Google priznao da Chrome može prikupljati podatke

poruka: 10
|
čitano: 3.296
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google priznao da Chrome može prikupljati podatke ".
4 mjeseca
protjeran
offline
Google priznao da Chrome može prikupljati podatke

Stvarno nismo znali. Veliki brat nas špijunira? Amerikanci, svjetski branitelji slobode, zadnji bastion demokracije nas prati, manipulira i ucjenjuje? Ma, nemoguće...

Moj PC  
5 3 hvala 0
7 godina
offline
Google priznao da Chrome može prikupljati podatke
 
2 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Google priznao da Chrome može prikupljati poda

 Pa navodno su ljudi slobodni izabrati vlast koja ih nece spijunirat, varat, krast, ugnjetavat itd. Zasto to ne cine nema puno veze sa demokracijom.

16 godina
offline
Google priznao da Chrome može prikupljati podatke

Au, breaking news, otkrili su toplu vodu. Pa to zna svaka budala i njegov brat, što bi rekli....stari Kinezi.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google priznao da Chrome može prikupljati podatke

Zamisli, stranice mogu prikupljati podatke o tebi u inkognito kartici. Ovo je nečuveno!

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google priznao da Chrome može prikupljati poda
buduci da se feature koji to omogucuje pojavio u odredjenoj verziji preglednika, onda ima veze sa samom aplikacijom a nema veze sa sajtom koji se posjecuje.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google priznao da Chrome može prikupljati poda
konjRR kaže..

Pa navodno su ljudi slobodni izabrati vlast koja ih nece spijunirat, varat, krast, ugnjetavat itd. Zasto to ne cine nema puno veze sa demokracijom.

 Ozbiljno to misliš ili se zajebavaš. Citirati ću Emmu Goldman; Kad bi izbori nešto mogli promijeniti, već bi se našao netko da ih ukine.

 

 

 

14 godina
online
Re: Google priznao da Chrome može prikupljati poda
zvir12 kaže...
konjRR kaže..

Pa navodno su ljudi slobodni izabrati vlast koja ih nece spijunirat, varat, krast, ugnjetavat itd. Zasto to ne cine nema puno veze sa demokracijom.

 Ozbiljno to misliš ili se zajebavaš. Citirati ću Emmu Goldman; Kad bi izbori nešto mogli promijeniti, već bi se našao netko da ih ukine.

 

 

 

 Narod zna birati vlast i bez "izbora". Nekad ljudi kao da misle da povijest pocinje od 95.? 

5 godina
offline
Google priznao da Chrome može prikupljati podatke

Je li Google priznao da "Chrome može prikupljati..."

 

Ili da "Chrome prikuplja.."

 

To su dvije različite stvari, prva je jasna svakoj tehnički pismenoj osobi, i nije potrebno priznanje Googla,

a druga je ozbiljno priznanje.

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Google priznao da Chrome može prikupljati podatke

Svi me prate, stalno se osvrćem na ulici, gledam prati li me tko... 

 

Baš me zaboli što me Google prati. 

Bitno mi je da mi to ne utječe na slobodu pretraživanja interneta i brzinu veze.

Dok mi ne počnu pratiti kreditne kartice i koristiti ih, nisu mi bitni.

合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
 
1 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice