Problem s usb rutorima!.

poruka: 4
|
čitano: 1.945
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problem s usb rutorima!.

Prije svega bih zamolio za pomoc jel stvarno vise ne znam kako. Dva puta sam pisao ovdje za temu o mom tvrdom disku kako mi pise da moram prvo formatirat da bi mogao koristit pitao sam moze li se kako izbjeci dobio sam neke odgovore probao ali nije upalilo. Sad mi je prijatelj posudio novi usb od 4 gb da mu prebacim jednu seriju. I ja sam isao prebaciti sve se prebacivalo i kad sam dosao na njegov komp pisalo je da opet trebam formatirati prije koristenja. Mislio sam da je ovo neka sala. Tada sam se vratio na svoj komp i opet isti problem kao kod eksternog diska a usb nov novcat. Sad ja stvarno vise ne znam kako to rjesit postoji li neki nacin jel ovo je vec smijesno skenirao sam s antivirusom kazze nema virusa na kompu ni tom usb vrazjem.

 

Ne znam vise stvarno sta je to evo stavit cu sliku ali molim vas ljudi ako znate nekako pomozite jel sam sad stvarno ocajan ovo sranje opet se dogadja. Eto hvala vam unaprijed.

 

EVo slika je na ovom linku ne z nam dodat slike oprostite: http://desmond.imageshack.us/Himg254/scaled.php?server=254&filename=deskoptas.jpg&res=landing 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem s usb rutorima!.

Kolega rambox je u ovoj temi dao zanimljiv pristup tom problemu, nisam probao al eto nadam se da radi...

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-softverske-teme/lista-besplatnog-softvera/30365.aspx?page=7&jumpto=1521735&sort=asc&view=flat

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 伊凡992...
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Problem s usb rutorima!.

Pokusao bih to al sad mi uopce nece da foormatira usb a prije sam uspio i to -..-

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s usb rutorima!.
buterino kaže...

Pokusao bih to al sad mi uopce nece da foormatira usb a prije sam uspio i to -..-

  A jesi probao formatirati kroz cmd??

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 伊凡992...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice