Windiws live mesenger

poruka: 13
|
čitano: 6.164
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Windows live mesenger
pitanje

ubi me msn zadnjih dana stalno izbaci da je naisao na gresku i da mora biti ugasen

deistalirao sam ga pa wracao ni sam ne znam koliko puta,brisao i u run pa cmd nekom sifrom ali swe isto ostaje

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows live mesenger
MOZDA TI SE NEKO UBACUJE NA MSN!
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
offline
RE: Windows live mesenger

koji koristis, ja imam novi betu i cesto mi se desava da me izbacuje i sl.

nego imam par pitanja sto se tice msn-a, iritira me uzasno kad se dop. s nekim i kad on ode u offline stalno me vrati na njega dole umjesto da prikaziva ove kontakte koji su online, zna li itko kako se ovo rjesava ?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows live mesenger
systemize kaže...

koji koristis, ja imam novi betu i cesto mi se desava da me izbacuje i sl.

nego imam par pitanja sto se tice msn-a, iritira me uzasno kad se dop. s nekim i kad on ode u offline stalno me vrati na njega dole umjesto da prikaziva ove kontakte koji su online, zna li itko kako se ovo rjesava ?

 hahahahahahahahahahahahahaha....probaj selektirat nekog drugog kontakta (jedan klik).....lool
Matična ploča 26 °C (79 °F) CPU 41 °C (106 °F) 1. CPU / 1. jezgra 37 °C (99 °F) 1. CPU / 2. jezgra 37 °C (99 °F) GPU dioda 43 °C (109 °F) ExcelStor Technology J360 29 °C (84 °F) WDC WD1600AAJS-00B4A0 23 °C (73 °F)
16 godina
offline
RE: Windows live mesenger
Bocky kaže...
systemize kaže...

koji koristis, ja imam novi betu i cesto mi se desava da me izbacuje i sl.

nego imam par pitanja sto se tice msn-a, iritira me uzasno kad se dop. s nekim i kad on ode u offline stalno me vrati na njega dole umjesto da prikaziva ove kontakte koji su online, zna li itko kako se ovo rjesava ?

 hahahahahahahahahahahahahaha....probaj selektirat nekog drugog kontakta (jedan klik).....lool
 ja lika, pa selektiram nekog drugog , al kad se prestanem sa njim dop. opet me vrati dole na onog offline
15 godina
neaktivan
offline
Windiws live mesenger

:S,meni uvjek vraca na onog selektiranog,znaci na kojeg kliknem  prozor se vraca na njega ako scrolam dolje ili gore...ne kuzim sta se desava kod tebe onda,jbga

Matična ploča 26 °C (79 °F) CPU 41 °C (106 °F) 1. CPU / 1. jezgra 37 °C (99 °F) 1. CPU / 2. jezgra 37 °C (99 °F) GPU dioda 43 °C (109 °F) ExcelStor Technology J360 29 °C (84 °F) WDC WD1600AAJS-00B4A0 23 °C (73 °F)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windiws live mesenger

Provjeri jeli ti konekcija na net radi i da li je dobro konfigurirana, a može ti izbaciti

 

ako veza pukne što se nekad zna često događati

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- intel e7200 3ghz,gigabyte ep35-ds3,gainward 8800gt OC,segate barracuda 500gb,2x 2 gb kingmax ram,thertmlake soprano
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windiws live mesenger

ja koristim 2009 šugavi neka verzija 14.01 nešto ugl. totalno je još u beti nea ni msn plus nit ništa osim kristalnog izgleda koji vuče na neke stvari iz viste je out ista zna izbacivat stavim se na away i nakon 3 min me izbaci a pričam s drugim kontaktom i sve pogasi mislio sam da je u opcijama problem ali nie obični bug... najbolji je wlm 9 nea boljega samo ja ga nemrem instalirat više jer kad ka oču napalit pojavi se update izaša je novija verzija i moram instalirat beticu.........koja ima više bugova nego biblija likova..............

Intel Core 2 Quad q6700 4x2.67GHz RAM 4GB Kingmax HDD HITACHI 500GB Radeon HD4670 512mb XP PRO
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windiws live mesenger

ja koristim 2009 šugavi neka verzija 14.01 nešto ugl. totalno je još u beti nea ni msn plus nit ništa osim kristalnog izgleda koji vuče na neke stvari iz viste je out ista zna izbacivat stavim se na away i nakon 3 min me izbaci a pričam s drugim kontaktom i sve pogasi mislio sam da je u opcijama problem ali nie obični bug... najbolji je wlm 9 nea boljega samo ja ga nemrem instalirat više jer kad ka oču napalit pojavi se update izaša je novija verzija i moram instalirat beticu.........koja ima više bugova nego biblija likova..............

Intel Core 2 Quad q6700 4x2.67GHz RAM 4GB Kingmax HDD HITACHI 500GB Radeon HD4670 512mb XP PRO
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windiws live mesenger

Ja sam instalirao tu betu i nije mi se htio login-at pa odem lijepu u ADD/REMOVE PROGRAMS i tam nema ni jednog MSNa??? I tako, rucno micao file-ove i registry i to i opet nista. Tek me je spasio Ashampoo pa sam stavio neku švedsku verziju (iako ga ne znam) stariju nest i prezadovoljan sam.

 

Svenska <3

 

Dakle moje probleme vecinom rijesi temeljit uninstall te reinstall.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.1.2009 12:34 (kajmak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windiws live mesenger

ja sam ima problema kad san zadnji out reinstalira windows, pa mi je očitavalo grešku pri sign in, odma bi me izbacilo i pisa bi mi broj nekog erora, ali nakon update-a sve mi je radilo noramalno

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Windiws live mesenger

Jel se moze napravit da ne prikaziva kontakte koji offline?

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.1.2009 14:00 (systemize).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windiws live mesenger

Normalno da može !

 

Evo sam ti stavia slike kako to izgleda. I sliku svog prozora di su opcije za kontakte pa po mojoj možeš sebi namjestit.

 

 

Ovako to izgleda kad su prikazani svi kontakti Ovako to izgleda kad su prikazani svi kontakti
a ovako kad se kontakti offline sakriju a ovako kad se kontakti offline sakriju
Evo kako meni izgleda prozor u opcijama za kontakte Evo kako meni izgleda prozor u opcijama za kontakte
MSI VR610 CPU: AMD Athlon64x2 TK55 1,8 GHz HDD: Sata 160 GB Memory: DDRII 2GB Communication: 802.11 b/g/BT
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice