Vip prepaid - Zakon tarife

poruka: 60
|
čitano: 56.245
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Vip prepaid - Zakon tarife

Ja sam prešao na Zakon tarifu sa savršene tarife od 150 kn, jer se nakon povećanja cijene telekomunikacijskih usluga za 10% počelo događat da je račun svaki mjesec ispadao do 200 kn i više. Nakon što sam napravio ispis minuta i uvid u prosječnu mjeseču potrošnju shvatio sam da ne potrošim ni približno do paketa koji nudi Zakon tarifa i da mi uopće ne treba mogućnost neograničenog zvanja i slanja poruka. Super stvar kod Zakon tarife je da se nepotrošene minute i MB prebacuju iz jednog mjeseca u drugi i nadodoaju osnovnom paketu, što bi značilo da relano ne potoji šansa da ikada potrošite sve te nakupljene minute i MB i da ako ne spadate u skupinu poslovnih korisnika realno ne trebate imati neograničenost potrošnje.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Vip prepaid - Zakon tarife

Nepotrošene minute/mb se prenašaju samo 3x, ne možeš beskonačno prenašati.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vip prepaid - Zakon tarife

Prenose se svaki mjesec, no jedino do 3000mb i 3000min/sms.  Tako je kod mene na dva broja već godinu dana. Recimo, stanje minuta/sms je 2300 i dođe mjesečna oobnova koja dodjeljuje 1500 novih....stanje će biti 3000min/sms...a ne starih 2300+1500. 

Sve u svemu izvrsna tarifa.

+ima ona promocija u kojoj godinu dana davaju 1,5GB svaki mjesec...znač imaš u konačnici 4,5BG. Prvo se troši promet iz promocije,onda iz tarife.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife

Jeli se i promocija prebacuje u sljedeći mjesec ako ostane nepotrošeno?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife
AirLive kaže...

Jeli se i promocija prebacuje u sljedeći mjesec ako ostane nepotrošeno?

 Da...i za ne povjerovati..gomila se. Na broju koji manje troši net nakupilo se promotivnog 5GB (+nakupljeno redovnih iz tarife 3GB..debelih 8GB).  Baš sam taj broj koristio za Skype video pozive kada sam bio na jednom izletu. Čisto da se troši.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
9 godina
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife

Odlično, to će mi dobro doći kasnije onda. Još da se gomila preko 3k i na ovome što nije promocija... 

13 godina
neaktivan
offline
Vip prepaid - Zakon tarife

imao sam 8,5 gb prometa, zena mi je imala preko 9 gb. provjereno preko moj vip aplikacije. u tri tjedna na moru sam potrošio preko 5 gb.

što znači da se zbraja nepotrošeni promet

Tarifa je odlična

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.8.2015 16:46 (kroata).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Vip prepaid - Zakon tarife

Danas napravio prijenos sa Smart Tele2 (3GB, 1000 min za 35 kn) na Zakon! 3GB (50 kn mj.)

 

 

 

 

Ovo je zbilja bio no-brainer. Za par kuna više dobijem besplatne SMSove, 4G LTE i 90% 3G....

 

S time da se sve prenosi u idući mj. Ne mogu vjerovati da je Vipnet ponudio nešto ovakvo jeftino, da me nakon 8 godina na Tele2 natjerao na prelazak natrag na Vip (broj mi je 091 već desetak godina :D)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife

Jel sigurno zakon! ima 4G LTE, piše na stranici 3G Dual Carrier?

Pingu ;)
11 godina
offline
Vip prepaid - Zakon tarife

na Vip prepaidu nema 4G LTE. Nema u nijednoj tarifi, i uopće na prepaid. samo na pretplati.

zavaljan u blato
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2015 19:40 (sam_u_vodi).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife
sam_u_vodi kaže...

na Vip prepaidu nema 4G LTE. Nema u nijednoj tarifi, i uopće na prepaid. samo na pretplati.

 Kaj pricas ti? Upravo ti ovo saliem s LTE...30/10 brzina

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
15 godina
protjeran
offline
Vip prepaid - Zakon tarife

Što ću sad? :D

 

Trenutna promocija dodatnih 1500MB vrijedi do 31.10.2015., a promocija koju sam aktivirao prošle godine istječe krajem ove godine.

Dal' da ne produžim tarifu ovaj mjesec (za par dana istječe), pa da nanovo uključim Zakon tarifu i BONUS MB-e?

 

Moguće da ova taktika neće uspjeti zbog uvjeta korištenja zakon tarife pod brojem 10. gdje navode tri vrste promocije za koje neće važiti ova nova promocija,... znači pustit nek traje ova aktivna promocija i čekat da početkom 2016. nešto isto dođe.

If it can't be my design, this is my line.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2015 18:52 (Lazarus Ledd).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vip prepaid - Zakon tarife

Može li se koristiti 4G na Zakon tarifama?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife
Hmm meni je spojen, ali za brzine ne mogu garantirati da su LTE.

Tako da koristim 3G+ i stedim batku....15/10 brzine imam
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
13 godina
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife
Fantasticus kaže...

Može li se koristiti 4G na Zakon tarifama?

Postovani, LTE opcija nije dostupna za vasu tarifu. To je odgovor na moj upit od prije par dana   

Inace i na 3G mi je sasvim ok brzina 25/5.

15 godina
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife
Fantasticus kaže...

Može li se koristiti 4G na Zakon tarifama?

 Ne može ni na jednoj VIPme tarifi. Nema ni opcija nadoplate.

12 godina
offline
Vip prepaid - Zakon tarife
i ja ću postati pretplatnik Bug-a,kad se zaposlim
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife
Dali još uvijek vrijedi to prebacivanje nepotrošenih minuta/sms i interneta?
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife
Vrijedi u Zakon tarifama.Osim promotivnih 500 mb koji se ne prebacuju.
i ja ću postati pretplatnik Bug-a,kad se zaposlim
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife

Ah, sad pročitah da imaju i uspostavu poziva 0.29 lipa. Ništa od toga.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
9 godina
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife
ZdravkoZ kaže...
Osim promotivnih 500 mb koji se ne prebacuju.

 Šta ne prebacuje se to više?

15 godina
offline
Vip prepaid - Zakon tarife

Promotivni megabajti se nikad nisu prebacivali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife

Jesu, jesu. Prošle godine je bila ona 1500+1500 promocija, par mjeseci preko ljeta nisam koristio i nakupilo se bilo 7-8 GB. Obična ponuda se prebacivala sa limitom do 3gb, promocija nije imala limita, samo što se ona prva trošila. Sad ne znam kako je, zato sam i pitao. Ako ne vjeruješ pogledaj komentare gore pri početku stranice.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.3.2016 8:24 (AirLive).
15 godina
offline
Vip prepaid - Zakon tarife

Zbilja? Nisam imao takva iskustva. Bit će da su u startu nešto zbrljali na sreću korisnika pa naknadno ispravili.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife

Pa ne vjerujem da je to bila greška, to niti ne primijetiš ako redovito koristiš jer se prvo troši ta promocija, ali ako neko vrijeme ne koristiš (par mjeseci) onda vidiš. Tj. onda si vidio, sad ne znam kako je, ali ne vidim razlog zašto bi mijenjali uvjete.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.3.2016 9:17 (AirLive).
15 godina
offline
Vip prepaid - Zakon tarife

Pa ja cijelo vrijeme koristim, to je istina, ali nijedan jedini mjesec nisam "ispucao" mjesečnu kvotu do kraja, a idući mjesec ne počinjem s, recimo, 2000 MB, već opet s 1500.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife

Ne znam kako je sada, ali ako imaš tu promociju uključenu onda bi trebao imati ukupno barem 2gb. Kad sam ja na bio na toj tarifi bila je bolja situacija jer je bilo 1.5+1.5 gb i bilo je odvojeno tj. slao sam poruke na različiti broj da vidim koliko mi je prometa ostalo.

A što se tiče tog prenošenja bi trebao imati 1.5+ još nešto sitno što ti je ostalo (i naravno + promocija ako je imaš) jedino ako ne produljiš navrijeme tarifu pa ti poništi sve što ti je ostalo.

14 godina
offline
Vip prepaid - Zakon tarife

Sada se prenose samo bazni "megabajti". Promocija se brise. Ali mislim pa zar ima netko ko ne potrosi tih 500mb ? 

I maksimalno mozes skupit 3GB, znaci nije moguce se "nafeedat" ono 10GB pa prodavat djeci internet.

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife

Aha to je onda novo. Šteta da su makli tu opciju, iako vjerujem da u 99.9% slučajeva to nema nikakav utjecaj, ali eto netko može recimo 2-3 mjeseca ne koristiti internet, a koristi pozive i poruke iz tarife pa je prije ipak imao malo već korist. Ugl. to me zanimalo da se promocija sada briše. Hvala na odgovoru.

13 godina
online
Vip prepaid - Zakon tarife

Jel netko probao kupovati npr. mobitel preko WebShopa? Pokušavam kupiti jedan, ali ne želi mi ponuditi

u opcijama plaćanje prilikom pouzeća, već samo plaćanje karticom (internet bankarstvo) odmah, a internet bankarstvo

trenutno nemam.

ps. isprika svima na off-topicu, nisam pronašao temu gdje bih postavio pitanje.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2016 19:48 (Valentin17).
 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice