Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.153
|
čitano: 13.333.968
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Ja prošao tehnički, kaže c4 kao nov. Jedino mi je mogao pisati žute žarulje u maglenkama, ali mi je oprostio radi savršenog auta 

 Nije to za nikakvu pohvalu, sestra ima Suzuki Swifta iz 99 godine, tehnički bio prije mjesec dana pa je frajer rekao da je apoteka primjerak, kao da je izašao iz tvornice. Kakav C4

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

nije francuz, fabia je u pitanju 

 

ma auto sad radi bez problema, promijenjen akumulator, no ono sta mi je cudno je da nije pokazivao da je na izdisaju (nije nista radjeno u zadnje vrijeme na njemu)

CARPE DIEM
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 20:23 (simeparanoja).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Pozdrav, mladi sam vozač te sam nedavno kupio svoj prvi auto na kojem je potrebno zamjeniti zadnji desni selen, kako se kreće cijena toga servisa/dijela?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Predator003 kaže...

Pa kad ćeš napokon objaviti da ga prodaješ? Pripremaš teren mjesecima 

 Ako bude sreće, nikada 

Hacker002 kaže...

Kakav C4

 Najbolji 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...
chutac kaže...

Ja prošao tehnički, kaže c4 kao nov. Jedino mi je mogao pisati žute žarulje u maglenkama, ali mi je oprostio radi savršenog auta 

 Nije to za nikakvu pohvalu, sestra ima Suzuki Swifta iz 99 godine, tehnički bio prije mjesec dana pa je frajer rekao da je apoteka primjerak, kao da je izašao iz tvornice. Kakav C4

 sunny od mog starog, 1991., ima bolji eko test od pola foruma ovdje :p

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

100-200kn.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...
RuskeGTT kaže...

 

 

dakle auto POVLACI, a to vam govori netko tko svaki dan do sad je vozio 330ks i zna sta znaci povlacenje, a ne npr netko tko sa 60ks twinga kupi scenica sa 130, pa onda misli da je schumacher...

 

 

Kolega....auto kažeš da "povlači"...a kako to točno?

Scenic :  96kW na 1540kg = 62 BHP/tona - na svaki 1KS ide 11,84kg težine auta

 

Usporedba, moj Peugeot 308 ima 68kW na 1060kg = 64 BHP/tona - na svaki 1KS ide 11.52kg težine auta

 

a moj auto uopće ne povlači...ne lijepi za sic ni ništa pa ne znam kako si ostao fasciniran time?

 

 

 

 vozim 330ks svaki dan. misljenja sam da 130ks u tom scenicu je odlicno, ni previse ni premalo...povlaci u 2. i 3. ful, to sta kazu moment jbg...4. i 5. ne ide nesto, ali ni ne treba, jer je skroz drugi auto...meni leon u 4. 5. 6. podivlja

ali scenic mi je <3 savrsen auto po svemu

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Koje su vaše vrijednosti sile kočenja?
Meni je naprijed 3000N, iza 2000N, kako je to u odnosu na ostale aute?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 20:39 (chutac).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...
CroNk3r kaže...

O kojem francuzu se radi?

 Onom ružnom izopćenom bratu, Toyoti.

Izgleda da si nesto krivo procitao, nije napisao radi nego ne radi

 

Mozda je ruzan i slab, ali se ne moram 2 mjeseca pripremati za tehnichi nego ga samo dan prije malo temeljitije usisam i operem 

6 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...
 Nije to za nikakvu pohvalu, sestra ima Suzuki Swifta iz 99 godine, tehnički bio prije mjesec dana pa je frajer rekao da je apoteka primjerak, kao da je izašao iz tvornice. Kakav C4

 

Napravio sam probnu voznju s njim kad sam gledao ocu li si uzet stogod...90ks, ali frend je provalija da mu straznji kraj lici na njegovo dupe, pa san odusta od kupnje...isa san provozat i pro ceeda, vristao coek da usporim, ja mislio da vozim 60, a ono 130, odlican autic, ali nisu mi htjeli spustiti na 10 keka, koliko sam mislio dici kredu...nudili su mi stari model ria sto nisam htio ni pod razno...

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Koje su vaše vrijednosti sile kočenja?
Meni je naprijed 3000N, iza 2000N, kako je to u odnosu na ostale aute?

 Naprijed 2600N, iza 1600N.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Koje su vaše vrijednosti sile kočenja?
Meni je naprijed 3000N, iza 2000N, kako je to u odnosu na ostale aute?

 napred 3000, iza 1800/1700 (na VTS-u, da imas za komparaciju)

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Čudno da VTS ima iste vrijednosti. Rekao bi čovjek da će one glomazne kočnice nečemu služiti 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kod mene 3600N naprijed,iza 1900N.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Čudno da VTS ima iste vrijednosti. Rekao bi čovjek da će one glomazne kočnice nečemu služiti 

 nakon kocnica za kamione 430mm i slicne, 302 od vts-a i 345 od cupre su mi malene...a pogotovo tezina diskova za kamione :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...
chutac kaže...

Čudno da VTS ima iste vrijednosti. Rekao bi čovjek da će one glomazne kočnice nečemu služiti 

 nakon kocnica za kamione 430mm i slicne, 302 od vts-a i 345 od cupre su mi malene...a pogotovo tezina diskova za kamione :D

 Znači VTS ima 36 mm veći promjer nego c4. 

 

Mogu misliti koja je i cijena kamionskih onda 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
16 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema

3800 naprijed, 1700 iza. G4 1.9 TDI 90ks. Kao da vozim Lamba haha

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

To su normalne vrijednosti za dizele zbog teskog nosa.

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zbog cega su razlicite vrijednosti kocenja prednjih kotaca,a identicni auti po svemu,kodu motora,karoseriji itd. kilometraza razlika 20.000 km ( 230 vs 250 tkm ).

 

Gluposti,oba su Euro 4 motora.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 21:41 (doky01akablava).
16 godina
online
Auti - ultimativna tema

Da, kad pogledam da ima jednako kila kao Pagani Huayra momentalno uvidim konjski deficit

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kod mene 2140N naprijed, 1200N iza, 1300N pomočna kočnica (ručna)

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
doky01akablava kaže...

Zbog cega su razlicite vrijednosti kocenja prednjih kotaca,a identicni auti po svemu,kodu motora,karoseriji itd. kilometraza razlika 20.000 km ( 230 vs 250 tkm ).

 

Gluposti,oba su Euro 4 motora.

 Pa bilo bi čudno da su vrijednosti iste, nisu iste ni na dva potpuno nova identična auta, razlike uvijek ima, tolerancije nisu toliko precizne, mislim nisu sad to velike razlike, može bit razlka do 50N, to se opće ne primjeti, al nikada neće biti potpuno isto, na velikoj seriji od milion proizvedenih vozila, nema šanse da svi budu identični...

(faktori koji mogu dovest do te razlike su ti prvobitno kako su korišteni, jel jedan divlja, jel drugi vzi ko penzić, zatim jesu iste pakne (proizvođać, smjesa), koliko su potrošene, diskovi također, u kakvoj je staju kočiono ulje, jel navuklo na sebe vlagu, jel treba mijenjati itd...)

 

Mene čudi da ovog drugog golfa šta piše euro III puštaju na tehničkom sa razlikom od 20% za pomočnu kočnicu (ručnu) između lijevog i desnog kotača, meni je razlika na fiatu 14% i premišljali su se dal bi me pustili, al kažu drži, to je bitno, pa me pustili, inaće na fiatu nema šanse to podesti kako treba, loše su to zamislili i složili talijani, znam da smo sa swiftom išli na tehnički, razlika je bila ispod 10%, čak mislim 5% šta je vrhunski, japanci puno bolje to slože nego talijani...

 

Uglavnom zanimljivo je kolke su razlike između stanica za tehnički pregled, na jednom bi te srušili, a na drugom bi prošao bez problema sa istim autom bez da išta diraš na  njemu, nisu opće usklađeni...

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

E61  ili ?

 

Imam ok fotic sa objektivom, pa ako netko hoce možda neki photoshot na području zga samo da nađem vremena...

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Kakav je to auto za dnevnu vožnju od 300 ks?
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ja111 kaže...

E61  ili ?

 

Imam ok fotic sa objektivom, pa ako netko hoce možda neki photoshot na području zga samo da nađem vremena...

Hvala na ponudi, ali moja toyota ljepse izgleda kad je malo mutna slika 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...
Kakav je to auto za dnevnu vožnju od 300 ks?

 Kao i svaki drugi.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...
Kakav je to auto za dnevnu vožnju od 300 ks?

 Dobar za preticanje. 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Kakva je autocesta u Bosni? 

Idem od Gradiške do Banja Luke. Kakva su ogranicenja, jel ima kamera ili presretaca? 

 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Kakva je autocesta u Bosni? 

Idem od Gradiške do Banja Luke. Kakva su ogranicenja, jel ima kamera ili presretaca? 

 

 Kamera vise nego kod nas, policije da ne pricam. Vozi se po ogranicenju to ti je moj savjet. Jednom sam u doboju naletio u 5 ujutro na 2 policijska auta a vani mrkli mrak, niti svjetla niti ikojeg auta.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Kakva je autocesta u Bosni? 

Idem od Gradiške do Banja Luke. Kakva su ogranicenja, jel ima kamera ili presretaca? 

 

 Nosi sa sobom usput 20-50€

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice