Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.114
|
čitano: 13.256.681
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zanimljivo ovo za držanje ruke.

I sam često držim ruku, ali zaista lagano lagano.

Ali od sada ću svakako ovo izbjegavat.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ja i da zelim drzat ruku na kuglici nemogu, ljeti gori ko pecnica, a zimi je ledena ko pingvin :D ali bitno da se sjaji <3

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja izludim ako ne drzim ruku na mjenjacu,ne znam sta cu sa sobom heheh

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Ja izludim ako ne drzim ruku na mjenjacu,ne znam sta cu sa sobom heheh

 A što da voziš automatik ?

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ima i on "stap" mjenjaca a imam i ja svoj.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Ima i on "stap" mjenjaca a imam i ja svoj.

 

A sta da vozis Mercedesov automatik s mjenjacem na mjestu rucice brisaca? 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Otkinem stap iz golfa i zakucam medu sjedala.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja se naslonim na onaj naslon za ruku i lagano naslonim ruku na mjenjac.

BTW: nabavio sPonzorske nosace tablica, mozda sutra stavim na auto ako uhvatim vremena.

:D
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 9:03 (CroNk3r).
16 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Bi li mogao tko ukratko prevesti kakvi su im komentari vezano za ove risove po cilindru, od 5:25 pa do 6:00.. danke 

 

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Da uzmem Pioneer mvh-170 ub ili JVC-KD-X220EY?

Bilo kuda Opel svuda! :)
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Penryn kaže...

Bi li mogao tko ukratko prevesti kakvi su im komentari vezano za ove risove po cilindru, od 5:25 pa do 6:00.. danke 

 

 Ukratko, risovi su od uljnog prstena, samo su površinski, za 100.000 km je i očekivano da se vidi takvo trošenje. Sve u svemu, nikakvih problema. 

 

@macgyver : tog JVCa ja imam u Golfu, sasvim sam zadovoljan s njim. Izrada kvalitetna, za tu klasu dovoljno mogućnosti namještanja zvuka (par predefiniranih EQa, ručni EQ, loudness, amp gain, subwoofer pass, itd...), izrada i osjećaj korištenja izvrstan, jedino mi se sada nakon dvije godine, vjerojatno od vibracija u autu (ipak imam Keca, ujutro konzola trese k'o da je potres 8 po Richteru) malo razdrmao volume knob, ali ništa što bi stvaralo veliki problem (osjeti se malo lufta).

Dva puta mi se ispočetka bio smrznuo, ali skidanjem maske i vraćanjem je proradio. Nakon toga je jednom prestao svirati FLACove, to sam riješio sa resetom uređaja i poslije toga radi k'o singerica. Jedino ću ti napomenuti da iz nekog razloga firmware koji je JVC izdao kasnije se kod mene neće nikako instalirati, a u njemu je fix za FLAC datoteke bio. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 12:55 (WackyZG).
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ugrađeno danas daljinsko na četvorku, i četkice anlasera popravljene. Prije je palio na zub, sad pali čim mu pokažem ključ Stavio sam i LEDice na tablice pa uslikam po mraku da vidite

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
WackyZG kaže...

 Ukratko, risovi su od uljnog prstena, samo su površinski, za 100.000 km je i očekivano da se vidi takvo trošenje. Sve u svemu, nikakvih problema. 

To je sve?  Ne bih baš rekao da je "očekivano" tj. normalno. Čim su se pojavili risovi znači da je u jednom trenutku došlo do neželjenog kontakta metal o metal, a ako se bolje pogleda vidi se kasnije u videu da su uvelike potrošeni grafitni slojevi na boku klipova, do čega ne bi smjelo dolazit, pogotovo ne tek na 100k km. Na drugim motorima koje su otvarali te prevlake na klipovima su bile netaknute, što je i normalno. 

 

Taj 2.2 sky-d mi se u početku svidio al izgleda da su ga zasrali samo tako. Nemam vremena sad al ako koga zanima napisat ću par rečenica više o ovome.. zašto se regeneracija DPFa radi svako 100-200km, zašto im šipke ulja imaju posebnu oznaku za previsoku razinu jer im se gorivo slijeva u ulje itd itd.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Penryn kaže...
WackyZG kaže...

 Ukratko, risovi su od uljnog prstena, samo su površinski, za 100.000 km je i očekivano da se vidi takvo trošenje. Sve u svemu, nikakvih problema. 

To je sve?  Ne bih baš rekao da je "očekivano" tj. normalno. Čim su se pojavili risovi znači da je u jednom trenutku došlo do neželjenog kontakta metal o metal, a ako se bolje pogleda vidi se kasnije u videu da su uvelike potrošeni grafitni slojevi na boku klipova, do čega ne bi smjelo dolazit, pogotovo ne tek na 100k km. Na drugim motorima koje su otvarali te prevlake na klipovima su bile netaknute, što je i normalno. 

 

Taj 2.2 sky-d mi se u početku svidio al izgleda da su ga zasrali samo tako. Nemam vremena sad al ako koga zanima napisat ću par rečenica više o ovome.. zašto se regeneracija DPFa radi svako 100-200km, zašto im šipke ulja imaju posebnu oznaku za previsoku razinu jer im se gorivo slijeva u ulje itd itd.

 Pa gle, prema tipu koji je komentirao, njemu je to normalno da se tako potrošilo. Pitao si da prevedem, ne ulazim u raspravu jer nemam pojma o tome. 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema
Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

 Bas skidam frendu za golfa 4 i ujaku za duju 1.3L  ty

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema
OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

 Ne znam iskreno, ja sam prije cca 1,5 godina prodao četiri alu felge 17" s dvije nove i dvije starije gume, konusnim šarafima i čepovima za 1800Kn

 

 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

ma nisam pametan kaj napraviti. a neda mi se opet kupovat nove gume i hebat ih svaku sezonu dolje s celicnih felga i onda opet gore zimske. steta kaj su prodane one prije 2 mj. psmtr

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
WackyZG kaže...

 Pa gle, prema tipu koji je komentirao, njemu je to normalno da se tako potrošilo. Pitao si da prevedem, ne ulazim u raspravu jer nemam pojma o tome. 

Sorry, ispalo je kao da tebe napadam a zapravo mi ne ide u glavu kako im ono može bit normalno.  Mislim da se svakom tko radi oko motora diže kosa na glavi kad vidi onako nešto..

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Penryn kaže...
WackyZG kaže...

 Pa gle, prema tipu koji je komentirao, njemu je to normalno da se tako potrošilo. Pitao si da prevedem, ne ulazim u raspravu jer nemam pojma o tome. 

Sorry, ispalo je kao da tebe napadam a zapravo mi ne ide u glavu kako im ono može bit normalno.  Mislim da se svakom tko radi oko motora diže kosa na glavi kad vidi onako nešto..

 Meni se kao laiku upalila lampica o čemu priča. Al eto, meho rek'o njemo to OK. 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

 

A idiota, al dobro ne cudi me, vecina vozaca se tako osjeca kad sjedne za volan skupog auta i dobe potrebu za divljanjem. Tako sam se danas vozio pored nove C klase coupe i na svakom semaforu stisce ko manijak i samo gledam kako ispred mene svako malo po kocnici, a ispred semafora je tako naglo kocio da su se aktivirala onako bljeskajuca stop svjetla. No sto sam htio rec, untaoc svom tom jurcanju, ipak samo se sreli na 3 semafora, a ja isao bas onako laganini.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Mjesečna plaća 3800kn 

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Izveo mrguda na pranje 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

Izveo mrguda na pranje 

 

Inace nisam neki fan Mercedesa, al ova generacija E klase mi je stvarno lijepa. Koj motor je unutra?

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

220CDI

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Može mi netko objasnit ovo što strši ispod automobila (radi se o golfu 6) ?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

zavrsetak zastitne (aero)podnice... inace, ako se ne varam, izvedeno kao neki aerodinamicki feature posto iza toga nema te zastite... 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Bedastoća, to treba uklonit...weight reduction

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice