Pico 4 - Neodgovoran život, uz pucnjavu i letenje

poruka: 9
|
čitano: 3.817
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pico 4 - Neodgovoran život, uz pucnjavu i letenje".
13 godina
offline
Pico 4 - Neodgovoran život, uz pucnjavu i letenje

Dragec, di je kupljen Pico? 

Vidim, ima na amazonu ali ispada jedno 130e više od msrp-a dok ga dotegle na hr adresu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Pico 4 - Neodgovoran život, uz pucnjavu i lete
dax-lax kaže...

Dragec, di je kupljen Pico? 

Vidim, ima na amazonu ali ispada jedno 130e više od msrp-a dok ga dotegle na hr adresu.

Ja sam svoga kupio na Bestwareu (jer imaju besplatnu dostavu) dok je još koštao RRP 429 eura. Onda je, dok sam pisao ovaj tekst, iznenada spuštena cijena na 299 eura, pa ga je odasvuda bilo moguće kupiti za 299 eura, a razlog je bila najava Picoa 5. 

 

Međutim, vidim sada da su cijene sada 389 eura za najjeftiniju verziju (kolega išao kupiti na moju preporuku i pitao prije neki dan "pa gdje to ima za 299 eura?", a kad ono stvarno više nema...) , tako da se očito u Kini nisu dogovorili sami sa sobom koliko cijene idu dole i do kada.

 

This space for rent!
13 mjeseci
offline
Re: Pico 4 - Neodgovoran život, uz pucnjavu i lete
Drago kaže...
dax-lax kaže...

Dragec, di je kupljen Pico? 

Vidim, ima na amazonu ali ispada jedno 130e više od msrp-a dok ga dotegle na hr adresu.

Ja sam svoga kupio na Bestwareu (jer imaju besplatnu dostavu) dok je još koštao RRP 429 eura. Onda je, dok sam pisao ovaj tekst, iznenada spuštena cijena na 299 eura, pa ga je odasvuda bilo moguće kupiti za 299 eura, a razlog je bila najava Picoa 5. 

 

Međutim, vidim sada da su cijene sada 389 eura za najjeftiniju verziju (kolega išao kupiti na moju preporuku i pitao prije neki dan "pa gdje to ima za 299 eura?", a kad ono stvarno više nema...) , tako da se očito u Kini nisu dogovorili sami sa sobom koliko cijene idu dole i do kada.

 

 Otkazali Pico 5, i sada idu kopirati Apple Vision Pro.

16 godina
offline
Pico 4 - Neodgovoran život, uz pucnjavu i letenje

Uf, mozda bi konacno mogao nadograditi stari Oculus Rift, samo da ga nadjem za 300€, po ducanima je 370-400€.

 

Vidim da je rezolucija po oku duplo veca od Oculusa, nadam se da se to vidi? Oculus je malo pixelast (mislim da je 1200x800px po oku)

 

Takodjer, igrao bi PC igre, router je TpLink Deco m4 koji ima Wifi5 i AC1200, ce to biti dovoljno za wireless prijenos?

Najvise me vuce taj wifi, jer je ful tlaka spajat Oculus na komp, i onda ga poslje odspajat...

~~ sound sommelier ~~
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pico 4 - Neodgovoran život, uz pucnjavu i lete
Ak ti je komp spojen lan-om i deco relativno blizu, ne bi trebao imati problema
16 godina
offline
Re: Pico 4 - Neodgovoran život, uz pucnjavu i lete
dax-lax kaže...
Ak ti je komp spojen lan-om i deco relativno blizu, ne bi trebao imati problema

 

Je, kabel ide od ISP routera do ureda gdje je netgear switch na koji su spojeni PC i Deco (kao AP).

 

Ima li neki web kao sto je https://www.gputracker.eu/en za GPU, preko kojega mogu cekati popuste? 

 

Sta je stvarno Pico 5 odkazan? Se isplati cekati, ako sada svi pokusavaju uhvatiti korak za Appleom? 

~~ sound sommelier ~~
13 godina
offline
Re: Pico 4 - Neodgovoran život, uz pucnjavu i lete
hudo kaže...
dax-lax kaže...
Ak ti je komp spojen lan-om i deco relativno blizu, ne bi trebao imati problema

 

Je, kabel ide od ISP routera do ureda gdje je netgear switch na koji su spojeni PC i Deco (kao AP).

 

Ima li neki web kao sto je https://www.gputracker.eu/en za GPU, preko kojega mogu cekati popuste? 

 

Sta je stvarno Pico 5 odkazan? Se isplati cekati, ako sada svi pokusavaju uhvatiti korak za Appleom? 

 Nemaš baš kaj čekati. Ono za čime su odlučili krenuti će biti barem duple cijene sadašnjih questova i pico-a. 

Ako biraš kaj uzeti, opcije su ti pico4, q2 i q3. Ako q3 nije nedostižan, najbolje njega. Druga opcija pico2 jer Q2, iako ispoliraniji u softveru, ipak zaostaje u prikazu. Pico bi trebao u prikazu biti čak nešto oštriji od Q3., ali niže svjetline

 

16 godina
offline
Re: Pico 4 - Neodgovoran život, uz pucnjavu i lete
dax-lax kaže...

Ako biraš kaj uzeti, opcije su ti pico4, q2 i q3. Ako q3 nije nedostižan, najbolje njega. Druga opcija pico2 jer Q2, iako ispoliraniji u softveru, ipak zaostaje u prikazu. Pico bi trebao u prikazu biti čak nešto oštriji od Q3., ali niže svjetline

 

 

Thanks. 

 

Za igre iz Steama kao Half Life, to bi trebalo raditi normalno? Moje iskustvo je ograniceno na Oculus, pa sve radi vise manje glatko. 

~~ sound sommelier ~~
13 godina
offline
Re: Pico 4 - Neodgovoran život, uz pucnjavu i lete
hudo kaže...
dax-lax kaže...

Ako biraš kaj uzeti, opcije su ti pico4, q2 i q3. Ako q3 nije nedostižan, najbolje njega. Druga opcija pico2 jer Q2, iako ispoliraniji u softveru, ipak zaostaje u prikazu. Pico bi trebao u prikazu biti čak nešto oštriji od Q3., ali niže svjetline

 

 

Thanks. 

 

Za igre iz Steama kao Half Life, to bi trebalo raditi normalno? Moje iskustvo je ograniceno na Oculus, pa sve radi vise manje glatko. 

 Virtual Desktop postoji i za Pico kao što postoji i quest platformu a to je jedina aplikacija koja ti treba za igranje pcvr igara s kompa. 

Ne znam da li za Pico postoji Steam link aplikacija. Ona je đabe, radi, ali daleko je to od VD-a još

 

EDIT: ne postoji steam link za pico još

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2024 15:57 (dax-lax).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice