Dvojba između GoPro Hero 2 i Hero 3

poruka: 7
|
čitano: 4.627
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Dvojba između GoPro Hero 2 i Hero 3

Pozdrav!

 

Već neko vrijeme razmišljam o nabavi GoPro kamere. Prvenstveno za bicikliranje, ali naravno ne samo za to. Čitam malo po netu recenzije, gledam usporedbe, kopam po forumima, no htio bi mišljenje i iz prve ruke ako je moguće.

Dvoumim se između Hero 2 i Hero 3 verzije, pa me zanimaju iskustva korisnika oba modela ukoliko je moguće.

 

Ima li neke velike razlike u kvaliteti općenito, kvaliteti snimaka i ostalih stvari između ta dva modela?

Hero 2 mi je trenutno primamljiviji isključivo zbog cijene jer je dosta jeftiniji u odnosu na Hero 3. Na nekim recenzijama sam čitao da su korisnici čak i sa kvalitetom snimaka zadovoljniji na dvojci nego na trojci, pa zbog toga želim čuti mišljenja iz prve ruke.

 

Pošto mi nije hitno da kupim, ako ima neke velike razlike onda bi čak i pričekao da uštedim tu razliku i odem na noviji model, a ukoliko nema ili je razlika mala onda uzimam stariji model. 

 

Svaki savjet je dobrodošao!

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dvojba između GoPro Hero 2 i Hero 3

Evo ovako, ja imam Hero 2 kako kažeš, iako to je u biti 4. verzija ako se ne varam a onaj Hero 3 je u biti 5, jer je bila obična verzija, pa Hero Wide, pa onda prvi Hero HD itd. Al nije bitno kako se zove nego šta radi.

Kao vlasnik predzadnje verzije (ako nije već i predpredzadnja postala, nisam sigutan) mogu ti reć da su između prvih nekoliko verzija bile značajne razlike, nakon Hero 2 ništa bitno šta bi me činilo ljubomornim. Tako da savjetujem ti da uštediš lovu.

Bitno je da imaš dodatke koji ti trebaju (a ima puno mogućih), i da pročitaš na GoPro forumu kako izbjeći moguće probleme sa njim (bugovi u firmwareu koji možda više i ne vrijede, kako ispravno rukovati kućištem da ništa ne slomiš itd.).

Najbitniji dodatak po meni je headstrap, kojeg sam ja malo modificirao da bolje stoji i bolje radi, mislim napisati tutorial kad stignem...

 

P.S.

I meni je bio za bike između ostaloga ali i za ronjenje, pa ako misliš ispod vode koristit ne škodi nabavit crveni filter za njega (ima par dobrih i ne preskupih third-party opcija).

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.6.2015 23:27 (Enkidu).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dvojba između GoPro Hero 2 i Hero 3

Oba dva su 60 fps-a?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dvojba između GoPro Hero 2 i Hero 3

Mislim da da, al sve detaljne specifikacije su na GoPro siteu.

Inače baš sam pogleda, izaša je i Hero 5, ima 4K i WiFi, i u najboljoj verziji dođe 500 i nešto eura...

Što se tiče samo kvalitete slike i Hero 2 je bio praktično savršen ako ga koristiš kako treba, i sve featuree koji prosječnom korisniku trebaju...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dvojba između GoPro Hero 2 i Hero 3

mozda ipak uzeti xiaomi yi sa kucistem podvodnim za 100 eura?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Dvojba između GoPro Hero 2 i Hero 3

Isključivo GoPro tražim, tako da ove razne kopije ne uzimam u obzir.

 

 

Za sad mi dvojka vodi, prvenstveno cijenom. Smatram da za moje potrebe nema prevelike razlike između dvojke i trojke. Napominjem, za moje potrebe. Vidjet ću kak ću stajati sa novcima i u tom trenutku odlučiti točno, a zasad dalje istražujem po netu raznorazne kombinacije mountanja i dodataka. :)

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dvojba između GoPro Hero 2 i Hero 3

ja sam osobno kupio polovnu go pro hero hd za 550 kuna i pokazala se super jedini je nedostatak 60 fpsa

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice