Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.112
|
čitano: 13.248.509
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
thedream kaže...

EDIT: Što se siceva tiče, meni se nisu na 220tkm probušili niti igdje oštetili, frend ima Stila SW i njemu su na 150 već probušeni, netko vozi prasce unutra jbg i ladice, sanduke itd. a nekome nitko ne sjedne na zadnji sic dvaput - u godinu dana, kao meni. A na suvozačev isto ako sjedne cura 100 puta godišnje max, i to ako, pošto svatko ima svoj auto. Tako da je i prijašnji vlasnik(ci)  izuzetno bitan, a kako je Superb ipak obiteljski auto, računam da ste ga više i koristili i eksploatirali i po tom pitanju, i vi, i prošli vlasnici. Ima sigurno mnoštvo primjeraka gdje to nije slučaj, da bi se mogao okarakterizirati kao nešto kronično, hoću reći, serijski fail..

Gle sorry, al nije ti nitko kriv osim tebe kaj ne koristiš zadnje siceve...{#}

 

Al eto, VAG uvijek ima opravdanje, za njih je u redu kad su skršeni, i dalje su najbolji. Al ak se to desi talijanu il francuzu odma je smeće...malo prebalkanski.

 

Moja alfica bacila prve mušice kad je pao minus neki dan, ipak je to njena prva zima u životu. (iako nema još zime), al je bilo preko noći -5 i sve se smrzlo pravo muški.

Bacila je error za grijač i malo zaštucnula pri paljenju, JEDNOM i zapalila i dalje bez problema.

Više se to ne pojavljuje, grijači su ispravni, ali eto...pravo talijanski, danas nekaj zeza, sutra je u redu. Ko PC, nakon restarta ko novo, auto možda ima nanobote pa ga poprave do jutra.

2 dana mi je znalo u vožnji zapištat da su desna vrata otvorena, a nisu bila...konektor u bravi sam nasaftao WD-om, i vidi vraga, greške nema.

Eto popis "kvarova" na mojoj maloj traktorčici. 

I da, malo se digla potrošnja sad dok je hladnije, sad je 6.1 L.

Battlelog [CRO] dokmanic
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jarvan kaže...
thedream kaže...
Gle sorry, al nije ti nitko kriv osim tebe kaj ne koristiš zadnje siceve...{#}

Ma nisi skužio fudbal, stvar je primjerka, i ne može se nešto što je stvar primjerka proglašavati serijskim problemom. Uz to, govorimo o autu sa ogromnim brojem km, šta god opet netko mislio o tome. Nama je to normalno voziti, na zapadu bi već bio u preši - tj. u Hrvatskoj na polovnom tržištu, kao što je obično slučaj, samo sa 150tkm a ne 320. Promijenili bi mu volan sa neke slupane, nafutrali i presvukli siceve i voila..kako dobar Superb {#}, tako je malo prešao u 13g, šta stvarno..

 

 

In the name of tragedy...
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 14:46 (thedream).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jarvan kaže...

I da, malo se digla potrošnja sad dok je hladnije, sad je 6.1 L.

jebate, meni se sad spusta potrosnja s 6.6L (u stvarnosti je bilo i prek 7L) na 5.6L po bc-u. 

 

@Ziga, puno sretnih kilometara bez kvarova {#} btw. nebudi tako škrt na slikama... {#}

 

 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember?
11 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Pa baš to, VAG prezirem, jer od 10 primjeraka iz kruga obitelji/prijatelja, svi redom konstantno se kvare, kolko VW tolko i Audi, čak i famozni A4 (meni osobno najljepša linija) 2007.g.

Frendova šestica golfinjo, nakon mjesec dana riknule mu tri dizne...al samo njemu, za nikoga još nisam čuo da se to desilo (1.6 TDI).

Drugi pajdo ima 2 Fiat Stila, jedan JTD, drugi 1.8 benzinjara, nikad problema osim standardnih sa prednjim podvozjem radi preteškog motora i klasične talijanske lijenosti.

 

Ovo je meni osobno prva Alfa i drugi talijan (prvi je bila Fiat Tempra 1.6, nepoderiva mašina s pola milje km), napravio dosad cca 8.000 km, sve savršeno, plus LJEPOTA!!!!!

Battlelog [CRO] dokmanic
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
WackyZG kaže...

Jeste sami radili oko auta ili? Jer ovih 15k kn je ono, enormno puno. S obzirom da je mijenjana getriba i 3 seta kvačila meni se čini da se na tom Superbu netko pošteno iživljava ili vrti samo po gradu, a s obzirom da ima malo konja za puno kila nije ni toliko iznenađenje. {#}

Jel ga vozite katkad na kemijsko čišćenje unutrašnjosti, siceva? Ako da eto razloga zašto se spužva počne mrviti..

BMK kaže...

Citroen u njihove 1.4 i 1.6 benzinske VTi motore su stavili 3. bregastu da bi auto u leru trosio onak 0.5dcl manje.

Na tom motoru koji je sad skup s autom u servisu, pregorili ventili, 100 problema, raskopana cijela glava motora itd.

 

Ko Mazdin skyactive motori, bez previše komplikacija, bas kako treba.

3 bregaste, wtf? Imaš li kakav link za to, baš me zanima..

A baš si našao nove skyactiv motore kao mjerilo jednostavnosti.. {#}

 

Jesi vidio na što liči ispušna grana kod 2.0l benzinca? 4-2-1 je sistem, al ako ti ode katalizator, a kad tad hoće, mora se cijela ispušna grana mijenjat jer je sve jedan komad. Ili sistem koji upravlja radom bregastih, usisnu bregu zakreće za 70 stupnjeva naprijed-nazad, nisam našao kako točno radi al sigurno nije jednostavno ni jeftino. Zaboravljaš i da je direktno ubrizgavanje, injektori sa 6 rupa, pumpa visokog pritiska, električni gas, električni leptir gasa.. sve odreda najnovije, lako kvarljivo i skupo. Nije to stari klasični benzinac, jedna pumpa goriva u tanku, obični injektori šta ih nađeš za 200kn komad, lako sam skineš i promijeniš, običan vakumski regulator tlaka, gas na sajlu i vozi.. prošlo je vrijeme "bezbolnih" benzinaca.

A za 2.2 dizelaša da ne govorim.. injektori s 12 rupa, posebna klackalica što otvara ispušne ventile tokom usisa dok je motor hladan, dvi univerzalne(skupe) sekvencijalne turbine, dmf itd itd.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 18:37 (Penryn).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

 

@Ziga, puno sretnih kilometara bez kvarova {#} btw. nebudi tako škrt na slikama... {#}

 

 

Danke šen {#}

 

Slike idući tjedan, idem na put bez auta a u ponedjeljak moram riješiti kasko

 

 

 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Daj još slika Ziga.  (dugo pisao post, pa je tvoj iskočio u međuvremenu)

I uživaj u autu, nemam ti što drugo reći. Osim naravno da si trebao uzet Golfa. {#}  Bitno da je ostao traktor.
Uglavnom, slobodno napišeš i podugački post o autu kroz par dana kad ga mal bolje upoznaš. Koliko te izašlo u konačnici i jesi ubrao kakav popust/akciju?(naravno, ako ne želiš reć, nema frke)

 

U svakom slučaju nek te služi dobro. {#}

 

 

@Jarvan

Kad će se više prestat izd*kavat na takozvanu ljepotu talijana i alfa kao da je to nešto mjerljivo. 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 15:10 (mystik).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

@thedream: Nema hard feelova, sve je u redu. Ništa drugo ni ne očekujem od auta koji je u svojoj 12. godini, napravila je kilometara i kilometara, s time većinom gradske vožnje. Samo sam htio pokazati da VauWau i njihov koncern nije Bog i batina na zemlji, da se i oni kvare, pogotovo kada uđu u godine i / ili kilometražu, da imaju muhe, greške, loše / poddimenzionirane komponente.Inače, auto smo vozili isključivo otac i ja, naš je od trenutka kad je sklopljen u Mladoj Bolesvali.

Što se tiče siceva, s obzirom da je automobil bio na taksiju, nije čudno da su spušve propale, ali se to prebrzo dogodilo s obzirom na relativnu cijenu, reputaciju i klasu automobila (koji je prvenstveno napravljen kao krstarica za gutanje kilometara).

 

Jedan sažetak ove naše rasprave može se ispisati ovako:

 

Svi automobili se kvare. Nitko više nije imun na kvarove, nema tog automobila kojem nešto neće otići. Ni BMW, ni Mercedes, ni VW, ni Japanac, ni Amerikanci, Korejci, itd., itd... nitko, ama baš nitko. Jednostavno, masovna proizvodnja, zarada za dijelovima i servisima u ovlatenom, sve kompliciraniji elektronski sustavi, materijali koji su toliko fino izrađeni da se vrlo brzo istroše i prelaze okvire danih tolerancija.

Naš mentalitet je nažalost takav, što Švabo napravi, Bog ne rastavi i tu će trebati još desetljeća da se situacija malo popravi.

 

@Penryn: kemijsko je auto vidio sam o jednom, prije 2 godine. Je, dosta je auto kilometara prošao u gradu i preveo osoba i osoba, ali opet me iznenadilo koliko se brzo spužva počela mrviti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 15:11 (WackyZG).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
thedream kaže...

NHF, da ne shvatiš ovo kao napad ili nešto, ne daj Bože ali - što bi Vi ljudi htjeli od 12g. starog TDI auta sa 300+ tkm? Bez zajebancije, može odgovor?

 

Upravo to, rijetko tko u današnje vrijeme kupi novi auto iz salona, svi kupujemo polovne i te polovne koje već posjedujemo hvalimo ko da su od zlata, jer za bolje nemamo, trebali bi biti zadovljni šta još uvijek traju, prolaze koliko toliko bez problema na tehničkom i ne gnjave nas za sada kojekakve eko norme koje bi nam zabranile vožnju naših starih kanta priraslih srcu, inače vozni park Hrvatske ima prosjećnu starost vozila od 13 godina i time je vozni park među najstarijim u Europi, dok npr Njemačka ima vozni park s prosjećnom starosti od 8 godina, a probajte si zamisliti da ste kupili mobitel davne 2000 godine, bili ga i dan danas hvalili i koristili ili bi kupili novi s obzirom da su nam ipak mobiteli cjenovno pristupačniji od automobila ?

 

Uglavnom nećemo moći imati trenutne aute vječno, svi će se kad tad pokvarit zbog dotrajalosti i bit ćemo ih primorani zamjenit, slažem se da su nekada auti bili dosta kvalitetniji i robusniji, danas tvornice uglavnom žive na staroj slavi i premještaju proizvodnju gdje im je jeftinija, japanci su se nekada proizvodili isključivo u japanu i svi su bili benzinci, japance dizel nije zanimao, danas se japanci proizvode u engleskoj turskoj, mislim da se ćak toyota aygo proizvodi u francuskoj na istoj traci sa citroenom c1 i peugeot 107, američki jeep je nedavno izbacio na tržiše novi model Renegade koji se proizvodi u italiji, u fiatovim tvornicama, a fiata jednim djelom i dalje rade u italiji, dok se ostatak proizvodi u poljskoj i srbiji, čak se niti modeli vw-a ne proizvode svi u njemačkoj itd... a budimo realni, nisu sve države jednako kvalitetna radna snaga.

 

Isto tako sam pročitao davno da proizvođači imaju neki monopol (mada ne znam koliko je to istina...) da novije aute namjerno ne rade kvalitetno, kako bi kroz servise dodatno zaradili, to je ta garancija koju daju, ti dolaziš u njihov ovlašteni servis, kupuješ 20/30% skuplje djelove od ostalih servisa i tvornica ti garantira ispravnost, a zamjene ti pola auta, normalno da će bit ispravan, tvornica je u win-win sitluaciji, jer je zaradila kad ti je prodala vozilo, te je još dodatno zaradila na tom istom vozilu kroz servise, a da bi garancija vrijedila, ti si primoran ići isključivo u ovlaštene servise, mada budimo realni, to bi funkcioniralo jedino negdje na zapadu, kod nas rijetko tko može servisirat vozilo u garantnom roku, svi većinom idu do poznanika/susjeda/vlastitog majstora koji servisira u pola cjene...

 

EDIT: sad sam tek skužio, ja sam govorio općenito, o starosti vozila, nevezano za superb.{#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 16:04 (1BIT).
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Taxi Superb? Onda mi je sve jasno, još si malo i rekao što je sve moglo, ili će tek otići. {#} Dobro ste prošli koliko god se čini ogroman izdatak, ali kako veli Pen, malo previše vitalnih dijelova izmijenjeno - osjetim i ja stil vožnje pomalo, u tim kvarovima. Ne mora biti, ofc.

In the name of tragedy...
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Istina, i mi smo se zeznuli sa A6 '98. jer je bio 7. vlasnik tek kasnije saznali jer su bile neke muljaže. Al nema to veze, da su prošli vlasnici svatko bar neš napravio na autu bio bi ko nov. Npr sad je kod nas auto izgleda skoro ko da je drugi vlasnik, a ima 310k km, možda i više, možda i 400k. :D Jedino što se moralo dosta tih gluposti nebitnih uložit i kuplung, da se mogo kupit redizajn sa ESP i full oprema i 3.0Quattro, al jbg u tom trenutku nemreš tak gledat ak nemaš para za redizajn. Kažem, sve ovisi o vlasnicima kakvi su i šta rade. Ja ne kužim kak netko može NE pazit auto bar vizualno, unutra i vani.

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
11 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

 

 

@Jarvan

Kad će se više prestat izd*kavat na takozvanu ljepotu talijana i alfa kao da je to nešto mjerljivo. 

 

U jelly?

Battlelog [CRO] dokmanic
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Na što? Na nečiji manjak ukusa? {#}

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Sad još reci da VW ima ljepše dizajnirana auta od Alfe.

Mislim da će i zadrti fanovi VW potvrditi da Talijani znaju napraviti lijep auto.

 

I da, ne znam još nikoga kome pri kupovini auta dizajn nije bar malo bitan.

Ništa ne ostavljam nezavrš
11 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Na što? Na nečiji manjak ukusa? {#}

Eto, ista generacija, pa nek publika odluči. (godina gospodnja 74')

 

Razlika između njih u svakoj generaciji, od početaka do danas je ista...pa krenimo od početka.

 

Svaki auto ima svoju publiku, netko prevozi gajbe s picekima, netko koke u gajbu.

 

 

3 MK 1
27 GTV 2000
Battlelog [CRO] dokmanic
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 18:25 (Jarvan).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Penryn kaže...

Jesi vidio na što liči ispušna grana kod 2.0l benzinca? 4-2-1 je sistem, al ako ti ode katalizator, a kad tad hoće, mora se cijela ispušna grana mijenjat jer je sve jedan komad.

 

to bar pravi balkanac lako riješi...

 

sastojci:

- malo metalne pločevine

- aftermarket cat

- malo cijevi, vjerojatno fi60

- 6 farafa + matice

 

alat:

- fleksa

- bušilica

- aparat za varenje

- mašta i volja {#}{#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

Ma od svega ostalog katalizator je još najmanji problem.{#}

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Penryn kaže...

Ma od svega ostalog katalizator je još najmanji problem.{#}

 

true story.. ni benzineri nisu što su nekad bili {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

sry mystik ali 159 TI sportwagon je miljama ljepsi od passata varianta.

 

 

35 159 Ti sportwagon
6 vw passat
&lt;3 <3
OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember?
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

evo ja ću staviti jedinu usporedbu di po meni tu VW ima neku šansu.. s time da se godine proizvodnje taman preklapaju corrado 1995 kraj proizvodnje, GTV početak.

Corrado mi je oduvijek bio sexy as fck {#}

33 Corrado
11 GTV
the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

ajde tu ide i moj glas za vw, al mora imat vr-a ispod haube {#}. dat sound {#}

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

evo ja ću staviti jedinu usporedbu di po meni tu VW ima neku šansu.. s time da se godine proizvodnje taman preklapaju corrado 1995 kraj proizvodnje, GTV početak.

Corrado mi je oduvijek bio sexy as fck {#}

Ja stisnuo 8 puta.

In the name of tragedy...
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Da, ja sam stisnuo glas za MK1. {#}

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dv14 kaže...

Sad još reci da VW ima ljepše dizajnirana auta od Alfe.

Mislim da će i zadrti fanovi VW potvrditi da Talijani znaju napraviti lijep auto.

 

I da, ne znam još nikoga kome pri kupovini auta dizajn nije bar malo bitan.

Što je to lijepo? Jel postoji neka univerzalna definicija? 

Jel postoje negdje pisana pravila što auto mora imati da bi bio lijep, kako svaki detalj mora biti izveden?

 

Kad ću kupovat auto, prvo što ću gledat su tehničke stvari, kakva su iskustva i koliko je kvarljiv, pa ću potom gledat kvalitetu materijala. Tek tamo na zadnjem mjestu će doći dizajn.

I opet ću izabrati VW ispred Alfe. Iz jednog jedinog j*benog razloga kojeg se tu na forumu ne shvaća. A to je da svaki čovjek ima svoj ukus i kao takav volim jednostavan, smiren dizajn. 

 

Jarvan kaže...

Eto, ista generacija, pa nek publika odluči. (godina gospodnja 74')

 

Razlika između njih u svakoj generaciji, od početaka do danas je ista...pa krenimo od početka.

 

Svaki auto ima svoju publiku, netko prevozi gajbe s picekima, netko koke u gajbu.

 

 

Tako je, svaki auto ima svoju publiku. A prodajni rezultati i u konačnici financijsko stanje firmi govori dovoljno za sebe.

Drugi dio zadnje rečenice, brate pojma nemam što si htio reći. 

Al da, auto ne planiram kupovat nikada da bi lovio "koke". Ta skupina nije interesantna.

 

Inače, da, krenimo od početka, stoga samo dvije riječi.

Karmann Ghia. {#} 

 

 

Lord_Marko kaže...

sry mystik ali 159 TI sportwagon je miljama ljepsi od passata varianta.

Što to točno 159 čini miljama ljepšim od Passata?

To je tvoj ukus, i tebi je 159 ljepši. Meni nije. Iako ću reći da je to jedina Alfa koja može proći kod mene.

Kao da krenem tvrditi da je Miranda Kerr ljepša od Candice Swanepoel. Obje su prelijepe, al nije svima Miranda ljepša od Candice.

 

 

 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

1) Što je to lijepo? Jel postoji neka univerzalna definicija? 

 

2) Tako je, svaki auto ima svoju publiku. A prodajni rezultati i u konačnici financijsko stanje firmi govori dovoljno za sebe.

 

3) Karmann Ghia. {#} 

 

4) Što to točno 159 čini miljama ljepšim od Passata?

 

1) definicija bi teoretski mogla glasiti: "ono što mystiku nije" {#}{#}

 

2) baš me zanima kakvi bi prodajni rezlutati bili da je VW na alfinom glasu što se tiče pouzdanosti.. {#} predviđam minimalno 80% niži {#} alfa privlači kupce sexynessom..

ono što talijanima ne možeš uzeti (makar ni ja nikada nebi kupio talijana da se razumijemo) je izniman smisao za stil. ako ti primjeri iz auto svijeta nisu dovoljni, uzmi si za primjer modu {#} to je narod koji jednostavno pati na lijepo..

EDIT: evo jedan neprikladan za ovu temu, ali dobar primjer ..

3) giulieta spider veloce ... idemo dalje {#}

moglo bi se dodati i stradale 33 i 1900..

 

4) sve.. uostalom anketa je sve rekla. BTW taj passat iz ankete mi je fascinantan. očito im je B6 koji ekšli liči na nešto bio previše ekstravagantan pa su iduću generaciju morali podosadniti.

moj primjer sa corradom je samo iznimka koja potvrđuje pravilo {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 22:40 (nine).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Kao da krenem tvrditi da je Miranda Kerr ljepša od Candice Swanepoel. Obje su prelijepe, al nije svima Miranda ljepša od Candice.

 

Problem je što ovdje nije usporedba Candice / Miranda već Candice / Maca Maradona.

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Vražju mater, kupim auto i odmah prepucavanja {#}

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Stavi jos slika :) meni se sviđa auto :P

Gas do daske,a kad maknem dasku onda još gasa.
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Naravno, svatko ima ukus. 

 

Složio bi se sa nine-om oko dizajna. Talijani pate na dizajn. Ali mora se priznati da Alfa ima nešto više od dizajna, a to je osjećaj u vožnji. Jednostavno tu je držanje ceste, kod većina modela i direktan volan. Mislim da će se većina ljudi složiti, ako su ikada vozili Alfu, makar bili i fanovi drugih marki.

 

Passat vs 159? 159 puno ljepši prednji kraj. Ta svjetla, scudetto. Pa unutrašnjost. Eto, to je samo moj okus, a i većine drugih ljudi.

Smatram da će ta skoro 10 godina stara Alfa privući više pogleda nego Passat, A4 i bilo koje čuda iz tih godina..

Ništa ne ostavljam nezavrš
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 22:52 (dv14).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

1.Što to točno 159 čini miljama ljepšim od Passata?

2.To je tvoj ukus, i tebi je 159 ljepši. Meni nije. Iako ću reći da je to jedina Alfa koja može proći kod mene.

3.Kao da krenem tvrditi da je Miranda Kerr ljepša od Candice Swanepoel. Obje su prelijepe, al nije svima Miranda ljepša od Candice.

1. linije, izgled, nastup, felge, farovi, boja, ocenito cjeli dizajn i smisao auta. sigurno necu kupit auto koji je ekstra pouzdan a kad cu ga pogledat/vozit pocet cu bljuvat.

 

2. da to je moj ukus i misljenje koje djelim s x forumaša/ljudi što je dokazala i anketa. NHF na ovo kaj cu ti reci, ali ti nekad, tj u vecini svojih postova uzdizes vag koncern. jednostavno kao da si zasljepljen vw. koda da ni jedna druga marka ne postoji.

 

3. uspoređivat glumice s autima nema smisla. Jer ih je 99.9% njihovih slika fotošopirano i našminkano do prepoznatljivosti. U stvarnosti izgledaju cisto drugacije. I to je samo fasada. Nek ti za primjer bude Katy Perry, u javnosti bomba, a kad joj je muž objavil slike bez obrade grafickog programa i sminke je koma. jbt cura mi bolje izgleda od nje...

 

 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice