na evotv i automatski memorirani kanali. Kada je tv doma postavljen više se ti kanali ne mogu izbrisati ni pomoću postavki u tv-u ni ponovnim setupom. Ima li lijeka?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung UHD 43" - memoriranje kanala

što se tiče toga trebao bi reset poništiti kanale ili, novom pretragom brise postojece..

a inace - prilikom traženja programa ne tražiti automatski nego ručno i to pretraga samo kanala na kojima se nalaze programi koji se žele gledati, jer ako je automatski uvijek hvata i te od evo tv-a (toshiba mi sama bez obzira na to nakon nekog vremena sama updejta programe i opet mi dodju i ti od evo tv-a, sony kako postavim tako ostaje)

evo dva linka da si otkrijes u kojoj si regiji i koje kanale rucno pretrazivati... (regije I kanali)

so we agree? i wont tell anyone if you dont.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2018 14:37 (qwxy).
16 godina
offline
Samsung UHD 43" - memoriranje kanala

Sve sam ovo napravio, išao ponovo na automatsko postavljanje, kada to  nije upalilo, išao na ručno, kada ni ručno nije upalilo, mijenjao jezik i regiju... rezultat nula. Jedino što sam uspio napraviti je da stavim potrebne kanale u Favorites listu pa neće trebati vrtiti sve nego samo ono što je u listi.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice