3D Mark 11

poruka: 4
|
čitano: 1.197
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
3D Mark 11

Nova verzija je dizajnirana za obradu današnje najsuvremeniog 3D hardvera i softvera, dizajnirana posebno za mjerenje performanse DirectX 11 igara računala pomoću native DirectX 11 engine-a koji je izrađen unutar tvrtke. Tvrtka je izradila "Deep Sea" demo koji pokazuje napredak (ugrađeno ispod), sa vlumetric rasvjete osvjetljavaju podmorje s teselacijom,koristi za dodavanje bogatih detalja na kamenju, koraljima i civilizacijskim struktura. Demo će biti javno prikazan sljedeći tjedan na Computexu, sa rasporedom  puštanje  seta za Q3 2010.

 

 

Source

 

Tako da decki,beware,vase 5000 grafe ce pasti na noge Cool

I'm a weapon that fires Lyrical projectiles with no mercy I'm cold blooded like reptiles
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.6.2010 19:01 (Fake_Alert).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: 3D Mark 11
Fake_Alert kaže...

Nova verzija je dizajnirana za obradu današnje najsuvremeniog 3D hardvera i softvera, dizajnirana posebno za mjerenje performanse DirectX 11 igara računala pomoću native DirectX 11 engine koji je izrađen unutar tvrtke. Tvrtka je izradila "Deep Sea" demo koji pokazuje napredak (ugrađeno ispod), sa vlumetric rasvjete osvjetljavaju podmorje s teselacijom,koristi za dodavanje bogatih detalja na kamenju, koraljima i civilizacijskim struktura. Demo će biti javno prikazan sljedeći tjedan na Computexu, sa rasporedom puštanje  seta za Q3 2010.

 

 

Source

  Hmmm.... Teselacija veze nema sa osvjetljenjem. Teselacija utječe na   3D geometriju.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
14 godina
offline
RE: 3D Mark 11
Weky kaže...
Fake_Alert kaže...

Nova verzija je dizajnirana za obradu današnje najsuvremeniog 3D hardvera i softvera, dizajnirana posebno za mjerenje performanse DirectX 11 igara računala pomoću native DirectX 11 engine koji je izrađen unutar tvrtke. Tvrtka je izradila "Deep Sea" demo koji pokazuje napredak (ugrađeno ispod), sa vlumetric rasvjete osvjetljavaju podmorje s teselacijom,koristi za dodavanje bogatih detalja na kamenju, koraljima i civilizacijskim struktura. Demo će biti javno prikazan sljedeći tjedan na Computexu, sa rasporedom puštanje  seta za Q3 2010.

 

 

Source

  Hmmm.... Teselacija veze nema sa osvjetljenjem. Teselacija utječe na   3D geometriju.

Znam al tako sam nasao na netu. Uglavnom teselizacijom se dobije bolje 3D geometrija i nju ne podrzavaju starije grafe osim novih fermija i 5000 serije od ATi-a...Ak nis drugo bolje je osvjetljenje i vise detalja ima da vam grafu optereti.

I'm a weapon that fires Lyrical projectiles with no mercy I'm cold blooded like reptiles
13 godina
neaktivan
offline
3D Mark 11

Evo jedan novi video napravljen na 3D Mark 11 enginu. Atmosfera u videu me jako podsjeća na Far Cry 1 takvo nešto bi jako volio vidjeti u trećem nastavku te igre.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice