DJ program

poruka: 55
|
čitano: 39.060
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
RE: DJ program

Ovaj link sto cu ti dati sluzi za download full verzije virtual dj-a, nije demo verzija - imas ga dozivotno.Poslao sam ti poruku.

16 godina
offline
DJ program

Ma vidi ti to :)

 

ja sam svoju dj karijeru započeo prije 16 i pol godina, do 2000 godine uglavnom su to bili povremeni nastupi, od 2000-te sam počeo češće mixati u javnosti, da bi od 2001 pa do 2008 imao stalni tjedni angažman. 2008 sam se povukao.

 

Do  2003 sam posjedovao 2 technics 1210 mk2 gramofona, ploče sam nabavljao iz inozemstva, već 2001 sam intezivno počeo koristiti cd playere, da bi nakon prodaje gramofona isključivo puštao sa cd-a. Nakon jednogodisnje pauze, na moj laptop je stigao ableton i bila je to ljubav na prvi pogled, sve u životu što sam htio raditi sa glazbom ovaj mi program omogućava (mixing, remixing, looping, producing) imam beskonačnu slobodnu izraziti kreativnost.

 

Što je to dj? Osoba koja živi glazbu, osoba koja osjeća publiku i momenat. Tu vam niti jedan program ne može pomoći.

 

ABLETON + Vestax vcm 600 ili Akai  APC 20 / 40 ili Livid Ohm64

 

link

sʌǝ ɾǝ ʞɹǝunןo uɐodɐʞo :(
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.2.2015 18:08 (Nix).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
DJ program

gDJe mogu skinuti neke bassove i to ?Neodlučan

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
DJ program

potraži techno, house. trance loops samples

sʌǝ ɾǝ ʞɹǝunןo uɐodɐʞo :(
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: DJ program
Nix kaže...

 

Do  2003 sam posjedovao 2 technics 1210 mk2 gramofona, ploče sam nabavljao iz inozemstva, već 2001 sam intezivno počeo koristiti cd playere, da bi nakon prodaje gramofona isključivo puštao sa cd-a. Nakon jednogodisnje pauze, na moj laptop je stigao ableton i bila je to ljubav na prvi pogled, sve u životu što sam htio raditi sa glazbom ovaj mi program omogućava (mixing, remixing, looping, producing) imam beskonačnu slobodnu izraziti kreativnost.

jel nije bolje preko ploča 

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
16 godina
offline
DJ program

Isto ti je to sve, nakon par minuta pored glasnog razglasa izgubiš moć zapažanja sa kojega se medija vrši reprodukcija zvuka. Nekada je bilo moćno vidjeti dj-a kako stavlja ploču na gramofon, onda je sve to komercijalizovano, svako je mogao uzeti gramofone i ploče i reći da je dj, pogotovo tatini sinovi, kojima je to bio samo prolazni đir. Takvi danas slusaju cajke.

 

Puštati sa ploča je značilo imati dosta novca za investiranje, računaj da je jedna ploča 8-10 € i da ih moraš imati masu da bi mogao složiti kvalitetan set.

Danas se sve svelo na mp3 i u zadnje  vrijeme wav formate.  Stoga se sve češće dugogodišnji dj da bi izbjegli konkurenciju odlučuju na kombinaciju dj i live acta, bilo samostalno ili uz pratnju nekog benda.

 

npr:

 

 

itd

 

 

sʌǝ ɾǝ ʞɹǝunןo uɐodɐʞo :(
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2010 21:11 (Nix).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: DJ program

e Nix vidim da si iskusan pa mi reci kako da napravim da u pjesmi pjevac govori umjesto eeeee da govori e e ee e ono da ja napravim kao ovo na pocetku

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2010 15:18 (dj neon).
16 godina
offline
DJ program

slušaš cajke??? Šutim

sʌǝ ɾǝ ʞɹǝunןo uɐodɐʞo :(
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: DJ program
dj neon kaže...

e Nix vidim da si iskusan pa mi reci kako da napravim da u pjesmi pjevac govori umjesto eeeee da govori e e ee e ono da ja napravim kao ovo na pocetku

Dobro jee...slusaj ovo...iz Fl Studia... inace nevolim trance...nezz kako vam se cini...to je jedna od prvih pjesama koje sam producirao u flu

nothing is true, everything is permitted
13 godina
neaktivan
offline
RE: DJ program
Nix kaže...

slušaš cajke??? Šutim

znas li program il neznas

14 godina
protjeran
offline
RE: DJ program
Nix kaže...

 

 

Što je to dj? Osoba koja živi glazbu, osoba koja osjeća publiku i momenat. Tu vam niti jedan program ne može pomoći.

 

 

Zar to nije Disco Jokey.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
14 godina
neaktivan
offline
RE: DJ program
Mentalist kaže...
Nix kaže...

 

 

Što je to dj? Osoba koja živi glazbu, osoba koja osjeća publiku i momenat. Tu vam niti jedan program ne može pomoći.

 

 

Zar to nije Disco Jokey.

Hahahaha daa!!

nothing is true, everything is permitted
14 godina
neaktivan
offline
RE: DJ program
Mentalist kaže...
Nix kaže...

 

 

Što je to dj? Osoba koja živi glazbu, osoba koja osjeća publiku i momenat. Tu vam niti jedan program ne može pomoći.

 

 

Zar to nije Disco Jokey.

Mislim da će prije biti Disc Jockey.

14 godina
protjeran
offline
RE: DJ program
betmen kaže...
Mentalist kaže...
Nix kaže...

 

 

Što je to dj? Osoba koja živi glazbu, osoba koja osjeća publiku i momenat. Tu vam niti jedan program ne može pomoći.

 

 

Zar to nije Disco Jokey.

Mislim da će prije biti Disc Jockey.

 

Pismene greske.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
14 godina
offline
DJ program

e jel mi može neko pomoć oko fl studia 9 i soni acid 6 i 7 ???? nikako nemogu normalno smiksati pjesmu Neodlučan ima li ko kakav tutorijal i kakve dodatke ?

If You Ain't Outta Control, You Ain't In Control. My life DRIFT' S around cars
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: DJ program
Mentalist kaže...
betmen kaže...
Mentalist kaže...
Nix kaže...

 

 

Što je to dj? Osoba koja živi glazbu, osoba koja osjeća publiku i momenat. Tu vam niti jedan program ne može pomoći.

 

 

Zar to nije Disco Jokey.

Mislim da će prije biti Disc Jockey.

 

Pismene greske.

Nisu ako gledaš u kontekstu engleskog jezika.

13 godina
neaktivan
offline
RE: DJ program
Genoxxx kaže...

e jel mi može neko pomoć oko fl studia 9 i soni acid 6 i 7 ???? nikako nemogu normalno smiksati pjesmu Neodlučan ima li ko kakav tutorijal i kakve dodatke ?

FL studio je za produkciju pjesama ne za miksanje acid isto....tebi treba mixmeister ili traktor

14 godina
neaktivan
offline
RE: DJ program
dj_renny kaže...
Genoxxx kaže...

e jel mi može neko pomoć oko fl studia 9 i soni acid 6 i 7 ???? nikako nemogu normalno smiksati pjesmu Neodlučan ima li ko kakav tutorijal i kakve dodatke ?

FL studio je za produkciju pjesama ne za miksanje acid isto....tebi treba mixmeister ili traktor

ee mixmeister je super...

nothing is true, everything is permitted
14 godina
neaktivan
offline
DJ program

Za raditi produkcije odličan je fl studio 9, a u virtual dj-u se nemože napravit pošten remix, on je dobar samo za live nastupe.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
DJ program

Ostavite se ćorava posla, tko želi biti dj neka kupi sebi profesionalnu opremu

 

Kakva je to produkcija bez profesionalne zvučne kartice i monitora? Nikakva. Tko od pc producenata može uraditi solidan mastering svoje produkcije? Nitko

Kakav je to dj koji očekuje da mu komad softwera mixa? Nikakav, kao i mix koji se uradi. 

Ok je koristi softwer + midi kontroler + kvalitetna zvučna kartica + poznavanje scene i glazbe..

 

Svi bi da instaliraju piratski softver na laptop i mixaju klikajuci mišem po gui-u i da ih zovu djima :)

To jei isto kao prije par desetljeca kada su ljudi medicinske sestre oslovljavali sa doktorice :)

sʌǝ ɾǝ ʞɹǝunןo uɐodɐʞo :(
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2010 18:38 (Nix).
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: DJ program
Chudomix kaže...

Za raditi produkcije odličan je fl studio 9, a u virtual dj-u se nemože napravit pošten remix, on je dobar samo za live nastupe.

 

 

Otkad je Virtual Dj dobar za Live nastupe???

 

Programi za Miksanje : Virtual Dj, Traktor , MixVibes, Pionner Pro Studio i još neki

 

Programi za Reprodukciju ili ako želite napraviti pjesmu : Reason ,Ableton ,Fruty Loops, E-Jay itd

 

Ovo nabrojeno su jedni od najpoznatijih programa.

 

Što se tiće Live nastupa Tu definitivno Uzima titulu pobjednika Ableton.

 

Idem po party-ma već 12 godina,poznajem brdo Dj-a, i sam se time bavim.

 

Da bi hti postati jedan DJ treba ti malo dublji džep.

 

Prvo ti treba Mikseta ( Pionner Dj-600, DJM-800 Behringer DjX-700, Allen&Heat Xone 3D,4D itd da sad ne nabrajam)

                    Gramafoni( Technics MK 2,MK5, Vestax itd)

                    Cd Player ( Pionner Djm 100S, 200S,  Technics 1200 SL,   )

Ukoliko se misliš bavit profesionalnim Dj-ingom

 

Ukoliko misliš puštati u nekom kafiću treba ti

                     Mikseta

                      Laptop

                      Final Scratch ili Serato (http://www.mixitupentertainment.com/images/Serato_3.gif)

 

Zapamti ako misliš puštati vani zaboravi na spržene Cd-e, Skinutu glazbu s neta na Laptop jer ogromne su ti kazne.

Ukoliko misliš puštati preko laptopa moraš imati račun za kupljenu stvar s interneta Beatport,Trackitdown itd.

 

-Ne započinjati Dj-anje ukoliko nemaš barem 60-tak ploča, cd-a ili Pjesama na kompu.

-Moraš imati sluh za uhvatiti Beat ( 1 LOOP ti ima 4 Beat-a -u 90% slučajeva)

-Puno vježbati doma Cool

-Moraš konstanto biti u tome

-Odredi si žanr koji ćeš puštati ( House, Techno,Trance,Hip-Hop, Drum And Bass)

-Nemoj prečesto mjenati žanrove jer ćeš ljudima dosadit.

-nemoj previše piliti po efektima ( LOL)

 

 

Ima toga još.

 

Šta se tiće tutoriala imaš ih na internetu koliko hoćeš. Pogotovo na Youtube-u!!!!

 

 

Reci šta te zanima pa možda ti pomognem.

 

Evo par tutoriala:

https://www.youtube.com/results?search_query=ableton+live+tutorial&aq=3

https://www.youtube.com/results?search_query=fl+studio+tutorial&aq=f

https://www.youtube.com/results?search_query=reason+tutorial&aq=1

 

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2010 20:48 (kennydj).
16 godina
offline
DJ program

Mislim da je u pitanju mixanje cajki :)

 

Ableton je odličan komad softwera i za mixanje, no moraš imati kvalitetan komad hardwera kao što je vestax vcm 600 (

) ili livid ohm64

 

Uživajte, nema potrebe za prst dole, jer vam prenosim iskustvo iz nečega u što sam se zaljubio sa 8 godina, a to je bilo prije ravno 30 godina ;)

sʌǝ ɾǝ ʞɹǝunןo uɐodɐʞo :(
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
DJ program

Pozz , imam jedno pitanje , da li se neko susretao sa programom Traktor  ? Naime radim kao live Dj i u zadnjih par mjeseci imam problem, vjerovatno sa programom, u nekoliko navrata muzika stane na sekund , znaci desi se neki lag ili nesto, muzika stane sekund dva krene ponovo.

Od opreme korisitim Numark N4 kontroler. 

 

Ehh ako neko zna sta je ili pretpostavlja nek posta molio bih, izludi me :) pozzz

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
DJ program

Pozdrav svima..treba mi pomoc...Koristim vec neko vrijeme Traktor Pro 2.6.8 crack-ovanu verziju i danas mi je po prvi put CRASH-ovao..Sada mi je ulio strah da mi se to ne ponovi opet tokom zurke..

Dali neko zna gdje ima za download traktor full SIGURNI? :D

hVALA UNAPRIJED..

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: DJ program

Ja ga koristim neko vrijeme,meni se to nije desavalo,moze da bude do laptopa tj. same konfiguracije,pogotovu ako imas veliku kolekciju muziku jer je Traktor zahtjevniji od VDJ i ostalih...Dali ti se to desava odmah cim pocnes da radis na njemu ili posle nekog vremena?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice