Windows Vista - jako se sporo spaja na net.

poruka: 7
|
čitano: 3.546
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Windows Vista - jako se sporo spaja na net.
pitanje

Kad se želim spojiti sa Vistom na internet, njoj treba više vremena da spoji na net od XP-a.Uglavnom spajanje na internet traje duže nego kod XP-a (imam dual boot),zašto je to tako i da li se to nekako može ubrzati (znači ne mislim na ubrzanje internetske veze)?

Failure is never an option
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows Vista - jako se sporo spaja na net.

e vidiš tako je i meni. spajanje traje oko cca 30 sekundi. dok na xp-u to bude odmah. pokušavao sam, nisam uspio i  jednostavno sam se pomirio s tim da je tako.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Vista - jako se sporo spaja na net.
prihvaćeno rješenje

Network and Sharing Center -> Manage Network Connections -> Desni klik na vezu koju koristis pa Properties -> makni kvacicu ispred Internet Protocol Version 6 -> OK

disconnect i probaj se opet spojit pa javi

16 godina
offline
Windows Vista - jako se sporo spaja na net.

Pomocu toga ti se odmah spoji na net

Gigabyte P35-DS3R,Socket775/Intel Core 2 Duo E4400/4GB DDR2,800MHz,Kingmax/Segate,320GB,7200rpm 16MBcache/Gigabyte 8800GTS/CHIEFTEC,GPS-500AB-A/Thermaltake MiniTyphoon,CL-P0268/1xCh120mm, 4xCh 92mm/Kućište Chieftec SG-01B,midi/LG FLATRON,19"/Trust WirelessDS-3250
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Vista - jako se sporo spaja na net.
autorov komentar
DhulKarnain kaže...

Network and Sharing Center -> Manage Network Connections -> Desni klik na vezu koju koristis pa Properties -> makni kvacicu ispred Internet Protocol Version 6 -> OK

disconnect i probaj se opet spojit pa javi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hvala care!Cool

 
Failure is never an option
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Vista - jako se sporo spaja na net.
DhulKarnain kaže...

Network and Sharing Center -> Manage Network Connections -> Desni klik na vezu koju koristis pa Properties -> makni kvacicu ispred Internet Protocol Version 6 -> OK

disconnect i probaj se opet spojit pa javi

 nevjerujem. probao sam i ovo i nije pomoglo. i reko ajde da probam ponovo i sad radi. čudno...     eto zahvaljujem što si me podsjetio
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Vista - jako se sporo spaja na net.
autorov komentar
MRK 22 kaže...
DhulKarnain kaže...

Network and Sharing Center -> Manage Network Connections -> Desni klik na vezu koju koristis pa Properties -> makni kvacicu ispred Internet Protocol Version 6 -> OK

disconnect i probaj se opet spojit pa javi

  nevjerujem. probao sam i ovo i nije pomoglo. i reko ajde da probam ponovo i sad radi. čudno...        eto zahvaljujem što si me podsjetio



Meni je ta šema proradila tek nakon što sam restartao računalo. 
 
Failure is never an option
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice