Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.113
|
čitano: 13.250.672
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Ja sam sa VTSom naletio na saraf, stao, uzeo sarafciger, pritegnuo ga(uhvatilo, za divno cudo), otisao na benzinsku, dopumpao gumu i drzala je tjedan dana dok nove zimske nisam stavio :D

 Sjetit ću se ovoga ukoliko mi se dogodi takva situacija 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zgodna mlada podstanarka vozi novu mazdu mx5, pa kaj takvih ženski ima kod nas

LINK

 

Na takvu kad naletiš, ko da si naletio na hondu nsx, misliš da ti se pričinilo

16 godina
online
Auti - ultimativna tema

Javio mi je vulkanizer da može nabaviti Kleber Kristalp HP3 za 520kn komad, dok su Nokian WR D4 mislim 610kn komad, ali još točnije provjerim, pa evo dolje još jedna lagana anketa. Po testovima mi više manje jednako izgledaju te se nadam da su jednako dobre. Šta vi kolege kažete?

4 Kleber Kristalp HP3
17 Nokian WR D4
http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

To je posebno privlacno kad vidis zgodnu curu u sportskom autu ili nekom kupeu kojeg nemaju svi. 

 

Kao ona sto je mene slikala iz lude. Ne bi bila toliko zgodna da je bila u kompaktu, limuzini... 

9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

To je posebno privlacno kad vidis zgodnu curu u sportskom autu ili nekom kupeu kojeg nemaju svi. 

 

Kao ona sto je mene slikala iz lude. Ne bi bila toliko zgodna da je bila u kompaktu, limuzini... 

 Ili kad vidiš poštenjaču u bmw/audi dizel iz uvoza i pitaš se ko ima veću kilometražu, auto ili ona

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ili u porši macanu i kajenu. Pitaš se kak je tako uspješna žena. Zlatna koka.

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Seksizam lvl over 9000.

 

25-ogodišnjak u seriji 4 - tatin sin, a možda stvarno je sam zaradio

25-ogodišnjakINJA u seriji 4 - KUUUUUUUUURVA

 


Ja samo htio reći da je ljepše vidjeti zgodnu curu u kupeu ili sportskom autu, još pogotovo ako je stariji, a upicanjen, nego u ičemu drugome, a ne da je gold digger, koji vrag?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
8 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

Marko, auto mi javlja da mi je guma pusta!

Marko: Cudno! 

 Upravo isao po starog na parking od kauflanda zbušena guma šaraf za knauf zapiknut...jedino njemu skroz ispustila van..kaj netko baca sarafe po cesti lol

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Seksizam lvl over 9000.

 

25-ogodišnjak u seriji 4 - tatin sin, a možda stvarno je sam zaradio

25-ogodišnjakINJA u seriji 4 - KUUUUUUUUURVA

 


Ja samo htio reći da je ljepše vidjeti zgodnu curu u kupeu ili sportskom autu, još pogotovo ako je stariji, a upicanjen, nego u ičemu drugome, a ne da je gold digger, koji vrag?

Samo tvoja preferencija. Neko bi radije volio vidjet žensku u nekakvom SUVu bilo kojeg razglašenog proizvođača, drugima bi se možda više dopalo da vozi nešto tipa RS4/RS6/XFR-S Sportback, a neko bi ju možda volio vidit u kamionu ili busu.


A ak je zaradila, dobila od j*bača, tatice ili odkud već me opće ne dira. Isto kao što me ne dira ni kad se radi o istoj stvari kod muškog roda. Problem nastaje kad se postaje prepotentan jer ima nešto malo skuplje od ostatka i onda se počinje preseravat, nitko im nije ravan i ostale pripadajuće spike. Neš ti kupio si 5 godina staru bembaru iz dojčlanda za 20 hiljada eura s onovnim dizelom i sad si faca. 

 

 

11 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...
chutac kaže...

Seksizam lvl over 9000.

 

25-ogodišnjak u seriji 4 - tatin sin, a možda stvarno je sam zaradio

25-ogodišnjakINJA u seriji 4 - KUUUUUUUUURVA

 


Ja samo htio reći da je ljepše vidjeti zgodnu curu u kupeu ili sportskom autu, još pogotovo ako je stariji, a upicanjen, nego u ičemu drugome, a ne da je gold digger, koji vrag?

Samo tvoja preferencija. Neko bi radije volio vidjet žensku u nekakvom SUVu bilo kojeg razglašenog proizvođača, drugima bi se možda više dopalo da vozi nešto tipa RS4/RS6/XFR-S Sportback, a neko bi ju možda volio vidit u kamionu ili busu.


A ak je zaradila, dobila od j*bača, tatice ili odkud već me opće ne dira. Isto kao što me ne dira ni kad se radi o istoj stvari kod muškog roda. Problem nastaje kad se postaje prepotentan jer ima nešto malo skuplje od ostatka i onda se počinje preseravat, nitko im nije ravan i ostale pripadajuće spike. Neš ti kupio si 5 godina staru bembaru iz dojčlanda za 20 hiljada eura s onovnim dizelom i sad si faca. 

 

 

 Ko vozi švabu, ima mali pimpek, ko da je bitan izvor prihoda.

 

:D

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jarvan kaže...
mystik kaže...
chutac kaže...

Seksizam lvl over 9000.

 

25-ogodišnjak u seriji 4 - tatin sin, a možda stvarno je sam zaradio

25-ogodišnjakINJA u seriji 4 - KUUUUUUUUURVA

 


Ja samo htio reći da je ljepše vidjeti zgodnu curu u kupeu ili sportskom autu, još pogotovo ako je stariji, a upicanjen, nego u ičemu drugome, a ne da je gold digger, koji vrag?

Samo tvoja preferencija. Neko bi radije volio vidjet žensku u nekakvom SUVu bilo kojeg razglašenog proizvođača, drugima bi se možda više dopalo da vozi nešto tipa RS4/RS6/XFR-S Sportback, a neko bi ju možda volio vidit u kamionu ili busu.


A ak je zaradila, dobila od j*bača, tatice ili odkud već me opće ne dira. Isto kao što me ne dira ni kad se radi o istoj stvari kod muškog roda. Problem nastaje kad se postaje prepotentan jer ima nešto malo skuplje od ostatka i onda se počinje preseravat, nitko im nije ravan i ostale pripadajuće spike. Neš ti kupio si 5 godina staru bembaru iz dojčlanda za 20 hiljada eura s onovnim dizelom i sad si faca. 

 

 

 Ko vozi švabu, ima mali pimpek, ko da je bitan izvor prihoda.

 

:D

 Ko ima za odrzavanje Alfi i francuza mora imat love :P

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

I razmaženu guzicu 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
GeneralPag1997 kaže...

 Ko ima za odrzavanje Alfi i francuza mora imat love :P

Ima love, ali nakon servisa ispadne prosjecan gradanin.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Tada mu dođe da kupi Toyotu.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zamislite mene koji sam imao 4 alfe u dvije godine 

Jedina problematična je bila crvena 2.4 10v i to ne radi toga što je Alfa nego radi krkana koji ju je vozio prije. Pumpa vode original 2003, kvačilo reparirano bakrenim nitnama bla bla...Prije točno godinu dana sam keširiao mehaničaru skoro 14.000 kn ali je bar odradila put preko Zagreba za Banja Luku, Sarajevo i Split kako spada. Na AC tempomat na 180 satima.

Neki dan ju je vidio jedan frend kako kruži po Rijeci. Postala je teška krama...

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...

Javio mi je vulkanizer da može nabaviti Kleber Kristalp HP3 za 520kn komad, dok su Nokian WR D4 mislim 610kn komad, ali još točnije provjerim, pa evo dolje još jedna lagana anketa. Po testovima mi više manje jednako izgledaju te se nadam da su jednako dobre. Šta vi kolege kažete?

 

Nokian je bolja guma, ako mozes dat tih 360kn odi na to.

Ako ne mozes ili ne zelis, nije ni Kleber promasaj. Po testovima vrlo dobra guma.

16 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...

 

Nokian je bolja guma, ako mozes dat tih 360kn odi na to.

Ako ne mozes ili ne zelis, nije ni Kleber promasaj. Po testovima vrlo dobra guma.

 Ma nije neki problem, ali tako idem na 610, pa onda mogu i na 660 za Dunlop Winter Sport 5, pa sam otišao daleko od starta, a realno preko zime vozim manje, a i nije baš da sam konstantno na snijegu, tako da mislim i da će Kleber biti sasvim zadovoljavajuća opcija. I bar po onome što vidim po testovima, trebala bi biti jednako dobra. A i imam već pozitivna iskustva sa Kleberom na Mercedesu, pa ako je dobra za 200ks zadnjeg pogona bit će dobra i za 90 prednjeg

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Tada mu dođe da kupi Toyotu.

Ljudi nauce najbolje na greskama 

13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Tada mu dođe da kupi Toyotu.

 

Ili Golfa 

16 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema

Vozil sam Alfu 159SW kao prvi vlasnik devet godina i 280000 km. Imal sam kvar grijaca sjedala vozaca, potrgal se podizac (onaj kurcevi mehanizam u vratima sa sajlama) stakla kaj sam zamjenil za pedesetak eura i jedan parkirni senzor je po kisi znal prijavljivat gresku da ne radi ali je radio. Sve ostalo kaj sam servisiral su bili potrosni djelovi i nisam imal nikakvih problema sa autom. Auto dan danas izgleda genijalno dobro, nist ne cvili i nist ne skripi.

Sad vozimo francuza i nemam namjeru kupovat auto po tome iz koje je drzave.

Espace je fakin svemirski brod za sve monovolumene na trzistu ili CUX kak se sad zovu ovi SUV-ovi koji bi hteli biti monovolumen.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 7:46 (NEW_MAN).
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Shaka111 kaže...
chutac kaže...

Tada mu dođe da kupi Toyotu.

 

Ili Golfa 

 to je također samo međukorak do toyote... 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
NEW_MAN kaže...

Sad vozimo francuza i nemam namjeru kupovat auto po tome iz koje je drzave.

Espace je fakin svemirski brod za sve monovolumene na trzistu ili CUX kak se sad zovu ovi SUV-ovi koji bi hteli biti monovolumen.

 Kolega s posla je baš htio uzeti Espacea, ali zbog dosta negativnih review-a i iskustava korisnika je odustao od njega. Tipa loša plastika, display ne radi dobro i još neke sitnice pa je odustao od njega i uzeo novog S-max-a jer su valjda korisnici zadovoljniji s njime. Jesi ti zadovoljan sa svojime?

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Pero Dinamit kaže...
NEW_MAN kaže...

Espace je fakin svemirski brod za sve monovolumene na trzistu...

...Jesi ti zadovoljan sa svojime?

 je li ovo pitanje doista bilo potrebno?

16 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
Pero Dinamit kaže...
NEW_MAN kaže...

Sad vozimo francuza i nemam namjeru kupovat auto po tome iz koje je drzave.

Espace je fakin svemirski brod za sve monovolumene na trzistu ili CUX kak se sad zovu ovi SUV-ovi koji bi hteli biti monovolumen.

 Kolega s posla je baš htio uzeti Espacea, ali zbog dosta negativnih review-a i iskustava korisnika je odustao od njega. Tipa loša plastika, display ne radi dobro i još neke sitnice pa je odustao od njega i uzeo novog S-max-a jer su valjda korisnici zadovoljniji s njime. Jesi ti zadovoljan sa svojime?

Pogledal sam sve do jednoga kaj youtube nudi na temu review i jedini koji seru su njemci jer imaju ruzne aute pa moraju izmisljat. Auto je tek godinu dana na trzistu i ne znam kakva su to negativna iskustva s autom koji ima jos tri godine garancije.

Gledali smo Galaxy, S-Max, Alhambru od Seata i svi su kante pored Espace.

Auto vozimo od osmog mjeseca prosle godine i napravili smo vise od trideset tisuca kilometara. Plastika je ista ko i kod svakog auta, plastika ko plastika, nist posebno. Vecina auta je u kozi ili gumenoj imitaciji koze tak da je plastika bolja od Forda, VW i Seata. Display radi, nema tu dobro ili lose. Definiraj diplay ne radi dobro? Display ima veliku razlucivost, znaci pixeli se ne vide, nema lag i jednostavno je super.

 

Model koji imamo je Initiale Paris i to je top trim. Kosta skoro 60k € u hr i auto je za S-Max cudo iz osme galaxije. Mi smo mislili kupit Galaxy, eventualno S-Max ali kad smo vidli najavu novog Espace odgodili smo kupnju sa 2015 na 2016 samo da docekamo Espace. Auto je jednostavno dvije klase bolji.Kljuc nemam nego dojdem do auta otvore se retrovizori koji mi svjetle da vidim oko auta, sjednem u auto i pritisnem start, ne moram nikud nist stavit, kad sam gotov s voznjom ugasim auto i odem, a on se sam zakljuca. Imam grijanje ziceva napred i iza, grijanu prednju i zadnju sajbu, panoramski krov, na daljinac se otvara i zatvara prtljaznik, LED svjetla (svjetla a ne samo pozicije), masazu u sjedilma, mozes memorirat mislim 6 profila i imenovat. Znaci sjednem u auto stisnem na svoj profil i sjedalo, retrovizori se namjeste kak sam snimil. Bose audio sa subwooferom, 680l prtljaznik jer nisam htel 7 sjedala, plus 100l u podu u prtljazniku jer nemam dva zica koji jedu podni prostor. Auto me upozorava ako jasem po crti, ako je razmak premali, 4x usb i citac kartica. Na dva USB-a mozes pustat muziku, a ovi iza su samo za punit uredaje. Ovjes koji se prilagodava, imas sport, comfort, eco, personal i mislim da neutral. Svaki mozes editirat jer imas vise vrsta pokazivaca brzine, druge sheme boje, auto ima neki ambient light koji isto mjenjas kak oces. 160 konja diesel automatik, nema lag i kad stavis u sport auto je tvrdi, volan bude tvrdi i osjetis ogromnu razliku jer ide ko raketa (ok nije usporedivo sa pravim autom jer je monovolumen). Zadnji kotaci skrecu, ono luk je ko da vozis auto sa zadnjim pogonom, okrenes se polukruzno samo tako. Parkirni senzori u krug auta i mozes ga pustit da "sam parkira" ti dajes gas i mjenjas iz rikverc u prvu a on okrece volan. To sranje sa parkiranjem radi savrseno, probal sam parkirat gdi ja osobno ne bi usel niti se usudil i auto je parkiral na centimetar savrseno. Navigacija, digitalni radio, ladica gdi ti stane skoro gajba pive i hladi do te mjere da je cuga mrzla a ne mlacna. Dobil sam 19" kotace i extra set 17" sa zimskim gumama. Svjetli mi u retrovizoru ako je netko u mrtvom kutu. Digitalna rucna kocnica. Head up display. Svjetla kad stavis na sutomatic onda sam pali i gasi duga svjetla ovisno o tome ako ko dolazi iz drugog smjera i reagira brze od mene. Retrovizori se automatski preklapaju, child lock na tipku i ne moram drkat s kljucem po vratima a klinci ne mogu prdnut bez dozvole. Zatamnjena stakla sa dodatnim roletama u vratima pa ako je jako sunce imas ekstra sjenilo. Ima tempomat i limiter. Znaci limiteru reces plafon 30 i mozes dati gas do daske i auto nejde iznad 30. To je super u zonama 30 gdi je sve puno radara da se ne opustis i popusis kaznu. Kod mene ima valjda 100 radara u gradu, svaka sporedna ulica je 30 i ima radar.

 

Auto nema ekrane u naslonima, to je idiotarija samo takva jer sam kupil tablete koji su duplo veci i vrte sve formate koji postoje. Nema hladenje ziceva, klima je samo dvozonska, nema kuku i nema adaptivni tempomat koji sam koci/ubrzava nego obicni gdi stavis kolko oces ici, auto sam ne koci ako netko ispred tebe naglo zakoci nego mi svira alarm pa moram sam kociti.

 

Vozil sam sve i svasta u zivotu ali ovo je trenutno moj auto snova. Jedini bolji auti su oni od 100k+ € i kad bi imal novaca na bacanje onda bi kupil Range Rover Velar. 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
picajzla0707 kaže...
Pero Dinamit kaže...
NEW_MAN kaže...

Espace je fakin svemirski brod za sve monovolumene na trzistu...

...Jesi ti zadovoljan sa svojime?

 je li ovo pitanje doista bilo potrebno?

 Čovjek je sve napisao tako da (mi) je bilo potrebno.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ma ja sam to iz zajebancije napisao, pa valjda je jasno iz prve da je zadovoljan cim ga je nazvao svemirskim brodom
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ne znam jel već bilo ovdje, ali trenutno je hrpa autožarulja od Osrama i Philipsa na akciji u Mall.hru sad za BF pa ak neko treba, 40-50% jeftinije je.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nego, jel netko probao ili zna na koje dimenzija guma paše???? 

 

 

Steam: krvavasisa, Battlelog: krvavasisa, Rockstar SC: valentino4
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Danas tankiram na tifonu, ispred mene neki penzić u ford focus-u, nešto mrmlja, ne toći gorivo, ode do blagajne i vrati se sa blagajnikom i nešto raspravljaju, objašnjava mu blagajnik razliku između 95-ce i 100ce i zašto je cijena ta koja je, ja za to vrijeme natočim i odem platit, blagajnik se već vratio i penzić ostao sam točit vani, veli mi blagajnik ste vidli penzića, reko vidio sam, al nisam skužio u čemu je problem, veli da ga je zvao da se požali kako je nafta pojeftinila, a kako je gorivo skupo, kako on valjda ponekad ode u bosnu točit i da je jeftinije, veli samo nek toči tamo, pa će kukat kad mu počne trzat auto i kad ga ostavi na cesti, jer gorivo nije tolko kvalitetno kao ovo kod nas, ja velim da sam čitao baš o tome kako je bilo slučajeva da su ljudima sa ovim modernijim autima pocrkavale pumpe goriva i poštopali se injektori, veli on meni da, a jel znaš šta rade, reko nemam pojma, veli mi oni sebi potoče goriva u svoje aute, a u spremnik toče vodu kao kompenzaciju za "maznuto" gorivo, da se ne primjeti da fali i to je još kao dobro, jer zna bit mulja i svega i ništa, platim i odem do auta, penzić taman završio, vraća pištolj od pumpe i ide platit, ja ga nemogu zaobić, jer su uske trake, a iza mene još dva auta čekaju, znam da penzić ima sve vrijeme ovoga svijeta, al mogao bi baš i na druge razmišljati kad im već stane tako na put, mislim meni se nije žurilo, al ipak iza mene ljudi čekaju, a penzić prigovara na cijenu goriva, ako mu je skupo, neka kupi skuter i nek se vozi, skuter prosjećno troši 4L a puni tank je oko 100Kn, ne kužim, nije ga nitko tjerao da po toj cijeni kupuje gorivo...a baš jučer pala cijena, al nisam htio kurit frku

 

Usput random naletim na custom tablice

 
 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
VWalentino kaže...

Nego, jel netko probao ili zna na koje dimenzija guma paše????  

 

 To ak se ne varam dijeluje tako da omekša gumu?

 

Ja bi kotače od dječjih kolica time našpricao, da se klinci od malena voze na slick-ovima, jedini je problem da mama ne postane preagresivni vozač i počne slalom radit između pješaka, takvom vožnjom potroši gume na kolicima prije nego klinac strusi flašicu

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice