NASA poslala četvero ljudi u jednogodišnju simulac

poruka: 6
|
čitano: 3.661
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NASA poslala četvero ljudi u jednogodišnju simulac".
6 godina
offline
NASA poslala četvero ljudi u jednogodišnju simulac

Samo bezveze troše pare...dovoljno je da uzmu nekog od nas koji živimo u "raju na zemlji" powered by HDZ....full of life

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
offline
NASA poslala četvero ljudi u jednogodišnju simulac

robija je robija, neovisno o pakiranju.  (365 sitno!)

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
NASA poslala četvero ljudi u jednogodišnju simulac

 Njemački ministar izjavljuje naciji kako je njemačka u recesiji i da je teška situacija. Plenki i njegova klika pada često sa marsa izjavama kako nama teće med i mlijeko. Eto im adezej njima je mars u malom prstu.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2023 18:34 (dery).
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: NASA poslala četvero ljudi u jednogodišnju sim
Vidiš a na mene se neki mod napalio i čim samo jedva spomenem nešto što bi se smatralo politikom, pokupim ban.
15 godina
offline
Re: NASA poslala četvero ljudi u jednogodišnju sim
DuxCro kaže...
Vidiš a na mene se neki mod napalio i čim samo jedva spomenem nešto što bi se smatralo politikom, pokupim ban.

 Ovo se ne smatra politikom nego zajebancijom kao šta je adezej politika sprdnja naspram ozbiljne politike.

kradem mine iz minskog polja
8 godina
offline
Re: NASA poslala četvero ljudi u jednogodišnju sim
dery kaže...

 Ovo se ne smatra politikom nego zajebancijom kao šta je adezej politika sprdnja naspram ozbiljne politike.

 Mene lik banao jer sam spominjao politiku. A u pitanju je bio članak o popisu stanovništva. I ja napisao kako je 91. Hrvatska imala 4.7mil stanovnika. Što je AFAIK službena brojka i na temu članka. I ovaj me bana zbog politike. Reddit mod level power tripping.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice