Na nedavno pristiglom uzorku asteroida NASA pronaš

poruka: 3
|
čitano: 4.688
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na nedavno pristiglom uzorku asteroida NASA pronaš".
16 godina
offline
Na nedavno pristiglom uzorku asteroida NASA pronaš

Opet se izmišlja topla voda, jer ipak treba opravdati puste milijarde (nepotrebno) spaljenih dolara.

 

U Sunčevu sistemu voda nije uopće rijetkost, a ugljika ima još i više. Planet Zemlja zapravo ima vrlo malo vode u poređenju sa nekim planetima/mjesecima u našem zvjezdanom sistemu.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2023 16:51 (memulica).
Moj PC  
2 5 hvala 0
15 godina
offline
Na nedavno pristiglom uzorku asteroida NASA pronaš

kak je krenulo s "elementima života", samo što nisu našli burek, ćevape, vinjak, pelinkovac i pivo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Na nedavno pristiglom uzorku asteroida NASA pr
memulica kaže...

Opet se izmišlja topla voda, jer ipak treba opravdati puste milijarde (nepotrebno) spaljenih dolara.

 

U Sunčevu sistemu voda nije uopće rijetkost, a ugljika ima još i više. Planet Zemlja zapravo ima vrlo malo vode u poređenju sa nekim planetima/mjesecima u našem zvjezdanom sistemu.

 Pa ima, ali žele vidjeti točan, nespaljeni i nekompromitirani detaljan sastav najstarijih uzoraka u ovom sistemu (pa posredno i svemiru). Sve je to znanstveno gledano spojeno i primjenjivo pa ako baš 
mora netko "pravdati milijarde spaljenih dolara". pa sorry, ali draže mi je da odu na istraživanje i analizu svemira nego spale na kupovinu tweetera ili populistički helikopterski novac kojim je država izazvala opću inflaciju.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice