Drakensang online

poruka: 822
|
čitano: 241.779
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Drakensang online

Jeste li uspjeli skupiti dovoljno ancient knowledge za mount?

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Drakensang online

uf, meni još treba 6000 knowledgea pa ću jahat :).

btw jel ima razlike izmešu onih konja koji se mogu kupit za golde (crni i bijeli ili koji su vec jedan za 8 gold drugi za 10 ako se ne varam).

jel razlika u brzini ili samo boja?

jesu oni sa eventa brži ili isti?

 

btw napokon odradio 100 TDM pobjeda, jel netko uspio odradit 1000? 

kakav se ono item dobije ako se uspije?

16 godina
offline
Re: Drakensang online
Dalthor kaže...

uf, meni još treba 6000 knowledgea pa ću jahat :).

btw jel ima razlike izmešu onih konja koji se mogu kupit za golde (crni i bijeli ili koji su vec jedan za 8 gold drugi za 10 ako se ne varam).

jel razlika u brzini ili samo boja?

jesu oni sa eventa brži ili isti?

 

btw napokon odradio 100 TDM pobjeda, jel netko uspio odradit 1000? 

kakav se ono item dobije ako se uspije?

Ja sam danas kupio oba konja - sivi je 10 zlatnika a smeđi je 12 zlatnika i nema nikakve razlike u brzini nego eto samo u boji.

Ima crni konj koji ima i sedlo ali košta 12 000 andermanata. Također ima i bijeli ali on se prodaje periodično kada je event gdje se kupuje oprema za drakene, ali se ne sjećam koliko košta.

 

Imaju još dva konja Terror Horse i onaj Undead Horse iz eventa ali ne znam da li ima neke razlike među njima u svezi brzine.

 

Ja sam sa Rangerom odradio još nekih 60-70 pobjeda u 1000 TDM. Kao nagrada za 1000 TDM mečeva  dobije se zlatna kaciga koja je zapravo samo skin za glavu. Nema nikakvih specifikacija nego je čisto kao prestiž da se pokaže.

Vidio sam nekih 10-tak igrača koji je imaju i izgleda onako fino i ipako. Čisti prestiž, ali ti su ljudi kako bi je zaradili dostigli PVP rank Marshal.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
offline
Re: Drakensang online

aha tako znači, dobro znači netreba se trgat zbog nekih posebnih značajki za te konje nego sam za šminku. tnx

11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

 

 decki imam problem ne mogu na drakensang nebula eroor zna li ko kako da to poravim

sale
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Drakensang online

Novi hotfix R081:

 

http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=487257

 

Također,novi event:

 

http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?p=3007399#post3007399

 

 

a,za ovaj bug Nebula-bla-bla,probaj pročitat na ovom linku:

 

http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=415124

 

A,ovdje i službena obavjest o problemima s Grimmag serverom:

 

 

http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?p=3007351#post3007351

 

Ono što već svi znamo se ponovo događa,ovi iz BigPointa nisu u stanju odraditi ni jedan patch bez da

 

zaseru nešto drugo u igri.Kao izašli iz Bete,a imaju bugova i pogrešaka više nego u Alpha fazi igre {#}

 

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2012 18:23 (fromcelltohell).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online

ovo o nebuli sam vec procito i sve sta sam od tud probo bilo je beskorisno,neki su mi rekli da nakon par dana ce se to sredit samo,ali sumnjam ovaj drakensang stvarno me vec pocinje iritirati

sale
16 godina
offline
Re: Drakensang online
Forsell kaže...

ovo o nebuli sam vec procito i sve sta sam od tud probo bilo je beskorisno,neki su mi rekli da nakon par dana ce se to sredit samo,ali sumnjam ovaj drakensang stvarno me vec pocinje iritirati

Skini klijent sa njihove stranice i igraj preko njega, a ne preko browsera i neće biti nebula error.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

Također,novi event:

 

http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?p=3007399#post3007399

 


.....

Ono što već svi znamo se ponovo događa,ovi iz BigPointa nisu u stanju odraditi ni jedan patch bez da

 

zaseru nešto drugo u igri.Kao izašli iz Bete,a imaju bugova i pogrešaka više nego u Alpha fazi igre {#}

 

Kao i obično, korak naprijed korak nazad, to im je taktika...

 

Ne znam za vas, ali ovaj event je toliko glup i mutav i od nas pravi ovce da je to neviđeno.

Pošto se danas nisam mogao dogovoriti za nekog jačeg bossa, odlučio sam ući u random grupu i farmati Gorgu. Plan mi je bio svaki dan 100 puta pa da vidim do kud bi dogurao u eventu. No vidi vraga i glupavog "event qest rješenja" da će Gorga bacati salive samo 5 puta, pa onda nazad iz Ashraye u Kingshill da završiš qest, pa opet nazad u Ashryu i Temple, pa tako stalno. Vrlo imbecilno rješenje eventa da je to nevjerojatno. Pa kad farmamo, pusti da farmam koliko me je volja, a ne da se svako malo moram teleportirati sa kraja na kraj Drakensang Nigdjezemske.

Još jedna fora za kupovanje i trošenje andermanata.

 

Malo sam nešto kalkulirao i Gorgu bi trebao ubiti 680 puta i 136 puta amo- tamo teleportiranja i preuzimanja qestova za čitav event i to sve radi nekog običnog skina za armor, 5% više hp minion i gem od 15 damage i 30 crit?! {#}

Dobro, i drakeni se dobijaju, ali brate 1000 drakena košta jedan dio armora jbt.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online

istina nije nebula error ali sve jedno je opet error neki i neda mi da igram

sale
16 godina
offline
Re: Drakensang online
Forsell kaže...

istina nije nebula error ali sve jedno je opet error neki i neda mi da igram

  Samo sam jednom doživio nebula error, pa ne znam sad o kojem pričaš erroru. Baci ss da vidimo, možda ti netko uspije pomoći.

 

Btw, korisna stvar kod errora je da se počisti temporary folder Drakensanga. To možeš ručno ili sa nekim programom za čišćenje windowsa npr. Glray utilities.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online

evo ovaj error 

error error
sale
15 godina
online
Drakensang online

Forsell.probaj skinut njihov thin client,imaš na drakensang.online

 

Bolj je igrat preko clienta nego prek browser-a

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online

jesam skino sam ali mi neda igrati na njemu

sale
16 godina
offline
Re: Drakensang online
Forsell kaže...

jesam skino sam ali mi neda igrati na njemu

Počisti temporary folder od Drakensanga.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online

jesam i opet nebula error

sale
12 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Pomagajte,registriram se,stisnem play now i ponudi mi da pokrenem DrakensangOnlineWin32_7,pokrenem i onda mi izbaci ovaj error koji možete vidjeti na slici.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Drakensang online
Krešo_Š kaže...

Pomagajte,registriram se,stisnem play now i ponudi mi da pokrenem DrakensangOnlineWin32_7,pokrenem i onda mi izbaci ovaj error koji možete vidjeti na slici.

Očito ti proc ne podržava tehnologije koje su korištene u izradi igre:(

Koji procesor imaš? Bit će da je popriličnog datuma kad nema SSE i SSE2

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2012 20:42 (fromcelltohell).
13 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Poceo sam i ja igrat,grimmaw,nick mi je Intexuz,igram sa rangerom

l<l<l<l<l<l
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Pozz evo počeo sam igrati i sve je super ali me zanima može li se mapa ikako pomaknuti sa sredine ekrana?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
Darinka kaže...

Pozz evo počeo sam igrati i sve je super ali me zanima može li se mapa ikako pomaknuti sa sredine ekrana?

  Pozdrav, mapa se ne može pomicati.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
online
Drakensang online

Pozz ekipa:) Vi koji ste tek počeli,ostavite nickove ovdje pa da vas pozovem u CROTIGERS2 guild.

 

Kako u glavnom savezu ima dosta aktivnih igrača 40. lvl-a tako je sve manje mjesta za ove manjeg levela

 

pa smo napravili wing saveza za lvl 1-35.

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

Pozz ekipa:) Vi koji ste tek počeli,ostavite nickove ovdje pa da vas pozovem u CROTIGERS2 guild.

 

Kako u glavnom savezu ima dosta aktivnih igrača 40. lvl-a tako je sve manje mjesta za ove manjeg levela

 

pa smo napravili wing saveza za lvl 1-35.

  Radiš li event, jesi ga završio?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

moj nick je vegeta 456 igram na serveru grimmag

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Drakensang online
boxer kaže...

  Radiš li event, jesi ga završio?

radio jesam,ali nema šanse da završim. zadnja 2 dana sam baš bio u obavezama sav,pa nisam mogao igrat.

 

uhvatio sam legendary event item,bezveze...ispao glupi belt. mislim da ću uspjet Chameleon odjelo još uhvatit i to je to.

Tigar Krezumica
16 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...
boxer kaže...

  Radiš li event, jesi ga završio?

radio jesam,ali nema šanse da završim. zadnja 2 dana sam baš bio u obavezama sav,pa nisam mogao igrat.

 

uhvatio sam legendary event item,bezveze...ispao glupi belt. mislim da ću uspjet Chameleon odjelo još uhvatit i to je to.

Ma ja sam se jučer i prekjučer koliko igram event naubijao Gorge normal i Sigri normal i hard do besvijesti i dobio sam Chameleon skin (imam oko 1650), ali mi se doslovno povraća više od repetetivnosti eventa. Jedan od najlošijih eventa, mada ima samo jednu dobru stranu a to je da malo potiče ekipu da se lakše skupe za farmanje jačih bosova. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
online
Drakensang online

ja ću možda uspjet skupit to odjelo i još 80 drakena,više od toga nema šanse teoretske

2 dana praktički nisam ni igrao

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Drakensang online

ne vjerujem,u pol farmanja mi se nešto pohebalo i mogu se logirat na sve druge accounte i servere samo tamo gdje trebam farmat insignie,tamo ne mogu...gggggggggrrrrrrrrrrr

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Drakensang online

taman kad je proradilo i nađem dobru ekipu z farm,server se sruši xd

pa,ne da su izašli iz Bete,nego su se izgleda vratili u Pre-Alphu XD

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Heart of Atlantis

Pozdrav društvo... Imam pitanje vezano za Heart of Atlantis... završio sam sve questove u Ashray-i, sad kad idem dalje, nemam ni jednog questa, Ni u Heart of Atlantis, Temple sector-u niti u Desecrated Sanctuary... jel se tu igrica završava ili je tu neki problem... jednostavno nemam više zadataka, a glupo mi stalno Farmati... ????

ja...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice