Steam pomoc :( zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 1.972
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Steam pomoc :(

Igrao sam cs non-steam i dosadilo mi vise to citanje...gdje god odem citeri...pogledam malo taj steam instaliram i sad treba da dodam igrice...

ne bih da se zaljecem pa ako mi moze neko upucen ukratko odgovoriti na par pitanja :D

1.) Counter-strike ima source i onaj condition zero...sad ovaj sto se igra preko non-stema tog nisam vidio ili sta ? - dodje uz ovaj condition zero ili ?

2.)Cijene...oko 8 dolara vidim cond.zero--je li to mjesecno ili ? onaj source 30+ dolara ako se ne varam....nije valjda mjesecno ? :(

3.) Da li je istina ako to uplatim,da na tim serverima nema sanse da ima citera ? ili su to puste price a tamo citera jos vise xD

 

Eto to su stvari koje me zanimaju...ako neko imam te igre molio bih za pomoc...

znam da sam njubec ali bolje i to nego se zeznuti -- pazljiv sam ulaganjem xD

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.8.2010 5:03 (_DuX_91).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Steam pomoc :(

To nije mjesečno već kupiš igru i imaš je zauvjek.

 

Source i condition zero su verzije counter strikea. Source ne košta 30$ već 14.99$. Imaš i counter strike complete pack za 22,99$ u kojemu ti dođe više igara: Counter-Strike, Day of Defeat, Deathmatch Classic, Ricochet, Counter-Strike: Condition Zero, Counter-Strike: Source . Najsiplativiji je ovaj pack jer ti dođu tri verzije conter strike i još par igara.  Imali chetara to ne znam. Pitaj nekoga tko  igra preko steama.

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
15 godina
protjeran
offline
Steam pomoc :(

Gdje ima multi, bit će i čitera :)

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Steam pomoc :(

prvo pitanje ti uopce ne kuzim..:D

2. CS:S ti dode nesto oko 15 eura...ali treba pratiti njegovu cijenu jer znaju piti ponude po ispod 5 eura...

3. imas steam servere i non steam servere...na non steam servere dolaze svake budale koje neznaju nista o canteru i onda se naljute i za 5 min dodu sa citom...:D

na steam serverima su samo steam igraci koji su dali pare za igricu i nije im u interesu koristiti cit da ne pokupe VAC ban, sto znaci da vise nece moci igrati ni na steam ni na non steam serveru, na tom acc, te moraju ponovno kupiti css na drugom acc-u da bi ponovno igrali...

na steamu je takoder moguce koristiti cit ali je kompliciranije i vecina to nezna...i kada zbrojis sve to na steam serveru od 30 slota kad je server pun do vrha mozda je jedan covjek sa wh ostalo sve postenjaci..:D

u svakom slucaju se isplati steam, jer kad imas stim nitko te ne proziva, a i vecina warova se igra na steam serverima a bez njega nemozes uci...i jos komunikacija i mnogi drugi plusevi...isplati se imati steam...

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Steam pomoc :(
domagojRI kaže...

 

prvo pitanje ti uopce ne kuzim..:D

2. CS:S ti dode nesto oko 15 eura...ali treba pratiti njegovu cijenu jer znaju piti ponude po ispod 5 eura...

3. imas steam servere i non steam servere...na non steam servere dolaze svake budale koje neznaju nista o canteru i onda se naljute i za 5 min dodu sa citom...:D

na steam serverima su samo steam igraci koji su dali pare za igricu i nije im u interesu koristiti cit da ne pokupe VAC ban, sto znaci da vise nece moci igrati ni na steam ni na non steam serveru, na tom acc, te moraju ponovno kupiti css na drugom acc-u da bi ponovno igrali...

na steamu je takoder moguce koristiti cit ali je kompliciranije i vecina to nezna...i kada zbrojis sve to na steam serveru od 30 slota kad je server pun do vrha mozda je jedan covjek sa wh ostalo sve postenjaci..:D

u svakom slucaju se isplati steam, jer kad imas stim nitko te ne proziva, a i vecina warova se igra na steam serverima a bez njega nemozes uci...i jos komunikacija i mnogi drugi plusevi...isplati se imati steam...

 

svaka cast...odgovorio si na sve sto me zanimalo...UZIMAM  xD

14 godina
offline
RE: Steam pomoc :(
domagojRI kaže...

 

prvo pitanje ti uopce ne kuzim..:D

2. CS:S ti dode nesto oko 15 eura...ali treba pratiti njegovu cijenu jer znaju piti ponude po ispod 5 eura...

3. imas steam servere i non steam servere...na non steam servere dolaze svake budale koje neznaju nista o canteru i onda se naljute i za 5 min dodu sa citom...:D

na steam serverima su samo steam igraci koji su dali pare za igricu i nije im u interesu koristiti cit da ne pokupe VAC ban, sto znaci da vise nece moci igrati ni na steam ni na non steam serveru, na tom acc, te moraju ponovno kupiti css na drugom acc-u da bi ponovno igrali...

na steamu je takoder moguce koristiti cit ali je kompliciranije i vecina to nezna...i kada zbrojis sve to na steam serveru od 30 slota kad je server pun do vrha mozda je jedan covjek sa wh ostalo sve postenjaci..:D

u svakom slucaju se isplati steam, jer kad imas stim nitko te ne proziva, a i vecina warova se igra na steam serverima a bez njega nemozes uci...i jos komunikacija i mnogi drugi plusevi...isplati se imati steam...

 

evo ja sam budala koja baš ne igra najbolje fps-ove i takve igre (tps tipa hitman i to rulam) ali ne citam u multiplayer, jer ne vidim korist koja ti je fora gađat nekog snajperom kroz zid, po meni nije jer: 1. ne vidiš mu oči, 2. ne vidiš kako pada,3. nije uzbudljivo kada imaš toliku nadmoć

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
16 godina
offline
Steam pomoc :(
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice