Kninski Haker

poruka: 27
|
čitano: 7.440
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kninski Haker

Evo mada možda i moj naslov i naslov preuzet s jednog portala odišu nepismenošću, a to znaći da spmenuti mladić nije Haker već Cracker , ali rijeć Haker ljepše zvući, i zašto ne bi malo blatili pod ovim nedjelima rijeć Haker, što znaći nešto sasvim drugo, al da ne serem dalje evo vijest :

 

preuzeto sa : http://danas.net.hr/crna-kronika/page/2011/01/20/0686006.html?pos=n1 

 

 

I'm from Hollywood
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.1.2011 7:47 (woodgamesfx).
 
1 0 hvala 2
13 godina
protjeran
offline
Kninski Haker

Nit cracker nit hacker.

Drago mi je.
 
14 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kninski Haker
woodgamesfx kaže...

Evo mada možda i moj naslov i naslov preuzet s jednog portala odišu nepismenošću, a to znaći da spmenuti mladić nije Haker već Cracker , ali rijeć Haker ljepše zvući, i zašto ne bi malo blatili pod ovim nedjelima rijeć Haker, što znaći nešto sasvim drugo, al da ne serem dalje evo vijest :

 

preuzeto sa : http://danas.net.hr/crna-kronika/page/2011/01/20/0686006.html?pos=n1 

 

 

Lako ti je bit haker kad imas budale kao Perkan777 za zrtvu :)

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kninski Haker

A i clanak pisan za djecu predskolskog uzrasta.

:)
14 godina
neaktivan
offline
Kninski Haker

PA koji normalan haker ili cracker nebi prvo pokušao sakriti svoj ip da ga se ne nađe, a ne kao ovaj

BAZINGA As a theoretical physicist, he possesses a master's degree, two PhDs, and an IQ of 187.
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Kninski Haker
P4k1 kaže...

PA koji normalan haker ili cracker nebi prvo pokušao sakriti svoj ip da ga se ne nađe, a ne kao ovaj

Hacker ne pokušava... On uradi...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
13 godina
protjeran
offline
RE: Kninski Haker

ajme sranj.a citao sam na net.hr pise kninski haker hakirao yahoo i gmail     sada bi covjek pomislio fakat lik hakirao u yahoo i gmail -.-

15 godina
neaktivan
offline
Kninski Haker

Zaista, clanak kao da je pisan za 14-o-godisnje djevojcice koje igraju farmville pa usput pogledaju vijest.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.1.2011 13:24 (Arxi).
 
12 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kninski Haker

Heh, meni je net.hr blokiran u hosts tako da ne moram slušat njihove nebuloze...

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kninski Haker

.{#}

Jahao sam pješice.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Kninski Haker
nidjo123 kaže...

Heh, meni je net.hr blokiran u hosts tako da ne moram slušat njihove nebuloze...

haha nidžo bogami si me nasmijo {#}

May justice be done though the heavens fall
13 godina
protjeran
offline
Kninski Haker

u pm... Ja bi trebao dobit dozivotnu robiju zato sto sam preko skirpte pokupio vise od 350,000 gmailova i slao im emailove :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.1.2011 22:19 (GamerFromBiH).
 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
RE: Kninski Haker
GamerFromBiH kaže...

u pm... Ja bi trebao dobit dozivotnu robiju zato sto sam preko skirpte pokupio vise od 350,000 gmailova i slao im emailove :D

ne, al da bi trebao dobit po p...i, to bi trebao :D

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///////...believe...wake up, and drive...
15 godina
offline
RE: Kninski Haker
GamerFromBiH kaže...

u pm... Ja bi trebao dobit dozivotnu robiju zato sto sam preko skirpte pokupio vise od 350,000 gmailova i slao im emailove :D

 

Ako se dobro sjecam netko je u americi (ili engleskoj) dobio zatvorsku kaznu za spam. Pa... <.<

13 godina
neaktivan
offline
Kninski Haker

Navedeni haker ide u moju srednju školu.

Znam ga iz viđenja i trenutno uživa veliku slavu... 

Ignorance is bliss.
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Kninski Haker
Nuclear kaže...

Navedeni haker ide u moju srednju školu.

Znam ga iz viđenja i trenutno uživa veliku slavu...

  Ima 20 godina a ide u srednju školu?

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kninski Haker
Nuclear kaže...

Navedeni haker ide u moju srednju školu.

Znam ga iz viđenja i trenutno uživa veliku slavu... 

Čekaj malo, 20-godišnjak i još uvijek ide u srednju školu? Specijalac?

14 godina
offline
Kninski Haker

izgleda da to što manjka u općim znanjima(što se vidi iz godina i obrazovanja), nadoknađuje "hakiranjem" tuđih profila i e-maila...

znači,ni na tom polju nije baš najpametniji :D

 

a još kad pročitam naslov "pametnijeg" novinara, i još pametnijeg lektora/urednika koji dopušta takve naslove...

sve je danas zgleda samo senzacionalizam i napuhavanje na uštrb budala kojima (možda) treba baš tih 5 min slave...

 

bljak.

još uvjek čekam DNF!...
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2011 19:55 (vrx).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kninski Haker

Neću govoriti javno o podacima, ali kao i uvijek novinari su pogriješili jer dečko nema 20 godina nego manje.

Lik je normalan, nebih nikad rekao da bi moga haxat nešto. :D

Ignorance is bliss.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kninski Haker

Ima budala, a koji ce mu tudji profil,ne treba mu tudje nista bolje da ima svoje :D

AMD Phenom Quad Core 2.40 ghz DDR3 RAM --- 4 GB Windows 7 ultimate GeForce 9600 GT
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kninski Haker
pa, koliko sam ja shavtio, on i nije "haxao" nista...
तुम सच में करने के लिए पर्याप्त गूगल में इस डाल अनुवाद समय क्या करना है
14 godina
neaktivan
offline
Kninski Haker

Ja nemam pojma što je on napravio, jel me netko može uputiti u događaj?

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2011 22:32 (vgetik).
 
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kninski Haker
vgetik kaže...

Ja nemam pojma što je on napravio, jel me netko može uputiti u događaj?

Očito NIŠTA!!!

 

Pa čovječe pogledaj malo temu, klikni na dati link, šta je to neki veliki problem?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kninski Haker
Dr. Zoidberg kaže...
GamerFromBiH kaže...

u pm... Ja bi trebao dobit dozivotnu robiju zato sto sam preko skirpte pokupio vise od 350,000 gmailova i slao im emailove :D

 

Ako se dobro sjecam netko je u americi (ili engleskoj) dobio zatvorsku kaznu za spam. Pa... <.<

Ma zaje*i to,ovako ti se to u Rusiji rešava: LINK

 

 

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
14 godina
neaktivan
offline
Kninski Haker

Ha prema člancima u novinama ispada da čovjek nije glup i da je vješto koristio očito ili neki exploit ili je imao sreće :)

Prema mom mišljenju mislim da ga čeka uvjetna plus društveni rad, sumnjam da će ga u buksu , a i onako moramo priznat da je ova vijest očito i procurila van pa je manje više i reklama za Hrvatsku.

I'm from Hollywood
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kninski Haker
ulinsky kaže...
Dr. Zoidberg kaže...
GamerFromBiH kaže...

u pm... Ja bi trebao dobit dozivotnu robiju zato sto sam preko skirpte pokupio vise od 350,000 gmailova i slao im emailove :D

 

Ako se dobro sjecam netko je u americi (ili engleskoj) dobio zatvorsku kaznu za spam. Pa... <.<

Ma zaje*i to,ovako ti se to u Rusiji rešava: LINK

 

 

nehumano, to što je on idiot pa se naslađuje na tuđim passevima njegov je problem, ja bi ga stavio na 3 godine u neku prčvarnicu bez telefona, televizije, interneta, samo neka radi na polju u nekom pitajbogagdje selu

13 godina
neaktivan
offline
Kninski Haker

Opet krivo... Lik je dobio neku novčanu kaznu (ne tako visoku kao npr. 100k kn nego nešto manje).

A sve je to naučio preko interneta (Youtube, razni forumi, tutoriali itd.).

Ignorance is bliss.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice