Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.114
|
čitano: 13.251.573
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Penryn kaže...

Nine vidi ovu homemade nesreću..

 To me podsjetilo na motor iz peglice, isto se trese ko nabijač asfalta

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2015 18:44 (1BIT).
9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RaZ0R9111 kaže...

Trebam preporuku nekog aditiva protiv dimljenja..

Golf V 1.9 TDI 77Kw

 

Također,ako netko zna koji DOT kočione tekučine ide u njega..

 

Hvala

 Euro super 95, ima na svakoj bengi

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RaZ0R9111 kaže...

Trebam preporuku nekog aditiva protiv dimljenja..

Golf V 1.9 TDI 77Kw

 

Također,ako netko zna koji DOT kočione tekučine ide u njega..

Ako baš dimi neće ti nikakav aditiv pomoć, nešto ne valja. Ako nisi odavno, promijeni filter zraka i goriva, i ako nakon poštenog propuhavanja nastavi dimit onda nešto ne valja. Usisna zaštopana, pušta tlak negdje na usisu..

 

DOT 4 ide.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2015 19:10 (Penryn).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RaZ0R9111 kaže...

Trebam preporuku nekog aditiva protiv dimljenja..

Golf V 1.9 TDI 77Kw

 Ponovit cu opet.

 

Vozim se s Fordom vec tjedan i pol na posao. 5.5L prosjek. S tankom sam napravil cca880-900km. NIKAD VISE!!! Auto mi zaštopan. Danas sam ga razvrtaval kaj je tu čađu izkašljal iz sebe...

 

Sutra smo Nine i ja u wg oko pola 5-5 pa ak oce jos neko doći nek se javi...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2015 19:52 (Lord_Marko).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Karlek_19 kaže...
RaZ0R9111 kaže...

Trebam preporuku nekog aditiva protiv dimljenja..

Golf V 1.9 TDI 77Kw

 

Također,ako netko zna koji DOT kočione tekučine ide u njega..

 

Hvala

 Euro super 95, ima na svakoj bengi

Mogu potvrditi, radi provjereno 

:D
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Možeš uzeti i Liquid Moly, 55kn je, Super Diesel aditiv (na INI ga imaš), 2x godišnje ga sipam, drži cca. 2 000km, ulij ga  na prazan rezerv i natoči 2/3 tanka, onda pravac autoput i nakon par puta bi moralo biti puno bolje.

 

Ja sam s njim redovno odličnih reza na tehničkom što se čađe tiče, motor usudio bi se reći čak malo mirnije radi i nije uopće dimio, ni na stiskanje.

 

Tu je najviše stvar ispuhivanja odnosno gradske vožnje po meni, ako je s autom sve u redu. Ako nije, imaš Penrynov redosljed, ne znaš praktički od čega krenuti..

In the name of tragedy...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

Mogu potvrditi, radi provjereno 

Vi čisti benzinci.. ajde prođi prstom po unutrašnjem dijelu auspuha pa mi javi koliko je čist. 

thedream kaže...

Možeš uzeti i Liquid Moly, 55kn je, Super Diesel aditiv (na INI ga imaš), 2x godišnje ga sipam, drži cca. 2 000km, ulij ga  na prazan rezerv i natoči 2/3 tanka, onda pravac autoput i nakon par puta bi moralo biti puno bolje.

Ja sam s njim redovno odličnih reza na tehničkom što se čađe tiče, motor usudio bi se reći čak malo mirnije radi i nije uopće dimio, ni na stiskanje.

Tu je najviše stvar ispuhivanja odnosno gradske vožnje po meni, ako je s autom sve u redu. Ako nije, imaš Penrynov redosljed, ne znaš praktički od čega krenuti..

Ne zaštopavaju se baš PD dizne, al ako bi i išao na korištenje aditiva, ja bi to ovako napravio. Inače ako pošteno propuhavanje na 4k rpm i full gas nekoliko minuta ne pomogne teško će i aditiv pomoći. 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ma kakvi uploadat vecu sliku od 4 MB  a pise da mogu do 5...

 

 

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2015 20:34 (Fake_Alert).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

Ma kakvi uploadat vecu sliku od 4 MB  a pise da mogu do 5...

A pa resizeaš na manju rezu, spremiš i onda ih uploadaš 10 za brzinu koliko bi ti inače trebalo za jednu.  Koji je motorić, 1.6td?

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Penryn kaže...
Fake_Alert kaže...

Ma kakvi uploadat vecu sliku od 4 MB  a pise da mogu do 5...

A pa resizeaš na manju rezu, spremiš i onda ih uploadaš 10 za brzinu koliko bi ti inače trebalo za jednu.  Koji je motorić, 1.6td?

 

1.6 D obican, najbolji

Danas mijenjao zupcasti, klinasti, set kvacila, 4 grijaca, filtere, ulje i dijelovi ispali 1400 kn.

Dodao sam jos koju slikicu.

 

EDIT : kaze meho da ce ga 15ice ubiti pa sad trazim 14ice ili 13ice neke tek toliko da nisu celicne felge gore pa ako netko ima Ove prodajem... 195/50 R15 ... Prednje Bravuris ( tako nesto ) Zadnje F1 Eagle...

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2015 20:37 (Fake_Alert).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Penryn kaže...
CroNk3r kaže...

Mogu potvrditi, radi provjereno 

Vi čisti benzinci.. ajde prođi prstom po unutrašnjem dijelu auspuha pa mi javi koliko je čist. 

Preksutra slike.

:D
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

1.6 D obican, najbolji

Danas mijenjao zupcasti, klinasti, set kvacila, 4 grijaca, filtere, ulje i dijelovi ispali 1400 kn.

Dodao sam jos koju slikicu.

Bolje, taj manje dimi i jedna manje stvar za pokvarit se.  

Sretno, nek te služi i samo polako i sigurno s njim. 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dado2202 kaže...
RuskeGTT kaže...

 

nego kad smo vec kod tehnickog...imam mali problem:

 

kupio sam auto, nisam prepisao odmah, covjek (iz zg) mi ocito nije dao knjizicu vozila, a kako znam ne treba i ne koristi se uopce...no ipak treba za prijepis i dobivanje drugih registracija...tako prosao tehnicki, sve 5, ekotest savrsen, bolji od vecine tih VTS motora kako mi rekao frend koji radi tamo, no tablice nemogu dobiti...isao sam u postaju da prijavim nestanak, pa su mi rekli posto nije moja knjizica nego od proslog vlasnika, da ja nemogu prijaviti...sutra idem u glavnu postaju da vidim sta ce mi rec, imam dojam da ce se otegnuti masu ova saga oko te knjizice...sta im je problem napraviti novu i bok, nego ne oni trebaju prvo sve potvrde zive...

On bi trebao odjaviti na policiji (nedavno sam prodao auto, pa mi je još friško). Odnijeti tablice, prometnu i knjižicu vozila ako je ima. Nakon toga ti možeš sa kupoprodajnim ugovorom dobiti novu prometnu i tablice.

nisi citao: jucer sam napisao da je on izgubio knjizicu...

 

uglavnom: danas sam se cuo s njime 150x, nasao ju je, salje se postom, sutra je kod mene i napokon po VVT rege

8 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2015 10:18 (strelokkk).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Penryn kaže...

Nine vidi ovu homemade nesreću..

 

u jebate pa samo kaj ne iskoči iz motornog prostora 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...
Penryn kaže...
Fake_Alert kaže...

Ma kakvi uploadat vecu sliku od 4 MB  a pise da mogu do 5...

A pa resizeaš na manju rezu, spremiš i onda ih uploadaš 10 za brzinu koliko bi ti inače trebalo za jednu.  Koji je motorić, 1.6td?

 

1.6 D obican, najbolji

Danas mijenjao zupcasti, klinasti, set kvacila, 4 grijaca, filtere, ulje i dijelovi ispali 1400 kn.

Dodao sam jos koju slikicu.

 

EDIT : kaze meho da ce ga 15ice ubiti pa sad trazim 14ice ili 13ice neke tek toliko da nisu celicne felge gore pa ako netko ima Ove prodajem... 195/50 R15 ... Prednje Bravuris ( tako nesto ) Zadnje F1 Eagle...

 Mislim da ti moj šogi ima nekakve 14-ice, 5 krakova. Budem ga pitao, pa ako ima, poslikan ti i pošaljem, skupa sa cijenom.

8 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Znaci kolege forumasi imam jedan cudan problem, ovako kupio sam prije dva dana likvo osvjezivac zraka za svog metalnog ljubimca i ono sve normalno, mirisi strava i onda krenem danas ujutro na posao i nesto mi cudno, nestao taj lijepi miris, pogledam u bocicu kad ono ni kapi tekucine i vise mi nista nije jasno, nemoguce da se za 2 dana istrosio a opet ne vidim tragove tekucine tako da sam uvjeren da nije iscurio...imate mozda vi ideju sto se dogodilo???

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
meodary kaže...

Znaci kolege forumasi imam jedan cudan problem, ovako kupio sam prije dva dana likvo osvjezivac zraka za svog metalnog ljubimca i ono sve normalno, mirisi strava i onda krenem danas ujutro na posao i nesto mi cudno, nestao taj lijepi miris, pogledam u bocicu kad ono ni kapi tekucine i vise mi nista nije jasno, nemoguce da se za 2 dana istrosio a opet ne vidim tragove tekucine tako da sam uvjeren da nije iscurio...imate mozda vi ideju sto se dogodilo???

 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

haters gonna hate 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2015 20:47 (TracerCPP).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
meodary kaže...

Znaci kolege forumasi imam jedan cudan problem, ovako kupio sam prije dva dana likvo osvjezivac zraka za svog metalnog ljubimca i ono sve normalno, mirisi strava i onda krenem danas ujutro na posao i nesto mi cudno, nestao taj lijepi miris, pogledam u bocicu kad ono ni kapi tekucine i vise mi nista nije jasno, nemoguce da se za 2 dana istrosio a opet ne vidim tragove tekucine tako da sam uvjeren da nije iscurio...imate mozda vi ideju sto se dogodilo???

Pusti se tih likvija, ja sam to imao i sve je bilo super dok jednog dana nije pocelo gadno smrdit, bas ono jako jel ti to ima kemiju u sebi. Naime ta kemija ti se uhvati unutrašnjosti auta i izmijeni miris. Vise puta mi se povracalo kad sam ujutro sjeo u auto. Jedno vrijeme sam imao bor u auto ipak je to konvencionalno BOr rješenje  ali mi i od toga nije bilo dobro. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2015 22:26 (Deddy02).
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ekipa, trebam preporuku za zimske gume za moga tenka (Ford-a). Obavezno premium brand... Dvoumim se između WS 4D (imao i 3D), TS850, ALPIN A4 i UG9...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

Ekipa, trebam preporuku za zimske gume za moga tenka (Ford-a). Obavezno premium brand... Dvoumim se između WS 4D (imao i 3D), TS850, ALPIN A4 i UG9...

 WA 4D definitvno, nebreš s njima nikako fulat, jer spadaju trenutno među top 3.

Meni je dunlop zadnji godina vrh.

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

imal sam i WS 3D i 4D i jako sam zadovoljan s njima. sad se dvoumim ostat na provjerenom ili uzet nkj drugo... 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Probaj TS850 ili Nokian WRD3, sad je i 4 izašla
In the name of tragedy...
8 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

Ekipa, trebam preporuku za zimske gume za moga tenka (Ford-a). Obavezno premium brand... Dvoumim se između WS 4D (imao i 3D), TS850, ALPIN A4 i UG9...

 Pa ako je stvar u brandu onda definitivno preporucujem ceski brand barum supersprint, ja imao na svojem pridu i mogu reci da su odlicno prijanjale uz cestu cak i u najzahtjevnijim vremenskim uvjetima, po meni najbolji omjer cijene i kvalitete, naravno ako si debljeg novcanika onda mozes i savu eskimo tu ne mozes pogrijesiti.

+ ako trebas za one najzahtijevnije vremenske uvjete onda mozes svakako uzeti čavleks pa ces uistinu imati pravog tenka...

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
meodary kaže...

 Pa ako je stvar u brandu onda definitivno preporucujem ceski brand barum supersprint, ja imao na svojem pridu i mogu reci da su odlicno prijanjale uz cestu cak i u najzahtjevnijim vremenskim uvjetima, po meni najbolji omjer cijene i kvalitete, naravno ako si debljeg novcanika onda mozes i savu eskimo tu ne mozes pogrijesiti.

+ ako trebas za one najzahtijevnije vremenske uvjete onda mozes svakako uzeti čavleks pa ces uistinu imati pravog tenka...

 Nadam se da je ovo sarkazam....

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
16 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ja se nadam da će modovi pronaći neki način da se riješe ovog trola. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...

 Nadam se da je ovo sarkazam....

 Ne zasto bi bio, pa ja na svome pridu sam imao barum gume i za tu cijenu su se pokazale vise nego odlicne, pa nije mi padalo na pamet da na takav auto stavim neku pirelli, goodyear ili sl. gumu, kakav auto takve gume. Također nije mi skroz jasan taj podcijenivacki stav o savi, za nase prilike sasvim solidna guma, naravno da je talijanska ili francuska nekima bi bila bolja. Što se tice cavlerica to je bilo malo zaje***cije, ali suvremena cavlerica je za ekstremne zimske uvjete dušu dala.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Deddy02 kaže...

Pusti se tih likvija, ja sam to imao i sve je bilo super dok jednog dana nije pocelo gadno smrdit, bas ono jako jel ti to ima kemiju u sebi. Naime ta kemija ti se uhvati unutrašnjosti auta i izmijeni miris. Vise puta mi se povracalo kad sam ujutro sjeo u auto. Jedno vrijeme sam imao bor u auto ipak je to konvencionalno BOr rješenje  ali mi i od toga nije bilo dobro. 

 Bor rjesenje hahahh  nekako mi se cini da je to rjesenje pregazilo vrijeme.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice