Europski izdavači traže od Googlea odštetu od prek

poruka: 4
|
čitano: 2.019
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Europski izdavači traže od Googlea odštetu od prek".
16 godina
offline
Europski izdavači traže od Googlea odštetu od prek

Meni ovo ništa nije jasno.

Sudeći po tekstu, jedini razlog za tužbu je što Google ima monopol - kako to može biti osnova za tužbu? Zloupotreba mopola, OK, ali činjenica da je monopolist ne.

Onda se u priču uvode prethodne presude. Okej, proglašeni su krivim i ta priča je sad riješena. Možda je iznos bio premali, moždanešto deseto, ali to je pravno riješeno i što se ovom tužbom uopće želi postići?

 

Članak mi uopće nije jasan, a nekako sumnjam da su tako velike firme bezveze podnijele tužbu, sigurno tu ima još puno mesa, rado bih da autor malo (pod malo zapravo mislim puno) proširi tekt.

Gledam te!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Europski izdavači traže od Googlea odštetu od
10 godina
offline
Re: Europski izdavači traže od Googlea odštetu od
Idem tužiti svog konkurenta jer ima bolji proizvod što moj proizvod čini manje konkurentnim. Tako ću opravdati svoju nesposobnost odnosno manjak inovacije.
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Europski izdavači traže od Googlea odštetu od
"Ads are a key source of income for independent journalism in Europe" - još jedan bullshit. Sadržaj je ključan, ne reklame. Reklame su popratni sadržaj koje njihov sadržaj mogu obogatiti, ili suprotno.
 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice