Windows Vista ili Windows XP

poruka: 66
|
čitano: 9.119
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Windows Vista ili Windows XP

vista

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.61GHz (2 CPUs) 3072MB RAM 250 GB Total SB Audigy 4 [B800] Sapphire hd4670 xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows Vista ili Windows XP

Vista, samo ak imaš više 1 Gb rama, ako ne za tebe je XP.

Q6600, 4gb 1066Mhz Corsair,HD4870 512mb, Gigabyte EP35-DS3, TT Soprano,Logitech Wave + MX 518, Z-4 Mala zvijer : MSI Wind
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Vista ili Windows XP
mokro more kaže...

kaj sad dal da kupim xp original ili vistu plz direktan odgovor

 ako imaš dovoljno jak hardver nije potrebno pitat samo se treba pročitat topic.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
Windows Vista ili Windows XP

iskreno nisam zadovoljan ne vistom nego podrskom wirelessa za vistu. imam vistu ultimate x64 i vec se 5 dana mucim sa wireless PCI adapterom a koliko vidim po stranim forumima da tu i nema bas pomoci... pa sad ti vidi ces xp i wireles ili vistu bez wirelessa( za omp naravno)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Vista ili Windows XP

Da, ostat će u "zraku" ali sigurno će u igrama imati bolje performanse u 32 bitnoj nego u 64 bitnoj i sami windowsi će brže raditi s 4 gige u 32 bitnoj. 64 bitna verzija uzima više memorije, preporučam ti da pogledaš procese koji su pokrenuti u exploreru u 64 bitnoj verziji pa onda reci da ne uzima više memorije. To možeš vidjeti programom autoruns. Koristio sam obje verzije na 4 gige rama i znam što govorim. 32 bitna verzija mi je radila brže na 4 gige nego 64 bitna, tek sada kada imam 8 GB 64 bitna vista ima smisla.Što se tiče stabilnosti, nikakve razlike nema, tim više što su još uvijek većina programa pisana za 32 bitne verzije, a o igrama da i ne govorim.:)

CPU:AMD ATHLON X2 6000+(3016MHz) MB:Gigabayte GA-M56S-S3 GPU:Geforce 8600 GTS RAM:Kingmax 8GB DDR 2 800MHz HDD: Seagate 160GB Maxtor 250GB
15 godina
neaktivan
offline
Windows Vista ili Windows XP

Skinia san legalnu verziju W7 sa nterneta 32 bit, Al zanima me kako mogu pogledat na laptopu dali podržava i 64 bit.

 

AMD Athlon64x2  1,8 GHz

 

Dali ovo 64 u oznaci za procesor znaci da podržava ?

 

MSI VR610
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice