Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s voditel zaključana tema

poruka: 38
|
čitano: 5.808
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s voditel".
11 godina
offline
Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s voditel

Pa današnje vijesti na dalekovidnicama su koda AI slaze iste.

Svi iste priloge imaju, fizičko držanje voditelja, šeretsko smješkanje, prilozi bez kritičkog propitkivanja...ak je poplava stoje u vodi i izvještavaju...javljanje s Bačvica i picigin...rotirke obavezno u pozadini ak je neko srajnje i na kraju silnog crnila u vijestima, ostanite s nama i pogledajte Kumove 

 
19 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s vod
Uz naše novinarstvo ovo je isto ako ne i bolje.
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s vod
coldGT kaže...

Pa današnje vijesti na dalekovidnicama su koda AI slaze iste.

Svi iste priloge imaju, fizičko držanje voditelja, šeretsko smješkanje, prilozi bez kritičkog propitkivanja...ak je poplava stoje u vodi i izvještavaju...javljanje s Bačvica i picigin...rotirke obavezno u pozadini ak je neko srajnje i na kraju silnog crnila u vijestima, ostanite s nama i pogledajte Kumove 

 Samim spikerima to nikada ni nije bila uloga na bilo kojoj televiziji.

Oni samo čitaju priripremljene vijesti uredništva ili čitaju s "blesimetra".

合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2023 13:57 (Zaporožac).
9 godina
offline
Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s voditel

Neće "oni" nikad biti ni blizu jednom Mladenu Deliću ili Oliveru Mlakaru.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2023 14:17 (Thinker).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s voditel

Ovo izgleda kao američka verzija euronews-a. Euronews su vijesti sa jednom slikom, a gleadtelj sam može birati na kojem evropskom jeziku će slušati ton. Tehničko riješenje: spikera se nikada ne prikazuje.

Eto, amerikancei moraju imati našminkano lice koje se cereka u kameru, pa će si ga nacrtati sa AI. Možda ubace mogućnost biranja spikera!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s vod
Thinker kaže...

Neće "oni" nikad biti ni blizu jednom Mladenu Deliću ili Oliveru Mlakaru.

 

 

 

 i helgi vlahović, željki fattorini, gordani bonetti, ivanu hetrichu, ljubi jelčiću, vladi levaku ili vesni spinčić, o radijskima da se i ne govori.  svi samo ne branko uvodić 

 

usput, ako sve budu "veštački", o kome će onda tračati petparačke noune i portali?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s voditel

Uz današnju razinu svjesnosti prosječnog gledatelja vrlo lako bi 99% ljudi moglo pomisliti da su te slike svarne kao i voditelj - a kad ono drek.

https://elisfantasy.com
 
6 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s voditel

Čekam Da dođe "Channel 69", onda budem podignul lijevu obrvu i detaljno istestiraotaj aj aj

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s voditel

Kao da smo morali cekati AI.

 

Mediji su odavno postali "borg" i pokusavaju nas uvjertiti da "resistance is futile"

 

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s voditel

Sad tek nećemo znati što je istina a što laž, je l' vani svanulo ili je još mrak, prskaju li kemtrejlsi i di su elijeni. Dobro došli u novu (ne)stvarnost.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s voditel

ako ne bude reklama ne gledam...onako na razini rtl reklama...

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s vod
Ovo je kraj kaže...

Ovo izgleda kao američka verzija euronews-a. Euronews su vijesti sa jednom slikom, a gleadtelj sam može birati na kojem evropskom jeziku će slušati ton. Tehničko riješenje: spikera se nikada ne prikazuje.

Eto, amerikancei moraju imati našminkano lice koje se cereka u kameru, pa će si ga nacrtati sa AI. Možda ubace mogućnost biranja spikera!

Nažalost, Euronews je propao otkad ih je 2022. godine kupio čovjek blizak Orbanu. Do kraja 2022. godine, riješili su se svojih emisija i voditelja, te su počeli samo prikazivati slike/video s tekstom i feedom s društvenih mreža. U isto vrijeme France Télévisions, RTBF, RAI i SRG SSR povukli su se iz Euronews projekta.

15 godina
offline
Re: Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s vod
Marko :D kaže...
Ovo je kraj kaže...

Ovo izgleda kao američka verzija euronews-a. Euronews su vijesti sa jednom slikom, a gleadtelj sam može birati na kojem evropskom jeziku će slušati ton. Tehničko riješenje: spikera se nikada ne prikazuje.

Eto, amerikancei moraju imati našminkano lice koje se cereka u kameru, pa će si ga nacrtati sa AI. Možda ubace mogućnost biranja spikera!

Nažalost, Euronews je propao otkad ih je 2022. godine kupio čovjek blizak Orbanu. Do kraja 2022. godine, riješili su se svojih emisija i voditelja, te su počeli samo prikazivati slike/video s tekstom i feedom s društvenih mreža. U isto vrijeme France Télévisions, RTBF, RAI i SRG SSR povukli su se iz Euronews projekta.

 Ne kuzim zasto si spomenuo, ali i stavio Orbana u negativan kontekst.

 

Sto ti je madjarski premijer lose ucinio?

 

Po pitanju Euronewsa, apsolutna propaganda.

Kao i kad citam tekstove na nasim informativnim portalima (najcesce citam Novi List) i vidim, umjesto novinarskog imena i prezimena, potpisano "HINA".

Posve jasno da taj tekst poslan u medijsku kucu ko' u tiskaru.

Nepitaj nista, samo objavi.

 

A onda nakon dvije minute googlanja, skuzis da je prica toliko nategnuta, da je jedan krivi zarez dovoljan da se cijeli narativ raspadne.

Ko' pracka sa gumom iz gaca, sto smo ko klinci vadili (i redovito dobivali edukativne od majki).

 

Primorci starkelje, "pijumbini", "does it rings a bell?"

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2023 17:11 (syncmaster245b).
13 godina
offline
Re: Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s vod
syncmaster245b kaže...

Ne kuzim zasto si spomenuo, ali i stavio Orbana u negativan kontekst.

Zato što je Orban autoritarni vođa. Uskoro će postati diktator, iako ga već sada neki uspoređuju s drugim diktatorima. Mi sad možemo danima raspravljati, je li ili nije, ali to je činjenica.

syncmaster245b kaže...

Sto ti je madjarski premijer lose ucinio?

Meni osobno ništa. Nije mi ni Putin, pa je svejedno po meni kreten neviđenih razmjera za kojeg samo čekam vijest da je crko jer drugo ni ne zaslužuje. Svoje bi pitanje trebao usmjeriti Mađarima i stvarno ih pitati što im je to Orban loše učinio, da su po inflaciji najgori u Europi. Pitaj i što im je Orban učinio po pitanju njihovih prava i sloboda. Možda bi se mogao iznenaditi.

syncmaster245b kaže...

Po pitanju Euronewsa, apsolutna propaganda.

Kao i kad citam tekstove na nasim informativnim portalima (najcesce citam Novi List) i vidim, umjesto novinarskog imena i prezimena, potpisano "HINA".

Posve jasno da taj tekst poslan u medijsku kucu ko' u tiskaru.

Nepitaj nista, samo objavi.

Pa i nije baš apsolutna propaganda, bar ne po stranicama koje prate medijski bias. Znaš, sve što se ne poklapa s tvojim ekstremno desničarskim pogledima ne znači da je propaganda. Zaista smiješno da spominješ propagandu i onda me pitaš zašto Orbana spominjem u negativnom kontekstu, a on je čovjek u koji u svojim rukama ima doslovno sve medije u Mađarskoj.

 

I meni se čini da ti ne razumiješ na koji način mediji funkcioniraju. Na koji način novinske agencije funkcioniraju. Ne bi ti škodilo da se malo informiraš. Također, ne bi ti škodilo da se malo informiraš što je to točno Euronews.

syncmaster245b kaže...

A onda nakon dvije minute googlanja, skuzis da je prica toliko nategnuta, da je jedan krivi zarez dovoljan da se cijeli narativ raspadne.

Ko' pracka sa gumom iz gaca, sto smo ko klinci vadili (i redovito dobivali edukativne od majki).

 

Primorci starkelje, "pijumbini", "does it rings a bell?"

Jesi ti dobro?

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2023 17:48 (Marko :D).
5 godina
offline
Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s voditel

Sheep 1 , će biti prvi AI gledatelj umjetna Inteligencija.

 
3 0 hvala 0
4 mjeseca
protjeran
offline
Re: Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s vod
Nehumano i glupo, ali zapravo ništa više ne čudi pošto mi je jasno kuda ovo sve vodi. Veliki dio mase je već godinama zalijepljen za ekrane, hodaju, pa čak i voze gledajući u ekrane i sa slušalicama u ušima. Pogotovo oni od 15-25. Mobitel je bio prvi test, tetovaže drugi a cijepljenje "cjepivom" i lockdown bio je treći i zadnji test. Sva tri testa čovječanstvo je uspješno položilo. Sada ide ono glavno, ono zbog čega im se toliko žuri s pumpanjem procesorske snage, memorije, brzog interneta, umrežavanja, clouda, 5G/6G i zbog čega je i kreirana umjetna inteligencija: Matrix. Film koji zapravo nije film. I niste posumnjali čak ni kad su vam sve sasuli u lice. Čak su vam otvoreno prikazali i datum rođenja na Neovoj iskaznici. Vi ste se smijali, a u stvari to je bio njihov manifest - onoga što se odvija i što nas čeka. Da ne bude poslije - nismo znali... Znate, svi vi koji nabijate glave u mobitele i VR vizire, znate kuda to vodi. Opčinjenost - cijepljenje - lockdown. No, kroz cijelu ljudsku povijest ponavlja se tragikomedija ljudske gluposti, pa je izgleda potrebno da padnemo i drmnemo glavom. Nakon toga se priberemo i krenemo naprijed. Kažu - nije bitno koliko puta padneš, nego koliko puta se podigneš. Zato vjerujem da će čovječanstvo ipak izaći iz matrixa. E sad, koliko dugo ćemo biti u njemu, ovisi samo o nama.
Moj PC  
1 1 hvala 0
4 mjeseca
protjeran
offline
Re: Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s vod

Marko@ A što je to Putin loše učinio? Nije smio zaštititi narod u Donbasu, gdje je ukrajinska vojska od 2014. do 2022. ubila i ranila tisuće civila - to su podaci Amnesty Internationala? I kakve veze to ima s desnicom ili ljevicom?

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2023 19:25 (Zeolit).
13 godina
offline
Re: Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s vod
Zeolit kaže...

Marko@ A što je to Putin loše učinio? Nije smio zaštititi narod u Donbasu...

Po toj logici, Srbija je nas totalno legitimno napala jer je Milošević samo htio zaštititi Srbe u Hrvatskoj, ne?

 

Osim što je napao nezavisnu državu, a prije toga rekao da neće. Osim toga što je prisvojio teritorij druge države, a prije toga rekao da neće. Osim toga što namjerno napada civile, a rekao je da to ne radi. Ništa... baš ništa!

Zeolit kaže...

gdje je ukrajinska vojska od 2014. do 2022. ubila i ranila tisuće civila - to su podaci Amnesty Internationala? I kakve veze to ima s desnicom ili ljevicom?

Kako komentiraš činjenicu da je do 2014. u Donbasu bio mir? Rat je započela Rusija kada je poslala i naoružavala separatiste u Donbasu. Btw broj ranjenih je godinama bio u padu, ali onda se naglo povećao nakon napada Rusije 2022. godine. Rusija je poznata po ubijanju civila; samo ću reći—Čečenija, Gruzija, Sirija...

The estimated number of fatalities in the Donbas war was 14,200–14,400 by the end of December 2021, including non-combat military deaths. According to the Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights, 6,500 were pro-Russian separatist forces, 4,400 were Ukrainian forces, and 3,404 were civilians. The vast majority of deaths were in the first two years of the war (2014 and 2015).

In the year before Russia's full-scale invasion, 25 civilians were killed, over half of them from mines and unexploded ordnance.

Btw ušli smo u off-topic. Samim time, rasprava završena!

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2023 19:52 (Marko :D).
8 godina
offline
Re: Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s vod
Zeolit kaže...

Marko@ A što je to Putin loše učinio? Nije smio zaštititi narod u Donbasu, gdje je ukrajinska vojska od 2014. do 2022. ubila i ranila tisuće civila - to su podaci Amnesty Internationala? I kakve veze to ima s desnicom ili ljevicom?

 Boli Putina ona stvar za ljude u Donbasu. Međutim, problem je NATO. koliko god se mi pravili da je to eto samo obrambena organizacija (koja je napala Irak, Afganistan, Libiju i Srbiju, ali nećemo o tome). Nećemo ni o tome da je NATO osnovan zbog Rusa i pravit ćemo se da to Rusi neznaju. 

 

Da više ne govorimo o tome što se ne treba govoriti, samo ću reći da je Putin napravio ono što mi nebi kad bi Srbija počela gomilati obrambene, miroljubive snage u Bihaću. 

Ja rekoh
15 godina
offline
Re: Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s vod
Marko :D kaže...

Zato što je Orban autoritarni vođa. Uskoro će postati diktator...

 Objasni.

 

Ako mi izvalis onu standardnu "sta ja tebi imam pojasnjavati...."  odmah potpdas pod onu kategoriju koja se napaja iz HINA-e.

 

 

Covjek je madjar i kaze da mu je na prvom mjestu madjarski narod, onda EU, a tek onda svi drugi, uklucujuci i Ukrajinu. Ja ne mogu vidjeti sto je tu lose za madjare.

 

Dao bog da je nas Plenki takav, a nije (i iako nije vezano za RH, nikad mu necu oprostiti ono glasanje u UN protiv prekida vatre u Gazi)

 

Usput, pogledaj izborne rezultate u Madjarskoj iz 2022

 

I to jos pise Politico!

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
13 godina
offline
Re: Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s vod
syncmaster245b kaže...
Marko :D kaže...

Zato što je Orban autoritarni vođa. Uskoro će postati diktator...

 Objasni.

 

Ako mi izvalis onu standardnu "sta ja tebi imam pojasnjavati...."  odmah potpdas pod onu kategoriju koja se napaja iz HINA-e.

 

 

Covjek je madjar i kaze da mu je na prvom mjestu madjarski narod, onda EU, a tek onda svi drugi, uklucujuci i Ukrajinu. Ja ne mogu vidjeti sto je tu lose za madjare.

 

Dao bog da je nas Plenki takav, a nije (i iako nije vezano za RH, nikad mu necu oprostiti ono glasanje u UN protiv prekida vatre u Gazi)

 

Usput, pogledaj izborne rezultate u Madjarskoj iz 2022

 

I to jos pise Politico!

Ne, nije čovjeku Mađarski narod na prvom mjestu. Na prvom mjestu su mu pare i interes Rusije, onda on sam, a tek onda mađarski narod. Ako ne vidiš što nije u redu s Orbanom, onda si stvarno slijep.

 

Tebi je jasno da taj čovjek ima sve medije u Mađarskoj u svojim rukama. Onaj tko ima medije, ima i platformu za politiku. Mađarska se opozicija ne reklamira na TV kanalima jer se tamo može reklamirati samo Orban. Mađarska se opozicija ne reklamira u novinama jer su svi listovi u rukama Orbana. Ako čovjek čim upali televizor i vidi Orbana i njegovu stranku, ako uzme novine u ruke i vidi samo Orbana i stranku, vrlo vjerojatno će i glasati za Orbana i njegovu stranku jer alternativu nije ni vidio. Neka Orban bude fer, neka dozvoli opoziciji da se reklamira u njegovim medijima i tisku, pa da vidimo hoće li dobiti sljedeće izbore. Ja ti garantiram da neće.

 

Pogledaj Srbiju i ovaj cirkus od izbora kod njih. Vučić nije dobio većinu jer su ljudi glasali za njega jer je on jedini ozbiljni kandidat. Ljudi su glasali za njega radi sendviča, kemijske, upaljača. Ljudi su glasali za njega jer je Vučić jedino što vide na televiziji i u novinama. Jedina dva neovisna lista u Srbiji, Danas i Nova se skrivaju sa polica kioska, a prve redove dobivaju tabloidi koji u Vučiću vide Boga. Neovisni mediji koncesiju ne mogu dobiti. Na sve to, po cijeloj Srbiji imaš banere na kojima je Vučić i njegova stranka. Ne znam koje novine, ali jedne novine se tiskaju u Hrvatskoj, jer ih nitko nije htio tiskati u Srbiji jer se boje Vučića. Da li je to po tebi fer? Po meni nije. Evo ti "poštenih" srpskih izbora. Drugi primjer.

 

Orban je zaslužan zašto Mađarska ima najveću inflaciju u EU; nitko drugi. Isto kako je Erdogan zaslužan za to što Turska ima jednu od najvećih inflacija na svijetu. Važna je statistika, kako državi ide, a ne koliko je tko dobio glasova. Izbori se mogu namjestiti, primjer ti je Srbija, Bjelorusija, Rusija i Sjeverna Koreja; općenito diktature gdje se izbori koriste u svrhu predstave za javnost. Rusiji statistika toliko ne ide na ruku da su je oni jednostavno prestali objavljivati da se ne sramote. Ako i izbace neku, friziraju brojke i to je vidljivo iz aviona. Orban brojke frizirati ne može jer sve provjerava Eurostat; Rusija nema sličnu agenciju koja bi statistiku provjeravala, ali i da ima, nedvojbeno bi bila u rukama Putina kao što su i sve kompanije koje vrše ankete.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2023 21:48 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s vod
Marko :D kaže...

Ne, nije čovjeku Mađarski narod na prvom mjestu. Na prvom mjestu su mu pare i interes Rusije, onda on sam, a tek onda mađarski narod. Ako ne vidiš što nije u redu s Orbanom, onda si stvarno slijep.

 

Mislim da si neinformiran, ili ono cega se jos vise bojim, "HINA-ski" dezinformiran.

 

Poslusaj covjeka sto kaze

 

 

Rat u Ukrajini je izgubljen, a sada kao utjesnu nagradu nude Ukrajini clanstvo u EU.

Svjetski priznatu  kao najkorumpiraniju drzavu Europe., a trosak ce se prebiti preko nasih ledja.

 

Da ne spominjem da su onog medvjeda sa crvenog trga pretvorili u novog mesiju za cijelu juznu polutku (minus AUS i NZ)

 

Pljunuli su nam (nama kao RH)  u lice, s obzirom da smo ko slonovi u cirkusu morali stajati na jednoj nozi kako bi nas  primili u EU, a sad se eto Ukrajini nudi clanstvo ovako "preko ruke", jer eto zajebali smo vas i ugurali vas u rat pa eto vam utjesna nagrada.

 

Daj molim te izaci iz baloncica.

 

Nisu vijesti samo ono sto HINA servira.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
9 mjeseci
online
Re: Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s vod
Zeolit kaže...

Marko@ A što je to Putin loše učinio? Nije smio zaštititi narod u Donbasu, gdje je ukrajinska vojska od 2014. do 2022. ubila i ranila tisuće civila - to su podaci Amnesty Internationala? I kakve veze to ima s desnicom ili ljevicom?

 uzmimo da su ti navodi i točni, da sad ne ulazimo u bespotrebne rasprave, zanima me kojom logikom se netko povodi da bi pobio do sada valjda 300.000+ ljudi na račun tih civila koje spominješ.

 

kao da ti netko ubije recimo brata pa ti na račun toga ubiješ ubojicu, njegovu cijelu bližu i širu obitelj i sve koje je ikada upoznao. trebamo ti dati pravo za to što si napravio?

 

i ne, ne opravdavam zapadne pizdarije i pogreške, da ne bi sad krenuli u whataboutism.

 

Feudalac kaže...
Zeolit kaže...

Marko@ A što je to Putin loše učinio? Nije smio zaštititi narod u Donbasu, gdje je ukrajinska vojska od 2014. do 2022. ubila i ranila tisuće civila - to su podaci Amnesty Internationala? I kakve veze to ima s desnicom ili ljevicom?

 Boli Putina ona stvar za ljude u Donbasu. Međutim, problem je NATO. koliko god se mi pravili da je to eto samo obrambena organizacija (koja je napala Irak, Afganistan, Libiju i Srbiju, ali nećemo o tome). Nećemo ni o tome da je NATO osnovan zbog Rusa i pravit ćemo se da to Rusi neznaju. 

 

Da više ne govorimo o tome što se ne treba govoriti, samo ću reći da je Putin napravio ono što mi nebi kad bi Srbija počela gomilati obrambene, miroljubive snage u Bihaću. 

možemo mi sad drviti koliko hoćemo, ali činjenica je da postoje države koje su liberalne i demokratske i one koje to nisu. kada vidimo tko Putinu daje podršku (Sjeverna Koreja, gdje se vlast prenosi s koljena na koljeno, a narod tu nema pravo glasa i gdje svi žive i postoje samo za voljenog vođu) i Iran (država gdje se žene tretiraju kao niža bića, a posebna policija za moral bićuje i odvodi u zatvor sve koji krše nekakve sulude primitivne obićaje i "zakone") onda se čovjek mora upitati je li na tom "istoku" sve ok. Kinu namjerno nisam spomenuo jer oni vode nešto drugačiju i pametniju politiku.

 

Nije problem NATO jer Rusija će uvijek biti okružena državama koje će biti NATO članice i koje će imati NATO baze. Što to znači po Putinu da treba pola EU demilitarizirati i odrediti jedan neutralni pojas širine barem 300km kao tampon zonu između Rusije i zapada? Umjesto da je gledao kako se povezati sa EU on se vratio nekoliko stoljeća unazad. Posljedice za Ruse će biti strašne, ali navikli su oni na jad i bijedu, to su takvi narodi. Nismo ni mi puno bolji, volimo kad nas "guze".

 

Da te podsjetim, Ruska demagogija je uvijek ista, samo se ponavlja. Zimski rat, kada su im Finci bili "opasnost" i trn u oku. Ista priča samo druga država.

 

The Soviets made several demands, including that Finland cede substantial border territories in exchange for land elsewhere, claiming security reasons – primarily the protection of Leningrad, 32 km (20 mi) from the Finnish border. When Finland refused, the Soviets invaded. Most sources conclude that the Soviet Union had intended to conquer all of Finland, and cite the establishment of the puppet Finnish Communist government and the Molotov–Ribbentrop Pact's secret protocols as evidence of this

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Winter_War

 

Kakve veze ima Bihać sa međunarodno priznatim teritorijem Ukrajine? Rusija i većina država su priznali Ukrajinu u trenutnim granicama. Nitko ih nije silio na to. Prema tome da se Beograd ili Kragujevac sada naoružavaju ti kažeš da bi RH imala pravo napasti ih? Ja kažem da ne bi.

 

A ove priče to je uvijek bila Rusija i slično su debilane samo takve, pa onda neka oni prvi vrate sve što su oteli. Možda da nas vrate Mađarima? Ili Talijanima? Ili Turcima? ...

 

syncmaster245b kaže...
Marko :D kaže...

Zato što je Orban autoritarni vođa. Uskoro će postati diktator...

 Objasni.

 

Ako mi izvalis onu standardnu "sta ja tebi imam pojasnjavati...."  odmah potpdas pod onu kategoriju koja se napaja iz HINA-e.

 

 

Covjek je madjar i kaze da mu je na prvom mjestu madjarski narod, onda EU, a tek onda svi drugi, uklucujuci i Ukrajinu. Ja ne mogu vidjeti sto je tu lose za madjare.

 

Dao bog da je nas Plenki takav, a nije (i iako nije vezano za RH, nikad mu necu oprostiti ono glasanje u UN protiv prekida vatre u Gazi)

 

Usput, pogledaj izborne rezultate u Madjarskoj iz 2022

 

I to jos pise Politico!

 Čovjek je do jučer virio Sorošu iz guzice, a sada je odjednom veliki patriot i nacionalista. Ovakvih "Trump" style autokrata ima koliko hoćeš i jako su popularni u narodu jer prodaju jeftinu demagogiju prosječnom građaninu i hajpaju ga sa domoljubljem i sličnim bajkama, a u biti ih boli k.rac za državu i narod i samo gledaju kako svoju guzicu namiriti. Dovoljno je pogledati pravu desnicu, čim dobiju "konkurenciju" u svom spektru sami sebe pojedu i unište jer su licemjerni i nedosljedni, a ono čime se kite je kod njih umjetno i lažno. Nemam ništa protiv pravih domoljuba, ali ovaj je daleko od toga.

 

Jedino što mi je drago je što donekle drži balans u EU, kao što to trenutno rade republikanci demokratima u SAD-u.

 

EU u svojoj politici radi veliku grešku, misli da može ujediniti istok i zapad bez velikih posljedica, a to ne ide. Pogriješili su s migrantima, griješe sa nasilnim guranjem država u EU kojima tu nije mjesto, a sve iz straha da će se stvoriti drugi savez koji će biti dominantniji pa je onda izgleda bolje imati zmiju u njedrima.

 

No prekompleksno je to sve skupa za nas obične male ljude i bilo bi nam bolje živjeti svoje male živote i kloniti se "problema". I ne to nije kukavički, to je pametno.

15 godina
offline
Re: Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s vod
syncmaster245b kaže...
 Ja ne mogu vidjeti sto je tu lose za madjare.

Ne za Mađare. Samo za one Mađare koji su glasali za njega.

 

Orban ubija demokraciju. Smanjuje sloboda medija, slobodu vjere, promijenio ustav gdje se naglašava važnost Mađara, čak i onih van granica mađarske (manjine gube prava).

Točno, nekim Mađarima je bolje. Kao i u svakoj diktaturi, tko je dio sistema njemu je dobro.

 

Orban smanjuje demokraciju. Povećava svoju moć. Zato je u redu nazvati ga autokratom.

 

9 mjeseci
online
Re: Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s vod
syncmaster245b kaže...
Rat u Ukrajini je izgubljen, a sada kao utjesnu nagradu nude Ukrajini clanstvo u EU.

Svjetski priznatu  kao najkorumpiraniju drzavu Europe., a trosak ce se prebiti preko nasih ledja.

 Pa to je barem lako objasniti, trenutno se preko Ukrajine lome Istok i Zapad, kad Ukrajina "odabere" onda će se korupcija ili riješiti (zapad, i sam kažeš da su sve države u EU manje korumpirane) ili će biti još gore (Istok, znamo da je Rusija još korumpiranija od Ukrajine https://en.wikipedia.org/wiki/Corruption_Perceptions_Index). I gle čuda na toj listi korumpiranih država ove koje su na začelju su pretežno one koje podržavaju Rusiju. 

 

Je li rat izgubljen ili nije će vrijeme pokazati, još je rano za takve najave, a ratovi ne idu onako kako to zamišlja prosječni "čovik". Biti će tu još puno povuci potegni prije nego završi. I u našem je prvo sve išlo na jednu stranu, pa malo na drugu, pa opet na stranu prvih, pa opet drugih... prije nego što je sve bilo gotovo.

 

a ovu demagogiju da će se sve prelomiti preko naših leđa ostavi za nekog naivnijeg. prelomiti će se prvenstveno preko leđa Ukrajinaca i Rusa koji se tamo bore i ginu za nečije ideale i fiks ideje. Tebi će kao i meni uglavnom biti isti k.rac. zato nemoj plakati oko "izgubljenih" eura.

13 godina
offline
Re: Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s vod
syncmaster245b kaže...

Mislim da si neinformiran, ili ono cega se jos vise bojim, "HINA-ski" dezinformiran.

 

Poslusaj covjeka sto kaze

 

Ja kažem da sam najbogatiji čovjek na svijetu; ospori to.

 

Orban je malo ljubomoran što njegova prćija od Mađarske ne može dobiti pare iz EU jer čovjek ne poštuje temeljene vrijednosti EU, a to su demokracija, vladavina prava i slobode. Ne možeš biti u EU, uživati u parama i fondovima, a istovremeno podmetati EU gdje god stigneš. Ako se njemu EU ne sviđa, neka pokrene HUxit, neka ne bude licemjeran. On gradi "prijateljske" odnose s Rusijom, a zaboravlja što je ista ta Rusija napravila njegovoj zemlji u povijest.

syncmaster245b kaže...

Rat u Ukrajini je izgubljen, a sada kao utjesnu nagradu nude Ukrajini clanstvo u EU.

Svjetski priznatu  kao najkorumpiraniju drzavu Europe., a trosak ce se prebiti preko nasih ledja.

 

Da ne spominjem da su onog medvjeda sa crvenog trga pretvorili u novog mesiju za cijelu juznu polutku (minus AUS i NZ)

 

Pljunuli su nam (nama kao RH)  u lice, s obzirom da smo ko slonovi u cirkusu morali stajati na jednoj nozi kako bi nas  primili u EU, a sad se eto Ukrajini nudi clanstvo ovako "preko ruke", jer eto zajebali smo vas i ugurali vas u rat pa eto vam utjesna nagrada.

 

Daj molim te izaci iz baloncica.

 

Nisu vijesti samo ono sto HINA servira.

Pročitaj datum te vijesti o korupciji, bar se potrudi pronaći neku relevantniju vijest, a ne 8 godina staru. Prema indeksu korupcije (najnovijem), Rusija se nalazi na 137. mjestu, Ukrajina na 116. što znači da je Rusija koruptivnija država od Ukrajine.

 

To je ono što ti misliš. Da te podsjetim, cilj Putina je bio ubiti Zelenskog i promijeniti vlast u Kijevu da puše u smjeru Rusije i to mu nije pošlo za rukom. Ukrajina je trebala pasti za tri dana; još malo pa se dvije godine vodi rat u Ukrajini, a Rusi nisu uspjeli ništa relevantno osvojiti što su si zacrtali, čak su još i gubili teritorij. Eto, Putin je baš nedavno na nekom forumu rekao da je Odesa ruski grad i da pripada Rusiji, no tamo je većinsko stavnovništvo Ukrajinsko (preko 60%). Pa, po čemu je točno Odesa ruski grad? Tvrdi kako je za vrijeme ruskog carstva Odesa bila ruska. Samo neka se ne vraća previše unazad je bi Mongolija mogla tražit svoj teritorij nazad.

 

I ne, otvoreni su pregovori s Ukrajinom za članstvo za EU. Ukrajina neće dobiti nikakav poseban tretman zbog situacije u kojoj se nalazi. Hrvatska bi u tom slučaju prva skočila i igrala kartu nepoštenja. Sve kriterije koje smo mi morali usvojiti, morati će usvojiti i oni, neka te to ne zavarava. I Ukrajina neće još najmanje 5 godina ući u EU i to su najoptimističnije prognoze; jednostavno imaju previše posla koji se ne može odraditi u vrlo kratkom roku. Osim toga, da bi ušli u EU, rat mora završiti, a završetka nema na vidiku. Eventualno da se Putinu dogodi Ceaușescov scenarij, ali čovjek se toliko zaštitio da ne postoji način da se to dogodi.

syncmaster245b kaže...

Daj molim te izaci iz baloncica.

 

Nisu vijesti samo ono sto HINA servira.

Ja živim u balončiću, a ti si taj koji tvrdi da je u Mađarskoj med i mlijeko, sama idila. Manje čitaj RT. 🤡

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2023 22:20 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s vod
millennial kaže...
Ovakvih "Trump" style autokrata ima koliko hoćeš i jako su popularni u narodu jer prodaju jeftinu demagogiju prosječnom građaninu i hajpaju ga sa domoljubljem i sličnim bajkama, a u biti ih boli k.rac za državu i narod i samo gledaju kako svoju guzicu namiriti. Dovoljno je pogledati pravu desnicu, čim dobiju "konkurenciju" u svom spektru sami sebe pojedu i unište jer su licemjerni i nedosljedni, a ono čime se kite je kod njih umjetno i lažno. Nemam ništa protiv pravih domoljuba, ali ovaj je daleko od toga.

 

 Eto ga opet Trump sa besplatnom stanarinom.

 

'ebo vas Trump.

Prestanite trkeljati o tom orangutanu vise.

 

Rat je izgubljen.

Pogledaj zadnju turneju Zelenskog po svijetu.

Od primanja u sve jedan parlament, sad je dosao do toga da ga se izbjegava ko' da je kuzan.

 

Ali da ....This is Extremely Dangerous to Our Democracy.....

 

 

Borgovi.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
15 godina
offline
Re: Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s vod
Marko :D kaže...

Ja živim u balončiću, a ti si taj koji tvrdi da je u Mađarskoj med i mlijeko, sama idila. Manje čitaj RT. 🤡

 Gdje sam to rekao.

 

Ako pronadjes ispricati cu se.

 

A do tada si pokvaren i los covjek.

 

Drugo ti nemam nista za dodati s obzirom, kako je apsolutno jasno iz tvojih upisa, da si doista neinformiran.

 

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2023 22:23 (syncmaster245b).
9 mjeseci
online
Re: Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s vod
syncmaster245b kaže...
Rat je izgubljen.

Pogledaj zadnju turneju Zelenskog po svijetu.

Od primanja u sve jedan parlament, sad je dosao do toga da ga se izbjegava ko' da je kuzan.

 Ne znam, koliko sam čuo cilj specijalne vojne operacije aka SVO je bio denacificirati, demilitarizirati, natjerati Ukrajinu na proglašenje neutralnosti, postaviti "svoju" vladu i osigurati pripojene pokrajine. Ne vidim da je još iti jedan od tih ciljeva ostvaren. Pa kako sam već rekao, živi bili pa vidjeli. eh kako mi dobro dođu ovi Yu filmići. 

13 godina
offline
Re: Channel 1 bit će prvi televizijski kanal s vod
syncmaster245b kaže...
millennial kaže...
Ovakvih "Trump" style autokrata ima koliko hoćeš i jako su popularni u narodu jer prodaju jeftinu demagogiju prosječnom građaninu i hajpaju ga sa domoljubljem i sličnim bajkama, a u biti ih boli k.rac za državu i narod i samo gledaju kako svoju guzicu namiriti. Dovoljno je pogledati pravu desnicu, čim dobiju "konkurenciju" u svom spektru sami sebe pojedu i unište jer su licemjerni i nedosljedni, a ono čime se kite je kod njih umjetno i lažno. Nemam ništa protiv pravih domoljuba, ali ovaj je daleko od toga.

 

 Eto ga opet Trump sa besplatnom stanarinom.

 

'ebo vas Trump.

Prestanite trkeljati o tom orangutanu vise.

 

Rat je izgubljen.

Pogledaj zadnju turneju Zelenskog po svijetu.

Od primanja u sve jedan parlament, sad je dosao do toga da ga se izbjegava ko' da je kuzan.

 

Ali da ....This is Extremely Dangerous to Our Democracy.....

 

 

Borgovi.

Vidi ga kako prebacuje s teme na teme kada nema konkretan odgovor.

 

Video što si linkao je interesantan jer prikazuje točno da ne znaš o čemu pričaš, pa da ti objasnim. U tom videu se pokazuje jedna TV kuća koja upravlja s više televizijskih kanala u SAD-u. Riječ je o Sinclair Broadcast Group. U SAD-u nemaju jedan HRT, RTL, Nova za cijelu državu nego svaka savezna država ima svoje lokalne TV kanale koji su partneri HRT, RTL, Nove; vrte njihov sadržaj i njihove vijesti. Tako Sinclair Broadcast Group u vlasništvu ima kanale u svim saveznim državama u SAD-u, pa se promotivni materijal, vijesti koje se tiču cijelog SAD-a emitiraju identične svugdje. Znači u videu je prikazano kako identičnu najavu za vijesti ima njihova lokalna TV na Havajima kao i njihova lokalna TV u New Yorku. I stvarno ne vidim što je tu sporno; da jedna TV kuća na svim svojim kanalima vrti identični promo sadržaj.

 

I RTL kod nas pokazuje što prikazuju na RTL 2 i RTL Kockici i obrnuto. Ne vidim ništa sporno.

syncmaster245b kaže...
Marko :D kaže...

Ja živim u balončiću, a ti si taj koji tvrdi da je u Mađarskoj med i mlijeko, sama idila. Manje čitaj RT. 🤡

 Gdje sam to rekao.

 

Ako pronadjes ispricati cu se.

 

A do tada si pokvaren i los covjek.

 

Srami se.

Nisi rekao, ali doslovno se vidi iz tvojih poruka koliki si fan Orbana. Pokušavaš opravdati njegovu vladavinu u Mađarskoj kao nešto dobro, a u stvari nije nimalo. Nemam se čega sramiti, nisam plaćen za ovo.

millennial kaže...
syncmaster245b kaže...
Rat je izgubljen.

Pogledaj zadnju turneju Zelenskog po svijetu.

Od primanja u sve jedan parlament, sad je dosao do toga da ga se izbjegava ko' da je kuzan.

 Ne znam, koliko sam čuo cilj specijalne vojne operacije aka SVO je bio denacificirati, demilitarizirati, natjerati Ukrajinu na proglašenje neutralnosti, postaviti "svoju" vladu i osigurati pripojene pokrajine. Ne vidim da je još iti jedan od tih ciljeva ostvaren. Pa kako sam već rekao, živi bili pa vidjeli. eh kako mi dobro dođu ovi Yu filmići. 

Ima onaj 1420 kanal na YouTube što u Rusiji provodi ankete. Pitali jednom ruse koji je cilj "SVO", nitko nije znao odgovoriti što je sasvim logično jer se narativ mijenja konstantno. Prvo je bio NATO (iako je ustav Ukrajine do 2014. godine branio ulazak u vojne saveze; to se mijenja nakon 2014. i aneksije Krima), onda je bilo zaštita ruskog jezika (iako se u cijeloj Ukrajini priča ruski?!), pa je bilo zaštita ruskog stanovništva (i u regijama gdje su rusi manjina), pa je bilo radi biolaboratorija, mutanta vojnika čega sve ne, onda je bilo denacifikacija i na kraju je ispalo pa Putin želi preuzeti vlast nad Ukrajinom tj. da bude satelitska država kao Bjelorusija.

 

Nema sumnje da u Putinove teorije niti sami rusi više ne vjeruju. Jedini cilj "SVO" je bilo Putinu podići rejting (spašava ga ratom; Čečenija, Gruzija, Ukrajina 2014.) i da Rusija ugrabi još teritorija kojeg ionako ima previše i ne može se brinuti za njega. 😅 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2023 22:40 (Marko :D).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice