Nintendova nova konzola mogla bi izaći već sljedeć

poruka: 12
|
čitano: 3.943
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nintendova nova konzola mogla bi izaći već sljedeć".
Nintendova nova konzola mogla bi izaći već sljedeć

It's coming out r/Tomorrow

 

Žuti tisak, ovo slušam od 2018. 

The planet broke before the Guard did!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nintendova nova konzola mogla bi izaći već slj
Nakupoval sam klincu igara i igara za Switch. Nadam se da nova konzola ne bude jos barem dvadeset godina. :)
13 godina
offline
Re: Nintendova nova konzola mogla bi izaći već slj
Ja nekak očekujem da će isti cartridgei ić i novi switch
10 mjeseci
protjeran
offline
Nintendova nova konzola mogla bi izaći već sljedeć

Ja kad sam u veljači čuo vijest da će Microsoft, ukoliko kupi Activision, izdavati igre za Nintendo u narednih 10 godina, sam odmah blebnuo da Microsoft ima uvid u to koliko bi nova konzola mogla biti jaka (jer zašto bi inače to izjavili, nema smisla) ili da, još bolje, rade sa Nintendom na njihovoj novoj konzoli. Znači konzola je sigurno u planu odavno, ali bez službrne potvrde možemo samo nagađati kad će izaći.

 

Biti će teški fail ako nova konzola ne bude backward kompatibilna, barem sa digitalnim igrama.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendova nova konzola mogla bi izaći već slj
Jelash13 kaže...

Ja kad sam u veljači čuo vijest da će Microsoft, ukoliko kupi Activision, izdavati igre za Nintendo u narednih 10 godina, sam odmah blebnuo da Microsoft ima uvid u to koliko bi nova konzola mogla biti jaka (jer zašto bi inače to izjavili, nema smisla) ili da, još bolje, rade sa Nintendom na njihovoj novoj konzoli. Znači konzola je sigurno u planu odavno, ali bez službrne potvrde možemo samo nagađati kad će izaći.

 

Biti će teški fail ako nova konzola ne bude backward kompatibilna, barem sa digitalnim igrama.

 To su izjavili prvenstveno zato da mogu zgotoviti kupnju. Jer nigdje nije specificirano da će Nintendo dobiti sve Activision igre, da će sve biti u jednakoj kvaliteti kao na ostalim platformama ili da će se uopće izvoditi lokalno na konzoli, a ne preko clouda. Jer jedino što je sigurno je da će novi Switch i dalje biti slabiji od PS5 i SeX osim ako neće mijenjati form factor. 

 

Nintendo je sam izjavio da žele maksimalno olakšati prelazak na Switch 2 ili kak već će se zvati pa vjerojatno neće biti problema. Ali ipak je to Nintendo koji sve živo zakomplicira. Jedino što se meni ne sviđa je što prema prvim informacijama izgleda da će izaći samo LCD model, a OLED tko zna kad, ako uopće.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Nintendova nova konzola mogla bi izaći već slj
Jelash13 kaže...

Biti će teški fail ako nova konzola ne bude backward kompatibilna, barem sa digitalnim igrama.

Ne nego će bitno više zaraditi ako ne bude kompatibilino.

 

Nadam se da će nova konzola moći vrtiti BotW (igru s Wii-Ua) i TotK toliko dobro da se critteri ne prestraše čim im se približim dovoljno da se renderiraju.

6 godina
offline
Re: Nintendova nova konzola mogla bi izaći već slj
Izgleda da se vraćaju na LCD....oled im smanjuje zaradu...ja bih na njihovom mjestu stavio monokromatski LCD...recimo prodaju priču da je to iz EKO razloga...manja potrošnja...manje tranzistora u CPU...manje rudarenja

Monokromatski LCD da bi djeca u Kongu bila sretna
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Nintendova nova konzola mogla bi izaći već slj
Kuv kaže...
Jelash13 kaže...

Biti će teški fail ako nova konzola ne bude backward kompatibilna, barem sa digitalnim igrama.

Ne nego će bitno više zaraditi ako ne bude kompatibilino.

 

Nadam se da će nova konzola moći vrtiti BotW (igru s Wii-Ua) i TotK toliko dobro da se critteri ne prestraše čim im se približim dovoljno da se renderiraju.

 To nema veze sa renderiranjem, već kako je igra programirana. Imaš ti igri u kojima stojiš 5 metara od protivnika, gledaš ga u oči, a on te ne **** ni 5% jer nisi dovoljno blizu - tipa Sekiro - nego moraš još barem 1 korak napraviti.

7 godina
offline
Re: Nintendova nova konzola mogla bi izaći već slj
HCMAA kaže...
Monokromatski LCD da bi djeca u Kongu bila sretna

Upravo suprotno, oduzmeš im jedini izvor prihoda pa budu crkavali od gladi...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
16 godina
offline
Re: Nintendova nova konzola mogla bi izaći već slj
Stavili su OLED i digli cijenu, znaci ne poklanjaju OLED na ustrb zarade. Sumnjam da im se smanjila zarada jer su ekrani skuplji, prije je da im se smanjila zarada jer ljude boli ona stvar za OLED i bitno im je da kupe konzolu sto jeftinije. Sigurno imaju racunicu i vide prodajne brojke pa znaju kaj ide a kaj nejde.
16 godina
offline
Re: Nintendova nova konzola mogla bi izaći već slj
Jelash13 kaže...
Kuv kaže...
Jelash13 kaže...

Biti će teški fail ako nova konzola ne bude backward kompatibilna, barem sa digitalnim igrama.

Ne nego će bitno više zaraditi ako ne bude kompatibilino.

 

Nadam se da će nova konzola moći vrtiti BotW (igru s Wii-Ua) i TotK toliko dobro da se critteri ne prestraše čim im se približim dovoljno da se renderiraju.

 To nema veze sa renderiranjem, već kako je igra programirana. Imaš ti igri u kojima stojiš 5 metara od protivnika, gledaš ga u oči, a on te ne **** ni 5% jer nisi dovoljno blizu - tipa Sekiro - nego moraš još barem 1 korak napraviti.

 Da ali ti se neprijatelj renderirao. Zbog slabog hardvera najnovije Zelda igre ti renderiraju mobove tek kad dođeš jako blizu. A ako trčiš, jašeš ili letiš u igri s jednom od najvećih mapa, vrijeme od kad si dovoljno blizu za renderiranja do kad si dovoljno blizu za engage je jako kratko.

15 godina
offline
Nintendova nova konzola mogla bi izaći već sljedeć

a zašto ne izađe prošle godine? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice