MUP ne zaključava računala :) zaključana tema

poruka: 112
|
čitano: 45.719
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: MUP ne zaključava računala :)

A de dobro je.

Pa tko bi nasjeo na to...

Btw. dobra fora zarade (samo kratko je trajala) 

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ Salman v4.2 + Siyah 4.1.5 + CWM 6.0.1.2
14 godina
offline
MUP ne zaključava računala :)

Sumnjam da se korisnicima bug foruma to moze dogodit, taj prank {#}

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: MUP ne zaključava računala :)
sudy_freak kaže...

A de dobro je.

Pa tko bi nasjeo na to...

Btw. dobra fora zarade (samo kratko je trajala) 

Kratko, ako se "zarazi" 100 000 kompova, nek 10% "nasjedne" i plati 500kn, laganom računicom dođemo do 5 Miljčeka {#}

Vjeruj mi ima na ovom svjetu svakavih ljudi, nekim ljudima bi trebalo zabraniti dati da koriste išta više od lopate, a ne komp....

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
offline
MUP ne zaključava računala :)

Naravno. Ja sam vijest prenio jer je vezana uz bugovske teme, ali onaj koji popuši ovaj virus ne čita bug,

a bome niti indeks, niti zna koji operativni sistem ima ni kako je došao na internet:)
E sad, hoće li policija uložiti trunkicu truda pa potražiti vlasnika računa, ili će reći

"ma to spada u kaznena djela manje vrijednosti od 1000kn, nek si to građani civilnom parnicom tuže",

ili će reći, wau, super ideja, ajmo samo promijeniti ove nepismene stavke krivičnog u kazneni zakon,

i postaviti primjerene kazne, plative na šalteru u Petrinjskoj :)

Moj PC  
18 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MUP ne zaključava računala :)
rooswelt1991 kaže...

Kratko, ako se "zarazi" 100 000 kompova, nek 10% "nasjedne" i plati 500kn, laganom računicom dođemo do 5 Miljčeka {#}

Vjeruj mi ima na ovom svjetu svakavih ljudi, nekim ljudima bi trebalo zabraniti dati da koriste išta više od lopate, a ne komp....

Bilo jednom u Nigeriji---

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ Salman v4.2 + Siyah 4.1.5 + CWM 6.0.1.2
15 godina
offline
MUP ne zaključava računala :)

Tko god da je pročitao tekst što piše na toj stranici trebao bi skužiti da je prijevara. Službeno se zove "Kazneni zakon" a ne "Krivični zakon", i npr. "oduzimanje slobode u trajanju..." se govori "...zatvorska kazna u trajanju..." i još puno toga što nevalja u tekstu. I naravno novac bi trebao ići u državni proračun na žiro računa a ne na neki Paysafe... {#}

BMW Power
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: MUP ne zaključava računala :)
Scorp21 kaže...

Tko god da je pročitao tekst što piše na toj stranici trebao bi skužiti da je prijevara. Službeno se zove "Kazneni zakon" a ne "Krivični zakon", i npr. "oduzimanje slobode u trajanju..." se govori "...zatvorska kazna u trajanju..." i još puno toga što nevalja u tekstu. I naravno novac bi trebao ići u državni proračun na žiro računa a ne na neki Paysafe... {#}

 Je da, baš moj susjed koji radi na baušteli zna detalje krivičnog prava i uopće ide provjeravati jesu li navedene stavke
istinite. Jedino što bi našu raju "spasilo" je to da nikome ne plaćaju račune na vrijeme, a još manje ove "online", jer

im je svaka kartica na crnoj listi i blokadi;)

15 godina
neaktivan
offline
Re: MUP ne zaključava računala :)
Fake_Alert kaže...

Sumnjam da se korisnicima bug foruma to moze dogodit, taj prank {#}

Idi malo na Facebook ,stisni krivi ''Like'' ,malo se poigraj online i bez problema si dobar kandidat ,bez obzira na informatičku pismenost.

Ako se ovaj ''prank'' pojavi na desktopu ,znači da je već gotovo.

 

Još kad znamo koliko lumena ovdje ima kojima smeta i UAC i firewall ,a pogotovo neki AV program ,kandidata ima koliko hoćeš.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2012 20:35 (kizo2703).
15 godina
offline
MUP ne zaključava računala :)

Pametni znaju čemu služi "Format C:\"...

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
MUP ne zaključava računala :)

Našinformatičar je također ovo morao "opisati".

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ Salman v4.2 + Siyah 4.1.5 + CWM 6.0.1.2
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MUP ne zaključava računala :)
BMT kaže...

Pametni znaju čemu služi "Format C:\"...

I Linux kao OS za surfanje i pregledavanje pr0n stranica.{#}

Stručnjak za odmaganje...
13 godina
neaktivan
offline
MUP ne zaključava računala :)

Evo od prijatelja sam dobio ovaj link!Da li da ga otvorim!?Čaitao sam negdje da se taj virus širi putem skajpa!Kad sam kliknu na link otvoriola mi se rar datoteka,a unutra bilo datoteka sa imanom *skype_09-10-2012_image.exe*e tu datuteku niasm otvarao !Ako mi se zarazilo računalo onaj koji je prevo na hrv jezik bolje da ga nema jre cu ga kilati,stakor jedan pokvareni************************************************************************************************prebit cu ga tako da ce c***********************i da mu nece biti spasa,mucio bi ga po cijele dane!Jao sto je preveo taj virsu na hrv. jezik.(SAMO AKO MI JE ZARAZENO RACUNALO)

::;;;)
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2012 22:04 (WiNAmDGAMer).
Moj PC  
0 14 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
MUP ne zaključava računala :)

Zna netko kako riješiti problem kad se računalo zaključa sa ovim virusom?

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: MUP ne zaključava računala :)
tomo852 kaže...

Zna netko kako riješiti problem kad se računalo zaključa sa ovim virusom?

Pr0n movies? {#} Prošlo mi je 20-tak takvih "zaraženih" računala, u najboljem slučaju dovoljno je računalo pokrenuti u Safe modu i pokrenuti skeniranje sa MBAM-om.

13 godina
offline
Re: MUP ne zaključava računala :)
tomo852 kaže...

Zna netko kako riješiti problem kad se računalo zaključa sa ovim virusom?

Probaj sa nekim od rescue CD-ova, meni prvi pada na pamet Kaspersky rescue CD.

Razmisli o tome da li bi bilo pametno instalirati u dual boot Linux pa kad želiš na naet koristi njega.

Stručnjak za odmaganje...
13 godina
neaktivan
offline
Re: MUP ne zaključava računala :)

Alankish e svaka ti dala, problem riješen {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2012 23:38 (tomo852).
14 godina
neaktivan
offline
MUP ne zaključava računala :)

ComboFix [ Download ] rješava problem!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: MUP ne zaključava računala :)
sudy_freak kaže...

Našinformatičar je također ovo morao "opisati".

Najžešća izjava {#} {#} 

"Kako ja nisan peder ni metroseksualac, samim time ne koristim Ajfon, koristim Nokiu i to je to."

 

 

ali ovo me baš nasmijalo u Indexovom tekstu

"Ministarstvo unutarnjih poslova ne provodi nikakvu akciju praćenja građana" {#} {#}

Da li uopce treba znati sve odgovore na sva pitanja,da li uopce postoji pravi odgovor? Da li smo se mi spremni suociti sa istinom? Hocemo istinu,a da li ju mozemo podnijeti?
12 godina
neaktivan
offline
Re: MUP ne zaključava računala :)
tomo852 kaže...

Alankish e svaka ti dala, problem riješen {#}

Drago mi je zbog tebe.

Samo me nešto zanima kaj samo MBAM pokreneš nikakav Chamelon postupak ne treba,čovječe pa kakav je to browser hijacker.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2012 11:48 (Ikarus01).
14 godina
odjavljen
offline
Re: MUP ne zaključava računala :)
Ikarus01 kaže...

Samo me nešto zanima kaj samo MBAM pokreneš nikakav Chamelon postupak ne treba,čovječe pa kakav je to browser hijacker.

? Agresivan browser hijacker.

12 godina
neaktivan
offline
Re: MUP ne zaključava računala :)
alankish kaže...
Ikarus01 kaže...

Samo me nešto zanima kaj samo MBAM pokreneš nikakav Chamelon postupak ne treba,čovječe pa kakav je to browser hijacker.

? Agresivan browser hijacker.

Pa obično kod hijackera trebaš pokrenuti one Chameleon tipke par puta ako ti ne da da pokreneš MBAM i meni se par puta dogodilo samo što MBAM dere sve gamadi kaj mi na pc dođu software radi super iako mi je par puta htio crackove maknut i AutoKMS,al sve se to riješi whitelistom.

http://helpdesk.malwarebytes.org/entries/20872371-use-chameleon-to-run-malwarebytes-anti-malware-on-infected-systems

Hoću reći da to nije hijacker ak ti da da samo pobrišeš proces iz vedra neba.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2012 14:00 (Ikarus01).
14 godina
odjavljen
offline
Re: MUP ne zaključava računala :)
Ikarus01 kaže...

Pa obično kod hijackera trebaš pokrenuti one Chameleon tipke par puta ako ti ne da da pokreneš MBAM i meni se par puta dogodilo samo što MBAM dere sve gamadi kaj mi na pc dođu software radi super iako mi je par puta htio crackove maknut i AutoKMS,al sve se to riješi whitelistom.

http://helpdesk.malwarebytes.org/entries/20872371-use-chameleon-to-run-malwarebytes-anti-malware-on-infected-systems

Nisam odmah shvatio o čemu govoriš, nisam niti pokušavao na taj način, jer dosta računala je užasno ograničeno nakon infekcije, tako da mi je Safe Mode prvi korak.

12 godina
protjeran
offline
MUP ne zaključava računala :)

Je zna ko di se može pokupit ovaj " virus " 

AŠrot Superman, Gigabyte Kryptonite, If you want ŠROT buy ASRock, if you want quality buy Asus
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
MUP ne zaključava računala :)

Vidim unaprijedili su se, dok su mene napadali stranica je još bila na engleskom i tražila me 100 funti {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: MUP ne zaključava računala :)
Bulldozer kaže...

Je zna ko di se može pokupit ovaj " virus " 

Skuplja se za doček ili Namigiva?

12 godina
protjeran
offline
MUP ne zaključava računala :)

Osveta jednima koji neznaju na komp pa me zanima di se može pokupit

AŠrot Superman, Gigabyte Kryptonite, If you want ŠROT buy ASRock, if you want quality buy Asus
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: MUP ne zaključava računala :)
alankish kaže...
tomo852 kaže...

Zna netko kako riješiti problem kad se računalo zaključa sa ovim virusom?

Pr0n movies? {#} Prošlo mi je 20-tak takvih "zaraženih" računala, u najboljem slučaju dovoljno je računalo pokrenuti u Safe modu i pokrenuti skeniranje sa MBAM-om.

A što kada ne možeš ni ući u Safe mode?

15 godina
neaktivan
offline
MUP ne zaključava računala :)

Evo da ne otvaram novu temu tu ću pitati.

To se upravo dogodilo kod mame na PC-u. I sad imam problem, kada uđem u safe mode samo se restarta. Znači vidim crni desktop i one oznake safe mode nekih 5 sekundi i onda se samo restarta.

Jer ima neki način da se to riješi?

I will live again you'll see, tomorrow's not scaring me. Far away from yesterday, just take this pain away.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: MUP ne zaključava računala :)

i ja sam imao isti problem, slijedi upute s ovog linka i sve 5

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-3zZgaUIO9g

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice