100% disk usage

poruka: 2
|
čitano: 3.582
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
100% disk usage za vrijeme igranja

Konkretno, problem se javlja u GTA V i to je počelo tek danas(igram već bez ikakvih problema par dana).

 

Uglavnom, igram oko pola minute i nakon toga mi igra zalaga na sekundu-dvije i više mi se ne učitavaju texture ili se jako sporo učitavaju kao ovdje na slici.

 

Skužio sam da nakon kaj mi zalaga, disk usage mi skoči na 100% a predpostavljam da nebi trebao, i zato se dešava ovo kaj se dešava.

 

Eh sad, iskreno, ne znam dal ima ovo kakve veze ali ću napisat. Nemam originalne windowse nego aktivirane pomoću nekog activatora. Danas sam skužio da je i ta "licenca" prošla i od onda sam skužio da počinju ti problemi sa disk usageom u GTA. Ponovo sam "akvitirao" windowse sa tim activatorom ali naravno nije ništa bolje.

 

Probao smanjit postavke u igri ali nije ništa bolje, iako znam da to nije problem jer je do sad radilo kak se spada.

 

Ima ko kakve ideje kaj bi moglo stvarat probleme? Sad ću skenirat komp sa Advences System Care i Malwarebytes ali ne vjerujem da mi neki virus radi sranja.

 

Hvala.

SVEMOGUĆI
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2015 23:01 (Nisam Ja,Nisi Ti).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
100% disk usage

Iskljuci pagefile pa probaj igrat...

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice