1080p filmovi > 4GB kako, gdje gledati

poruka: 4
|
čitano: 3.220
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
1080p filmovi > 4GB kako, gdje gledati

Pozdrav!

 

Evo stize LG LM670S tv, a imam i WD TV Live HD... par USB stickova od 16 gb, ext hard od 320gb... laptop sa hdmi izlazom

 

Pitanje je, kako najlakse gledat filmove na ovakovom TVu...pritom je naglasak na filmove u 720p i 1080p sa preko 4 GB. 

 

1.) da li je moguce streamat filmove sa kompa bezicno preko rutera na ovaj tv

2.) je li ovaj media WD player u stanju upogonit filmove u 1080p od kojih 12GB

 

Uglavnom, kako najlakse pogledat film visoke kvalitete sa ovakvom opremom.

 

na mobu sam pa je sve navrat nanos...hvala na brzim odgovorma

MSI GX630
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
1080p filmovi > 4GB kako, gdje gledati

stavis film na hard i spojis tv sa kablom.nema tu nekakve filozofije {#}

a streamanje sa rutera mislim da to nikako nije moguce izgleda ipak da se može napavit fileshare sa kompom evo tutorial 

,a filmove od 12gb ce zasigurno radit ko po loju,jer ak oni kineski sa DX za 250kn teraju sve 1080p filmove onda ce i ovaj sigurno {#}

BF3 nick:FlasHard3 Xfire:bobbyz666
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.9.2012 19:28 (BobbyZ).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: 1080p filmovi > 4GB kako, gdje gledati
monkeymoon kaže...

Pozdrav!

 

Evo stize LG LM670S tv, a imam i WD TV Live HD... par USB stickova od 16 gb, ext hard od 320gb... laptop sa hdmi izlazom

 

Pitanje je, kako najlakse gledat filmove na ovakovom TVu...pritom je naglasak na filmove u 720p i 1080p sa preko 4 GB. 

 

1.) da li je moguce streamat filmove sa kompa bezicno preko rutera na ovaj tv

2.) je li ovaj media WD player u stanju upogonit filmove u 1080p od kojih 12GB

 

Uglavnom, kako najlakse pogledat film visoke kvalitete sa ovakvom opremom.

 

na mobu sam pa je sve navrat nanos...hvala na brzim odgovorma

 

1.Nemozes bezicno, ako se dobro sjecam da to mozes moras za tv kupiti wifi adapter, ali mozes kablom.

 

2. Da, moze bez problema

 

3. SVe od tvoje opreme mozes koristiti, mozes kopirati na usb, odnosno hard, ukoliko su ti u fat32, koristi samo neki od programa za splitanje, tako da ti mozes kopirati fajlove vece od 4gb na njih (ja sam davno koristio ps3splitter), mozes ih formatirati u nfts, pa tada mozes samo kopirati direktno na usb/hard i nema razlike tada dal je fajl veci ili manji od 4gb, mozes spojiti laptop sa hdmi kablom, mozes cak koristiti dlna ako imas koji uredaj, npr neki mob, ma svasta mozes :)

Lopovi,ne kradite!Država ne voli konkurenciju UKOLKO TKO TREBA POPRAVITI RATIO NA TRACKERU NUDIM UPLOAD 60gb za 20kn. Javite se na pp za daljne upute
14 godina
offline
Re: 1080p filmovi > 4GB kako, gdje gledati
monkeymoon kaže...
Pitanje je, kako najlakse gledat filmove na ovakovom TVu...pritom je naglasak na filmove u 720p i 1080p sa preko 4 GB. 

Nisam upućen u mogućnosti TV-a, ali jako dobro znam mogućnosti WD TV-a. Dakle, vrlo vjerojatno ti je najjednostavnija solucija WD TV Live sa tim eksternim diskom. Napominjem da ti disk mora biti formatiran u NTFS datotečnom formatu (a ne FAT32) kako bi mogao na njemu držati datoteke veće od 4 GB.

monkeymoon kaže...
1.) da li je moguce streamat filmove sa kompa bezicno preko rutera na ovaj tv

Moguće je. Opet preko WD TV Live-a. Za to ti je, osim samog WD-a, potreban i jedan od podržanih Wi-Fi adaptera. Kako bi streamanje HD sadržaja bilo moguće, potreban ti je 802.11n kompatibilan router i 802.11n kompatibilan Wi-Fi adapter. Sadržaji niže rezolucije, tj. nižeg bitrate-a se mogu streamati i preko 802.11g opreme. Napominjem da i 802.11n može tu i tamo štucnuti ukoliko se radi o većim filmovima (s većim bitrate-om) ili ukoliko se Wi-Fi adapter nalazi na rubnoj pokrivenosti Wi-Fi signalom.

monkeymoon kaže...
2.) je li ovaj media WD player u stanju upogonit filmove u 1080p od kojih 12GB

Jest. Ja sam gurao 16 GB-ni Avatar čak i preko mreže bez problema (802.11n).

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice