Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.114
|
čitano: 13.250.937
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
big_guy kaže...

Koje tepihe koriste u autu,gumene ili tekstilne?Ja sam do sada imao samo tekstilne,lakši su mi za odrzavat i ljepsi...samo ih izbacim iz auta i otresem rukom ili od npr. ogradu....Nekakva preporuka di su najpovoljniji tipski tepisi za vozila?Iako ovi gumeni mi se ne čine loši

 Preko ljeta od tkanine a preko zime gumene , pogledaj na amazon.de ponudu . Od tkanine sam dobio original od VW a gumene sam uzeo s amazona i savrseni su . 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
BORG kaže...

Lijepe slike

Bio je i onaj decko iz Sarajeva prosle godine u Tokiju.

Svakakve dobre japanske aute je snimio.

 

 

 

 cak sam sa frendom jednu subotu navecer krenuo na Daikoku Futo, poznato okupljaliste uz autoput, bili spremni hodat 6km u jednom smjeru ali nas je kisa zajebala, taxija niotkud u tom dijelu grada a vjerojatno ni meeting nije bilo zbog pljuska, steta :(

Toyotin/Lexusov showroom, historical museum i ono kaj sam ulovio po cesti budu dovoljni zasada, dok ne odem opet :D

nevjerojatno je kolko modela nikad ne prodaju van japana, svi japanski proizvodjaci.. a jedino kaj uvoze su luksuzni nijemci (M i AMG), talijani (supersportasi) i ameri, od koreanaca ni K, nijedno nisam vidio.

ne jebe ih ni malo jel auto ima volan da lijevoj il desnoj strani, samo da je konja i cilindara :)

dizela sam vidio manje od 10 sve skupa u 3 tjedna tamo, i to sve europski.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 12:34 (nixass).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
DragonGarage?
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ekipa, molim preporuku za dobar ručni usisavač za auto (koji može usisati i ona malo teže dostupna mjesta)

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...
DragonGarage?

 Yep.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
12 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

 

Ako nisi prekrio bubrege, kao da nisi ni znak prekrio :D

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Takve filmiće i ne gledam, samo gledam komentare da se smijem dječurliji kada krenu rasprave, a jedini kontakt s autom im je tipka za paljenje radija. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 17:39 (ivanzu).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

decki...uvoz iz italije...

 

da li je dovoljno imat medunarodnu vozacku dozvolu i punomoc vlasnika auta (uz registriran auto, jel) da se mogu legalno odvest s autom iz italije kod nas na carinu i tamo napraviti sve potrebno (porez, trosarine, itd)

 

i sta tocno se radi kod nas? osim onih trosarina na bazi co2, cijene, starosti i vrijednosti auta prema njihovoj tablici (da li je ima negdje na netu mozda?)

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

decki...uvoz iz italije...

 

da li je dovoljno imat medunarodnu vozacku dozvolu i punomoc vlasnika auta (uz registriran auto, jel) da se mogu legalno odvest s autom iz italije kod nas na carinu i tamo napraviti sve potrebno (porez, trosarine, itd)

 

i sta tocno se radi kod nas? osim onih trosarina na bazi co2, cijene, starosti i vrijednosti auta prema njihovoj tablici (da li je ima negdje na netu mozda?)

 

Ako se ne varam, Italija nema probne table pa bi auto ili trebao biti regan ili na slepu.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ok, u slucaju da je bas regan, dal ja sa punomoci i medunarodnom dozvolom mogu doc po njega i odvest ga, dakle ne slepat (i bacit barem 700 800e) i onda na carini nasoj rijesit sve?

16 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

ok, u slucaju da je bas regan, dal ja sa punomoci i medunarodnom dozvolom mogu doc po njega i odvest ga, dakle ne slepat (i bacit barem 700 800e) i onda na carini nasoj rijesit sve?

Ne treba ti međunarodna dozvola.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

@MatijaZG ima s time iskustva, sjecam se da je spominjao uvoz iz Italije.

Stoga ti je najbolje njega pitati, ako se ne varam on je i zivio u Italiji, pa zna i jezik dobro.

 

 

BMW 1 procurio:

 

 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 18:00 (BORG).
10 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
BORG kaže...

@MatijaZG ima s time iskustva, sjecam se da je spominjao uvoz iz Italije.

Stoga ti je najbolje njega pitati, ako se ne varam on je i zivio u Italiji, pa zna i jezik dobro.

 

 

BMW 1 procurio:

 

 

 

 Al bu netko dobio otkaz, prvo nova M3 i sad bmw 1 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Old Iggy kaže...
RuskeGTT kaže...

ok, u slucaju da je bas regan, dal ja sa punomoci i medunarodnom dozvolom mogu doc po njega i odvest ga, dakle ne slepat (i bacit barem 700 800e) i onda na carini nasoj rijesit sve?

Ne treba ti međunarodna dozvola.

 za 100tinjak kn bi napravio svejedno dal treba ili ne...

a ostalo?

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

 Al bu netko dobio otkaz, prvo nova M3 i sad bmw 1 

 Bome bi trebao netko dobiti otkaz , i to dizajner

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...
Old Iggy kaže...
RuskeGTT kaže...

ok, u slucaju da je bas regan, dal ja sa punomoci i medunarodnom dozvolom mogu doc po njega i odvest ga, dakle ne slepat (i bacit barem 700 800e) i onda na carini nasoj rijesit sve?

Ne treba ti međunarodna dozvola.

 za 100tinjak kn bi napravio svejedno dal treba ili ne...

a ostalo?

 a ma ne treba ti niti punomoc, niti medunarodna....bitno da imas vazecu prometnu i vozacku....i kupoprodajni da napravite i to je to.   

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

 Al bu netko dobio otkaz, prvo nova M3 i sad bmw 1 

 

ma to su appleove fore, kao procurio, zapravo stvaraju "hype" 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
BORG kaže...

@MatijaZG ima s time iskustva, sjecam se da je spominjao uvoz iz Italije.

Stoga ti je najbolje njega pitati, ako se ne varam on je i zivio u Italiji, pa zna i jezik dobro.

 

 

BMW 1 procurio:

 

 

 

 

Fakat volim BMW, al meni je ovo bas lose. Naprijed pogotovo, a unutrasnjost je bas meh. Mada ta jednostavnost u unutranjosti mi ni ne smeta toliko.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

zašto je skockan prikaz središnjeg zaslona na tim sličkama 1-ce?

 

kaj su promijenili sustav? znam da su se kao svi dogovorili (glavni švapski igrači) oko Here navigacije, ali ovo mi je čudno...

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
hahhaajaads kaže...

 Al bu netko dobio otkaz, prvo nova M3 i sad bmw 1 

 

ma to su appleove fore, kao procurio, zapravo stvaraju "hype" 

 Zna se vec duze kako ce auto izgledat, pa Top Gear ga je vec vozio, iako u maskirnom, ali auto je vec review-an na cesti.

Di2 & EPS FTW!
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Bio sam zagovornik serije 3, ali lagano pocinjem teziti prema c klasi. Vozio sam se u 200d amg 2019 i c63s 2016. Sta se tice unutrasnjosti puno prostraniji i nekako kvalitetniji u odnosu na f30, a po slikama i na g20. A najvise mi se svidjaju alumimijske tipke na volanu hh. Dobio sam veci premium dozivljaj nego u a4 i 3-eru. Mislim da znam nasta ciljam kad cu e90 mjenjat

#fsb
9 godina
online
Auti - ultimativna tema

Pitanje, imam BMW F20 na čeličnim felgama sa zimskim, sad bi kupio alu felge za ljetne gume. Sad me bune ti TMPS senzori, jel moram uz felge kupovat i te senzore il se mogu prebacit ti senzori za čeličnih? Čelične felge nakon toga više ne bi koristio, i zimske bi kasnije stavljao na alu felge.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Mozes prebaciti TPMS na druge felge, HERE maps nema nikakve veze sa displejem, oni samo ustupe mape. 

9 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Mozes prebaciti TPMS na druge felge, HERE maps nema nikakve veze sa displejem, oni samo ustupe mape. 

 Jeli to provjereno da se može? Ne bi htio kupiti nove felge pa onda još dodatni trošak 2000 kn za te senzore

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav. Danas sam išao vidit jednog GTD-a i provjeravao sam one brojeve na staklima (godina proizvodnje), i sad me buni jedna stvar. Na lijevom i desnom prozoru pise SAINT GOBAIN SEKURIT 6 (godiste auta 2016), a na šajbi PILKINGTON 6A. E sad, dal bi to značilo da je šajba mjenjanja ili nije?

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
i7 extreme kaže...

Pozdrav. Danas sam išao vidit jednog GTD-a i provjeravao sam one brojeve na staklima (godina proizvodnje), i sad me buni jedna stvar. Na lijevom i desnom prozoru pise SAINT GOBAIN SEKURIT 6 (godiste auta 2016), a na šajbi PILKINGTON 6A. E sad, dal bi to značilo da je šajba mjenjanja ili nije?

 Može bit da nije minjana. Kod mene na Golfu 6 na prozorima Saint Gobain a šajba GBC Automotive a nije minjano ništa. Očito Saint Gobain ne radi šajbe ;)

***********
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Aha, ajde super. Citao sam negdje da taj pelington radi za dosta proizvođača auta, tako da vjv onda ni nije mjenjana. 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nije mjenjana nego je jednostavno drugi proizvodac, niti datum proizvodnje ista znaci jer se to danas cesto ne poklapa iz tvornice. 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
kicmabrajker kaže...
RuskeGTT kaže...
Old Iggy kaže...
RuskeGTT kaže...

ok, u slucaju da je bas regan, dal ja sa punomoci i medunarodnom dozvolom mogu doc po njega i odvest ga, dakle ne slepat (i bacit barem 700 800e) i onda na carini nasoj rijesit sve?

Ne treba ti međunarodna dozvola.

 za 100tinjak kn bi napravio svejedno dal treba ili ne...

a ostalo?

 a ma ne treba ti niti punomoc, niti medunarodna....bitno da imas vazecu prometnu i vozacku....i kupoprodajni da napravite i to je to.   

 a bas punomoc u italiji treba...a ful mislim da i medunarodna, jer ne vozis svoje vozilo hr rega, nego tude talijanskih rega. pastari su uvijek bili kompicirani, tako da mi malo to cudno da kazes da ne treba nista osim KPU

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice