Apple predstavio jeftiniji Apple Pencil i to s USB

poruka: 6
|
čitano: 3.499
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple predstavio jeftiniji Apple Pencil i to s USB".
Apple predstavio jeftiniji Apple Pencil i to s USB

 

otkad sam prije 2 godine kupio ipad air 4 i kasnije uz njega olovčicu 2. generacije, moram priznati da nemam neke velike koristi za nju osim što si čistim uho s vremena na vrijeme.

 

 

Hvala na čitanju.

Moj PC  
9 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Apple predstavio jeftiniji Apple Pencil i to s

svakog cuda za vremena))

11 godina
offline
Re: Apple predstavio jeftiniji Apple Pencil i to s
Ovo je za studente/ kreativce koji skiciranju i crtaju po kolodvoru dok čekaju bus...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple predstavio jeftiniji Apple Pencil i to s USB

ovo je slamka spasa za epl, koji jadan grca u dugovima pred bankrotom. kupujte! 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2023 10:34 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Apple predstavio jeftiniji Apple Pencil i to s
Ajar kaže...

ovo je slamka spasa za epl, koji jadan grca u dugovima pred bankrotom. kupujte! 

I, naravno, svake godine treba kupit novi iphone da bi stari prodali nazad Appleu da proda dalje ili ima dijelove za nove modele, jer je to "eko frendli" 

 

https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-12615439/Apple-CEO-Tim-Cook-people-need-iPhone-year.html

 

P.S. inače ne smatram nikoga ovcom/ovnom, ali...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2023 10:17 (fer-de-lance).
13 mjeseci
offline
Re: Apple predstavio jeftiniji Apple Pencil i to s
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

otkad sam prije 2 godine kupio ipad air 4 i kasnije uz njega olovčicu 2. generacije, moram priznati da nemam neke velike koristi za nju osim što si čistim uho s vremena na vrijeme.

 

 

Hvala na čitanju.

 Olovka je za crtanje i pisanje. Ne znam sto si mislio raditi sa olovkom? 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice