Tomato nove tarife 2023

poruka: 70
|
čitano: 32.223
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tomato nove tarife 2023

poslao sam im mail prije par dana i danas su me kontaktirali i tak mi rekli.

poslali su mi i na mail i sms da je popust aktiviran.

10 godina
offline
Re: Tomato nove tarife 2023

jel možeš reći na koji mail si slao i kaj si točno napisao? hvala unaprijed...

6 godina
offline
Re: Tomato nove tarife 2023
Ja sam koristio MINI tarifu (3000 jedinica) sa gratis Duplo Mini (+3000) i Duplo Mini2 (još +3000), za 9,90 eur mjesečno. Preko aplikacije sam aktivirao Taman Malu tarifu za 8,90. Odmah je došao mail i SMS poruka - sad za 1 euro manje mjesečno imam jednak broj jedinica s tim da se višak prenosi pa će se i tu još skupiti :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tomato nove tarife 2023
60nine kaže...

jel možeš reći na koji mail si slao i kaj si točno napisao? hvala unaprijed...

 na mail  info@tomato.com.hr

 

napisao sam da me zanima da li je na mom broju aktiviran popust pošto nisam dobio nikakvu potvrdu na mail i napisao broj narudžbe i broj telefona.

10 godina
offline
Re: Tomato nove tarife 2023

Hvala ti, poslao mail pa ćemo vidjeti...

kao što sam napisao i na stranici prije - ne bi me čudilo da je to već i aktivirano, ali better safe than sorry :)

9 godina
offline
Tomato nove tarife 2023

Nisam pratio tomato i sad vidim da su oni snizili cijene, fakat nevjerojatno  Prijašnja tarifa s 36k jedinica mi je bila 15,69€, a ova nova s 35k jedinica je 11,90€. Svaka čast tomato

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Tomato nove tarife 2023

samo da c/p ovdje što su mi odgovorili sa tomato-a na mail s upitom (što sam i očekivao, sudeći po tome što sam već napisao koji post prije)

 

"Pozdrav xxxx,

broj 38595xxxxxxxx koristi tarifu Tomato TAMAN MALA od 25.09.2023., a  promocija koju spominješ je stigla u ponudu 02.10.2023. što znači da nije aktivna po tvojem broju."

 

na što sam ja napisao odgovor

 

"Bok,

hvala na odgovoru - znam da je taj popust aktivan od datuma koji je iza aktivacije tarife "Taman mala", ali ne znam zašto mi je onda u vašoj aplikaciji uopće davalo opciju da mogu ponovo aktivirati i taj popust - kao što sam rekao, nakon ispune obrasca iz aplikacije - dobio sam mail potvrde sa narudžbom (br. narudžbe xxxxxxxx)
 
lp."
na što je stigao odgovor:

"Pozdrav xxxx,

na našoj aplikaciji se između ostalog reklamiraju i aktualne promocije. Istu tarifu nije moguće dva puta aktivirati na istom broju, takva narudžba se ne može obraditi.

Lijep pozdrav"

 

tl/dr

da sam se strpio još 10ak dana za prelazak na Taman mala tarifu, vjerojatno bi ulovio i taj (dodatni popust) kojeg su naknadno objavili - jbg. nisam mogao unaprijed znati da će to još sniziti :)

(osim ako im ta, nova, cijena ne vrijedi za sve koji su na toj tarifi - to ću vidjeti na novom računu)

 

ps: samo da ih još pohvalim da nisam dugo čekao odgovor na upit poslan preko e-maila kojeg je kolega gore naveo - par sati možda (što mi je ok i prihvatljivo), s tim da je drugi reply stigao još i brže

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2023 11:22 (60nine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tomato nove tarife 2023
Evo tomato daje DUPLE jedinice i na bonove. znaci najveca tarifa daje 17000+17000 (34tisuce jedinica) za 113kn. Nije lose
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Tomato nove tarife 2023
mp3david kaže...
Evo tomato daje DUPLE jedinice i na bonove. znaci najveca tarifa daje 17000+17000 (34tisuce jedinica) za 113kn. Nije lose

 Zato jer daje i matična firma A1 (12 mjeseci od prijenosa broja: 1. put za prijenos broja i 11 kao neku akciju, što li već, ukupno 12 mjeseci duple gige na bonovima) i konkurencija, ovom slučaju Bonbon, također 12 mjeseci za nove korisnike.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.10.2023 13:13 (NetkoNegdje).
7 godina
offline
Tomato nove tarife 2023

Vidim da je popust na tarife je i dalje aktualan, iako je bilo rečeno da će ista biti samo aktualna do kraja listopada.

Dali tko zna hoće li biti aktivan i idući mjesec (12-ti).

Spuštanje u niži tarifni razred krajem mjeseca pa prelazak na staru tarifu u 12mj bi se onda gledalo kao aktivacije nove tarife sa popustom.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice